Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Czy istnieje w Polsce lepsze forum z muzyka trance niz asot

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Postprzez russo221 » 2007-10-02, 19:36

slabo szukales ja znam hmmm 1,2,3,4 moze nawet 5...

chodzilo mi o to, ze tutaj czuje sie najlepiej, panuje przyjazna atmosfera. mozna sensownie pogadac, czasem :P mam pare for, ale tutaj wypowiadam sei anjwiecej xD

[...]a wlasnie Jichynn slusznie zauwazyl, ze kolor bialy szybko meczy oczy i wlasnie takze mi to bardzo dokucza, ale nie ewiem, czy mozna cos z tym zrobic....? :-)
Avatar użytkownika
russo221
-#850
-#850
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2007-04-30, 09:50
Lokalizacja: Lubin\Wrocław* :D

Postprzez RannaKawka » 2007-10-06, 09:15

Czy sa? Moze i tak. Kto go tam wie. Odkad jestem tutaj to nie chce mi sie szukac innych for :) Tutaj mam wszystko czego potrzebuje. Czyli zabicie czasu w milym i przesympatycznym gronie osob oraz dostep do nutek. Zagrzalem tutaj miejsce :) na stale :P i tylko bananem moga mnie wyeksmitowac :P
Avatar użytkownika
RannaKawka
-#30
-#30
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2007-07-23, 10:02
Lokalizacja: Poligon 3

Postprzez kwazi15 » 2007-10-06, 11:33

Nie ma bata. Asot.pl jest wedlug mnie najlepszym forum muzyki klubowej i najwiekszym. Brawa dla ludzi tworzacych to forum i dla nas - czlonkow forum, ktorzy rowniez wlasna cegielke dolozyli ;)
Avatar użytkownika
kwazi15
-#150
-#150
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2007-01-19, 13:09
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Jacus » 2007-10-06, 23:41

Ja rowniez sie zadomowilem na tym forum muzyki i szczerze mowiac lepszego forum niz to, na tym poziomie chyba nie ma, forum ciagle sie rozwija, powstaja nowe dzialy...
Szacunek dla wszystkich, ktorzy poswiecaja czas dajac cos od siebie, a nie tylko sciagaja i oczywiscie pozdro dla dla osob, ktore stworzyly to forum, adminow, elity, vipow i calej reszty.
Avatar użytkownika
Jacus
-#vip
-#vip
 
Posty: 239
Dołączył(a): 2007-05-01, 10:10
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Patryczek » 2007-10-07, 11:22

To zalezy o co nam chodzi :) Osobiscie znam forum lepsze od asota. Lepsze, bo bardziej rozwiniete. Nie mam na mysli oczywiscie ilosci userow, ale roznorodnosc dzialow. Z reszta, kazde forum ma swoj wlasny klimat.
Patryczek
 

Postprzez RannaKawka » 2007-10-07, 12:26

Szczerze mowiac to kazdy ma swoj wlasny gust. Szkoda mi czasu na szukanie innych for, a tym bardziej pisania na nich. Skoro wbijam asot.pl i mam juz wszystko czego potrzebuje, rzuce szybko okiem co nowego, gdzie pojawil sie jakis ciekawy temat itd. Przywitam sie ns SB. Czasami tam zagadam jezeli jestem w temacie, inaczej sie nie wpierdzielam.
Avatar użytkownika
RannaKawka
-#30
-#30
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2007-07-23, 10:02
Lokalizacja: Poligon 3

Postprzez djszyba » 2007-12-23, 00:57

Witajcie, jestem po raz pierwszy na tym forum, ale to nie centrum powitan, dlatego przechodze do rzeczy, oczywiscie sa inne, lepsze fora! Tylko ktos wpisujacy armin van buuren w google, widzi asot.pl o wchodze, i widzi niby klubowe forum.
Ale co to za forum z 20-30 uzytkownikami online, wszystko by bylo ok, gdyby nie fakt ze by zarejestrowac sie trzeba placic 1,22 zl WTF!? Moje pytanie brzmi dlaczego? I tak zarabiacie na reklamach, zlikwdujcie platna rejestracje a bedziecie zarabiali wiecej, bo wiecej uzytkownikow bedzie przybywac!
Czy forum jest klubowe? Nigdy w zyciu! A napewno nie klubowe polskiej sceny!
W klubach, no w ktorych ja bywam, rzadko co sie puszcza jakies kawalki z audycji armina.
Nastepna sprawa to mp3, szczerze piszac to lamiecie prawo.
Sam Armin w zamieszczonym u Was wywiadzie powiedzial
Musisz zdawac sobie sprawe z faktu, ze za kazdym razem, gdy sciagasz nielegalnie muzyke, pomagasz w niszczeniu przemyslu muzycznego.

Powyzszym cytatem zakoncze swoja wypowiedz, ktora i tak dlugo nie zaistnieje na tym forum.
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Postprzez Stephansky » 2007-12-23, 22:42

Patryczek napisał(a): Z reszta, kazde forum ma swoj wlasny klimat.


No i dlatego jestem tutaj :-)
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez dydek » 2007-12-28, 12:55

djszyba napisał(a):Witajcie, jestem po raz pierwszy na tym forum, ale to nie centrum powitan, dlatego przechodze do rzeczy, oczywiscie sa inne, lepsze fora! Tylko ktos wpisujacy armin van buuren w google, widzi asot.pl o wchodze, i widzi niby klubowe forum.
Ale co to za forum z 20-30 uzytkownikami online, wszystko by bylo ok, gdyby nie fakt ze by zarejestrowac sie trzeba placic 1,22 zl WTF!? Moje pytanie brzmi dlaczego? I tak zarabiacie na reklamach, zlikwdujcie platna rejestracje a bedziecie zarabiali wiecej, bo wiecej uzytkownikow bedzie przybywac!
Czy forum jest klubowe? Nigdy w zyciu! A napewno nie klubowe polskiej sceny!
W klubach, no w ktorych ja bywam, rzadko co sie puszcza jakies kawalki z audycji armina.
Nastepna sprawa to mp3, szczerze piszac to lamiecie prawo.
Sam Armin w zamieszczonym u Was wywiadzie powiedzial
Musisz zdawac sobie sprawe z faktu, ze za kazdym razem, gdy sciagasz nielegalnie muzyke, pomagasz w niszczeniu przemyslu muzycznego.

Powyzszym cytatem zakoncze swoja wypowiedz, ktora i tak dlugo nie zaistnieje na tym forum.


Najczesciej takie wypowiedzi padaja z ust, ktorym zal dupe sciska. Nie mowie, ze tak jest w tym wypadku, no ale... ;)
Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do przebywania na forum. Ĺťenujace jest podejscie osob, ktorym cos nie pasuje, a mimo wszystko to robia. Rejestracja jest platna, zeby nie bylo kont dziwek (na jeden post). Zreszta jest to oplata symboliczna. Mysle, ze kazdego kto ma komputer i internet stac na wydanie 1 zl. A jak nie, to trudno. Widocznie to forum jest tylko dla bogatych. :roll:
Nie zalezy mi na uzytkownikach, bo to tylko cyferki. Wole, zeby bylo np. trzystu i niech te trzysta osob bedzie kompetentne, niz miec kilka tysiecy troli internetowych.
I forum nie aspiruje do bycia najlepszym w necie, itepe itede. Wazne, zeby milo sie pisalo i przebywalo uzytkownikom.
A co do Twojego cytatu, to ja moge podac swoj, z ktorego wynika, ze wedlug niezaleznych badan przeprowadzonych na zlecenie rzadu USA wyszlo, ze P2P jeszcze bardziej nakreca koniunkture, niz jej szkodzi. ;)
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez djszyba » 2007-12-29, 13:33

dydek napisał(a):Najczesciej takie wypowiedzi padaja z ust, ktorym zal dupe sciska. Nie mowie, ze tak jest w tym wypadku, no ale... ;)

no ale tak myslisz, no coz mylisz sie, czemu niby ma mi zal du*e sciskac?
czy moge spodziewac sie uzasadnienia?
dydek napisał(a):Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do przebywania na forum. Ĺťenujace jest podejscie osob, ktorym cos nie pasuje, a mimo wszystko to robia.

oczywiscie ze nie zmusza, nie przebywam czesto na tym forum, bo nie posiada waznych dla mnie informacji, jestem tutaj bodajze 3 moze 4 raz (czekalem na odzew w tym temacie).
nie jestescie forum w zadnym wypadku spokrewniona z Wasza domena, a zamieszczenia informacji na temat wszystkiego i niczego, mnie nie interesuje, a jezeli myslicie ze wasza strona jest jedyna w tej sieci i ze niby taka dobra, mylicie sie, nie dawno powstala oficjalna polska strona Armin van Buurena (adresu nie podam by nie przysporzyc z mojego powodu redakcji, niechcianych odzewow z Waszej strony).
dydek napisał(a):Rejestracja jest platna, zeby nie bylo kont dziwek (na jeden post). Zreszta jest to oplata symboliczna. Mysle, ze kazdego kto ma komputer i internet stac na wydanie 1 zl. A jak nie, to trudno. Widocznie to forum jest tylko dla bogatych. :roll:

jak pamietam, kiedys rejestracja na forum byla darmowa, czyli nazywanie osob ktorzy nie wydali zlotowki przed wprowadzeniem platnej rejestracji dziwkami przez administratora wydaje mi sie malo kompetentne
dydek napisał(a):Nie zalezy mi na uzytkownikach, bo to tylko cyferki. Wole, zeby bylo np. trzystu i niech te trzysta osob bedzie kompetentne, niz miec kilka tysiecy troli internetowych.

ok, napisales by na forum nie przebywali trolle, czy wiesz w ogole co to znaczy?
a zamieszczanie ukrytej tresci:
Ukryta Wiadomosc: napisał(a):Jesli jestes *zarejestrowanym uzytkownikiem* musisz odpowiedziec w tym temacie, zeby zobaczyc ta wiadomosc. Zgodnie z regulaminem Regulamin Dzialu Download masz 24 godziny na zedytowanie posta i napisanie swojego SENSOWNEGO komentarza. Wszelkie odstepstwa beda stosownie nagradzane !! !!

i wypisywanie przez kazdego usera "o super utwor, bardzo mi sie podaba" nie nazywamy spamem?
dydek napisał(a):I forum nie aspiruje do bycia najlepszym w necie, itepe itede. Wazne, zeby milo sie pisalo i przebywalo uzytkownikom.

Helol! Panie Administratorze! odpowiadmy w temacie "Czy istnieje w Polsce lepsze forum z muzyka klubowa niz asot".
dydek napisał(a):A co do Twojego cytatu, to ja moge podac swoj, z ktorego wynika, ze wedlug niezaleznych badan przeprowadzonych na zlecenie rzadu USA wyszlo, ze P2P jeszcze bardziej nakreca koniunkture, niz jej szkodzi. ;)

tez tak slyszalem, ale USA to nie Polska!
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Postprzez Endorphine » 2007-12-29, 16:18

dj szyba jak Ci nic tu nie odpowiada to nie wchodz. problem rozwiazany
Avatar użytkownika
Endorphine
-#400
-#400
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-05-02, 19:29
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Joy » 2007-12-29, 17:59

Co Ty chcesz w tym momencie osiagnac... probujesz udowodnic ze forum jest bee, nas na pewno nie przekonasz. Wielka zaleta tego forum jest atmosfera na nim panujaca. Tego nie mozna zauwazyc bedac zaledwie 3 razy na forum oraz szukajac argumentow dlaczego inne fora sa lepsze.

djszyba napisał(a):jezeli myslicie ze wasza strona jest jedyna w tej sieci i ze niby taka dobra, mylicie sie, nie dawno powstala oficjalna polska strona Armin van Buurena (adresu nie podam by nie przysporzyc z mojego powodu redakcji, niechcianych odzewow z Waszej strony).


a.arminvanbuuren.pl

Oficjalna polska strona Armina, malo interesujaca, nie aktualizowana, bez forum. O tej stronce mowisz? Bo inne sa nieoficjalne.
Ostatnio edytowano 2007-12-29, 18:53 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez djszyba » 2007-12-29, 21:41

joy17 napisał(a):Co Ty chcesz w tym momencie osiagnac... probujesz udowodnic ze forum jest bee, nas na pewno nie przekonasz. Wielka zaleta tego forum jest atmosfera na nim panujaca.

nic nie chce osiagnac, nie o to chyba chodzi, po prostu odpisalem na temat, a to ze sie ze mna nie zgadzacie, to nie swiadczy ze macie racje, rozumiem, mozna sie z kims zzyc, sam uczestnicze w zyciu kilku for i wiem jak to wyglada, ale po prostu szukalem informacji na temat (jak dla mnie) genialnego dj-a, i trafilem na to forum, ktore jest zasmiecone, jak juz wspomnialem, wszystkim i niczym, i za duzo SPAMU! ciezko tutaj znalezc jakiekolwiek informacje na temat tego dj-a.
joy17 napisał(a):Tego nie mozna zauwazyc bedac zaledwie 3 razy na forum oraz szukajac argumentow dlaczego inne fora sa lepsze.

uwierz mi, mozna!
joy17 napisał(a):
djszyba napisał(a):jezeli myslicie ze wasza strona jest jedyna w tej sieci i ze niby taka dobra, mylicie sie, nie dawno powstala oficjalna polska strona Armin van Buurena (adresu nie podam by nie przysporzyc z mojego powodu redakcji, niechcianych odzewow z Waszej strony).


a.arminvanbuuren.pl

Oficjalna polska strona Armina, malo interesujaca, nie aktualizowana, bez forum. O tej stronce mowisz? Bo inne sa nieoficjalne.


niestety nie, to nie jest polska oficjalna strona Armina van Buurena, wlascicielem strony jest essence music (dla nie wiedzacych, sa to organizatorzy eventow) a na stronie zamieszczaja informacje o koncertach ktore organizuja i na ktorych wystepuje Armin van Buuren.

co do podania linku to w regulaminie oficjalnie jest napisane:
5. Umieszczanie przez uzytkownikow komercyjnych linkow reklamowych jest zabronione jak i reklamowanie konkurencyjnych for. Dotyczy to rowniez sygnatur

jak niektorzy mogli zauwazyc, nie lamie regulaminu, ale o podanie linku na PW nic nie jest napisane, chcesz wiedziec, napisz na PW.

ps. ciezko przyjmujecie krytyke
Ostatnio edytowano 2007-12-29, 21:42 przez djszyba, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Postprzez Banan » 2007-12-30, 00:14

A ja mysle ze sie pomyliles.. nie zawsze nazwa oznacza to samo ca znajduje sie na np. stronie. Nazwa ASOT - A State Of Trance naprowadza nas tylko na to, ze to forum zwiazane jest z muzyka, trance'm no i w mniejszym stopniu asotami. czy gdzies masz napisane ze ta strona jest tylko i wylacznie zwiazana z AvB? Mozna dac tu porownanie choc troche glupie ale jest.. czy jesli kogos przezywamy np. 'speedy' to oznacza ze szybko biega? nie, byc moze jest to zwiazane z jego nazwiskiem. Chce ci tylko udowodnic ze szukasz dziury w calym.

djszyba napisał(a):joy17 napisal/a:
Tego nie mozna zauwazyc bedac zaledwie 3 razy na forum oraz szukajac argumentow dlaczego inne fora sa lepsze.

uwierz mi, mozna!


To wtedy bedziesz ocenial subiektywnie.. to tak jakbys ocenil ze dana potrawa jest nie dobra, nie sprobujac jej, tylko patrzac na nie.

djszyba napisał(a):ps. ciezko przyjmujecie krytyke


Twoja krytyka do niczego nie doszla, odbilem pileczke.

Endorphine napisał(a):dj szyba jak Ci nic tu nie odpowiada to nie wchodz. problem rozwiazany


Popieram to zdanie, jesli ci nic nie pasuje tutaj, to po co tutaj sie wypowiadasz i probujesz krytykowac - jak nawet nie umiesz.
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez djszyba » 2007-12-30, 01:10

BartSimpsons napisał(a):A ja mysle ze sie pomyliles.. nie zawsze nazwa oznacza to samo ca znajduje sie na np. stronie. Nazwa ASOT - A State Of Trance naprowadza nas tylko na to, ze to forum zwiazane jest z muzyka, trance'm no i w mniejszym stopniu asotami. czy gdzies masz napisane ze ta strona jest tylko i wylacznie zwiazana z AvB? Mozna dac tu porownanie choc troche glupie ale jest.. czy jesli kogos przezywamy np. 'speedy' to oznacza ze szybko biega? nie, byc moze jest to zwiazane z jego nazwiskiem. Chce ci tylko udowodnic ze szukasz dziury w calym.

tak myslisz?
Tak wiec, jestem zwyklym userem, chce poszukac cos na temat Armina, lub audycji, wpisuje w google slowa:
armin van buuren, asot, a state of trance, pierwsza strona to asot.pl
Naglowek strony:
A State of Trance .. :: Strona Glowna :Asot: :Armin Van Buuren: :A State Of Trance:
Opis strony:
A State Of Trance With Armin Van Buuren (ASOT). Forum poswiecone kultowej audycji Armina Van Buurena - ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, ...

No ale pewnie to nic nie znaczy.
BartSimpsons napisał(a):
djszyba napisał(a):joy17 napisal/a:
Tego nie mozna zauwazyc bedac zaledwie 3 razy na forum oraz szukajac argumentow dlaczego inne fora sa lepsze.

uwierz mi, mozna!


To wtedy bedziesz ocenial subiektywnie.. to tak jakbys ocenil ze dana potrawa jest nie dobra, nie sprobujac jej, tylko patrzac na nie.

wchodzac na forum i widzac tyle SPAMU (powtarzam sie), nielegalnej muzyki, za pierwszym razem mozna w 100% ocenic forum i nie trzeba na nim dlugo przebywac.
djszyba napisał(a):ps. ciezko przyjmujecie krytyke


Twoja krytyka do niczego nie doszla, odbilem pileczke.


nie chodzi mi w tym przypadku by odbijac pileczke, ale jezeli piszecie cos na temat forum miejcie jakies zaplecze do obrony, a nie odpowiadac na moje posty np:
"jestes glupi"
na pytanie dlaczego slysze odpowiedz:
"bo tak"
to nie jest odpowiedz, ja przewaznie staram sie swoje odpowiedzi uzasadniac, myslenie nie boli!
Endorphine napisał(a):dj szyba jak Ci nic tu nie odpowiada to nie wchodz. problem rozwiazany


Popieram to zdanie, jesli ci nic nie pasuje tutaj, to po co tutaj sie wypowiadasz i probujesz krytykowac - jak nawet nie umiesz.

nie bede sie powtarzal ;)
Avatar użytkownika
djszyba
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-12-22, 16:18
Lokalizacja: Wąckowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron