Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ankieta dotyczaca pracy Administratorow i Moderatorow forum

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Kto najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków

Szakal
16
7%
Wisnia
20
8%
Joy
56
23%
Magda
32
13%
Muras
35
14%
Cali
26
11%
Dawid
14
6%
Atlas
47
19%
 
Liczba głosów : 246

Postprzez Patryś » 2008-10-16, 18:21

Muras napisał(a):
MAGDA napisał(a):dowartosciowywac sie tez nie potrzebuje.. zreszta... tyle wiedza wszyscy o pracy modow ze szok :] no ale liczy sie jeszcze chyba sympatia itd muaha. no coz. milej zabawy zycze Wam ;)

a tak malym marginesem... juz nie placzcie jaka to Administracja jest straszna. jak to Wam posty gina etc. naprawde. Sami czasem prowokujecie a pozniej lolki wychodza. A i po co to Nam potrzebne ? chyba po nic. A juz na pewno po nic DOBREGO.

POZDRAWIAM :hurra:


po co to?


Dokladnie. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie w ogole nie wypowiadaj.
Avatar użytkownika
Patryś
-#850
-#850
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2008-03-30, 16:20
Lokalizacja: GRD

Postprzez Joy » 2008-10-16, 18:27

A moze by tak przeczytac wszelkie krytyczne uwagi... raz, drugi, trzeci. Nasze forum nie funkcjonuje perfekcyjnie, a pomijajac opinie Userow napewno do tego idealu nie dojdziemy, ehh
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez wisnia118 » 2008-10-16, 18:36

Magda po to jest krytyka zeby wyciagac z niej wnioski!!
przeciez nikt nic zlego na nas nie mowi wypowiadaja tylko zdanie co mysla o naszej pracy!!
wezmy sobie to do serca i poprawmy sie

a teraz powrocmy do tematu!!
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MAGDA » 2008-10-16, 19:26

zeby mnie ktos zauwazyl a4

no ja tylko mowie, jak uwazam, chyba moge, czyz nie ? :oops:


A co do tematu bardziej biezacego.

ja zaglosuje jednak na SIEBIE, no naprawdee jestem swietnym modem ! serio serio, naprawdeee :lolol: o jaki fajnusi temat :D dziekuje za glosy oddane na mnie LAAAL juz chyba z siedem ich mam oh ah superr :hurra: zaraz osmy bedzie :napalony: :napalony:
Ostatnio edytowano 2008-10-16, 19:29 przez MAGDA, łącznie edytowano 1 raz
MAGDA
 

Postprzez Patryś » 2008-10-16, 19:29

Nie zachowuj sie jak dziecko, bo przechodzisz sama siebie...
Avatar użytkownika
Patryś
-#850
-#850
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2008-03-30, 16:20
Lokalizacja: GRD

Postprzez Armind » 2008-10-16, 19:36

Joy and Wisnia :-P
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez MAGDA » 2008-10-16, 19:43

oh ah a nie zapomnijcie o Szakalu ktory natworzyl nam kilka nowych dzialow bo reszta nie kwapila sie tym zajac, ew nie potrafila tego zrobic :luka: no i technicznie tylko on wieeele rzeczy potrafil zebysmy mogli dobrze/lepiej funkcjoinowac :] tak wiem, macie wielki odchyl od niektorych osob, ale ja tak sobie tylko mowie, nie ? tak tak tak. tak sobie mysle glosno. ahaas.
Ostatnio edytowano 2008-10-16, 19:43 przez MAGDA, łącznie edytowano 1 raz
MAGDA
 

Postprzez Dawid » 2008-10-16, 20:19

Nie widze wiekszego sensu w tej ankiecie, ale skoro juz jest, to moze warto sie wypowiedziec. ;)
Ja zaglosowalem na Joy'a, Murasa, oraz na Wisnie. Wydaje mi sie ze te trzy osoby robia najwiecej na tym forum. Zauwazylem, ze ja w ankiecie trzymam sie na samym koncu.. ;)
Nie staram sie byc lepszy od innych, staram sie wywiazywac ze swoich obowiazkow jak tylko pozwala mi czas, musze godzic forum ze szkola. ;) Tak wiec ankieta obrazuje moja aktywnosc. :mrgreen:
Co do tych sprzeczek, to wrzuccie juz na luz.. To momentami robi sie nudne, slowo.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez SzAkAl » 2008-10-17, 00:20

MAGDA napisał(a):dowartosciowywac sie tez nie potrzebuje.. zreszta... tyle wiedza wszyscy o pracy modow ze szok no ale liczy sie jeszcze chyba sympatia itd muaha. no coz. milej zabawy zycze Wam

+1

i niestety masz racje tu tylko chodzi o sympatje o to kto ile z kim gada na gg, sb kto co napisze madrego na 4um
widze i wiem kto co robi ile poswieca dla 4um, dostaje rozne skargi odnosnie pracy modow a takze adminow i moge stwierdzic ze ta ankieta niestety mija sie z prawda bo statystyki sa inne. Osoby najmniej zauwazane na 4um robia najwiecej np. Wisnia jest wielkim modem i raczej on powinien byc w czolowce tak samo jak i Muras badz Dawid ktory ma tylko 1 glos a robi wiecej niz osoby majace ich ponad 5 wiec sory cos tu jest nie tak. A moze ja sie myle moze jednak ta ankieta ma cos innego na celu.

MAGDA napisał(a):oh ah a nie zapomnijcie o Szakalu ktory natworzyl nam kilka nowych dzialow bo reszta nie kwapila sie tym zajac, ew nie potrafila tego zrobic no i technicznie tylko on wieeele rzeczy potrafil zebysmy mogli dobrze/lepiej funkcjoinowac

dzieki...
mi wystarczy to ze widze ze 4um sie rozwija i wszystko jest na dobrej drodze ;)
nie potrzebuje 1 miejsc w ankiecie ani jakich kolwiek glosow nie marnujcie ich na mnie ale dajcie osoba ktore naprawde wiele robia i poswiecaja dla 4um a sa prkatycznie nie zauwazani...
Ostatnio edytowano 2008-10-17, 00:25 przez SzAkAl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez CaLi » 2008-10-17, 07:12

lepiej ta ankiete skasowac bo prowadzi ona do niepotrzebnych spiec.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Tavistock » 2008-10-17, 07:37

lepiej ta ankiete skasowac bo prowadzi ona do niepotrzebnych spiec.

Cali dobrze o tym wie po jadce z Z flytrance kilka tygodni temu, w luznym temacie o modyfikacji forum.

SzAkAl napisał(a):Osoby najmniej zauwazane na 4um robia najwiecej np. Wisnia jest wielkim modem i raczej on powinien byc w czolowce tak samo jak i Muras badz Dawid ktory ma tylko 1 glos a robi wiecej niz osoby majace ich ponad 5 wiec sory cos tu jest nie tak. A moze ja sie myle moze jednak ta ankieta ma cos innego na celu.


Moze i tak jest, ale dla normalnego usera ta praca jest malo widoczna wiec oddaja swoj glos na tych ktorych spotykaja na forum i widza ich prace.
Nie umniejszam tym ktorzy robia cos aby forum funkcjonowalo w innej plaszczyznie, cos o czym nawet nie mamy pojecia, no bo skad jak nikt sie tym nie chwali.
Dlatego proponuje tym adminom i modom ktorzy uwazaja ze ich praca jest nieodzowna aby forum funkcjonowalo, zeby nie przejmowali sie kompletnie wynikami tej ankiety.
Tak naprawde nie jest w stanie nic zmienic. No chyba ze ktos wyciagnie wnioski na przyszlosc z kilku postow.
Ostatnio edytowano 2008-10-17, 07:40 przez Tavistock, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Piochu » 2008-10-17, 21:03

A wracajac do tematu to ludzie nie przesadzajcie, takie tematy powinny byc i tak jak ktos powiedzial jesli ktos robi duzo a nie zostal zauwazony w ankiecie to raczej nie powinien sie tym przejmowac... Problem jest jeden, takie tematy powinny byc jesli kazdy wyciagnie z nich w wnioski a nie reaguje chociazby jak Magda... ktora niby mowi ze bezsensu temat ale w sposob komiczny probuje go wysmiac. Komus temat nie pasuje niech sie nie wypowiada, ale nie moze byc tez tak ze zaczyna sie dyskusja zbyt powazna to zaraz usuwamy temat. Wiadomo w koncu to forum, wiec kazdy mowi swoje zdanie i ma do tego pelne prawo (chyba :-| )
Ostatnio edytowano 1970-01-01, 01:00 przez Piochu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez g.is.sander » 2008-10-17, 21:29

"Niestety" co bardzo mnie martwi masz w wielu aspektach racje moim zdaniem. Ja nie jestem zbyt wylewny przez co staram sie nie zauwazac niektorych dennych spraw na a.asot.pl. Z natury jestem spokojnym i ugodowym czlowiekiem dlatego nie wypowiadam sie na bardziej dreczace forum tematy. Wiekszosc moich znajomych uwaza ze mam miekkie serce i to chyba przez to ;-) Ale do tematu: moim zdaniem nie powinno byc sytuacji w ktorej Mod wysmiewa konstruktywne opinie User'a. Moderator powinien na ile to mozliwe obiektywnie podchodzic do sprawy. Ale to jest tylko moje skromne zdanie. Szkoda ze musimy zajmowac sie takimi przykrymi sprawami bo bardzo lubie to forum i cenie uzytkownikow za to ze zawsze mozna wymienic poglady. Takze prosze was: Nie niszczmy tego co kosztowalo nas tyle pracy! Peace, Frieden, Pax! Pozdro dla wszystkich User'ow, Vip'ow, Mod'ow i Admin'ow (wiem ze od pozdrowien jest inny temat, ale nie moglem sie powstrzymac :-D ).
Ostatnio edytowano 1970-01-01, 01:00 przez g.is.sander, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez g.is.sander » 2008-10-17, 21:50

Przykre jest to o czym Ecun pisze. Ale pisze o tym nie bezpodstawnie. Emocje sa zlym doradca i mysle ze Ty Ecun przyznasz mi racje... Nie usuwajmy zaraz wszystkim kont, ale zdajmy sie na polemike i to co moze z niej wyniknac! A moze wyniknac bardzo wiele rzeczy, tylko ludzie nie bojcie sie na Boga mowic o tym co wam nie odpowiada na tym forum. Juz taki nieszczesny los Admina a takze Moda ze musi takiego glosu wysluchac! Szanujmy sie nawzajem bo to klucz to wspolistnienia na tym forum! Demokracja Panie i Panowie a nie Totalitaryzm!
Ostatnio edytowano 1970-01-01, 01:00 przez g.is.sander, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez g.is.sander » 2008-10-17, 22:04

Serendip napisał(a):
g.is.sander napisał(a):Juz taki nieszczesny los Admina a takze Moda ze musi takiego glosu wysluchac!


No tak, tylko w tym temacie ludzie pisza, ze nie kazdy mod/admin ma nawyk sluchania innych... Jasie nie hcce w to wtracac, jestem tu ledwo miesiac. ;)


Zaraz, zaraz bo czegos tutaj nie rozumiem. Rejestrujac sie na tym forum jestes jego pelnoprawnym czlonkiem i nic nie ma tu do rzeczy staz na forum. Ja tu jestem dopiero od 9 miesiecy. Nie zauwazylem tutaj dyskryminacji nowych userow, ale jezeli takowa ma miejsce to jest to bardzo nie w porzadku, przy czym zaznaczam jeszcze raz ze nic takiego nie zauwazylem.
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron