Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

ATB In Concert 24.11.2007 II edycja

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

ATB In Concert 24.11.2007 II edycja

Postprzez Iv » 2007-08-10, 11:35

24 listopada 2007 – to data, ktora wszyscy Klubowicze powinni zapamietac i zaznaczyc w kalendarzu na czerwono! To dzien, w ktorym z okazji Andrzejek w poznanskiej hali Arena odbedzie sie jedna z najbardziej pozadanych imprez w kraju - III edycja niesamowitego i kultowego eventu muzycznego - ATB in Concert.

Jak zapewnia organizator, agencja MSM Events, tym razem wystep Andre bedzie mial nowa, niepowtarzalna formule oraz wyjatkowa scenografie, ktora zachwyci nawet najbardziej wymagajacych milosnikow klubowych rytmow. Muzyczne show uswietni niesamowity pokaz laserow, efektow swietlnych, nieziemski dzwiek oraz finezyjny wystep tancerek.

Specjalnie na to widowisko ATB przygotowuje oszalamiajacy 4-godzinny set wypelniony live act’ami.

Obecnosc tego wyjatkowego i tak bardzo popularnego w Polsce DJ’a, jest gwarancja, ze to wielkie muzyczne wydarzenia na dlugo zapadnie w Waszej pamieci. Przygotujcie sie na prawdziwe trzesienie ziemi i niezapomniane chwile!!!

Milo nam poinformowac, ze najnowszy album artysty „Trilogy” osiagnal juz w Polsce status Zlotej Plyty.

Agencja MSM Events zapowiada kolejne niespodzianki zwiazane z eventem, o ktorych bedziemy Was na biezaco informowac.

Sprzedaz pierwszej, ograniczonej puli biletow na ATB in Concert III rusza 19 sierpnia o godzinie 21:00. Bedzie sprzedawana wylacznie za posrednictwem FTB w promocyjnej cenie 49 PLN


Ĺšrodlo: a.ftb.pl
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez paju » 2007-11-05, 18:18

ja juz czekam na 24 i wyruszam do Poznania pozniej wyjezdzam takze nie moge odpuscic tej imprezy bo to ostatni event w "moim" czasi :P a dopiero przyjade na RTX
paju
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-10-31, 15:31
Lokalizacja: TwardogĂłra

Postprzez szynak1 » 2007-11-07, 12:03

No,no w poniedzielk wyprzedano wszystkie bilety, widze ze event cieszy sie duzym zainteresowaniem, choc osobiscie slyszalem ATB na zywo i jakos nie przypadl mi do gustu
szynak1
-#850
-#850
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2007-10-23, 15:36
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Postprzez demonik1987 » 2007-11-24, 00:11

zostalo ostatnie 19h do momentu otwarcia bram i zacznie sie doskonala imprezka na ktorej po raz kolejny Andre udowodni ze jest jednym z najlepszych DJ i producentow :-D
Avatar użytkownika
demonik1987
-#30
-#30
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007-01-07, 02:36
Lokalizacja: 51° 34' 00 '' N

Postprzez Cyberek » 2007-11-24, 11:14

My rowniez sie wybieramy :) ;-) Sprawdzic ATB LAJF :P :)

Relacje po koncercie :D :hyhy:

Do zobaczenia dzis w POZNANIU :D :D
Ostatnio edytowano 2007-11-24, 11:15 przez Cyberek, łącznie edytowano 1 raz
Cyberek
 

Postprzez lukas5555 » 2007-11-27, 22:06

pieknie bylo super bajecznie
lukas5555
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-10-09, 19:20
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Postprzez Iv » 2007-11-27, 22:47

Ej no z laski swojej ktos mogly sie pokusic o dluzsza relacje niz pan wyzej co?
Jestem ciekawa jak bylo
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez mazursul » 2007-11-27, 23:32

A wiec nie sprostam chyba tak obszernej relacji jaka bedzie miala miejsce na ftb ale postaram sie powiedziec najprosciej bo i tak nie odda sie tej calej eufori na forum :-D a wiec: Wchodzac pierwsze co to 2 telebimy i ogromna scena(jak na warunki areny) naglosnienie na poczatku dawalo rade , wchodzilem pod koniec seta Neevalda. Sebastian Sand zadziwil ,niektorzy uwazali ze to byl najlepszy set wieczoru..zagral duzo perelek ale bylo kilka nowych utworow ktore wgniataly w parkiet...i tak do 23:10 no i wielki pysk 50centa przy wjesciu ATB na scene;/zenada...co do wystepu G(Ł)ÓWNEJ gwiazdy wieczoru-set roznorodny...czasami ciezki (riff,bulldozer) a czasami polotny trancik...live act-az sie plakac chcialo..widzialem ludzi ktorzy ze wzruszenia obejmowali kumpli :lol: sam live-act nawet fajny (nie bylo z playbacku :shock: )...no i tak zlecialo do 3:45 i na scene weszli Super8 & Taab...dla mnie set nie do opisania...zagrali poprostu pieknie ,istny szal i euforia na parkiecie(u tych co zostali po ATB) pierwszy raz slyszalem tak dopracowany set pod wzgledem technicznym i muzycznym...poprostu wiecej ich w polsce!! co do spraw organizacyjnych..oczywiscie kilka niedociagniec...kible...niedbalosc o vipow.Reszta uszla w tloku...ludzi multum cala arena po brzegi wypelniona...no i na Tyle mam nadzieje ze ktos jeszcze cos od siebie dopowie o tej imprezce:) pozdraiwam :!: :-)
mazursul
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-11-26, 13:36
Lokalizacja: Ĺźe te numery

Postprzez Iv » 2007-11-27, 23:41

Jeszcze jakby ktos zarzucil tracklisty wykonawcow i jakies fotki bylabym w niebie :P
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Levy » 2007-12-03, 10:06

Generalnie impreza na wielki plus :)

Przybylismy z ekipa ok 20.30 i niestety nie udalo sie nam zalapac na set Neevalda gdyz jak zwykle w naszym wypadku byl problem z akredytacjami i dopiero po 50 min udalo sie wyjasnic sprawe (thx Chri) i weszlismy do srodka.

Kilka slow dot. setow:

Neevalda z wiadomych powodow nie moge skomentowac

Sebastian Sand - b. pozytywnie i mimo ze spodziewalem sie troche innego doboru numerow to sklamalbym piszac ze mi sie niepodobalo ;) Troche na koniec przedluzyl seta ale to ze wzgledu na to ze Heather nie bylo i trzeba bylo dokonac malej korekty w line up`ie

ATB - oooooooooooolala - jechalem z przekonaniem ze bedzie lipa - full komerchy i jak zwykle nic ciekawego, pozatym bylem przekonany ze to bedzie "mini playback show".
I bardzo sie ciesze ze w 100% niepotwierdzily sie moje obawy. Fantastyczne wprowadzenie w klimat Trilogy (Final Chapter) i pozniej poszlo z gorki.
Andre zagral dzwieki ktore pokazaly ze bycie DJ to jedno a producentem to drugie - pojawilo sie kilka numerow ktorych zwykly zjadacz chleba by sie niespodziewal.
Zreszta to bylo widac po "karkach" ze nie wiedza co jest grane ;)
W pierwszej czesci bardzo ucieszylem sie z Fragmy, First State, Three Drives i Rank1.

Co do live act`u: dobrze dogrywane dzwieki na zywo, vocal w pelni na zywo, swietne partie gitarowe grane na zywo. Co do doboru numerow to bardzo mnie ucieszylo to ze pojawil sie Summer Rain - bo po prostu uwielbiam ten numer - a dzieki temu ze byl w wersji acapella to po prostu padlem na kolana i teraz to ja sie chyba w nim zakochalem :D

Druga czesc seta to coraz bardziej ciekawa podroz przez swiat muzyki z bardzo roznorodnymi brzmieniami w ktorych kazdym mogl odnalezc cos dla siebie.

To co mnie ucieszylo to m.in. Simon Patterson - Buldozer, Riva - Stringer, Super8 & Tab - Needs To Feel, Adam Nickey - Never Gone, Above & Beyond - Cant Sleep, Andain - Beautiful Things (aaaaaaaaaa to jeden z moich ukochanych, a szczegolnie wersjia G & D), Luminary - Amsterdam i na koniec swietne zakonczenie - 9 Pm Till I Come vs. Missing.

Z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam ze ATB swietnie sobie poradzil z zaprezentowaniem swojego producencko- dj`skiego oblicza i naprawde ciesze sie bardzo z mojej wizyty w Arenie :)

Super8 & Tab - mozna podsumowac najlepiej w ten sposob - anjuna anjuna a w wolnej chwili anjuna ;) Chlopaki pokazali mnostwo dobrego upliftowego trance`u i chwala im za to :)

Co do innych spraw:
Naglosnienie wydawalo mi sie ok - szczegolnie na backstage`u bylo dobrze, glosnosc na dobrym poziomie. Czasmi wydawalo mi sie jednak ze zdazaly sie problemy z odbiciami dzwieku ktory mogl tworzyc mylne wrazenie wielkiej pardubickiej.
Oswietlenie na dobrym, normalnym poziomie.
Wizualizacje - najwiekszy minus imprezy - strasza lipa, VJ kompletnie zawiedli.
Piwo - na eventowym poziomie ;)
Ceny jedzenia na kosmicznym poziomie - 8 zl za zapiekanke a 10 za hamburgera to lekka przesada.

To tyle z mojej strony - do zobaczenia na ILNY we Wrocku 31.12 :)

A ponizej tracklista (specjalnie dla Ewelinki ;)) jeszcze moze troche niekompletna:

01. ATB - Trilogy (The Final Chapter)
02. ATB - Let U Go (Acapella)
03. ATB - Justify (A&T Mix)
04. Deadmau5 - Not Exactly (Original Mix)
05. Fragma - Toca Me (InPetto 2008 Mix)
06. Signalrunners - Don`t Look Back (Orginal Mix)
07. First State ft. Anita Kelsey - Falling (Extended Mix)
08. ATB - Ecstasy (Clubb Mix)
09. Breakfast - Dancing In The Moonlight (Orginal Mix)
10. Three Drives - Greece 2000 (Orginal Mix)
11. Jose Amnesia feat. Jennifer Rene - Invincible (Sied Van Riel Remix)
12. Ronski Speed - Love All The Pain Away (Kyau & Albert Remix)
13. Dubfire - Roadkill (Breakfast Remix)
14. Rank 1 - Airwave (ATB Remix)
LIVE ACT:
15. ATB - The Chosen Ones
16. ATB - Believe In Me (A&T Mix)
17. ATB - Summer Rain (Acapella + Guitar Live Act)
18. ATB - Let You Go (2005 Reworked Acapella + Keyboard Live Act)
19. ATB - Better Give Up
20. ATB - Feel Alive
-----------------------
21. ID (Jakies pady na intro)
22. Lange - Songless
23. ID
24. Simon Patterson - Buldozer
25. Duende - Luna Negra (Original Mix)
26. Riva - Stringer (Orginal Mix)
27. ATB - Hold You (Clubb Mix 1)
28. Super8 & Tab - Needs To Feel (Wippenberg Remix)
29. Ultra DJs - Me & You (Ernesto Vs Bastian Mix)
30. Adam Nickey - Never Gone (Orginal Mix)
31. Above & Beyond - Cant Sleep (ATB Remix)
32. ATB With Hether Nova - Renegade (A&T Remix)
33. Andain - Beautiful Things (Gabriel & Dresden Unplugged Mix)
34. ATB - Desperate Religion (Joshua Cuningham Remix)
35. Breakfast - The Horizon (Original mix) (???)
36. ATB - Marrakech (A&T Remix)
37. Wink - Higher State of Consciousness (Original Tweekin' Acid Funk Mix)
38. Signalruners - Don`t Look Back (Orginal Mix) - po raz drugi
39. Luminary - Amsterdam (Smith & Pledger Remix)
40. ATB - You're Not Alone (2nd Clubb Mix)
41. ATB - 9 Pm Till I Come (Sequental One Remix) vs. Everything But The Girl - Missing (Todd Terry Club Mix)
BIS:
42. ATB - Believe In Me (A&T Mix)
Levy
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2007-12-03, 10:01
Lokalizacja: Sieradz


Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron