Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ankieta dotyczaca pracy Administratorow i Moderatorow forum

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Kto najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków

Szakal
16
7%
Wisnia
20
8%
Joy
56
23%
Magda
32
13%
Muras
35
14%
Cali
26
11%
Dawid
14
6%
Atlas
47
19%
 
Liczba głosów : 246

Postprzez CaLi » 2008-10-21, 22:26

czemu odrazu kontra ja napisalam co sadze .. i wiem ze wiele osob takich rzeczy nie widzi:)

a co ja mam pisac dzien w dzien ze zrobilam to skasowalam to itp?? a gdzie ja mam pisac ogolnie cos takiego na SB ?? Prosze Cie :) :lol:
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez SzAkAl » 2008-10-21, 23:37

MAGDA napisał(a):+1. tez tak mysle. bo to ile Modzi robia, przecietny user naprawde malo wie

a o tym co robia admini to nawet nie wszyscy modzi nie wiedza a co dopiero reszta lol

MAGDA napisał(a):nie ma pojecia, kto sie przyczynia do tego, zeby powstawaly nowe dzialy, kto je w ogole wprowadza w zycie,

no wlasnie skad ludzie maja wiedziec co kto robi jak ostatnio ktos na sb napisal ze modzi podzielili single :lol: ja nie wiedzialem ze modzi maja az takie uprawnienia...
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez CaLi » 2008-10-22, 07:31

Szakal + 1

A co ja mam siedziec na Sb i sie chwalic co to ja nie zrobilam badz zrobilam na forum??? Ja jestem mod i kazdy ma wiedziec co ja robie???? Czys Ty zwariowal... ja juz jestem dosc dlugo na tym forum wiem jak zostalo by to odebrane a ja ja rozglosu nie potrzebuje robie co musze i robie to dla siebie po czesci ... nie potrzebuje jakiegos chwalenia czy satysfakcji... Ci co maja wiedziec co robie to wiedza i styka.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Re: Ankieta dotycząca pracy Administratorów i Moderatorów fo

Postprzez Muras » 2008-10-22, 07:50

Joy napisał(a):[center]Jaki powinien byc idealny Moderator, Administrator.[/center]

[center]Ideal jest niemal z definicji czyms nieosiagalnym, a jednak ludzie odwiecznie do niego daza.
Moderator powinien budzic respect, karac ale jednoczesnie umiec pochwalic... zwrocic uwage, ale rowniez pomoc. Zachowywac bezstronnosc i nie dac sie poniesc. Przy tym miec swoja wizje rozwoju forum. Musi umiec przyznac sie do bledu – nawet na forum – a po jego popelnieniu nie uzalac sie nad samym soba, tylko wyciagac odpowiednie wnioski i podazac swoja droga dalej... powinien pamietac, ze po drugiej stronie monitora znajduja sie ludzie z krwi i kosci – targani emocjami i niekiedy nie panujacy nad nimi. Musi umiec zniesc obelgi, ochlonac i odpisac tym wlasnie ludziom jak czlowiek.

Zdajemy sobie sprawe, ze kazdego dnia podlegamy krytycznej ocenie userow naszego drogiego forum. Wlasnie teraz macie okazje, szanowni forumowicze, ocenic nasza prace.
W ankiecie oddajemy 3 glosy na osoby, ktore Waszym zdaniem najlepiej wywiazuja sie ze swoich obowiazkow. Mile widziane beda komentarze odnosnie naszej pracy oraz Wasza wizja idealnego Moderatora, Administratora... co Wam sie podoba, a co chcielibyscie zmienic.[/center]

Opis idealnego moda w oparciu o wlasne doswiadczenia, oraz tekst ze strony:
amoderacja.blogspota/2007/11/e ... lnego.html


Tak napisal Joy i taki jest temat wiec czemu rozmawiacie na inne tematy. W tym topiku pisze sie o idealnym modzie/adminie wybiera 3 najlepszych modow/adminow i mozna to krotko uzasadnic... wiec nie dawajcie nic wiecej od siebie...
Ostatnio edytowano 2008-10-22, 07:51 przez Muras, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez B0BS0N » 2008-10-22, 09:33

Hmmm...
Coraz wiekszej ilosci userow rzuca sie w oczy dosc niemila sprawa o sugestywnej nazwie "wyscig na ostrzezenia" :] (tak - mam tu tez na mysli ostrzezenie moje, Przemka, 12 ostrzezen Drago). Wystarczy spojrzec w single - chyba 70% (jak nie wiecej) autorow postow ma na koncie czerwony pasek - dluzszy, lub krotszy :] Widzialem nie raz, kiedy ktos dostawal warna za brak 'jednego' edita, jedno wulgarne slowo (lub mniej 'brzydkie', albo i wcale :] ), albo jakis pierdol jak np., avatar (forum jest niby od 18 lat, a pamietam ze ktos dostal warna, bo mial w avku super mario zapinajacego ksiezniczke :lol: - moze kogos to zgorszylo, ale wtedy nie powinien sie tu znalezc, a raczej szukac miejsca na 4um TV Trwam ), albo, ze ktos pisze malo ambitne posty PRZED sciagnieciem utworu - paranoja do kwadratu przeciez. Co mamy pisac przed sciagnieciem ? Ĺťe kochamy tego, kto wstawil utwor ? Bez sensu.
Praca moderatora nie polega glownie na wstawianiu warnow. Zauwazylem, ze niemal wszyscy modzi przegladaja tylko dzial "muzyka", glownie single. Bo tam mozna 'cos' wstawic i sie podniesc w ten sposob na duchu - jak da sie to zauwazyc bez wgladu w statystyki do ktorych ma dostep admin ? Otoz co chwile w innych dzialach pojawia sie mnostwo offtopow, co chwile jakies kopie tematow, a nikt tego nie widzi, bo takie wyjatki widnieja tam czasem kilka dni, dopoki sie o nich nie przypomni na SB :] Nikt nie patrzy w dzialy release (posty typu "przekozak kawalki @"), classics (mnostwo postow bez editow), albumy (tu juz o editach nie mowie, bo jest ich jeszcze mniej), offtop (posty bez sensu, tzw. nabijanie) itd. - a tam tez sie lamie regulamin (niekoniecznie na warna).
Skonczcie z tym WYŚCIGIEM, bo to sie robi zenujace. Nie wiem, moze kogos rajcuje, jak wstawi komus dwa punkty i pomysli "ale jestem kozak".
Aaa i jeszcze jedno (to byl pierwszy watek) :P Wsrod modow/adminow wystepuje kolko wzajemnej adoracji - chocby nie wiem jak bezsensowny byl warn, to nikt "wyzej postawionych" nie odwazy sie sprzeciwic. Prawie kazdy kazdemu wchodzi w dupe. Tyle :)
Teraz mozecie po mnie jechac i wstawiac zaaajeeebiste warny.

Ostrzezenia byly, sa i beda dawane... nie ma ulg przy lamaniu regulaminu. To, ze tyle osob je dostaje w download, to juz nie nasza wina... zapytaj tych, co nie edytuja postow. Dzieki aktywnej pracy moderatorow, poziom postow powoli, ale rosnie. Wystarczy sobie przypomniec, jak to wszystko wygladalo ponad rok temu, teraz jest o wiele lepiej. Pierwsze slysze, aby forum bylo dozwolone od 18 roku zycia... kto Ci tak powiedzial, bo w regulaminie nie ma ani slowa na ten temat. Nie ma zadnego wyscigu na warny, przynajmniej ja sie z czyms takim nie spotkalem. Zarzut co do kola wzajemnej adoracji jest nieuzasadniony, jesli ktos dostanie warna nieslusznie, ma prawo zglosic to do admina, ktory nie patrzy na to, ze warna dal zaprzyjazniony mod, ale kieruje sie przede wszystkim regulaminem. Jedynie co moge zrozumiec, to Twoje rozzalenie warnem, ktorego otrzymales... no coz, dostales go slusznie i tyle. Jezeli widzisz jakis nieregulaminowy post, czemu nie podasz go nam w temacie tylko masz do nas pretensje... moderator nie jest robotem, ktory 24 godziny na dobe przeglada wszystkie dzialy bez przerwy... wiele osob nam pomaga, i wydaje mi sie ze taki uklad funkcjonuje niezle.
Ostatnio edytowano 2008-10-22, 16:44 przez B0BS0N, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Muras » 2008-10-22, 14:02

jezeli chodzi o warny za brak jednego edita - nie spotkalem sie jeszcze choc nie watpie.... jezeli ktos pisze posty np sprawdzam ma warna ale jezeli napisze dzieki za nutke to juz inaczej wyglada i tego warna nie dostanie... Jezeli dostaniesz nieslusznego warna piszesz do administracji modzi przeciez nie maja mocy sciagania ostrzezen. To ze forum jest od 18 lat - nie wiem nic na ten temat.

B0BS0N napisał(a):Praca moderatora nie polega glownie na wstawianiu warnow. Zauwazylem, ze niemal wszyscy modzi przegladaja tylko dzial "muzyka", glownie single.

nie wiedzialem ze masz dostep do logow...

a i jeszcze jedno - to ze Bobson slowo zaje**scie ktos dodal do slownika to nie sprawia odrazu ze to slowo nie jest wulgarne. Jednak musze przyznac ze nie jest obrazliwe i mozna na nie przymknac oko jezeli ktos go zbytnio nie naduzywa
Ostatnio edytowano 2008-10-22, 16:12 przez Muras, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez B0BS0N » 2008-10-22, 20:16

Muras napisał(a):nie wiedzialem ze masz dostep do logow...

Doczytaj do konca, wtedy pisz sarkastyczne odpowiedzi :]
Muras napisał(a):jezeli ktos pisze posty np sprawdzam ma warna

Bez sensu - co za kur*a roznica, czy pisze "dzieki za nutke" czy "sprawdzam" ?? Zastanow sie co piszesz :?
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Muras » 2008-10-22, 21:08

bo to nie ssalnia ten dzial moim skromnym zdaniem nie powinnien powstac nawet ale jezeli juz jest to wysil sie i napisz cos wiecej niz 1 slowo a jezeli nie - nikt cie tu nie trzyma na sile jest wiele for gdzie mozesz sciagac bez ograniczen.
Ostatnio edytowano 2008-10-22, 21:09 przez Muras, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez DREaX » 2008-10-22, 21:50

Muras napisał(a):bo to nie ssalnia ten dzial moim skromnym zdaniem

Mysle, ze duza czesc uzytkownikow rejestrujacych sie na forum, robi to z powodu czerpania korzysci z dzialu SINGLE.

Kolejna moja mysla jest to, ze czesc z nich z czasem zaczyna zauwazac inne ciekawe dzialy.

Takie jest moje zdanie, ale nie bede offtopowal - temat jest o czym innym.

Pozdrawiam,
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez CaLi » 2008-10-23, 10:44

Widze iz ten temat bardziej sie stoczyl na wypominania itp. Oj nie jest dobrze nie jest.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2008-10-23, 15:02

Prosze o posty na temat, bo kazdy nastepny offtop bedzie usuwany.

[ Dodano: 2008-10-23, 17:34 ]
Serendip napisał(a):A sypanie warnami nie przynosi chyba jednak spodziewanych rezultatow, skoro takich userwo ciagle jest i jest, a na dodatek i tak pisza w dziale download


Jednak chyba przynosi, warny zostaja w archiwum kazdego usera... jesli ktos notorycznie lamie regulamin, poziom ostrzezen w archiwum rosnie i user, w konsekwencji, dostaje zakaz pisania w singlach do odwolania lub jest usuwany... robimy to na biezaco ;)
Ostatnio edytowano 2008-10-23, 16:36 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2008-10-23, 17:23

Muras napisał(a):nikt cie tu nie trzyma na sile jest wiele for gdzie mozesz sciagac bez ograniczen.

Muras prosze Cie.... :] ja tu sciagam 1 utwor na tydzien w porywach z dzialu single i to jak mi ktos poleci.
BTW... tak to z wami jest - jak cos nie pasuje, bo wam sie wytknie bledy, to zawsze piszecie to samo "nikt cie tu nie trzyma". Takimi stwierdzeniami na pewno sobie nie pomozecie. Ty mnie tu nie trzymasz ;)
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Muras » 2008-10-23, 20:37

nie Bobson bo poruszasz oczywisty temat dzialu download zawsze tak bylo i nawet ty gdy byles moderatorem to dawales za to ostrzezenia... Wiec nie rozumiem czemu sie do tego przyczepiles.


Aha a warny cos daja bo jak zaczynalem to bylo pelno niezeedytopwanych postow i ich poziom byl fatalny teraz jest juz dobrze coraz zadziej musze zagladac do dzialu download ... ssakow nigdy do konca nie wyeliminujemy ale mniejszamy ich ilosc do minimum...
Ostatnio edytowano 2008-10-23, 20:41 przez Muras, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez B0BS0N » 2008-10-23, 20:48

Owszem - dawalem, ale jak ktos w 10 tematach pod rzad pisal "Ściagam" ;] Jak ktos pisze raz czy dwa to nie powinno byc warna.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Muras » 2008-10-23, 21:02

to wtedy zalezy od tego czy jest to osoba taka jak ty czyli vipem udzielajacym sie w kazdym dziale czy poprostu jest to osoba beda na forum tylko po to przeby pobierac muzyke.. jest o tym napisane w regulaminie
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron