Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Ankieta wygasła 2009-05-10, 20:19

Tak - piszę dlaczego.
31
94%
Nie - piszę dlaczego.
2
6%
Nie obchodzi mnie to, pomyliłem fora.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 33

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Postprzez B0BS0N » 2009-04-29, 20:19

Stawiam takie pytanie, bo ostatnio zaczyna mi sie tego odechciewac...
My z Kanesem co tydzien przesluchujemy wszystkie wydawnictwa, co bez sciagania zajmuje kilka godzin, potem ja to mixuje, chcac przy tym by brzmialo to jak audycja, a nie "next" w winampie... zajmuje mi to od 2 do 4 godzin.... wtedy plik .nfo z tracklista, upload (1,5h) + zaangazowanie Shanhaevela, ktory zazwyczaj to puszcza ze swojego kompa... Zalozenie glosowania, poszukanie linkow na YT, zakladanie ankiet, czasem .cue itd...
Wkladamy troche pracy nie sadzicie ?? No ale widac chyba zbyt malo ?
Ostatnio slucha nas w niedziele do 20 osob (w ta niedziele padl niechlubny rekord - 10 osob), a glosy oddaje 20-25... troche zenujace liczby jak na forum, ktore rzekomo ma 4000 userow prawda ? Nie wiem czy to forum juz tak upadlo, czy moze nie lubicie juz trance, czy nie chce sie wam sluchac, bo wolicie ASOTy, TATWy, GDJB itd. bo graja nazwiska, mimo, ze non stop narzekacie na poziom tych audycji....
Krotko mowiac:
Jesli mamy dalej pchac ten wozek, to potrzebujemy wiekszego wsparcia, troche waszej dobrej woli i checi... bo zasiasc w niedziele i kliknac na link nie jest ciezko, a mysle, ze ta audycja dla kazdego wielbiciela trance'u stanowi cos w rodzaju wskaznika, co w danym tygodniu jest godne uwagi i jesli ktos chce byc naprawde na biezaco, to jest to najlepsza droga.

Ankieta trwa 11 dni, wtedy tez odbedzie sie kolejny (albo ostatni) ASOT.pl Trance Selection.

P.S
Dzieki dla tych, co to doceniaja ;) Nie bede wymienial, chociaz jest ich tak malo, ze moglbym.
Ostatnio edytowano 2009-04-29, 20:20 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Creative » 2009-04-29, 21:47

Tak

Dlaczego ?

Dlatego bo to swietny pomysl, cotygodniowa prezentacja nowosci ze swiata Trance.


Mysle, ze sytuacja TS sie zmieni jak emitowane bedzie przez DeepZone ! :)
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez FullSize » 2009-04-30, 09:37

trzeba byc wytrwalym a ja to rozglosnie na kolejnej imprezie i w radiu 08.05.09 tak ze spoko ja nigdy bym sie nie poddal :)
Avatar użytkownika
FullSize
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-03-18, 14:33
Lokalizacja: Warszwa

Postprzez Orkidea » 2009-04-30, 11:20

ja oddalem glos na tak... az wstyd przyznac ale sluchalem tylko jednego epizodu... Ale teraz sie to zmieni bo mam wiecej czasu, jak przeczytalem ile czasu na to poswiecasz to naprawde szacunek dla Ciebie. Teraz w niedziele bede ;-)
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Stephansky » 2009-04-30, 11:43

Tak. Dla mnie jest to swietna audycja. Nie sluchalem wszystkich , ale wiekszosc ;-) Doceniam wasz trud.

Ja bym sie tak liczba 4 tysiecy za bardzo nie sugerowal. Wiele kont jest nie aktywnych, duza czesc userow to typowe ssaki. Mamy garsc aktywnych ludzi, na ktorych mozna liczyc. Mysle ze 20 osob to i tak duzo w stosunku do tej garstki.
Moze poszukamy sluchaczy po za forum.
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Kanes » 2009-04-30, 11:58

Jako pomyslodawca i wspoltworca tej listy , pomimo tego ze sytuacja w tej chwili nie jest za ciekawa , jestem za kontynuowaniem tego przedsiewziecia bo wierze , ze sytuacja sie z czasem sie rozwinie ;)
Ostatnio edytowano 2009-04-30, 11:59 przez Kanes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez buurendj1 » 2009-04-30, 12:47

Tez trzeba podkreslic ze w niedziele nie wszyscy sa.Moze propozycja przeniesienia audycji na inny dzien ? Glosy oddaje 20/25 osob,zeby bylo duzo duzo wiecej takiego problemu by nie bylo.Ale jak zachecic te osoby ? Mamy 4042 zarejestrowanych kuwa gdzie oni sa.Zrobic forum tylko dla wybranych,a jak ktos chcialby wejsc to zaproszenia podobnie jak na TR.Moze wielki napis na stronie glownej,lub komunikat do zachecenia tych slimakow a nie pieprzenia na SB o pipkach i fiutkach (przytoczylem dzisiejszy temat nie obwiniajac nikogo) Jak narazie TS jest podawane na SB lub podajecie linki do glosowan tez w tym samym miejscu.To musi przykuwac uwage.A co do kontynuacji to ja bym chcial .... Dziekuje
Ostatnio edytowano 2009-04-30, 12:50 przez buurendj1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
buurendj1
-#1400
-#1400
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2008-07-09, 16:58
Lokalizacja: Łapy/W-wa

Postprzez Shadow » 2009-04-30, 13:27

ja oddalem glos na tak mimo ze jeszcze ani razu nie sluchalem waszej audycji.... generalnie ostatnio nie mam czasu nawet posta napisac, ale jak dorwe link i dowiem sie kiedys jest audycja to co mi szkodzi zmienic zrodlo muzyki z winampa na wasza audycje. ja popieram moze wreszcie cos fajnego uslysze bo posciagalem teraz asoty od 389-395 i lipa......
Avatar użytkownika
Shadow
-#400
-#400
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-07-31, 22:06
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez DREaX » 2009-04-30, 14:10

Ja jestem na tak. Po 10 tygodniach audycji jest za wczesnie na ocenianie popularnosci audycji aczkolwiek byloby smiesznym przypominac kazdemu z xxxx uzytkownikow o tym, ze jest audycja. Mysle, ze tymczasowo na glownej mozna wlepic jakies logo czy cos, aby zachecic. Oczywiscie musialoby ono przykuwac uwage i wpadac w oko.
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez Rogal » 2009-04-30, 15:18

Tak.. mam pozytywne mysli dotyczace audycji wierze wam ze sie "odechciewa" skoro jest niska frekwencja tak jak to opisal bobs i kazdy zdaje sobie z tego sprawe ze chlopaki poswiecaja na ten cel swoj czas i jak widac troszke godzinek to wymaga doceniam wasza prace to co robicie dla forum to cieszy ; ) ja przyznam sie z reka na sercu ze opuscilem kilka ostatnich pozycji ...ale postaram sie nadrobic i rowniez wierze ze audycja rozkreci sie na dobre ; )
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Franzi » 2009-04-30, 15:33

Tak, bo jest lepsza niz ASOT :-P Nie poddawajcie sie chlopaki. Podczas nastepnej audycji niech kazdy powysyla znajomym linka pewnie sie komus spodoba ;-)
Avatar użytkownika
Franzi
-#1400
-#1400
 
Posty: 418
Dołączył(a): 2008-05-06, 12:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Kamil_GD » 2009-04-30, 15:56

Wstyd sie przyznac ale nie sluchalem jeszcze ani jednej audycji. Postaram sie to zmienic. Czasem po prostu nie ma czasu, czasem sie zapomina. Ja osobiscie jestem za tym aby audycja zostala. Wiem, ze moze Wam sie odechciewac ciagnac to dalej ale najwazniejsze to sie nie poddawac. Przeciez nie od razu Rzym zbudowano. ;) Kolejna audycje na pewno bede sluchal. Postaram sie tez troche rozglosnic Wasza audycje poprzez opis na GG i tym podobne. :)
Nie poddawajcie sie. ;)

PS: Jesli to nie przyniesie skutku to proponuje przeniesc audycje np. na czwartek na godz. 19:00. lub 22 od razu po ASOcie. Wtedy na forum jest najwiecej uzytkownikow. ;)
Ostatnio edytowano 2009-04-30, 21:48 przez Kamil_GD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kamil_GD
-#150
-#150
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2009-02-15, 18:44
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Lion » 2009-04-30, 17:43

Kamil_GD napisał(a):PS: Jesli to nie przyniesie skutku to proponuje przeniesc audycje np. na czwartek na godz. 19:00. lub 22 od razu po ASOcie. Wtedy na forum jest najwiecej uzytkownikow. ;)


Zly pomysl by to nie byl, tylko ze pewnie do 23 by jeszcze troche osob sluchalo, a potem zacznie sie juz sypac, bo pojda spac. Ja oczywiscie glosowalem na Tak. Slucham kazdej audycji, czasem moze dochodzilem z lekkim spoznieniem, ale potem nadrabialem to sciagajac. Rozumiem Bobson twoj zal. Wiem ile czasu zajmuje samo zmiksowanie, a cala organizacja tez sporo czasu kosztuje. Za dwa gora trzy tygodnie bede ci mogl znowu pomoc. Jednak jak dalej bedzie taka sama frekwencja to niestety nie bedzie sensu sie tak wysilac :/
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez FLAJ » 2009-04-30, 19:13

Oddalam glos na TAK i to jest takie TAK drukowane !

Wysluchalam 7 Episodow TS, z czego Episode 007 sluchalam chyba z tysiac razy i znam go na pamiec i sobie juz nie wyobrazam niedzieli bez tej audycji, mimo, ze nie zawsze teraz mam jak sluchac, bo od 2 tyg mam komp w naprawie, a do komputera rodzicow, nie zawsze mam dostep. Ale staram sie jak moge.

Doceniam Wasza prace ! Chce kontynuacji TS jak najbardziej. Mysle, ze powinnismy sie uzbroic w cierpliwosc i starac sie jak najbardziej reklamowac TS w opisach gg albo wysylajac linki bezposrednio na priva. Moze nawet ktos z Adminow, moglby wyslac do wszystkich 4 tysiecy uzytkownikow wiadomosc o tej samej tresci, informujaca o TS ? Mysle, ze nie bylby to zly pomysl :)

Pozdrawiam !
Ostatnio edytowano 2009-04-30, 19:14 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez Dawid » 2009-04-30, 21:16

TAK. A dlaczego? Bo jest to swietne przedsiewziecie, i Ci, ktorzy nie sa na biezaco z nowosciami maja tutaj wszystko podane na srebrnej tacy. Rozumiem twoj zal, bo zmiksowac dwie(?) godziny muzyki, i zadbac, aby nie kaleczylo to uszu, to jest rzeczywiscie troche pracy. Ja sam nie daje rady czesto sluchac TS, ale glosuje zawsze :) Moim zdaniem przesuniecie audycji na inny dzien tygodnia bylby dobrym rozwiazaniem. Wiadomo, niedziela wieczor, trzeba sie wyspac przed poniedzialkiem.. :P

B0BS0N napisał(a):troche zenujace liczby jak na forum, ktore rzekomo ma 4000 userow prawda ?


Prawda, ale Stefan dobrze zauwazyl, ze wiekszosc Kont to po prostu zwyczajne "dziwki", albo ssaki, ktore nie wychodza z downloadu :)

Ja sie przyznaje, nie wyrabiam po prostu z czasem zeby sluchac Wszystkich audycji..
Pozatym zbliza sie koniec roku szkolnego, i wartaloby sie za nauke wziac..


Dalej uwazam ze Audycja powinna zostac, bo "nie od razu Rzym zbudowano" :mrgreen:

Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Następna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron