Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Ankieta dotyczaca pracy Administratorow i Moderatorow forum

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Kto najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków

Szakal
16
7%
Wisnia
20
8%
Joy
56
23%
Magda
32
13%
Muras
35
14%
Cali
26
11%
Dawid
14
6%
Atlas
47
19%
 
Liczba głosów : 246

Postprzez g.is.sander » 2008-10-17, 22:12

Serendip napisał(a):
g.is.sander napisał(a):Rejestrujac sie na tym forum jestes jego pelnoprawnym czlonkiem i nic nie ma tu do rzeczy staz na forum.


No ale ktos zastartuje z argumentem ze jestem tu tylko miesiaci nie znam praw rzadzacych tym forum wiec nie mam prawa wypowiedzi i co? :)


Prawo (regulamin) na tym forum jest prawie identyczne jak na innych forach o podobnej tematyce. Wiem co mowie bo mialem z takowymi stycznosc. Wiec gadanie ze ktos nie zna praw rzadzacych forum jest moim zdaniem bez sensu, bo chyba kazdy widzial chociaz raz na oczy temat z regulaminem???
Avatar użytkownika
g.is.sander
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 802
Dołączył(a): 2008-01-23, 15:43
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez MAGDA » 2008-10-19, 13:49

Ooo a DYDEK gdzie zginal w ankiecie :luka: ?
MAGDA
 

Postprzez Joy » 2008-10-19, 13:52

MAGDA napisał(a):Ooo a DYDEK gdzie zginal w ankiecie ?


Mam nadzieje ze sie na mnie nie obrazi ale skoro w najmniejszym stopniu nie udziela sie na forum, jego obecnosc w ankiecie bylaby bezcelowa ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez wisnia118 » 2008-10-19, 13:54

Madzia jak Seba powroci na forum to wtedy go uwzglednimy we wszystkim...
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SzAkAl » 2008-10-19, 21:32

kiedy koniec ankiety ??
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez Joy » 2008-10-19, 21:36

dajmy czas na zapoznanie sie z tematem reszcie userow, dopiero minely 4 dni... a jak uznamy temat za wyczerpany, to sie go po prostu zamknie ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez CaLi » 2008-10-20, 09:29

moze jakies masowe info na pw ??? bo zanim kazdy tu sie doczlapie to mina wieki :)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Emilcięn » 2008-10-21, 12:39

No wiec nie glosuje bo to bez sensu :D jednych lubie mniej innych bardziej a tu chyba nie o to chodzi...
Nie wiem kto ile co robi takze wbijam w ta ankiete bo jest smieszna i patrzac na wypowiedzi smierdzi krytyka jak zawsze:D
Wedlug mnie ankieta to cos gdzie oddaje sie glos a nie jeszcze dodatkowo pisze sie wypowiedz na dwie strony :) powinna byc anonimowa a to co tutaj jest ankieta nazwac nie mozna :)
Pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Tavistock » 2008-10-21, 15:45

Emilcien napisał(a):Wedlug mnie ankieta to cos gdzie oddaje sie glos a nie jeszcze dodatkowo pisze sie wypowiedz na dwie strony

To wedlug Ciebie, wg. innych nie.
A moze spotkalas sie juz z ankieta w ktorej sa pytania otwarte i oczekuje sie od wypelniajacego wypowiedzi a nie tylko zakreslenia tak lub nie, rozne sa formularze.
Chcesz zeby to byl anonimowe, prosze bardzo zaznacz kogo chcesz i bedziesz anonimowa, albo nie zaznaczaj nikogo i tez pozostaniesz w ukryciu.
To nie sa wybory do parlamentu ze maja byc tajne, nie podajesz w ankiecie swoich danych osobowych itp. zeby trzeba to bylo ukrywac.
Cel ankiety jest calkiem inny, choc to pokarze czas.

Ale przeciez Joy napisal "Mile widziane beda komentarze odnosnie naszej pracy oraz Wasza wizja idealnego Moderatora, Administratora... co Wam sie podoba, a co chcielibyscie zmienic."
Wiec jezeli autor tematu mial takie zyczenie to trzeba to uszanowac, jesli to komus nie odpowiada nie musi sie w ogole w tym temacie wypowiadac.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Emilcięn » 2008-10-21, 16:35

Po pierwsze... luzuj bajere.
Po drugie...Kazdy siebie krytykuje rzeczywiscie "komentarze mile widziane"... chyba Joy'owi o takie komentarze nie chodzilo...
"co Wam sie podoba, a co chcielibyscie zmienic".... zyczenie wypelnilam...Zdanie mam wlasne i tak nie zmienie co do ankiet na forum... liczy sie sie sympatia a nie praca forumowa...rzeczywiscie sprawiedliwie niech mnie kule bija...
gratuluje wygranym :) satysfakcja jak w morde strzelil....
Chodzilo mi o anonimowosc dla wszystkich, ale widocznie nie rozumiesz mnie :)
dzieki za wylewnosc i tak Twoja wypowiedz nie wplynela na mnie jakos zasadniczo takze chyba byla zbedna:) Nastepnym razem pisz prywatne wiadomosci (chyba ze chodzi o wiekszy rozmach ale nie sadze), po co zabrudzac dany temat. Takze byla bym wdzieczna o usuniecie wypowiedzi i dyskusji miedzy uzytkownikami bo cel tematu byl jednak inny:)
Pozdrawiam
szerokosci i przyczepnosci
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Joy » 2008-10-21, 17:54

Emilcien napisał(a):Zdanie mam wlasne i tak nie zmienie co do ankiet na forum... liczy sie sie sympatia a nie praca forumowa


Jesli pomagasz userom, odpowiadasz na ich zapytania, starasz sie rozwiazywac ich problemy, umiesz rozwiazywac konflikty, to tym samym budujesz sobie ich sympatie... a przeciez w znacznej czesci praca moderatora wlasnie na tym polega ;)

Skonczcie juz dyskusje na temat, czy ankieta jest potrzebna czy nie... wiele osob pisze do mnie ze to byl swietny pomysl. I nie chodzi tutaj o to, ze akurat Joy jest pierwszy, a ktos tam ostatni. Temat ten daje mozliwosc nam, moderatorom i administratorom, mozliwosc przyjrzenia sie wlasnym bledom. Tutaj informacja do wszystkich, nie bojcie sie wyrazac wlasnych opinii. Szczegolnie tych krytycznych, bo nie sztuka napisac ze wszystko pieknie, modzi idealni, forum bez zarzutu. Na niektore problemy znajdziemy rozwiazanie, na inne chociaz sprobujemy. Tylko piszcie konkretne posty, bo jak na razie nie ma ich za wiele. Jednoczesnie dziekuje za wszelkie pozytywne opinie i glosy na moja osobe ;)

han350 napisał(a):Sam niedawno dostalem wiadomosc ze moj post zostal usuniety ;D wlasciwie bylo wiecej takich wiadomosci 2 czy 3 i jedna nie wiem dlaczego


Po sygnalach ze za szybko sa usuwane zamkniete tematy w dziale Poszukiwane (autorzy nie zdazyli skopiowac sobie linkow) zglosilem sprawe do admina i teraz inforujemy moderatorow, aby zaczekali 2-3 dni z usuwaniem takiego tematu. Poza tym normalna sprawa jest, ze tematy z nieaktualnymi linkami oraz sprzeczne z regulaminem forum sa usuwane do kosza (rowniez posty).

Patrycjusz napisał(a):Ja kiedys zauwazylem, ze na forum sa rowni i rowniejsi. Przykladem moze byc temat z naszymi zdjeciami, gdzie mnie wymoderowano, a post Murasa dotyczacy zdjecia bodajze Cali zostawiono.


Niestety wiekszosc for w internecie funkcjonuje w ten sposob, ze osoby wyzej w hierarchii moga sobie pozwolic na wiecej. Ale w przypadku powazniejszych uchybien, naruszen regulaminu, prosilbym o info na PW.

Piochu napisał(a):W praktyce przeciez widac ze wystarczy cos nie tak powiedziec (co wcale nie jest nie zgodne z regulaminem) i ma sie problemy


Kazdy user ma prawo wyrazania swoich opinii, oczywiscie nie offtopujac i nie obrazajac nikogo. Osobiscie nie slyszalem o takich problemach, ale na przyszlosc prosze PW do ktoregos admina.
Ostatnio edytowano 2008-10-21, 19:24 przez Joy, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez MAGDA » 2008-10-21, 18:07

a ja proponuje skonczyc ten temat juz. glosy oddane.
Joy zwyciezca :winner: gratuluje..
nagrody, brawa, autografy :)

niepotrzebne klotnie, spory, dyskusje. i nie tu miejsce na przekaz takich info. tym akcentem prosze zalozyciela tematu o wyniki koncowe i dyskusje czas zakonczyc.

Emilcien napisał(a): liczy sie sie sympatia a nie praca forumowa

+1. tez tak mysle. bo to ile Modzi robia, przecietny user naprawde malo wie :)

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 2008-10-21, 18:18 przez MAGDA, łącznie edytowano 2 razy
MAGDA
 

Postprzez CaLi » 2008-10-21, 18:47

MAGDA napisał(a):+1. tez tak mysle. bo to ile Modzi robia, przecietny user naprawde malo wie :)

Pozdrawiam.


Co fakt to fakt... praca modow nie jest widoczna ... Userzy widza tylko warny :P badz zakladane przez modow tematy czy ich kasowanie wiecej nie widza gdyz nie maja takiej opcji.
Wg mnie ankieta poszla nie w ta strone co trzeba ... poszla raczej w strone sympatiiiii do danych moderatorow. Ale coz bywa i tak :)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2008-10-21, 19:23

Pytanie do Magdy i Cali... czego user nie wie o pracy moderatora?
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez MAGDA » 2008-10-21, 19:27

nie wie wielu rzeczy Maciek.

np ? ...
nie ma pojecia, kto sie przyczynia do tego, zeby powstawaly nowe dzialy, kto je w ogole wprowadza w zycie, kto dziala do rozwoju forum, nie wie co sie dzieje w Admin/Mod, nie wie kto ile zbednych postow usuwa, kto bledy poprawia, kto ile przenosi, usuwa, sledzi potrzebne i niepotrzebne rzeczy, co w jakim stopniu robi... kto ma jakies fajne pomysly na forum, kto ile edytuje, co robi itd itd itd.
Dzoj, to nie ma sensu ta dyskusja. kazdy wie o czym mowa. gadalismy juz o tym chyba ;)
MAGDA
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości