Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ankieta dotyczaca pracy Administratorow i Moderatorow forum

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Kto najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków

Szakal
16
7%
Wisnia
20
8%
Joy
56
23%
Magda
32
13%
Muras
35
14%
Cali
26
11%
Dawid
14
6%
Atlas
47
19%
 
Liczba głosów : 246

Postprzez FLAJ » 2008-10-25, 12:59

Joy napisał(a):Jaki powinien byc idealny Moderator, Administrator?

ATLAS napisał(a):Idealny Moderator/Administrator powinien wiecej robic niz mowi, przy tym zawsze mowic wiecej, niz mysli, i zawsze wiecej myslec, niz mowi.
Copyright by ATLAS 2008



"przy tym zawsze mowic wiecej, niz mysli, i zawsze wiecej myslec, niz mowi" - to jest niemozliwe, to zdanie sie wzjamenie wyklucza :P

zaglosowalam na JOY-a.
Ostatnio edytowano 2008-10-25, 13:01 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez Atlas » 2008-10-25, 13:04

FlyTrance napisał(a):"przy tym zawsze mowic wiecej, niz mysli, i zawsze wiecej myslec, niz mowi" - to jest niemozliwe, to zdanie sie wzjamenie wyklucza

zaglosowalam na JOY-a.

Odkryj w tym ironie :mrgreen:

Ja tez zaglosowalem na Joy'a ;)
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez MAGDA » 2008-10-25, 13:13

prosze kolejny raz o koniec ankiety, bo smiech mnie ogarnia na to, co sie dzieje i co tu niektorzy pisza. chcecie udoskonalic forum to sami cos robcie a nie chcecie zmienic na sile innych ludzi! zazalenia na warny tez sklada sie do Adminow np. co do wlazenia sobie Modow w d*e jak to napisal Bobson. otoz drogi kolego, widac nie tylko masz dostpep do logow czynnosci ale tez i do dzialu Admin/Mod ;] no gratuluje i prosze Adminow o naprawienie bledu w dostepach do dzialow :)

wiecie, cos taki temat, ktory niby przyjemny mial byc, znowu doprowadza do podzialu forum na zbiorowe przyjaznie i antypatie. taka prawda.

i skoro forum dla niektorych az tak mocno zle jest, tyo nie rozumiem po co tu ten ktos siedzi w ogole.. pisac Adminowi PW, on usuwa konto i nie meczycie sie z tym jakze strasznym 'virtualnym zyciem' .


pozdrawiam i mysle ze 99 glosow to wystarczajaca ilosc zeby temat podsumowac :)
Ostatnio edytowano 2008-10-25, 13:15 przez MAGDA, łącznie edytowano 2 razy
MAGDA
 

Postprzez Joy » 2008-10-25, 13:18

Temat zostanie zamkniety za max 3 - 4 dni

Magda, gratuluje offtopa ale nie musisz sie powtarzac, znamy Twoje zdanie ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez navelbina » 2008-10-25, 14:34

Joy, Muras, Cali. pozdrawiam :P
Avatar użytkownika
navelbina
-#850
-#850
 
Posty: 358
Dołączył(a): 2008-01-27, 23:44
Lokalizacja: b-stok

Postprzez buurendj1 » 2008-10-25, 15:16

moim zdaniem Cali,Joy,Muras,Atlas dziekuje
Avatar użytkownika
buurendj1
-#1400
-#1400
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2008-07-09, 16:58
Lokalizacja: Łapy/W-wa

Postprzez B0BS0N » 2008-10-25, 16:05

Wyrazilem swoja opinie - gdzie jest napisane, ze mialo byc super extra i przyjemnie ? :]
Nie bede slodzil, skoro akurat to, o czym powiedzialem mi sie nie podoba ;)
Joy zaznaczyl, ze zalezy mu na opiniach o PRACY MODERATORÓW (glownie negatywnych) - wypowiedzialem sie na temat i zaglosowalem rzetelnie na dobrych moderatorow... Po prostu nie potraficie (Magda z Murasem) przyjac do siebie czyjegos negatywnego zdania ;) Jak cos nie pasuje, to "wypie**laj, nikt cie tu nie trzyma" :)
Nie narzekam na forum ,tylko na dwa male elementy, ktore moim zdaniem tworza podstawe, by tak, a nie inaczej myslec. Nikogo nie dziele - nikogo nie sklocam ze soba - to tylko moja opinia. Inni jakos sie nie rzucaja, ze to powiedzialem, tylko was dwoje to urazilo. To nie jest wasze forum. Tez wam moge powiedziec "nic was tu nie trzyma".
A jesli chodzi o jak to okreslasz Magda... "wirtualny swiat".... mam to tam, gdzie swiatlo nie dochodzi ;) Nie przywiazuje do tego 4um takiej wagi jak Ty. Sa tu ludzie zaajebisci, mniej zaajebisci, albo ludzie mi obojetni. Jesli uwazasz, ze skasuje sobie konto, bo mi nie pasuje sposob moderacji, to sie przeliczysz ;) Na koniec taki cytat zaczerpniety od Joya: "Nigdy nie dyskutuj z idiota. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem." Tyle ode mnie w tym temacie.

P.S
Gratuluje wygranym ;) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez tayko » 2008-10-25, 16:17

szczerze mowiac to nie znam zadnego admina i moda, no moze tak troszke niektorych, wiec moze do konca nie jestem obiektywny. Kierowalem sie jedynie tym co moge aktualnie dostrzec. Mam nadzieje ze sie nie mylilem. pozdrawiam i zycze powodzenia ;-)
Atlas/Cali/Szakal
Avatar użytkownika
tayko
-#850
-#850
 
Posty: 354
Dołączył(a): 2007-11-20, 17:35
Lokalizacja: znikąd

Postprzez MAGDA » 2008-10-25, 18:00

chyba nie wiesz co to znaczy offtop :]


pozdrawiam :)
MAGDA
 

Postprzez Janek » 2008-10-25, 18:23

zaglosowalem na: ..................;................. oraz na........................ pozdrawiam powyzsze osoby i dziekuje za wasza dobra robote :-) Te osoby na ktore oddalem glosy w moim mniemaniu bardzo dobrze wykonuja swoja prace i nie mam im co zarzucic. Master Admin powinien zwrocic wieksza uwage na kadre moderatorow bo co niektorych nie widze na tym miejscu
Ostatnio edytowano 2008-10-26, 12:06 przez Janek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Janek
-#850
-#850
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2007-01-07, 11:36
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Ankieta dotycząca pracy Administratorów i Moderatorów fo

Postprzez DREaX » 2008-10-25, 18:31

Ludzie, wezcie w koncu wyluzujcie. Kazdy ma swoje zdanie, a autor pytal tematu, ktorym jest Joy, wlasnie o nie.
Joy napisał(a):Wlasnie teraz macie okazje, szanowni forumowicze, ocenic nasza prace.
W ankiecie oddajemy 3 glosy na osoby, ktore Waszym zdaniem najlepiej wywiazuja sie ze swoich obowiazkow. Mile widziane beda komentarze odnosnie naszej pracy oraz Wasza wizja idealnego Moderatora, Administratora... co Wam sie podoba, a co chcielibyscie zmienic.

Po co sie mamy klocic? Jestesmy jedna ekipe mimo tego, ze nie znamy sie z reala, choc czesc z nas pewnie sie zna. Tworzymy jednosc i nie powinnismy atakowac sie nawzajem. Powinnismy sie wspierac jak przyslowiowi bracia i siostry.

Piszecie, ze "nikt tu nikogo nie trzyma" Powiem, ze macie racje, ale to NIE jest odpowiednie podejscie... Dla kazdego forum licza sie uzytkownicy, bez uzytkownikow forum nie ma racji bytu i umiera jak kwiat bez wody. Jesli dalej bedziemy sie kierowac takim podejsciem to to samo czeka nasze forum.

Kolejna sprawa jest to, ze nie kazdy musi sie lubic z kims, nikt tego nie wymaga, ale akceptacja musi byc. Takie sa prawa dzisiejszego spoleczenstwa, nie wazne czy to internet czy real.

Mam nadzieje, ze moj post cos wniesie do Waszych serc.

Pozdrawiam,
Ostatnio edytowano 2008-10-26, 18:02 przez DREaX, łącznie edytowano 2 razy
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez CaLi » 2008-10-25, 20:35

Musze napsiac to co czuje bo juz nie moge wytrzymac ...

Sluchajcie sprawa z mej strony wyglada tak .. nie za bardzo chcialam tej ankiety pozniej sie zgodzilam.

Od samego poczatku przeczuwalam jak bedzie [ pewnie nie tylko ja] Ja rozumiem ze ta ankieta miala sprawic zebysmy zobaczyli swe bledy niedociagniecia itp ... ale nie w ten sposob. Ankieta nie odzwierciedla w zaden sposob tego co robia modzi czy admini. I nikt mi nie wmowi ze jest inaczej. Wieksza czesc osob zaglosowala w taki sposob ze :

O ja ja/jego znam gadam z nim/nia na sb fajnie jest oddaje glos na ta osobe.

Od samego poczatku chcialam zeby ankieta nie byla anonimowa zeby kazdy racjonalnie wytlumaczyl na kogo i za co glosuje.. zezwalajac na anonimowosc wiekszosc osob zaglosowala tak jak wczesniej to ukazalam.


Ankieta powinna isc sobie do kosza nie jest tu nam potrzebna. Wywoluje niepotrzebne spiecia miedzy userami a administracja.. co nie jest nam do niczego potrzebne.

Macku przepraszam za off ale musialam to napisac.

Dziekuje za uwage jesli w ogole ktos to przeczyta.
Ostatnio edytowano 2008-10-25, 20:36 przez CaLi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Asatero » 2008-10-25, 22:48

Nie bede pisal na kogo oddalem swoj glos.. bo zaraz by mnie zlinczowali :P wedlug mnie slusznie oddalem swoje glosy i tych 3 wypelnia swoje obowiazki najrzetelniej :)

Pozdro dla nich. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Asatero
-#150
-#150
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2007-07-10, 13:55
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Joy » 2008-10-25, 23:27

Joy napisał(a):Jesli pomagasz userom, odpowiadasz na ich zapytania, starasz sie rozwiazywac ich problemy, umiesz rozwiazywac konflikty, to tym samym budujesz sobie ich sympatie... a przeciez w znacznej czesci praca moderatora wlasnie na tym polega


Kazdy mod potrafi przenosic tematy do kosza, kasowac posty, dawac warny... to nic trudnego, nauczyc sie regulaminu i schematycznie, dzien po dniu wykonywac swoja prace. Prawdziwa sztuka, a moim zdaniem najwazniejsza cecha perfekcyjnego moderatora jest to, ze potrafi on stworzyc nic dialogu z userami, wykazywac zrozumienie dla ich problemow, sluchac, pomagac w codziennych sprawach forumowych. To sie oczywiscie musi wiazac z kontaktami przez SB, PW czy GG, ale to nie jest taka zwyczajna sympatia, bo z kims mi sie dobrze gada (o pogodzie, muzyce, milosci, ect.). Musialem to napisac, bo nie dawalo mi to spokoju, wciaz twierdzicie ze zwykly user nic nie wie o pracy moda, a kieruje sie wylacznie sympatia.

Poza tym przeciez i tak userzy widza wystawiane warny, zamykane tematy, styl jezyka i kulture osobista kazdego z nas, wiedze na temat muzyki, chec do zaangazowania sie w sprawy forumowe, pomysly zawierane w topikach, czestotliwosc obecnosci na forum, podpisy i komentarze pod postami innych userow. Poza tym czesto dopytuja sie np kto usunal im temat czy tez post. Czy to jest za malo, aby moc ocenic prace moda? Nie sadze ;)

A co do spiec w temacie, no coz... ja to traktuje jako zwykly dialog i nie doszukiwalbym sie tutaj tworzenia jakis podzialow czy, o zgrozo, rozpadu forum. Prawda, nie zawsze czyta sie to milo, ale zauwazcie jedno... zadko zdarza sie jakis watek, w ktorym wszyscy byliby jednomyslni. Takie sa prawa forum :) Cieszy mnie kazda opinia, a te negatywne czytam po kilka razy i zastanawiam sie, co mozna byloby zmienic, gdzie zostal popelniony blad. Przeciez nie jestesmy nieomylni, a tylko dobra wspolpraca miedzy userami a modami/adminami moze prowadzic do lepszego rozwoju forum. Chcialbym, aby kazdy wreszcie zrozumial, ze forum to nie tylko dzialy, regulamin i administracja... to przede wszystkim userzy.

Ehh, idealista ze mnie :-)
Ostatnio edytowano 2008-10-25, 23:34 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Marfoczk » 2008-10-26, 02:30

Obstaje za Joyem.
Praca moda to nie tylko kilkuminutowe stworzenie nowego dzialu, czy tam podzial innego :)
Avatar użytkownika
Marfoczk
-#1400
-#1400
 
Posty: 475
Dołączył(a): 2007-08-21, 14:50
Lokalizacja: ToP SecreT

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron