Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

O nas.

Wszystko o uzytkownikach forum. Zapraszamy do przywitania sie i napisania kilku slow o sobie :)

Moderator: Moderator

Postprzez tayko » 2008-10-29, 21:24

Tomasz P. Lat 21, urodzony w Olesnie, zamieszkaly w Starokrzepicach. Student prawa, aktualnie zakladam wlasna dzialalnosc gospodarcza. Poza praca i studiami interesuje mnie tylko i wylacznie moja kobietka i muzyka - druga milosc. Gram na trabce i slucham muzyki elektronicznej przede wszystkim tranceu. Wg mnie aktualnie najlepszy jest Armin. To chyba na tyle... Aaa i jeszcze hoduje golebie pocztowe oraz gram nimi na lotach :)
Avatar użytkownika
tayko
-#850
-#850
 
Posty: 354
Dołączył(a): 2007-11-20, 17:35
Lokalizacja: znikąd

Postprzez Neban » 2008-10-29, 22:00

Helol. :-)

Mam na imie Piotrek. Lat 13. Uczeszczam do 1 klasy gimnazjum w Pruszkowie. Interesuje sie glownie informatyka ( glownie gram). Muzycznie to oczywiscie Trance , ale nie pogardze tez dobrym rockiem i ewentualnie hip - hopem. Tranceu slucham od jakis 3 - 5 miesiecy. Ulubieni DJ'e i producenci:
- Above & Beyond
- Tiesto
- Paul van Dyk
- Armin van Buuren
Avatar użytkownika
Neban
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2008-09-12, 20:02
Lokalizacja: Z nienacka

Postprzez Dawid » 2008-10-30, 20:52

Neban napisał(a):Helol. :-)

Mam na imie Piotrek. Lat 13. Uczeszczam do 1 klasy gimnazjum w Pruszkowie. Interesuje sie glownie informatyka ( glownie gram). Muzycznie to oczywiscie Trance , ale nie pogardze tez dobrym rockiem i ewentualnie hip - hopem. Tranceu slucham od jakis 3 - 5 miesiecy. Ulubieni DJ'e i producenci:
- Above & Beyond
- Tiesto
- Paul van Dyk
- Armin van Buuren




Boze, wreszcie ktos mlodszy ode mnie. ! ;D Cud? ;D Wez sie chlopie za siebie, bo juz widze ostrzezenie, ;P Mam nadzieje ze sie nie zepsujesz, jak inne ssaki. ;P
zycze wszystkiego dobrego, i powodzenia na forum. ;P
Pozdro. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez 4yl@ » 2008-11-03, 11:15

Agata, od kilQ godzin mam 19 lat :-P Oczy:niebieskie, wlosy:brazowe
Co ja moge o sobie napisac...
Lubie UPlifting Trance, czekolade, indyjskie filmy i szybka jazde samochodem <oczywiscie jako pasazerka> . :-D Studiuje <a raczej chyba udaje ze studiuje> zaocznie dziennikarstwo w Olszynie. ;-) Lubie ubrania w bialym kolorze i wysokie obcasy <bo mam tylko 1,63 wzrostu, wiec im wyzszy obcas tym lepiej heh>. Nie mam psa ani kota, ze zwierzakow to mam dwoch mlodszych braci w domu :lol: Nie moge zyc bez Nescafe i mojego kochanego :zakochany: Alvaro :zakochany:
Nie bede juz przynudzac, pzdr ;-)
Avatar użytkownika
4yl@
-#850
-#850
 
Posty: 216
Dołączył(a): 2007-08-29, 14:57
Lokalizacja: Eivissa:)

Postprzez Orkidea » 2009-01-10, 20:35

troche czasu juz siedze na tym forum wiec wypada cos w koncu o sobie napisac :-P

Mam na imie Tomek, mieszkam w Poznaniu do Arenki mam 20 minut tramwajem
Moje zainteresowania na pewno sluchanie muzyki ! Przez duza czesc dnia mi towarzyszy hehe, poza muzyka lubie pograc w pilke nozna ze znajomymi, historie II wojny swiatowej, wedkarstwo no i dobry film.

Muzyka ale jaka Kiedys sluchalem hip-hopu no ale pamietam jak bylem u znajomego i mi puscil Tiesto - Lethal Industry i ja sie go spytac "Co to byc" :lol: W takim szoku bylem, ze az mi sie jezyk poplatal hehe No i tak sie zaczela moja przygoda z muzyka Trance oraz wszelkimi jej odlamami. Dobrym housikiem tez nie pogardze.

Nooo to by bylo na tyle.
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kanar » 2009-01-10, 22:45

No ja :-P
Mam na imie Bartek i mieszkam w Bozym Darze (taka mala miejscowosc kolo Zamoscia gdzie nie ma zadnego sklepu :-D ) Urodzony w dzien kobiet :-P Mam jeszcze 20 lat i studiuje na polibudzie w Warszawie. Poza muzyka jaka interesuje sie (TRANCE? :-P ) lubie pilke nozna i w ogole sport :-) Jeszcze uwielbiam gry komputerowe :-D Ogolnie wesoly z dosc oryginalnym poczuciem humoru :-D No to chyba tyle :-P

Pozdrawiam wszystkich oprocz ssakow :-P
Ostatnio edytowano 2009-01-10, 22:46 przez kanar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kanar
-#850
-#850
 
Posty: 332
Dołączył(a): 2007-08-28, 17:26
Lokalizacja: BoĹźy Dar

Postprzez Creative » 2009-03-08, 14:32

:aloha:

Kamil jestem ;) Mieszkam w Radzionkowie, blisko Bytomia :) Mam 16 lat, rocznikowo to 17 (27 listopad - urodziny mam) Ucze sie w technikum teleinformatycznym. Oczywiscie uwielbiam, kocham Trance. Uwielbiam jezdzic na rowerze :zakochany:

Nie lubie pisac o sobie, bo Ci co mnie znaja, to wiedza jaki jestem :)

Pozdro !
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez kwiacior » 2009-03-27, 10:42

Mateusz, lat 17 (we wrzesniu 18 :hyhy: ).. Obecnie moja siedziba to Kazimierz Biskupi, wies obok Konina :-P Kocham basket, a dalej muzyka (trance, vocal trance), troche czarnej (mixtape z AND1 itd). Trenuje tez strzelectwo sportowe, lubie dobrze zjesc a po tym obejrzec dobry film :-P Ucze sie w technikum w Koninie i to bedzie koniec opowiadania :-D Peace
Avatar użytkownika
kwiacior
-#400
-#400
 
Posty: 139
Dołączył(a): 2008-09-10, 08:02
Lokalizacja: Konin

Postprzez Rafir » 2009-04-08, 11:51

Rafal lat 23, studiuje ( Us) pracuje i imprezuje( HC events)

Preferowane style muzyczne :

*Hardcore
*Gabber
*Industrial
*Terror
* na rozluznienie dobry trance :)

Pozdro for ALL 8-)
Avatar użytkownika
Rafir
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2009-04-07, 09:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Question » 2009-04-29, 17:30

Mariusz lat 15. Maniak komputerow oraz informatyki (overcloking , software , hardware itp.) . Ucze sie i mieszkam w Izbicy Kujawskiej (Okolice Wloclawka , jezeli ktos tez jest z tych stron zapraszam na GG :mrgreen: ). W wolnych chwilach gram w bilarda (snooker & bilard8). Preferowana muzyka:
techno , hause ( w zaleznosci od nastroju) , TRANCE ! , jumpstyle. Oprocz w/w rzeczy kocham piekne kobiety i motory.

To bedzie na tyle , pozdrawiam. :-)
Ostatnio edytowano 2009-04-29, 17:33 przez Question, łącznie edytowano 1 raz
Question
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2009-04-29, 16:44
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia strona

martyna grajber

Powrót do O nas

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość