Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

O nas.

Wszystko o uzytkownikach forum. Zapraszamy do przywitania sie i napisania kilku slow o sobie :)

Moderator: Moderator

Postprzez Vladimir » 2008-01-28, 15:30

Teraz kurde ja 8-)
Jestem Wladek. Mam 15 lat. Ucze sie w 2c G w Poznaniu :D
Gram w siatkowke w reprezentacji gimnazjum. CIenko gram. To dzieki reszcie skladu bedziemy miec mistrzostwa poznania :-D
Teraz slucham trancu non-stop od chwili gdy znalazlem to forum ;-)
Lubie czytac SCI-FI, pisze Fantasy i Sci-fi.
Moim marzeniem jest odwiedzenie Ibizy albo Kazantipu (wiecie co to jest? :P ) oraz chcialbym ujrzec na wlasne oczy Armina, Schulza albo chociazby Menno de Jonga 8-)
Avatar użytkownika
Vladimir
-#400
-#400
 
Posty: 153
Dołączył(a): 2007-12-28, 21:45
Lokalizacja: Poznań

Postprzez J. Kaszuba » 2008-01-31, 19:38

Hm.. to nie pierwszy post ale przedstawic sie wypada.
A wiec:
Mam na imie Kuba, nazwisko mam w nicku. Lat mam 16...no prawie 17;P
Pochodze z Tarnowa i tu tez mieszkam.
Interesuje sie fotografia - czasem nawet udaje mi sie tu i owdzie swoje zdjecia publikowac - , Informatyka oraz technologiami moblinymi (Laptopy, palmtopy, smartphony, itp.), motoryzacja, grafika i muzyka.
Jesli chodzi o muzyke to slucham wszystkiego od muzyki powaznej i operowej po black i death metal. Od niedawna slucham tez dzieki znajomemu ASOTow.
J. Kaszuba
-#30
-#30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2008-01-31, 19:05
Lokalizacja: TarnĂłw

Postprzez sosei » 2008-01-31, 20:04

hehe mam dziadka w tuchowie:P
Avatar użytkownika
sosei
-#850
-#850
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2006-08-28, 13:44
Lokalizacja: Bełchatów/Pabianice

Postprzez megashira19 » 2008-01-31, 21:31

No to moze ja cos napisze o sobie :mrgreen:
Mam na imie Monika :) lat 19 niedlugo 20-stka mi stuknie yhh
Mieszkam w Kaliszu, intersuje sie muzyka Trance, tancem :) fotografia rowiez ale nie zawodowo heh lubie robic zdjecia sobie i innym (znajomym) na imprezach :D pozatym lubie poznawac nowych ludzi i spotykac sie ze znajomymi no i oczywiscie imprezowac w Protku :-D no i na wiekszych eventach jak mi sie uda dojechac no i to chyba wszystko o mnie ... :roll:
Avatar użytkownika
megashira19
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2007-12-04, 20:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez rade » 2008-02-14, 20:46

Na imie mi Rafal, niestety juz od 18 lat ,mieszkam w niewielkiej miejscowosci Jaworzno (jak by ktos szukal to nie na Ślasku tylko w opolskiem :P ) , powoli koncze LO i wybieram sie na Informatyke do Opola, ktora jest moja pasja, po muzyce of course ;) , lubie dobry film-ostatnio same komedie :-D i oczywiscie muzyke. Kiedys , a wlasciwie to nadal od punkrocka az po metal, jednak Trance od zawsze mnie pociagal, kiedys pojedyncze kawalki Tiesto, ostatnio same mixy-Markus Schulz i jego Global Dj Broadcast takze Armin Van Buuren-State Of Trance . Ta muzyka jest dla mnie ucieczka od rzeczywistosci, i chyba tak zostanie na zawsze ;-) Spedzam godziny nauki a czasem i snu :roll: na przesluchiwaniu kolejnych audycji, i jak widac jestem dosc gadatliwy :) witam i pozdrawiam
rade
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-02-14, 20:21
Lokalizacja: jaworzno

Postprzez Namarin » 2008-03-26, 17:24

No to chyba jestem tutaj najstarszy z tych ktorzy sie przedstawili (aczkolwiek moge sie mylic).
Na imie mam Piotr, lat 26. Taki pocieszny, niesmialy i troszke chudy ciemny blondyn, zwykly szary ludzik probujacy znalezc swoje miejsce na ziemi, zyjacy wedlug swoich zasad (zawsze na tym dobrze wychodzilem). Fotograf amator (nadal sie ucze)
Po ponad rocznej tulaczce po roznych krajach osiadlem na dluzej w Krakowie gdzie aktualnie mieszkam pracuje i sie doksztalcam.
Moje marzenie? w zasadzie mam ich kilka ale ostatnio mysle szczegolnie o jednym - otworzyc swoje wlasne profesjonalne studio fotograficzne.

Zainteresowan mam tak wiele ze naprawde nie sposob ich tutaj wszystkich wypisac, to chyba tyle o mnie bo nie lubie sie rozpisywac na swoj temat.
Jesli jakims cudem ktos bedzie zainteresowany moja osoba (w co watpie) niech pyta. Wiecej na zyczenie :roll:
Ostatnio edytowano 2008-03-26, 17:26 przez Namarin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Namarin
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2008-03-21, 01:37
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez DJ_Valo » 2008-03-27, 00:02

To ja tez sobie nabije posta :lol:

Witam, mam na imie Sebastian, jak cos to Seba ;) 85 rocznik - czyli jeszcze nie emerytura :P i mieszkam w Łodzi :)

Obecnie studiuje i troche pracuje. Jak mam tylko jakas wolna chwile to slucham jedynej slusznej muzy jaka jest Trance.

Producenci i DJe ktorych cenie (nie wszyscy ale co mi wpadlo do glowy na szybko):

DT8 Project, Darren Tate, Above and Beyond , AvB, Tiesto, Woody Van Eyden !!!!!!!, Thrillseekers itd. Nie wiem jak tu to jest odbierane jeszcze ale bardzo lubie tez ATB :D (impreza w Manhattan w Belchatowie byla bardzo udana , szkoda ze to tak dawno temu bylo).

Oka na teraz to tyle !! Czas zapuscic ponownie Perfect World unmixed i wygodnie ulozyc sie w lozku :)

pozdrawiAm :)
Avatar użytkownika
DJ_Valo
-#vip
-#vip
 
Posty: 665
Dołączył(a): 2008-03-26, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wojanek » 2008-04-04, 19:01

Witam. Mam na imie Adrian. Mam 18 lat i mieszkam w Belchatowie. Trance jest moim ulubionym gatunkiem muzycznym. Ale nie lubie takeigo jakiegos melancholijnego trance bo to usypia.. wole cos mocniejszego.. choc w sumie neiznalazlem jeszcze swoejgo stylu nigdzie. I uwazam ze znajde go tutaj:) Lubie grac w siatkowke i ogladac pogromcow mitow ;D Oraz "grzebac" przy kompie.

Przepraszam z gory ze cxzasem przed sciagnieciem napsize2-3 wyrazy a potem zapomne edytowac.. coz jestem tylko czlowiekiem i pamiec czasem zawodzi. zreszta widac to pewnie po warnach.. Osobiscie uwazam ze bezsensu jest psiac na wstepie cokolwiek niemajac pojecia o utworze nic. No coz.. Pozdrowienia dla wszystkich
wojanek
-#30
-#30
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2007-06-17, 19:56
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez Norspinn » 2008-04-05, 18:50

Hello ;)

Mam na imie Robert i mam 15 lat, wiec chyba jestem jednym z mlodszych uzytkownikow forum :) Oczywiscie trance to moj ulubiony gatunek muzyczny i bez niego zycia sobie nie wyobrazam.

Ulubieni dj'e, producenci transowej sceny to: Above and Beyond, Eddie Halliwell, Sander van Doorn i wielu, wielu innych.

Z tym postem witam wszystkich forumowiczow :)
Norspinn
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2008-04-05, 18:46
Lokalizacja: Tarnowskie GĂłry

Postprzez Electronica » 2008-09-10, 18:07

No to Yol;d Jestem Dorota glownie fanka muzyki elektronicznej ale nie fanka to za malo;d to moja milosc;d Kocham ponad wszystko ja;) Bass;d bez tego nie moge zyc;d
Piekne trancow'e kawalki z jeszcze piekniejszymi vocalami ubustwiam;d Imprezowiczka ,ale nie vixiara tego nie lubie;) Tak poza tym to lubie pilke nozna ;)
Avatar użytkownika
Electronica
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2008-09-10, 17:11
Lokalizacja: Ibiza

Postprzez CaLi » 2008-09-12, 14:58

SIema Wam :) Witamy na forum :)

Na sam poczatek polecam dzial REGULAMIN :) poczytajcie a pozniej juz smialo mozecie uczestniczyc w zyciu forum.

Milego postowania :)
Ostatnio edytowano 2008-09-12, 17:16 przez CaLi, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez FLAJ » 2008-09-13, 21:52

Mucha. Magda :) kocham Muzyke (przede wszystkim Uplift & Tech 24/h), sport (siatkowke, pilka nozna, lekkoatletyke), pisac wiersze, ogladac filmy (horrory, thillery, komedie), czytac ksiazki i... zatracac sie w tancu :zakochany:
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez han350 » 2008-09-30, 19:26

Pawel. Mieszkam w Strzelcach Wielkich jakies 40 km od Czestochowy w strone lodzi ;) Aktualnie chodze do technicznych zakladow naukowych w Czestochowie na kierunek informatyka ;) (nie chcialem isc do liceum choc spokojnie bym sie dostal) Informatyka to moje zycie tak samo jak trance ;P Tej muzyki slucham wlasciwie dopiero od kwietnie czy maja tego roku wiec mozna powiedziec jestem swiezy ;) hmm co tu jeszcze pisac o moje marzenie to pojechac na Sunrise ktore pewnie sie spelni ;D musi :P w wolnym czasie slucham muzy chociaz to robie nawet gdy nie mam czasu xD a co do tego wolnego to oprocz muzy jeszcze od czerwca bawie sie w fotografa ;D cos tam poczytam poprobuje i jakos sie uczy ;) coraz ciekawsze zdjecia wychodza lecz najlepiej fotografowac w wakacje gdy jest jasno i sie wyjezdza odkrywajac nowe miejsca ;) dobra nie bede wiecej zanudzal koniec ;P
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez janosik » 2008-09-30, 19:35

Jestem Artur, mieszkam niedaleko Mlawy, a dokladniej w Ilowie. :D
Jestem w 3 klasie technikum hotelarskiego w Malinowie. Po ukonczeniu szkoly sredniej, mam zamiar studiowac w 3-miescie. Moje hobby to czytanie ksiazek, sluchanie muzyki, uprawianie sportu. Moim marzeniem jest powtorzyc Beach Party w Gdyni oraz wybrac sie na Sunrise Festival. ;-)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
janosik
-#30
-#30
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2008-09-28, 17:58
Lokalizacja: Ayo'a

Postprzez NiTRO » 2008-10-13, 14:45

[center]Obrazek[/center]

[center]Na imie mam Mateusz lat.. hmmm zebym ja to wiedzial No dobra 20. Pochodze z Ostrowa Wielkopolskiego w chwili obecnej mieszkam w GDAŃSKU. Wiekszosc swojego zycia spedzam przed komputerem co nie znaczy ze nie mam, czasu na inne rzeczy, a wrecz przeciwnie, lubie sie bawic, imprezowac, w kazdej wolnej chwili sluchac muzyki i to muzyki takiej ktora pobudza czlowieka do zycia, ktora daje tyle energii ze ho ho ho czyli Trance. Interesuje muzyka od dawien dawna, sam nie wiem dokladnie od kiedy mniej wiecej od 6-7 lat. Kazdej wolna chwile spedzam z moja kobieta. Kiedys nawet bylem w formacji Ultimate Dj's, zalozylismy razem z znajomym, tylko po jakims czasie rozpadla sie, kto wie moze i nawet lepiej, a moze i nie... Co lubie i nie lubie tongue.gif wiecej jest na lubie wiec znaczne:

Lubie:

jak juz wczesniej wspomnialem spedzac kazda wolna chwile z moja kobieta
jazde samochodem
grafike komputerowa (jak tos by cos potrzebowal to pisac na gg )
nasze forum (bo jak to by moglo byc inaczej)
spedzac z przyjaciolmi czas
imprezy Ps. A kto ich nie lubi
jak kazdy facet chyba sex
moj klub Protector Ostrow Wlkp.
piekna pogode i duzo zieleni wokol mnie
spacerowac po plazy
no dobra wystarczy reszte pozniej

A teraz czego nie lubie nie:

spac
cwaniakow
biesiady
vixy
dresiarzy
chamstwa
dwu licowych ludzi

Ulubione labele:

Anjunabeats
Armada


Ulubieni DJ:

Armin van Buuren
John O'Callaghan
Sander van Doorn
Sean Tyas
Giuseppe Ottaviani
Greg Downey
Ronski Speed

Bylem na wystepach takich Dj jak:

Tiddey
E-Craig
Mr. Sam
4 Strings
Westbam
Sanda Flyn
Galen Behr
Greg Access
John Marks
Martin Roth
Joy Kitikonti
Greg Downey
Mark Norman
Marcel Woods
Randy Katana
Menno De Jong
Peran Van Dijk
Marc Van Linden
Michael Parsberg
John O'Callaghan
Woody Van Eyden
Sander Van Doorn
Ronald Van Gelderen


Ulubieni kawalki:

Armin Van Buuren & Rank 1 - This World Is Watching Me (Cosmic Gate Remix)
Marc Marberg with Kyau Albert - Megashira (Stoneface & Terminal Remix)
Stoneface & Terminal - Super Nature (Giuseppe Ottaviani Remix)
Armin van Buuren - Love You More (Daniel Kandi's Shiver Mix)
Ronski Speed - The Space We Are (John Ocallaghan Remix)
Giuseppe Ottaviani - Through Your Eyes (Original Mix)
Tiesto - Lethal Industry 2006 (Richard Durand Remix)
John O Callaghan & Kearney - Exactly (Original Mix)
Sean Tyas Presents Logistic - One More Night Out
John O'Callaghan - Vendetta (Original Mix)
The Police - Sos (Sander Van Doorn Mix)
Ernesto Vs Bastian - Dont turn it out
Richard Durand - Sunhump 2006
Orjan - Prison Break
Airbase - Medusa

I wiele wiele innych...

To by bylo tak w wielkim skrocie Co jakis czas bede cos nie cos dopisywal a warto bedzie zagladac Pozdrawiam

Mysle ze w pewien sposob pomoglem Wam dowiedziec sie czegos o mojej osobie.[/center]
Ostatnio edytowano 2008-10-13, 14:51 przez NiTRO, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
NiTRO
-#150
-#150
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2006-12-09, 10:38
Lokalizacja: [ Gdańsk ]

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron