Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

O nas.

Wszystko o uzytkownikach forum. Zapraszamy do przywitania sie i napisania kilku slow o sobie :)

Moderator: Moderator

O nas.

Postprzez kwazi15 » 2007-10-08, 12:22

Opowiedzcie cos wiecej o sobie. Ja mam 16 lat, chodze do 1 klasy LO. Mieszkam w Lublinie. Lubie grac w RPG'i, ogladac mecze pilki noznej (jestem kibicem ... aaaa nie powiem ;p), grac w pilke, oczywiscie moja pasja jest muzyka, chyba wiadomo jaka. Moim marzeniem jest wyjazd na Ibize do Amnesii, albo chodziaz do Pachy :D Do Amsterdamu tez by bylo dobrze. Moim drugim marzeniem jest spotkanie i autograf od Armina ;) Teraz wy :D
Avatar użytkownika
kwazi15
-#150
-#150
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2007-01-19, 13:09
Lokalizacja: Lublin

Postprzez RannaKawka » 2007-10-08, 15:27

O kurcze :P a chcialem byc anonimowy :) No nic :P. Mam na imie Janek :P, mam 21 latek :P Mieszkam w Smoldzinie (30km od Slupska) studiuje w Koszalinie :) na wydziale Mechanicznym. Nie sprecyzuje czego nie lubie a co uwielbiam. Wiem tylko, ze kocham jedna Kobiete i staram sie nie robic rzeczy, ktore moga nam zaszkodzic. Dlatego nie gram juz w MMO, nie spierdzielam z zajec, nie pale, nie jaram, od czasu do czasu wypije i zagram w CS'a badz DoD'a jakies cw. Najwieksze marzenie EVO 8 :)
Avatar użytkownika
RannaKawka
-#30
-#30
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2007-07-23, 10:02
Lokalizacja: Poligon 3

Postprzez Lion » 2007-10-08, 15:39

No to ja moze trzeci. :P Wiec tak... mam 17 lat chodze do LO w Bialej (LO to tylko nazwa, takiej laby jak tam to nigdzie nie ma :P ), lubie informatyke i komputery i w tym kierunku mam zamiar dalej studiowac, uwielbiam grac w siatkowke i koszykowke (jak sie ma wysoki wzrost to innego wyjscia nie ma :roll: ), sluchac muzyki, tworzyc muzyke i miksowac. Jakis tam wielkich marzen nie mam, ale jest jedno!! Pojechac na koncert Tiesto lub Above & Beyond (edit: teraz to juz mniej aktualne :P Wazne zeby gral dobry trance :D ) Ostatnio nie mialem jak, ale co sie odwlecze to nie uciecze :P No co tu jeszcze... mowia ze zeswirowany jestem i raczej maja racje, w sensie pozytywnym oczywiscie, heh crazy man :P. :roll: TYLE :!:

Dobra ciekawe kto bedzie czwarty ;-)
Ostatnio edytowano 2009-03-08, 14:55 przez Lion, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Shadow » 2007-10-09, 20:08

To moze ja :D Mam na imie Pawel i koncze 18 lat w styczniu. Ucze sie w osiagajacym najlepsze wyniki LO w powiecie na profilu Matematyczno - Fizycznym (istny oboz koncentracyjny :P). Zamierzam w zaniedlugim czasie wybrac sie za granice na zarobek by sobie zakupic Kawasaki ZX6R (600 ccm nie powinienem sie zabic zbyt szybko.. chyba :D) Trancem tak glebiej interesuje sie od 4 lat - wczesniej bylo tylko ATB :P Trance jest ze mna praktycznie zawsze :D Grac na komputerze praktycznie juz nie gram bo nie mam czasu przez szkole ale wczesniej badz w wakacje grywalem w rozne MMO np. WoW. Osobiscie wolal bym juz znalezc jakas prace np. za granica i nie musiec juz studiowac gdyby praca byla dobra :P Ogolnie to jestem straszny len jesli chodzi o nauke a to dlatego ze mi za to nie placa :D nie mam motywacji jesli nic z tego nie mam badz nie mam pewnosci ze bede mial jak to jest w przypadku nauki :D next
Avatar użytkownika
Shadow
-#400
-#400
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-07-31, 22:06
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Kamileek » 2007-10-09, 21:01

To ja tez sie przedstawie :-) Moje imie >> Kamil (osobiscie nie specjalne wg mnie), mam 16 wiosenek, mieszkam we wsi, okolo 15 - 20 km od Sieradza, nie wiem dokladnie ile ;-) Do Sieradza tez chodze do szkoly. Pierwsza klasa Technikum o profilu Technik - informatyk <<< nawet niezle tylko ciezko, ale mysle ze warto :-P Co moge wiecej powiedziec o sobie? Szczery, otwary gosc ze mnie jest :-D Odnosnie zainteresowan to sport wogole mnie nie pociaga, pilka, siata << to nie dla mnie. Interesuje sie wieloma rzeczami, psychologia, filozofia, kutura, i tego typu sprawy mnie ciekawia, historia tez jest ok ;-) Ogolnie lubie wiedziec co sie dzieje na swiecie. No i jesli chodzi o najwazniejsza rzecz czyli muzyke to bez watpienia bez Trance'u nie moglbym zyc, co nie oznacza ze jestem totalnym fanatykiem. House jest naprawde dobry, i czasem zdarzy mi sie posluchac cos zupelnie przyziemnego np. Wilki czy Jakis utworek Rubika (nie ma co sie smiac :-) ) I na tym chyba zakoncze :arrow:
Avatar użytkownika
Kamileek
-#vip
-#vip
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2007-07-25, 18:59
Lokalizacja: wiesz?

Postprzez Jacus » 2007-10-10, 23:09

No to ja bede nastepny:) Mam na imie Jacek i mieszkam w Nowych Czaplach, 5 km od Łeknicy [wojewodztwo lubuskie] pod sama granica z Germany. Mam 20 lat a w listopadzie wybije 21. Obecnie ucze sie w Policealnej Szkole Detektywow i Pracownikow Ochrony [2 rok i egzamin na licencje II stopnia + dyplom Technika Ochrony Fizycznej Osob i Mienia]. Swoja przyszlosc wiaze ze sluzbami mundurowymi. Po skonczeniu tej szkoly chce isc na studia a konkretnie na kierunek w dziale pedagogika "Edukacja dla bezpieczenstwa" [3 lata] i mysle o uzupelnieniu swojego wyksztalceniu [2 lata] w pokrewnym lub innym kierunku. Moje zainteresowania to przede wszystkim muzyka, nie tylko trance, ale preferuje inne gatunki muzyczne, sport [sztuki walki MMA], kulturystyka], techniki samoobrony i interwencji. Caly swoj wolny czas staram sie przeznaczyc mojej dziewczynie. Jestem szczery, otwarty, optymista, mily, tolerancyjny. To chyba tyle by bylo odnosnie mojej osoby. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!
Avatar użytkownika
Jacus
-#vip
-#vip
 
Posty: 239
Dołączył(a): 2007-05-01, 10:10
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Matthew » 2007-10-12, 16:52

Witam, mam na imie Mateusz, 30 listopada bede mial 18 lat, mieszkam w Knurowie (niedaleko Katowic), interesuje sie muzyka, pilka nozna (ulubiony klub Gornik Zabrze) motoryzacja, chodze do Technikum o profilu Mechatronik, w Gliwicach przy ulicy Okrzei lubie grac w RPG'i, no i moze na razie to wszystko. 8-)
Avatar użytkownika
Matthew
-#150
-#150
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2007-10-12, 16:38
Lokalizacja: KnurĂłw

Postprzez Banan » 2007-10-12, 23:29

A ja nazywam sie Wojtek, mam 9 lat i szukam przyjaciol. :lol:
Banan
-#vip
-#vip
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2007-05-05, 20:28
Lokalizacja: Zielona GĂłra

Postprzez dragodegovia » 2007-10-13, 08:20

Czesc Wojtek ja tez mam 9 lat chetnie Cie poznam :brawo: :-D :-D :-D :hurra: :-D :-)
Avatar użytkownika
dragodegovia
-#1400
-#1400
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2007-05-16, 12:06
Lokalizacja: Krotoszyn

Postprzez russo221 » 2007-10-21, 16:50

...no to moze....teraz Ja :)

Jak ogolnie wiadomo, przynajmniej aktywniejszej czesci forum...mam na ime Daniel, mam 20 lat, studiuje Logistyke w pieknym miescie jakim jest Wroclaw i czekam tam na Was ; P /ile mozna :)

jakby nie bylo urodzilems sie 8 marca, hehe, tak, tak, dzien kobiet :P ale kobieta nie jestem, zapewniam...zreszta kto nie wierzy niech mnie odwiedzi (do zenskiej czesci, nie Ty Hefcio ; P). Coz poradzic poswietuje z wami kobietkami 8^^mam nadzieje, ze nie zapomniecie o mnie w dniu waszego swieta (no i moich urodzin) ;-)

...czekam tej chwili ; P, na zawsze Wasz russo :)

ps. lubie muzyke, drinki z palemka, szybkie auta...no i Was drodzy ; )

...Bye
Avatar użytkownika
russo221
-#850
-#850
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2007-04-30, 09:50
Lokalizacja: Lubin\Wrocław* :D

Postprzez Emilcięn » 2007-10-21, 18:20

Emilka
18 lat
Grod Kopernika
Lubie: nie zablysne=trance,ale moge posluchac takze innego rodzaju muzyczki
szczerosc,otwartosc,poczucie humoru
makaron pene,pierogi mojej babci
sie dobrze bawic w gronie bliskich znajomych

Nielubie: hamstwa,fochow,dokuczania,nietolerancji,przemocy
polskiego rzadu
ssaczy
przedmiotow scislych

Zainteresowania: fotografia,muzyka,ponetni faceci ;-)

Wolny czas: sluchanie nutek
film

Szkola: Liceum Ogolnoksztalcace nr 6 w Toruniu
Klasa o profilu europejskim

Dalsza edukacja: niepewna...
nadzieja= Europeistyka w UMK

Marzenia: dobra praca
szczescie i pomyslnosc bliskich.
wlasny kacik(za kilka lat)
eventy...obecnosc


POZDRAWIAM
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Dawid » 2007-10-21, 18:23

To teraz moja kolej.


Urodzilem Sie 29 Maja Roku 1994 :P W Opatowie, Wojewodztwo Świetokrzyskie, Obecnie Mieszkam W Sandomierzu ;) Jestem Uczniem Gimnazjum Nr 2 Im. 2 Pulku Piechoty Legionow W Sandomierzu, I Szczyce Sie Tym, Że Uczeszczam Do Tej Szkoly ;) Cos Wiecej O Mnie, Hmm, latwo Wpadam W Konflikty Z Rowiesnikami (Kto Nie Wierzy, Prosze Przejrzec Akta Policyjne :P), Zawsze Usmiechniety, Optymista, Co Jeszcze, Hmm :D Interesuje Sie Muzyka , Glownie Trance. Nie Gram W Żadne Gry, Bo Zwykle Nie Ma Na To Czasu, :d jestem otwarty na Nowe Znajomosci ;) Pozdrawiam ;)
Ostatnio edytowano 2007-11-30, 16:14 przez Dawid, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Levy » 2007-12-03, 23:47

Lat 25 (ale stara ze mnie dupa ;P) urodzony 30.10.82 w Sieradzu i tu tez mieszkam do dzis. Na codzien informatyk w jednej z lokalnych firm. Poza muzyka zainteresowania z kregu informatycznego (z racji wyksztalcenia i wykonywanego zawodu), motoryzacji - szczegolnie OPEL Astra GSI lub Vectra 2000 w wersji c20xe lub c20let :mrgreen: (Kto ma opla ten ma chopla ;)). Trzy najwieksze marzenia: ukochana wlasna zona ;) wlasny maly klub i vectra A 2000 C20LET EDS PHASE 3,5 330KM :mrgreen:
Levy
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2007-12-03, 10:01
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Soulside » 2007-12-09, 22:56

Dziendobry :-D Nazywam sie Rafal i jestem tutaj nowy :) Mam 20 lat i... pracuje ucze sie :) I pogrywam na CDkach 8-) Kto wskazal mi droge na forum? "PrzemkO" :)
Avatar użytkownika
Soulside
-#30
-#30
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2007-12-09, 22:52
Lokalizacja: Torun

Postprzez Stephansky » 2007-12-12, 01:06

Czesc :-D Jestem Stefan. Mam 17 lat i rowniez jestem tu nowy :oops: Dolaczylem tu gdyz jestem bardzo zafascynowany Trancem i wielkim milosnikiem asotow :-D Pozdrawiam wszystkich.
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Następna strona

Powrót do O nas

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron