Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

O nas.

Wszystko o uzytkownikach forum. Zapraszamy do przywitania sie i napisania kilku slow o sobie :)

Moderator: Moderator

Postprzez maiko » 2007-12-12, 19:53

Witam wszystkich, na imie mam Michal, licze sobie 21 (prawie 22) wiosenek, urodzilem sie i mieszkam w Lublinie. Co do nauki to powiem, ze ucze sie w dwoch kierunkach, Ratownik Medyczny i Technik Informatyk. Dla mnie zycie bez muzyki to nie zycie, czy czytam ksiazke, ucze sie to jakas nutka musi leciec, oczywiscie trance, choc nie ograniczam sie tylko do tego gatunku. Oczywiscie jazda na eventy to obowiazek, nawet jak warunki nie sprzyjaja (majac jedynie bilety na pociag i suchy prowiant pojechalem na dwa dni Beach Party 2006 :D). Jak narazie przy moim boku jest jedna ukochana kobieta, jest to "Viki" z 95r. (i mam chopla) ;) a naszym marzeniem jest V6 ;) i ... pokoj na swiecie ;)

ps
Tylko nie mowcie "Viki", marzy mi sie jakis Muscle Car :D

PoZdRo
Avatar użytkownika
maiko
-#400
-#400
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2007-03-12, 20:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez rtour » 2007-12-12, 23:26

No to kolej na mnie :) Slucham teraz takiego kawalka, ze az chce sie otworzyc na innych ludzi, pogadac :P

A tak na serio to jestem Artur, urodzilem sie w Koszalinie, a niedawno sie przeprowadzilem pod Jamno, do domku jednorodzinnego, tyle ze to taka rodzina, ze ja sam tu siedze juz ponad rok i powoli wariuje ;)

Lubie sluchac, tu Was zaskocze, trance'u, vocal trance'u, progressive, house itp. ;)

Na codzien studiuje na polibudzie na wydziale Mechanicznym, kierunek Inzynierskie Zastosowania Komputerow. Idzie jak idzie, specjalnie nie narzekam ;)

Oprocz muzyki, interesuje sie sportem (gala oczywiscie na pierwszym miejscu :D ), lubie dobre kino ze skomplikowana fabula, lubie, jak mnie cos na koncu zaskakuje, co niestety nie zdarza sie zbyt czesto, ale coz, takie czasy, nie robia juz dobrych filmow. Lubie tez, a raczej uwielbiam motoryzacje, w zawezeniu do samochodow. Szczegolnie mam bzika na punkcie mojego kadzilaka, dopieszczam go jak tylko moge, wlasnie siedzi teraz w salonie pieknosci i robi sie na bostwo :D Lubie czasem posiedziec w garazu, pogrzebac przy nim, przy dobrej muzie :)

To chyba tyle, narazie wystarczy, nie bede tu referatow pisal ;)

pozdro dla wszystkich
Avatar użytkownika
rtour
-#150
-#150
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2007-04-28, 23:57
Lokalizacja: Jamno / Koszalin

Postprzez Shizunia » 2008-01-06, 18:00

Witam mam na imie aneta :D mam 16 lat :) Mieszkam sobie w takiej malej miejscowosci ktora zwie sie lask...
Wiecej jesli chcecie o mnie wiedziec to pisac :D
Pozdr..
A btw kolege Levego skads jakbym znala :P pozdrawiam :)
Shizunia
 

Postprzez Ms nOwik » 2008-01-06, 18:15

Hej nOvik a tak naprawde jestem Jarek, dekorator wnetrz, artysta plastyk i zagorzaly kibic ATB ( fan ? ) Muzyka to moje hobby , relax, grywam tez amatorsko na CD'kach..
Mieszkam w Szczecinie gdzie do nie dawna byl najlpszy CLUB w Polsce ( moim zdaniem ) : Trezor - naprawde mozna bylo przy czym ; potupac ,co lubie bardzo , jak wiekszosc na forum zapewne !
Moi ulubiency to: Kai Tracid, M.O.R.P.H , ATB , Adam Nickey
Po za tym lubie sztuki walki, Base Jumping, architekture wnetrz, malarstwo no i dobrze zjesc ( nalesniki ) i wyspac sie :roll:
Avatar użytkownika
Ms nOwik
-#400
-#400
 
Posty: 143
Dołączył(a): 2007-11-07, 21:45
Lokalizacja: Szczecin,

Postprzez VerTax » 2008-01-10, 00:25

A to moze i ja sie przedstawie, choc niewiele moge o sobie napisac. :) Mam na imie Bartek, niedlugo stuknie mi 20 lat, pochodze z Wroclawia (i mieszkam :P) studiuje biotechnologie na Uniwerytecie Wroclawskim. Zainteresowania: trance, biotechnologia, trance, medycyna, trance, kobiety (jako istoty, nie tylko jako obiekt erotycznych fantazji :D), trance, kryminalistyka, trance, astronomia i astrofizyka. Jestem samotny (dobrze mi z tym nie jest :?, gdyby nie trance :)), zakrecony, zazwyczaj usmiechniety, ale czesto ostatnio sfrustrowany :P To chyba tyle :D
VerTax
 

Postprzez Marfoczk » 2008-01-10, 18:39

VerTax napisał(a):Zainteresowania: trance, biotechnologia, trance, medycyna, trance, kobiety (jako istoty, nie tylko jako obiekt erotycznych fantazji ), trance, kryminalistyka, trance, astronomia i astrofizyka.


A Trance'm sie przypadkiem nie interesujesz? :D
Avatar użytkownika
Marfoczk
-#1400
-#1400
 
Posty: 475
Dołączył(a): 2007-08-21, 14:50
Lokalizacja: ToP SecreT

Postprzez VerTax » 2008-01-10, 19:37

A Trance'm sie przypadkiem nie interesujesz? :D


No tak, wiedzialem, ze o czyms zapomnialem... ;)
VerTax
 

Postprzez vanloocek » 2008-01-11, 11:46

Marcin - 19 maja 1983 r.
Rawicz (jak by ktos nie wiedzial, to na krajowej 5, pomiedzy Poznaniem a Wroclawiem :-) )
Pracuje w...(tajemnica, nie wszyscy lubia ten zawod) i Studiuje- w Lesznie, pedagogike resocjalizacyjna
Hobby: dobra muza, sport, w szczegolnosci pilka nozna (mowie o sobie ze uprawiam te dyscypline sportu czynno-biernie :lol: gdyz sam nie gram, ale meczy nie ogladam w tv lecz na stadionie) i...uwaga :!: ...ksiazki
Ostatnio edytowano 2008-01-11, 11:46 przez vanloocek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
vanloocek
-#150
-#150
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2007-12-06, 12:01
Lokalizacja: WueLKaPe - Rawicz

Postprzez sosei » 2008-01-11, 12:26

zadna praca nie hanbi..nie wstydz sie.. mozna sie domyslec jesli studiujesz resocjalizacje i w rawiczu macie wiezienie to jestes ..:)
Avatar użytkownika
sosei
-#850
-#850
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2006-08-28, 13:44
Lokalizacja: Bełchatów/Pabianice

Postprzez vanloocek » 2008-01-11, 12:35

sosei napisał(a):zadna praca nie hanbi..nie wstydz sie.. mozna sie domyslec jesli studiujesz resocjalizacje i w rawiczu macie wiezienie to jestes ..:)


no nie :-( wydalo sie :lol:

fajnie ze tak mowisz, ze zadna praca nie hanbi :-D choc "kobieta pracujaca,ktora zadnej pracy sie nie boi" nie jestem :lol:
Avatar użytkownika
vanloocek
-#150
-#150
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2007-12-06, 12:01
Lokalizacja: WueLKaPe - Rawicz

Postprzez sosei » 2008-01-11, 15:01

hehe spoko nikt sie nie dowie ..:) wiem o tym tylko ja ,TY i kilkaset osob:D hahaha
Avatar użytkownika
sosei
-#850
-#850
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2006-08-28, 13:44
Lokalizacja: Bełchatów/Pabianice

Postprzez B0BS0N » 2008-01-11, 20:07

No to przyszla kolej i na mnie. :)
Na imie mam MACIEK :) Jezdem z Kartuz (taka mala miescina kolo Gdanska).
Mam 18 lat, jestem w III klasie licka na humanie.
Interesuje sie ostatnio glownie muzyka... ale tez sportem (od skokow narciarskich, poprzez noge, snooker az na siatkowce, ktora jest moim ulubionym sportem, konczac)
W wolnych chwilach lubie sobie pograc na kompie... i wypic piwko...bo jak to mowia : "ZIMNE PIFFFKO DOBRE NA WSZYSTKO" :D
Ostatnio edytowano 2008-01-11, 20:09 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Stephansky » 2008-01-12, 02:35

A Ja sie urodzilem w Opolu. Mieszkam tu ale uwazam ze to umieralnia... Nic tu sie niedzieje. Mam za soba podstawowke i gimnazjum. Po gimnazjum poszedlem do technikom jako architekt krajobrazu ale szybko mnie sie to znudzilo. Teraz ucze sie jako kucharz, ale to tez nie moja brocha, mimo iz to lubie, nie mam zamiaru tracic nerwow na praktyce tylko dla idei... Mam zamiar zrobic srednie(nie wiem jeszcze jak...). Chyba jakis zaoczny ogolniak. Juz mowia na mnie wieczny pierwszo-klasista :) Ja sie tym za bardzo nie przejmuje. Czuje ze to co zaraz napisze moze wydac sie wam dziwne ale mam zamiar sie w przyszlosci zajmowac muzyka... Nie zadne hobby tylko glowne zajecie. Wiem wiem, niby nie powinienem sie o tym wypowiadac, bo tak naprawde nie wiem co to jest harowa... Bede pracowal i nie watpie ze ciezko... Ale muzyka tak na mnie dziala ze jestem wstanie wszystko olac dla jej dobra. Nic po za nia mnie nie obchodzi. Puki co chcialbym miec z nia jakikolwiek styk. No i tez bardzo sie ciesze ze trafilem tu :) No i w sumie moglbym taki pisac i pisac... Chyba juz mniej wiecej conieco przedstawilem :P No i to by bylo na tyle ;-)

*Przepraszam za bledy roznego typu i za moj zawily sposob myslenia...
Ostatnio edytowano 2008-01-12, 02:47 przez Stephansky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez sergiO » 2008-01-13, 11:28

Sergiusz, lat 21, na codzien student 3 roku elektrotechniki w Bydgoszczy. Zafascynowany muzyka trance. W wolnych chwilach doskonale swoje umiejetnosci w dj traktor studio (na dniach planuje sobie kupic mixerek). To tyle o mnie :)
Avatar użytkownika
sergiO
-#150
-#150
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2008-01-04, 13:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Majka » 2008-01-18, 15:18

Imie: Magda
Lat: jesczcze 18 (25 sierpnia bedzie 19 ;) )
Miejscowosc: Takie male miasteczko kolo Oswiecimia
Kolor oczu: Ciezko stwierdzic ale zielone :D
Kolor wlosow: brunetka z blond pasemkami
Szkola: Technikum ekonomiczne (nudny kierunek)
Zainteresowania: medycyna, prawo, fotografia, moda i oczywiscie muzyka TRANCE :)
Moje motto: "Ĺťyj tak, aby po Twojej smierci Twym znajomym zrobilo sie nudno"
Ostatnio edytowano 2008-01-31, 20:39 przez Majka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majka
-#150
-#150
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2008-01-17, 17:59
Lokalizacja: Holland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron