Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Czy istnieje w Polsce lepsze forum z muzyka trance niz asot

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Stephansky » 2007-12-30, 04:24

No szyba troche przesadzasz... Co do tej nielegalnej muzyki (download). Juz niebede rzucal cytatami. Daje sobie odciac glowe ze ty tez kiedys cos sciagnales lub rozpowszechniles...

*Juz poprawilem Przemk0 :)
Ostatnio edytowano 2007-12-30, 04:35 przez Stephansky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Banan » 2007-12-30, 11:40

djszyba napisał(a):A State of Trance .. :: Strona Glowna :Asot: :Armin Van Buuren: :A State Of Trance:
Opis strony:
A State Of Trance With Armin Van Buuren (ASOT). Forum poswiecone kultowej audycji Armina Van Buurena - ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, ...

No ale pewnie to nic nie znaczy.


Umiesz czytac? "kultowej audycji Armina Van Buurena - ASOT" - nie ma nic napisane o AvB tylko o jego audycji. "mnostwo informacji ze sceny klubowej" - a na forum masz informacje o nadchodzacych eventach, produkcjach i do tego trafia sie jakies wywiady.


djszyba napisał(a):BartSimpsons napisal/a:

djszyba napisal/a:
joy17 napisal/a:
Tego nie mozna zauwazyc bedac zaledwie 3 razy na forum oraz szukajac argumentow dlaczego inne fora sa lepsze.

uwierz mi, mozna!


To wtedy bedziesz ocenial subiektywnie.. to tak jakbys ocenil ze dana potrawa jest nie dobra, nie sprobujac jej, tylko patrzac na nie.

wchodzac na forum i widzac tyle SPAMU (powtarzam sie), nielegalnej muzyki, za pierwszym razem mozna w 100% ocenic forum i nie trzeba na nim dlugo przebywac.


:lol: Fakt z tym download'em, ja nie korzystam, ale odpowiedz sobie sam czy ty nigdy nic nie sciagnales. Ale patrzac tak forum nadal - tez powtorze, bedziesz ocenial subiektywnie, bo zeby obiektywnie ocenic musisz poznac ludzi, powymieniac sie pogladami, a nie patrzec na zgraje ssakow, ktorzy nie znaja sie na muzyce.
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez wisnia118 » 2007-12-30, 12:34

tak z ciekawosci Dj Szyba jakich wiadomosci dotyczacych Armina szukales??
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Endorphine » 2007-12-30, 13:41

wisnia118 napisał(a):tak z ciekawosci Dj Szyba jakich wiadomosci dotyczacych Armina szukales??

zyciorys ma, sety ma, wywiady ma hmm pewnie wiadomosci w stylu w czym armin dzisiaj wyszedl na miasto i co zjadl na sniadanie... bo tego brakuje na foro.
Avatar użytkownika
Endorphine
-#400
-#400
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-05-02, 19:29
Lokalizacja: jestem?

Postprzez djszyba » 2007-12-30, 14:03

No szyba troche przesadzasz... Co do tej nielegalnej muzyki (download). Juz niebede rzucal cytatami. Daje sobie odciac glowe ze ty tez kiedys cos sciagnales lub rozpowszechniles...

Fakt z tym download'em, ja nie korzystam, ale odpowiedz sobie sam czy ty nigdy nic nie sciagnales.

owszem ze sciagalem, ale na wlasnych uzytek, co w Polsce jest jeszcze legalne.
jeszcze tak prawy to nie jestem.
tak z ciekawosci Dj Szyba jakich wiadomosci dotyczacych Armina szukales??

ogolnie to wszystkiego, dyskografie, biografie, ciekawostek, jego tras koncertowych, wywiadow (rowniez w postaci video), informacji na temat audycji radiowych, galerii, zdjec z koncertow, ogolnie fascynuje mnie jego postac.
zyciorys ma, sety ma, wywiady ma hmm pewnie wiadomosci w stylu w czym armin dzisiaj wyszedl na miasto i co zjadl na sniadanie... bo tego brakuje na foro.

nie interesuje mnie co jada na sniadania, ale na pewnej witrynie i takze te informacje moge znalezc ;)
czesto przebywam na oficjalnym forum armina, tam rowniez duzo informacji moge znalezc :)
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Postprzez 4yl@ » 2007-12-30, 14:32

:-( Czytam tak ten temat i dochodze rowniez do wniosku ze djszyba szuka dziury w calym,
dziwna 'jakby klotnia' a napewno ostra polemika z tematu sie wywiazala, nie mam zamiaru brac w niej udzialu,powiem tak:
Mi asot.pl sie podoba,co wiecej trafilam tu przypadkiem i zamierzam pozostac na dluzej, a 1zl przy rejestracji to co to jest,to tak duzo?
Na uwage zasluguje /hmmm nie wiem jak to sie nazywa ale ja to nazwe.../ 'tapeta' pod forum w platki sniegu. Jak nie mamy sniegu an podworku,to mamy na asot.pl

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. :-)
Avatar użytkownika
4yl@
-#850
-#850
 
Posty: 216
Dołączył(a): 2007-08-29, 14:57
Lokalizacja: Eivissa:)

Postprzez wisnia118 » 2007-12-30, 15:45

djszyba napisał(a):
ogolnie to wszystkiego, dyskografie, biografie, ciekawostek, jego tras koncertowych, wywiadow (rowniez w postaci video), informacji na temat audycji radiowych, galerii, zdjec z koncertow, ogolnie fascynuje mnie jego postac.


tutaj podaje Ci strone jak bys nie mogl znalezc czegos
jest tam dyskografia,biografia,trasy koncertowe na najblizszy okres,wywiady jezeli chesz to zglos sie na pw

aa.asot.pl/topics91/armin-van-b ... htm#101704
Ostatnio edytowano 2007-12-30, 15:45 przez wisnia118, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy istnieje w Polsce lepsze forum z muzyką klubową niz

Postprzez crack » 2007-12-30, 18:55

rapid17 napisał(a):Czy znacie jakies inne forum w Polsce o tematyce muzyki klubowej ktore bylo by lepsze od asota bo mi sie wydaje ze takie nie isteniej czy tez tak uwazacie??
co to ma za znaczenie???????? po co to pytanie????????? nie pasuje jednemu z drugim to aut.......
Ostatnio edytowano 2007-12-30, 18:55 przez crack, łącznie edytowano 1 raz
crack
 

Re: Czy istnieje w Polsce lepsze forum z muzyką klubową niz

Postprzez Endorphine » 2007-12-30, 19:28

crack napisał(a):
rapid17 napisał(a):Czy znacie jakies inne forum w Polsce o tematyce muzyki klubowej ktore bylo by lepsze od asota bo mi sie wydaje ze takie nie isteniej czy tez tak uwazacie??
co to ma za znaczenie???????? po co to pytanie????????? nie pasuje jednemu z drugim to aut.......

no musze przyznac ze najtrafniejsza odpowiedz w tym temacie :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy: :taaanyyy:
Avatar użytkownika
Endorphine
-#400
-#400
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-05-02, 19:29
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Jichynn » 2007-12-30, 19:53

djszyba napisał(a):nie dawno powstala oficjalna polska strona Armin van Buurena (adresu nie podam by nie przysporzyc z mojego powodu redakcji, niechcianych odzewow z Waszej strony).


A ja z czystej ciekawosci prosilbym jednak o linka, moze byc nawet na pw jesli nie chcesz podawac do ogolnej wiadomosci.
Ostatnio edytowano 2007-12-30, 19:53 przez Jichynn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza

Postprzez djszyba » 2007-12-31, 00:13

wisnia118 napisał(a):tutaj podaje Ci strone jak bys nie mogl znalezc czegos
jest tam dyskografia,biografia,trasy koncertowe na najblizszy okres,wywiady jezeli chesz to zglos sie na pw

aa.asot.pl/topics91/armin-van-b ... htm#101704


dzieki wisnia118, ale mam te wszystkie informacje, oczywiscie licza sie checi.
jedna jedyna osoba ktora byla chetna pomoc i nie wdala sie w tzw. "ostra polemike" cenie takich ludzi.
w zadnym wypadku nie chodzilo mi tutaj by zniechecic, sklocic czy co tam jeszcze, Was do tego forum.
przyznam sie bez bicia, troszke trollowalem (W "Niekonczacej sie historii" trolle sa przyjazne) w tym temacie (ale co to za forum bez trolli i tzw. "dziwek"), ale na dzis zakanczam swoja dzialalnosc (jaka byla taka byla).
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanow Armina van Buurena.

ps. szczesliwego nowego roku!
ps2. Jichynn wyslalem linka na pw
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Postprzez Ms nOwik » 2008-01-01, 02:26

hm,, bardzo fajnie sie czytalo takowa dyskusje .., ktora to nieco odbiegla od tematu :roll: a z pewnoscia istota tej; jak ktos to juz z przedmowcow stwierdzil ; polemiki , bedzie fakt ,iz sedno sprawy wyjdzie napewno na dobre dla uzytkownikow tego forum , jaki rowniez licze ,iz ja to rowniez odczuje. Na pewno z czasem Administratorzy zrobia co nieco male porzadki ale na takie COŚ potrzeba czasu..
Osobiscie podoba mi sie to forum, jednak przyznam sie ,ze dosc powoli sie rozkrecam, co nie znaczy ,ze zauwazylem przyjaznych ludkow, naprawde wystarczy przylaczyc sie do byle dyskusji i juz moze byc fajnie..

P.S Osobiscie naleze do jeszcze jednego forum dyskusyjnego, gdzie fakt , nie sa tolerowne posty jedno zdaniowe i to jest fajne 8-)
Avatar użytkownika
Ms nOwik
-#400
-#400
 
Posty: 143
Dołączył(a): 2007-11-07, 21:45
Lokalizacja: Szczecin,

Postprzez dydek » 2008-01-01, 10:01

Teraz nie moge przestac odnosic wrazenia, ze jednak prawde pisalem, ze komus zal cos sciska. Czepiasz sie o to, ze jak wpiszesz w google jakies frazy, to ten adres jest jako pierwszy. I skoro google tak wskazuje, to tematyka musi byc w 100 % odpowiadajaca temu co wpisales ? Mi sie wydaje, ze po prostu chcesz, zeby to Twoja strona (to tylko moje przemyslenia, ale takie odnosze wrazenie czytajac Twoje wypowiedzi) tam byla.
A czy literki a, s, o, t cos znacza ? Czy slowo asot gdzies jest zastrzezone ? Rownie pod ta domena moze byc blog traktujacy o wypasie owiec w Bieszczadach. Wiekszosc osob nie bedzie miala nic przeciwko, no ale zawsze znajdzie sie osoba, ktora ma ograniczone pole postrzegania i rozumowania (inaczej nie mozna tego nazwac) i bedzie szukala dziury w calym.
Ale skoro tak slepo wierzysz google, to moze zrobimy eksperyment. Zrob strone o sobie, a po miesiacu jesli bedzie pierwsza na frazy kretyn, zlodziej, idiota, etc (nie obrazam Ciebie, tylko chodzi o zaprezentowanie fraz, ktorych normalny czlowiek nie chcialby, zeby byly o nim), to czy oficjalnie przyznasz sie, ze taki jestes ?

Mozna tu jeszcze pisac, pisac i pisac, ale nie ma sensu. Crack podsumowal doskonale ten temat i tyle. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Banan » 2008-01-01, 22:43

:smiech: :smiech:

ale dales przyklad, heh :P

dydek napisał(a):Zrob strone o sobie, a po miesiacu jesli bedzie pierwsza na frazy kretyn, zlodziej, idiota, etc
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez djszyba » 2008-05-29, 19:07

a jednak sie pojawilem, azeby oglosic pewna wiadomosc, otoz asot.pl zostal zbanowany na google, jak mi przykro :D
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron