Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Czy chcecie kontynuacji Trance Selection ?

Ankieta wygasła 2009-05-10, 20:19

Tak - piszę dlaczego.
31
94%
Nie - piszę dlaczego.
2
6%
Nie obchodzi mnie to, pomyliłem fora.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 33

Postprzez Kamil_GD » 2009-04-30, 21:50

FLAJ napisał(a):albo wysylajac linki bezposrednio na priva. Moze nawet ktos z Adminow, moglby wyslac do wszystkich 4 tysiecy uzytkownikow wiadomosc o tej samej tresci, informujaca o TS ? Mysle, ze nie bylby to zly pomysl

Magda, to bylby nawet swietny pomysl. :)
Ostatnio edytowano 2009-04-30, 21:51 przez Kamil_GD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kamil_GD
-#150
-#150
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2009-02-15, 18:44
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Joy » 2009-04-30, 23:40

Oczywiscie ze jestem na tak, nie wyobrazam sobie likwidacji takiej wizytowki naszego forum. Z mojej strony moge zapewnic pomoc w postaci mass PW albo masowej korespondencji e-mail. Dodatkowo w trakcie trwania audycji, chcialbym umieszczac widoczne ogloszenie pod banerem forum, wraz z linkiem do odsluchu. Jezeli do tego uda nam sie zalatwic jakas profesjonalna rozglosnie radiowa, to moze byc juz tylko lepiej ;) Bobson, szacunek za prace, jaka wkladasz co tydzien w prowadzenie audycji... tak trzymaj
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez DREaX » 2009-05-01, 08:39

Mozna by jeszcze robic audycje co 2 tygodnie a nie 1.
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez mario » 2009-05-01, 10:25

Sluchalem waszej audycji zaledwie 3 razy i zaglosowalem na TAK, ale... mysle ze mozna pomyslec nad skroceniem audycji bo tak jak jest teraz to prawdziwy maraton, plus jeszcze questmix. Mysle ze kawalkow powinno byc mniej i bez questmixa. Ja osobiscie rzadko slucham Trance Selection poniwaz trwa to tak dlugo. Gdyby trwalo to okolo godziny to wiecej osob moglo by poswiecic na to swoj czas. Takie jest moje zdanie.
Avatar użytkownika
mario
-#400
-#400
 
Posty: 160
Dołączył(a): 2008-02-06, 22:51
Lokalizacja: Białystok

Postprzez nismo » 2009-05-01, 10:42

Glosowalem na tak, zawsze glosowalem jesli chodzi o wybor kawalkow bo sam czasem nie jestem na biezaco a TS mi pomaga to nadrobic, fakt faktem, ze sluchalem chyba 5 razy.. ale czasem przez problemy techniczne nie mialem ochoty sie uzerac ze streamem podziwiam Wasza robote i to, ze macie motywacje do cotygodniowego poswiecenia czasu, zeby wszystko przygotowac :) padl pomysl, zeby set trwal w granicach jednej godziny... a co wtedy byloby z guestmixami ? z jednej strony dobrze z drugiej zle.. a to co poruszyla Flaj moze ktos by pomogl w rozreklamowaniu bo to naprawde dobra sprawa :) zdarzylo sie, ze podsylalem linka do streama dla kolegow moze tez sprobujcie kogos tak namawiac frekwencja momentalnie sie zwiekszy.. to moja opinia :)
Avatar użytkownika
nismo
-#850
-#850
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2007-08-23, 12:28
Lokalizacja: Białystok

Postprzez B0BS0N » 2009-05-01, 14:19

Pod koniec ankiety odpisze na wasze propozycje itp. ;) Poki co czekam na opinie dwoch userow, ktorzy glosowali na "nie"... spoko - wypowiadac sie ;) nie bede przeciez na kogos naskakiwal, bo ma inne zdanie, chce tylko wiedziec dlaczego nie ;)
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez demonik » 2009-05-01, 16:17

jak najbardziej jestem na TAK. Z racji tego ze mam bardzo malo wolnego czasu, kiedy tylko moge slucham audycji. Jak dla mnie to jedyny sposob aby chociaz w malym stopniu byc na biezaco z nowosciami. Nie zawsze moge na zywo sluchac audycji ale zawsze nadrabiam to sciagajac ja na kompa :) Wiem ile Was to musi kosztowac poswiecenia ,checi oraz czasu ktorego tak wszyscy malo posiadamy, sam kiedys bawilem sie w co miesieczne skrecanie seta dlatego darze Was wielkim szacunkiem za to co robicie i mam nadzieje robic bedziecie dalej. Co do propozycji przeniesienia audycji inny dzien, uwazam za niezbyt trafny pomysl poniewaz nigdy wszystkim nie dogodzimy w tej kwestii, ewentualne przenioslbym cala audycje z godziny 20 na 19 tak aby calosc konczyla sie o 22 a nie jak to ma miejsce teraz 23 lub pozniej :) to by bylo na tyle z mojej strony. I nie poddawajcie sie bo to co robicie jest b. dobrym przedsiewzieciem ktorego nie powinniscie tak szybko konczyc :)
Avatar użytkownika
demonik
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2006-11-08, 18:27
Lokalizacja: 53°56' N, 18°42' E

Postprzez rogewlem » 2009-05-01, 21:20

TAK bo:

wszystko co mialem na mysli napisali poprzednicy

wiec po prostu TAK
Avatar użytkownika
rogewlem
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2008-05-01, 18:46
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dzoana » 2009-05-01, 21:44

niestety,ale opuscilam wiekszosc audycji lecz nie z mojej winy.Kilka sluchalam i podobaja mi sie wiec chcialbym aby nadal bylo kontynlowane trance selection i rowniez doceniam wasza prace i czas jaki w to wkladacie dzieki :)
Dzoana
-#400
-#400
 
Posty: 144
Dołączył(a): 2007-07-31, 16:53
Lokalizacja: ok Wrocka

Postprzez FLAJ » 2009-05-01, 23:10

a moze daloby rade w sobote puszczac audycje? w sumie sobota, to taki dzien, gdzie niektorzy ida na dyske... ale ja np chetnie posluchalabym duzej dawki dobrego trance przed impreza, np kolo 18-19. zawsze tak lubilam robic, zreszta sama puszczam sobie muzyke przed dyska. niedziela, to faktycznie jest dziwny dzien, bo nie dosyc, ze nikomu nic sie nie chce, to jeszcze niektorzy musza wstawac do szkoly, czy do pracy w poniedzialek.

ktos tu pisal o skroceniu audycji, to jest akurat zly pomysl. audycja to audycja. tu chodzi o nowosci. guestmixy tez bardzo mi sie podobaja, chociaz nie zawsze mam okazje ich sluchac...

mysle, ze sobota, godzina 18 to bylby super dzien zeby puszczac TS

+ tak jak mowilam, wiadomosci pw do wszystkich uzytkownikow forum, ale widze, ze Joy juz to chyba nawet tez zaproponowal

:) pozdrawiam
Ostatnio edytowano 2009-05-01, 23:12 przez FLAJ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez Arturro K. » 2009-05-02, 00:41

Krotko: tak, bo dla state of trance polska (bo tak to miejsce nazwa mozna) takie audycje to z mojego punktu widzenia jakby taki klucz do tego by asot.pl nie bylo jedynie forem a czyms wiecej. mnie sie tez ostatnio odechcialo miksowania ale to chyba w zwiazku z tym, ze troche na uczelni mialem problemow no i kilka innych wazniejszych spraw zajelo mi ostatnio glowe.

jezeli juz zastanawiacie sie czy sie nie wycofac kompletnie z tego pomyslu to moze w takim razie po prostu z audycji co tygodniowej zrobcie co dwa tygodnie a state of trance selection a w to wolne miejsce upchajcie guestmixy - narazie z tego co widzialem listing jest juz do pazdziernika a jeszcze nie ma czerwca - to troszke nie halo - ale wiem, ze potrzebne jest zaangazowanie/no wlasny wklad mowiac wprost duzy i jezeli tylko tak sie da to OK niech tak bedzie.

mysle tez ze po prostu za duzo kawalkow upychacie do selekcji asot.pl - 20 kawalkow - styka. armin tez nie robi nie wiadomo ilu tych kawalkow w swojej audycji bo sie bardzo szybko z muzyki moglby zrobic mishmash a chodzi o to, zeby w takiej audycji zaprezentowac 20 nutek - nie pomieszanych jakos kosmicznie ze kazda nuta co ma po 8-9 minut trwa po 3 w efekcie - tylko tak zeby wysluchac w miare wiekszosci kawalka.

niewiem w jaki sposob to nadajecie - ktos tu cos pisal, ze jeden siada do kompa i to co juz jest zmiksowane - nadaje. no jak tak - to faktycznie idzie sie wkur...... ten tego :) bo to czasem jest cenny czas w plecy dla takiej osoby i nic wiecej.

co moim zdaniem przydalo by sie Wam (o ile tego nie ma bo niestety ostatnio nie moge byc na biezaco) to:
- serwer na ktory po prostu wrzucacie mix w mp3 i to sie streamuje samo (na zasadzie playlisty), nikt tego nie musi puszczac w jakikolwiek sposob to jest teraz (no chyba, ze teraz tak jest wlasnie to wtedy OK).
- inna sprawa - asot.pl wchodze i widze wylacznie forum - samo forum i ladnie porobione subfora. troche odjezdzam od tematu glownego ale ktos pisal, ze malo jest glosow w glosowaniach na trackliste danego asot selection. dlaczego ? dlatego bo zupelnie nie ma zadnej prezentacji czesci informacyjnej - jest forum i mozna sobie pogadac i cos tam poczytac a jakiekolwiek juz aktualnosci/artykuly/i temu podobne - nawet po to, by zwabic tu kogos wiecej niz tylko tych w sumie, ktorzy zajmuja sie na co dzien miksowaniem albo jest to ich pewnego rodzaju hobby - bo chyba prawie wszyscy tutaj wiedza jak jest skonstruowany kazdy kawalek (z zasady), bawili sie tez softami do miksowania, znaja takich djow ze zapytac kogokolwiek w klubie gdzies na miescie czlowieka - to otworzy kolo dziabare i powie "aaa kto to sied van riel ?".

skrotem bo sie rozjechalem:
a) serwer na ktory po prostu wrzucacie to co ma byc zagrane.
b) strona asot.pl - bedzie w koncu ? bo potrzebna jest.
c) jezeli chcecie rezygnowac zupelnie to tak jak pisalem zastanowcie sie czy co drugi tydzien po prostu nie nadawac samych guestmixow - wtedy motywacja dla tych co maja grac byla by wieksza.
d) nie mam zielonego pojecia jak to dzis tu wyglada od strony kosztow (glownie o serwer mi chodzi i to skad leca dane asto.pl i radyjka).

jezeli trzeba bylo by pomoc np. zdecydowalibyscie sie na zrobienie prawdziwego sajtu asot.pl - to moge pomoc np. przy projektowaniu architektury informacji (rozplanowania sajtu), ciecia projektu graficznego i jego wdrozenia do wybranego oskryptowania a jak jest jakis serwer na ktorym dajmy na to, mozna by zamontowac lepsiejszy soft do nadawania audycji to moze i przy tym moglbym pogrzebac - kiedys co nieco przy serwerach robilem.

tyle jak dla mnie.
nie sledze forum codziennie dlatego jezeli chcielibyscie sie skontaktowac to piszcie PW.

pozatym asot.pl - audycja - gdzie jest jakakolwiek informacja o tym na innych serwisach traktujacych o clubbingu ? nie widzialem :/ a tez by sie przydalo i tez pewnie dalo by to rade zorganizowac na zasadzie jakiegos barteru - link do strony na ktorej macie swoja reklame audycji.

pozdrawiam,
Arturro K.
Ostatnio edytowano 2009-05-02, 00:44 przez Arturro K., łącznie edytowano 1 raz
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez FLAJ » 2009-05-02, 10:30

oo zgadzam sie, jeden tydzien TS a drugi tydzien guestmix do TS z poprzedniego tygodnia, a trackliste dawac w jednym temacie, tak jak do tej pory
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez B0BS0N » 2009-05-02, 10:43

To moze krotko napisze jak sytuacja wyglada na dzien dzisiejszy...
Jak juz Creative wspominal, jestesmy w trakcie zalatwiania radia Deepzone ( a.deepzone.pl ), gdzie mialoby sie odbywac co tydzien TS, lecz w formie skroconej do 2h. Wtedy w jego sklad wchodzilby 30 minutowy guest mix (bylo 45 min.), 10/15 propozycji, oraz 5/10 utworow z zestawienia. Zostaloby tez wprowadzone ograniczenie, nad ktorym glosowalismy wczesniej. Jesli to wypali, bedziemy potrzebowali usera, ktory zajmie sie reklama na innych forach/wortalach, oraz kogos, kto nagra nam konkretne jingle etc.
Na razie tyle... jak bede znal szczegoly, to was powiadomie.
Ostatnio edytowano 2009-05-02, 10:44 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez wojtas185y » 2009-05-02, 19:59

hehe ja tam nie mam ochoty sie duzo rozpisywal xD Trance Selection musi dalej sie krecic xD i mam nadzieje ze tak sie stanie bo ta audycja jest zajefajna bardzo jej Lubie sluchac xD
Avatar użytkownika
wojtas185y
-#850
-#850
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2008-09-17, 17:42
Lokalizacja: KrakĂłw

Postprzez DJ Bukaj » 2009-05-02, 22:07

Oczywiscie TS powinno byc kontynuowane.

Nie jestem czestym sluchaczem tej audycji, zazwyczaj podlaczam sie w koncowce (z przyczyn ode mnie niezaleznych).

Uwazam, ze jest to audycja na poziomie (doceniam wysilek wlozony w nagranie), mogaca konkurowac z najlepszymi, tylko... malo ludzi o niej wie. Wiedza o niej forumowicze + ewentualnie ich znajomi. A tu powinno byc tak, ze o tej audycji dowiaduja sie przypadkowi uzytkownicy Internetu, lubiacy muzyke trance, ktorzy przypadkowo natrafiaja na reklame TS na jakiejs stronie o tematyce muzycznej. I tak z czasem liczba sluchaczy bedzie rosnac.

Puszczanie audycji w radiu jest o wiele lepszym pomyslem niz granie jej z serwera.
Tak jak ASOT kojarzy mi sie zawsze z DI, tak kazdy powinien wiedziec, ze w radiu o takiej i o takiej nazwie (a nie tam na jakims serwerze) mozna sluchac TS. To tez pozwoli audycji wyrobic sobie dobra marke w sieci.

Skrocenie audycji - ciekawy pomysl. Moze zmniejszyc liczbe propozycji? Wedlug mnie zbyt wiele nowosci sie marnuje, tzn. slyszymy je raz a za tydzien juz ich nie ma, bo przegrywaja rywalizacje z utworami juz dobrze znanymi.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.
DJ Bukaj
-#30
-#30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2007-09-30, 19:28
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron