Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Ankieta wygasła 2009-05-10, 20:19

Tak - piszę dlaczego.
31
94%
Nie - piszę dlaczego.
2
6%
Nie obchodzi mnie to, pomyliłem fora.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 33

Postprzez FLAJ » 2009-05-02, 23:52

Bukaj :brawo:

zgadzam sie pod kazdym wzgledem
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez CaLi » 2009-05-03, 08:44

tak

Ale nie chce mi sie teraz pisac dlaczego bo jeszcze jestem Sprocentowana:P
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Jichynn » 2009-05-03, 13:23

Nie czytalem poprzednich wypowiedzi:

Slucham regularnie 2 sposrod 3 wymienionych przez Ciebie audycji znanych DJ'ow. Powiem szczerze i bez bicia, ze nawet z nimi nie wyrabiam i mam zwykle 2-3 straty do nadrobienia. Niedziela o tej porze to dla mnie czas zarezerwowany zwykle na TV.

Po pierwsze TATW, ASOT czy GDJB zawsze beda na topie bo daja nowosci z pierwszej reki, kawalki ktore dopiero co wyszly spod reki producenta (nieczesto jeszcze wersje pierwotne). I musicie sie liczyc z tym, ze przypadku takiej konkurencji zawsze bedziecie wypadac blado.

Po drugie: Wedlug pierwotnego zalozenia mialo byc 2 razy w miesiacu bodajze. Narzekacie na to ze zabiera wam to zbyt duzo czasu. Zredukujcie czestotliwosc nadawania. Ja wiem co mowie bo mam spore doswiadczenie jesli idzie o zbyt dlugie skupianie na jednej rzeczy. W nadmiarze staje sie nuzaca rutyna.
Dwa tygodnie to optymalny okres czasu bo wiecej nowosci i lepszy wybor. A jak i to nie starcza to dolaczcie jeszcze kogos do teamu co Wam pomoze szukac tych nowosci albo chociaz zajmie sie umieszczeniem tego wszystkiego na forum (ankiety, zalozenie tematu i inne drobne pierdulki)
Przemyslcie to bo w ten sposob macie dwa poniedzialki na spokojnie do przetrzepania jezeli chodzi o nowosci. Czas nie popedza i nie zniecheca.

Ciagnijcie dalej ten wozek. Bo moze cos wiecej sie wydarzy ze audycja wejdzie w jakis kolejny etap ewolucji. Moze jakies radio? W koncu nie kazde forum moze pochwalic sie wlasna audycja
Moze nalezaloby usunac ASOT.pl z nazwy i zastapic czyms innym ale rownie reprezetatywnym dla Naszego forum choc na dzien dzisiejszy nic takiego nie ma (I to trzeba wypracowac). W koncu nie samym ASOT-em zyjemy tylko szeroko pojmowanym trancem i gatunkami pokrewnymi ale to juz dyskusja na inny temat.

Moze wymyslcie cos co bardziej uatrakcyjni te audycje? Sam nie mam pomyslu ale podyskutujcie z ludzmi to moze Wam jakos doradza. Jak to mowia burza mozgow zawsze przynosi efekty.
Moze na poczatek: mozna zaczac od jakiegos gustownego logo audycji i jakiegos efektywnego tla.
------
Poza tym osobiscie uwazam Bobson ze jestes spoko jako osoba (Twoje sety takze) ale niektorym moze sie nie podobac czasem Twoj sposob podejscia do niektorych spraw jak chocby "wpadka" z tematem o wygladzie Deadmau5. Musisz bardziej uwazac na to co soba reprezentujesz. To jest bardzo wazne. Poza tym nie samym upliftem ludzie zyja.
Ostatnio edytowano 2009-05-03, 13:36 przez Jichynn, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Jichynn
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2006-12-08, 14:56
Lokalizacja: z Pomorza

Postprzez B0BS0N » 2009-05-03, 20:25

Cieszy mnie wasze poparcie i mam nadzieje, ze bedzie to mialo odbicie w przyszlosci :)
Dzis juz moge wam przedstawic konkrety (bynajmniej czesc) ;)
1. Od 13go/20go maja (data niepewna) nasza audycja bedzie miala stale miejsce w ramowce radia DEEPZONE a.deepzone.pl (to juz jest pewne).
2. Ugadalismy cotygodniowa audycje, w kazda srode od 19:00 do 21:00.
3. Calosc ulega tez skroceniu z 3 do 2 godzin - 10 propozycji + klasyk + 10 utworow z zestawienia + 30 minut guest mix.
4. Nadawac bedziemy w jakosci 128 kbps, co ulatwia sluchanie wielu ludziom, ale tez sciaganie (zmniejszy sie rozmiar plikow).
5. Wprowadzamy ograniczenie, traktujace o tym, ze jeden utwor po 3 episode'ach, jezeli nie zyskuje na popularnosci - spadl w rankingu, badz utrzymal miejsce z poprzedniego episode'u, odpada. Wyeliminuje to rutyne i znudzenie :)
Z nowosci to tyle ;)
Teraz druga sprawa:
Potrzebujemy kogos, kto zrobi ladna, ambitna grafike (baner) z logo audycji, forum asot.pl i radia Deepzone w jednym. Szczegoly u mnie ;)

Przydalaby sie tez osoba, ktora bedzie "odpowiedzialna" za reklame audycji na innych forach/trackerach etc.... moze cos na zasadzie partnerstwa, wymiany.. nie wiem.

I trzecia rzecz na koniec: jak juz oznajmil Lion, po maturze wraca do naszej "ekipy", wiec o czas sie Jichynn nie martw, z reszta nie narzekalem na to, tylko na frekwencje.
The End :P Pozdro.
Ostatnio edytowano 2009-05-03, 20:27 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Stephansky » 2009-05-04, 01:47

Ja moge pokombinowac jesli chodzi o grafike. Moze wyjdzie cos ciekawego :)

Czekam na wymiary :)
Ostatnio edytowano 2009-05-04, 10:52 przez Stephansky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Creative » 2009-05-04, 09:56

Bobson, jeszcze wstawka z glosem, w ktorej sluchacze beda informowani o tym gdzie moga oddawac glosy na utwory.
Ostatnio edytowano 2009-05-04, 09:57 przez Creative, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Carl Van Gander » 2009-05-04, 10:29

Ja tez jestem na tak bo widze, ze audycja sie rozwija i bedzie miala miejsce na stronie internetowej :D dobra reklama.
Tylko czy bedzie cos takiego ze jak puszcze w winampie to bedzie w pasku tytulu lecial adres naszego forum, nie wiem czy ktos o tym opisal bo nie doczytalem? :-)
No i trzeba zrobic przetarg na ten banner bo widze ze on bedzie wyswietlal sie w nadchodzacych audycjach na aa.deepzone.pl/ moze moj brat cos zmajstruje bo grafika sie zajmuje :)
Ostatnio edytowano 2009-05-04, 10:31 przez Carl Van Gander, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Carl Van Gander
-#850
-#850
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2008-03-21, 00:58
Lokalizacja: Ełk

Postprzez Lion » 2009-05-04, 12:39

Super BOBSON, duzo bardzo dobrych informacji :) Oczywiscie, jeszcze kilkanascie dni i bede wolny jak ptak :D Powrot do ekipy? Oj i to jeszcze z jakim zapalem :D Oczywiscie! :P
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Carl Van Gander » 2009-05-05, 14:04

Stephansky, wymiary baneru to 545x195 patrzac na przykladowe na stronie a co do loga deepzone.pl to mi sie wydaje ze oni je wstawiaja bo wszedzie jest takie same i z jakies niestandardowej czcionki
Avatar użytkownika
Carl Van Gander
-#850
-#850
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2008-03-21, 00:58
Lokalizacja: Ełk

Postprzez B0BS0N » 2009-05-08, 22:52

ASOT.pl Trance Selection 011 w ta niedziele o 20:00 !! !! !!
Zapraszam.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Poprzednia strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron