Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Tiesto in Concert.

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Tiesto in Concert.

Postprzez dydek » 2006-12-05, 17:31

Kiedy o tym uslyszalem pierwszy raz, myslalem, ze to tylko plotki. Jednak robi sie coraz glosniej o tej imprezie. Z przeciekow wiadomo na razie tyle, ze planowana data to kwiecien 2007 roku. Miejsce - nie wiadmo. Ja obstawiam Wroclaw, albo Katowice.
Wie ktos wiecej na ten temat ?? Chodzi mi o to, zeby kategorycznie zaprzeczyc, lub potwierdzic.
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez dydek » 2007-01-09, 18:20

Juz coraz glosniej o tym evencie. Prawdopodobnie impreza odbedzie sie 14.04.2007 w Hali Ludowej we Wroclawiu. Bedzie ona promowala najnowszy album Tiesto "Elements of Life". Podobno cala produkcja eventu ma przyjechac do Polski prosto z Holandii, dzieki czemu mozemy miec pewnosc, ze impreza nie bedzie odbiegac od tego co mozna zobaczyc na holenderskich imprezach z cyklu Tiesto In Concert. ;)
Teraz trzeba czekac na oficjalne potwierdzenie imprezy. :P
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez dobry » 2007-01-09, 18:24

no no :) tez tak slyszalem a raczej przeczytalem :P

aa.ftb.pl/news/44193_0_1/tiesto-in-concert-nowe-wie%9Cci.htm
dobry
 

Postprzez wisnia118 » 2007-01-27, 11:59

Tiesto w Polsce! Elements of Life - 14/04 Wroclaw


Agencja Essence Music z radoscia informuje o organizacji koncertu krola trance'u – TIESTO. Event odbedzie sie w ramach jego swiatowego tournee pod nazwa „Elements of Life”. To niesamowite wydarzenie bedzie mialo miejsce w Hali Ludowej we Wroclawiu w dniu 14 kwietnia 2007 roku.

Po sukcesie Tiesto CEET w 2005 roku, Polska stala sie waznym punktem na mapie jego tour'u. Z duma mozemy powiedziec, iz to sam Tiesto nalegal na wybor Agencji Essence Music jako organizatora tego niesamowitego wydarzenia w naszym kraju.

Juz w tej chwili wiemy, ze cala produkcja koncertu zostanie przywieziona do Polski prosto z Holandii, dzieki czemu mozemy miec pewnosc, ze widowisko bedzie zrealizowane na najwyzszym swiatowym poziomie, tak jak to bylo kiedys podczas imprez z cyklu Tiesto In Concert.



--------------------------------------------------------------------------------

„Elements of Life” bedzie niespotykanym do tej pory widowiskiem i zwalajacym z nog doswiadczeniem multimedialnym. „Elements of Life” – to kompozycja czterech zywiolow: Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia. Kazdy z tych elementow, zostanie polaczony w jednym oszalamiajacym pokazie, aby dostarczyc niezapomnianych i unikalnych wrazen. Przygotujcie sie na specjalne wizualizacje, pokazy laserowe, niesamowita scenografie, pirotechnike, wystepy artystyczne oraz doskonaly dzwiek i oswietlenie. Za cala oprawe oraz show beda odpowiedzialni najlepsi producenci holenderscy, majacy na swoim koncie organizacje najwiekszych europejskich imprez klubowych, m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech i Polsce.


--------------------------------------------------------------------------------

W marcu ukaze sie kolejny album pod nazwa ELEMENTS OF LIFE. Juz dzis ludzie z branzy muzycznej mowia, ze dostarczy on niesamowitych i niepowtarzalnych wrazen. Wplynie to niewatpliwie na umocnienie pozycji Tiesto na swiecie.



BILETY

Pierwsza promocyjna pula biletow bedzie dostepna w drugiej polowie przyszlego tygodnia w godzinach wieczornych za posrednictwem wortalu FTB.pl.
Cena jest jeszcze nieznana, postaramy sie ja podac do wtorku.



Wiecej szczegolow juz wkrotce.
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez zordon1 » 2007-01-28, 22:47

lubie tiesto, chociaz nie jest raczej w czolowce moich ulubionych artystow. bardziej lubie armina, above&beyond, menno do jonga czy jonasa steuhra. z zapowiedzi jednak wnioskuje, ze to nie bedzie "zwykly" koncert, tylko widowisko na szeroka skale. trzeba jeszcze poczekac na ogloszenie supportu no i ceny biletow, ale juz widac, ze kto znajdzie sie 14 kwietnia w hali ludowej nie pozaluje...
zordon1
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-01-28, 17:13
Lokalizacja: tomaszow lub

Postprzez ankh » 2007-01-30, 23:12

Cena biletu troche wysoka, jesli jedyna atrakcja ma byc Tiesto i „pokaz fajerwerkow” dlatego tez nie wybieram sie, bo ostatnim razem nie zaprezentowal sie rewelacyjnie, wiec pieniadze mozna wydac na inny event.
ankh
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2007-01-30, 21:50
Lokalizacja: ..

Postprzez _Czarny_ » 2007-03-03, 13:40

Wybiera sie moze ktos??
Avatar użytkownika
_Czarny_
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2006-07-15, 11:10
Lokalizacja: Łask

Postprzez Mariusz Wrocek » 2007-03-09, 13:11

Widowisko bedzie niesamowite :!: Zobaczymy jakie nowosci zaprezentuje Tiesto. Bilecik juz mam, a wiec do zobaczenia 14.04 w Hali Ludowej ;-)
Mariusz Wrocek
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-03-09, 09:25
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kakapo » 2007-03-11, 10:07

tiesto...hm...szanuje goscia bo kiedys...pchna troszke do przodu to wszystko...
sensation sobie odpuscilem...line'uo mnie niezaciekawil za bardzo...
natomiast ciekawi mnie jak to wszystko bedzie wygladalo, bo jak wszystko przyjedzie z hol...to bedzie grubo... :D
pisze sie na to!! :D
Kakapo
-#150
-#150
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2007-02-12, 18:22
Lokalizacja: BdG

Postprzez KANIA » 2007-03-14, 22:19

ja sobie odpuszczam ten event zjednego powodu ten pan sie wypalil jego ostania produkcja "elements of life" to parodia i nic ciekawego jednym slowem zenada jezeli tak zagra jak produkuje to szkoda kasy
KANIA
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-07-22, 11:10
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez Robtos » 2007-03-17, 14:48

Ja tam bede na pewno juz bilety czekaja i odliczam dni do przyjazdu Tiesto,tam trzeba byc
pozdro ;-)
Robtos
-#30
-#30
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2007-02-21, 20:32
Lokalizacja: amsterdam

Postprzez lord__zet » 2007-03-21, 08:55

Bede tam... :)
Bilety juz czekaja... :)
Avatar użytkownika
lord__zet
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2006-10-04, 21:42
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez lukboj » 2007-03-21, 22:31

Ja bede ale tylko dlatego ze organizuja to Holendrzy... ciagle mam w pamieci SENSATION... kto byl ten wie o czym mowie!

Hydroid i Bobina smacznie wygladaja i napewno wpadne na ich sety na SentenceStage
Avatar użytkownika
lukboj
-#400
-#400
 
Posty: 163
Dołączył(a): 2007-02-03, 14:05
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez lord__zet » 2007-04-13, 19:51

Juz jutro balujemy we Wroclawiu... :)
Ktos sie wybiera? :>
Avatar użytkownika
lord__zet
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2006-10-04, 21:42
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez zordon » 2007-04-17, 20:51

jakie sa Wasze opinie?

Pominmy ta organizacje, tzn. jedno glowne wejscie...:/
A reszta, podobala Wam sie oprawa..?
Wg mnie bylo zbyt duzo osob, zbyt ciasno na glownej scenie...
Ale jako caloksztalt jak najbardziej pozytywnie!
Avatar użytkownika
zordon
-#150
-#150
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2007-01-05, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron