Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Tiesto in Concert.

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez lord__zet » 2007-04-19, 23:05

Jak wchodzilem po 23 to juz nie bylo klopotow... Stalem kolo 5 minut przed wejsciem wiec bylo to do zniesienia, ale jak slyszalem ze ludzie po 3 godziny spedzili w kolejce to szczerze im wspolczuje...
Jak dla mnie oprawa jak najbardziej na +
I niestety potwierdzam ze bylo zbyt ciasno i duszno. Momentami nie bylo czym oddychac. Rozluznilo sie dopiero kolo 3 i pozniej juz jakos to bylo...
Moim zdaniem zagral swietnie... Naprawde nie zawiodlem sie na tej imprezie...
Avatar użytkownika
lord__zet
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2006-10-04, 21:42
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Justus » 2007-05-17, 12:26

Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos wiecej po na takim evencie, ale cala impreze wspominam swietnie i gdyby jeszcze raz ona miala tak wygladac, na pewno bym poszla raz jeszcze :-D Tijs jest moim idolem i i wg mnie zagral bardzo dobrze- jak zawsze zreszta ;-)
Avatar użytkownika
Justus
-#30
-#30
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2007-05-14, 17:46
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Ernesto » 2007-10-20, 20:12

Tiesto udowodnil.ze jest numerem jeden.poczatek- tlumy przed wejsciem -to moglo zniechecic do zabawy.pozniej -wystep Jes przy niepelnym wykorzystaniu naglosnienia sprawil ze wypadla fatalnie-czekalem kiedy skonczy.a pozniej chwila oczekiwania i kawalek po kawalku wprawiajacy mnie w stan euforii.warto bylo to przezyc.chcialbym zaznaczyc ze na imprezie moim jedynym "wspomagaczem" byla muzyka i to wystarczylo. co do scisku-wewnatrz-mysle ze nie bylo tak zle biorac pod uwage ilosc ludzi ktora tam przyszla
Avatar użytkownika
Ernesto
-#30
-#30
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2007-10-19, 22:56
Lokalizacja: Pniewy

Poprzednia strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron