Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Paul van Dyk na stadionie Lecha Poznan w sierpniu!

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez Paulinka » 2007-06-29, 12:54

ja sie wybieram :mrgreen: PvD moze to i nie to co kiedys, ale wypadaloby zobaczyc i uslyszec klasyke na zywo :-) Moze nas milo zaskoczy? :P Jeszcze ten Menno <3 :D
Avatar użytkownika
Paulinka
-#400
-#400
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2007-05-13, 12:54
Lokalizacja: Łódź

Postprzez CaLi » 2007-07-05, 07:25

Dodatkowe info :)

Parkiet o powierzchni 11 tysiecy metrow kwadratowych, scena o szerokosci 90 metrow, krystaliczny dzwiek z najwyzszej klasy sprzetu naglosnieniowego, ekrany o powierzchni pol tysiaca metrow kwadratowych, 18 laserow i zapotrzebowanie na moc przekraczajace mozliwosci miejskiej elektrowni. Te wszystkie elementy maja wspolny mianownik – najwieksze klubowe wydarzenie muzyki klubowej na stadionie w Europie srodkowej i wschodniej – Stadium of Sound! Juz 4 sierpnia 2007 roku!!!

Sierpniowa impreza na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ulicy Bulgarskiej bedzie wyjatkowa nie tylko z powodu artystow, ktorzy na niej wystapia tj. Paul van Dyk, Erick Prydz, Menno de Jong, Alex M.O.R.P.H., Marc van Linden i Marco V. Podczas sierpniowej imprezy, zagraja rowniez DJ-e polskiej sceny klubowej DJ Magic, MBrother, Kalwi&Remi, Cez Are Kane, Toxic Nioz, Fafaq, Jay Bae, W, Neevald, Dj Loui. Organizatorzy imprezy zadbaja rowniez, o najwyzszej klasy oswietlenie, dzwiek i bezpieczenstwo uczestnikow.

Na okolo 90-cio metrowej scenie Stadium of Sound zostana umieszczone dwa ekrany o lacznej powierzchni pol tysiaca metrow kwadratowych. Dzieki temu wszyscy obecni na imprezie beda czuli bliskosc artystow wystepujacych na scenie. Architekture swietlna wydarzeniu zapewnia firma TSE Lightining. Zapotrzebowanie na moc elektryczna, przekroczy mozliwosci miejskiej elektrowni, dlatego tez oswietlenie bedzie zasilane przez 4 potezne agregaty. O krystaliczna jakosc dzwieku zadbaja specjalisci, ktorzy naglasniali najwieksze imprezy muzyki klubowej w Europie.

Najwieksza gratka dla klubowiczow, bedzie rowniez ogromny dance floor o powierzchni ok. 11 tysiecy metrow kwadratowych. Murawa Miejskiego Stadionu Lecha na te okazje, zostanie przykryta specjalnymi matami, ktore zostana przywiezione przez 27 tirow do Poznania.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez wredny » 2007-07-09, 19:16

zastanawia mnie jedna rzecz...menno 4 sierpnia ma byc na nature one, zaliczy obie imprezy?
wredny
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2007-07-08, 19:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kołacz » 2007-07-09, 19:44

wredny napisał(a):zaliczy obie imprezy?

na jednej z nich nie wystapi :)
kołacz
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Paulinka » 2007-07-09, 22:40

kolacz napisał(a):wredny napisal/a:
zaliczy obie imprezy?

na jednej z nich nie wystapi


no jakto tak :( chcialam jechac na stadion lecha w duzej mierze wlasnie dla menno :(
Avatar użytkownika
Paulinka
-#400
-#400
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2007-05-13, 12:54
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kołacz » 2007-07-09, 22:59

ale ja nie powiedzialem ze wystapi w niemczec :P
kołacz
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wredny » 2007-07-10, 07:48

heh...jednak menno wlasnie tak twierdzi :) zawsze pozostaje gdynia...tam bedzie napewno
Ostatnio edytowano 2007-07-10, 07:48 przez wredny, łącznie edytowano 1 raz
wredny
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2007-07-08, 19:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Paulinka » 2007-07-10, 11:09

no to zalamka :P :/ a kiedy bedzie wiadomo na 100% ?
Avatar użytkownika
Paulinka
-#400
-#400
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2007-05-13, 12:54
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kołacz » 2007-07-10, 12:44

Paulinka napisał(a):kiedy bedzie wiadomo na 100% ?

4.08 :lol:

a wszystko zaczelo sie od wspolorganizatora imprezy... heh
Ostatnio edytowano 2007-07-10, 12:44 przez kołacz, łącznie edytowano 1 raz
kołacz
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wredny » 2007-07-10, 13:31

kolacz napisał(a):Paulinka napisal/a:
kiedy bedzie wiadomo na 100% ?

4.08 :lol:

a wszystko zaczelo sie od wspolorganizatora imprezy... heh


dokladnie:) wszystko okaze sie na miejscu

i wszystko jasne 4 sierpnia menno de jong zagra na nature one w kastellaun.
czekamy na oswiadczenie organizatora :/

wszystkich fanow MdJ zapraszam do trojmiasta na beach party
Ostatnio edytowano 2007-07-10, 22:27 przez wredny, łącznie edytowano 1 raz
wredny
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2007-07-08, 19:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Iv » 2007-07-11, 18:54

Kuuuuurdeeeee ;( a ja juz bilecik bede miala. I to specjalnie dla Menno tam sie wybieralam :( Niedobra wiadomosc. Do kitu heh :(
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez wredny » 2007-07-11, 19:27

11.07.2007:
"No hard feelings, shit happens, and as for anyone worrying that I wont want to play in Poland again: Don't worry! Of course I will come back! See you at Stadium of Sound in Poznan on the 4th of August, or at Beach Party on 27th of July!"

A jednak... :)
Ostatnio edytowano 2007-07-11, 19:28 przez wredny, łącznie edytowano 1 raz
wredny
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2007-07-08, 19:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Iv » 2007-08-06, 21:50

Hm, nikt sie nie kwapi do napisania czegos o imprezie wiec ja moze zaczne

Zajechalismy akurat wtedy kiedy grali jakze zacni panowie Kalwi&Remi...Hm, na szczescie nie zagrali tragicznie. Bylo znosnie, wiec troche sie potupalo noga. Nawet zadnych okrzykow nie slyszalam ze strony publicznosci co mi sie troche dziwne wydawalo.
Miedzyczasie kolega dojrzal panow z 4Strings, no i zaczela sie mania robienia z nimi zdjec. Zaraz po nas ustawila sie nastepna kolejka.

Nastepnym panem ktory zagral byl Marc van Linden. Szczerze mowiac zbytnio nie kojarze nawet co zagral.. Jakos nie zwrocilam na to zbytniej uwagi.

Potem wyszedl M.O.R.P.H. Ĺťaluje ze nie wsluchalam sie w jego muzyke. Wstyd sie przyznac ale tez zbytnio nie kojarze jak zagral. Tylko bez skojarzen....bylam trzezwa ;)

Eric Prydz.Niezbyt przypadl mi do gustu. Troszke meczylam sie przy jego secie. No ale od 24 wyszedl Paul van Dyke...Pierwsze co...piekny pokaz pirotechniczny. Zapieral dech w piersiach. Myslalam, ze nakrecilam filmik, no ale blondynka nie wcisnela przycisku Nagraj. Zdarza sie nawet najlepszym. Ale do rzeczy. Paul zagral przyzwoicie. Podobalo mi sie, ale troche zaluje, ze nie wysluchalam calego jego seta. Ciagali mnie po jakichs barach. ;P Piekne bylo to jak na telebimie pokazali uscisk Marco V i Paula. Az sie wzruszyc mozna bylo :)
A jak Marco zagral ? Hm, mocno jak dla mnie. Tez jakos nie zwrocilam uwagi na jego muzyke.
No ale potem wszedl RaNK 1 i on mnie nie zawiodl. Piekny set. Az chcialo sie tanczyc. Nie pomijajac faktu ze bylo cholernie zimno. Trzeba bylo sie jakos rozgrzac. Jak uslyszalam dzwieki nutki Stonface & Terminal - Soulseeker to wiecej mi nie bylo do szczescia potrzebne. Prawie niebo. Ale najlepsze dopiero mialo nastapic.
Od 5 wszedl Menno. I to co dzialo sie na stadionie bylo nie do opisania. Publika go po prostu kocha. Ledwo wszedl i rozgrzal publike do czerwonosci. Takie nutki jak Andain - Beautiful Things to po prostu balsam dla uszu. Menno usmiechal sie do ludzi. Wyszedl przed scene. Wzial polska flage...To jest po prostu nie do opisania.
Zagral nutke ktora kocham a mianowicie DJ Shah pres El Cortez - Desert rose. I to juz bylo niebo. Do konca gral pieknie.
No i o 5.50 z tego nieba nas czyli ludzi bawiacych sie brutalnie zrzucili na ziemie. Menno chcial zagrac nastepna nutke, ale wylaczyli mu prad. :cry:
Takie rzeczy dzieja sie tylko w Polsce. Najpierw Cream teraz Stadion. Dla mnie to by bylo za duzo. Wszyscy chcieli aby gral dalej, ale nie pozwolili mu na to. Ale on nadal byl usmiechniety. Wyszedl do ludzi i zaczal rozdawac autografy z cierpliwoscia anielska. Jestem pod wrazeniem jego spokoju i pogody ducha. Podziwiam go za to, ze kocha to co robi i kocha nas, polska publicznosc, chociaz chlopak ma z nami same problemy. Z tego powodu jest mi bardzo przykro, bo naprawde to jest swiatowej klasy artysta. Nie przeboleje tego, ze nie udalo mi sie zdobyc jego autografu i to tylko dla tego ze musialam juz isc. Nie wybacze tego po prostu :cry: Menno jeszcze po imprezie rozdawal autografy.
Dla mnie to w tym momencie jest number one.

Moze to wszystko jest opisane tak bardzo gornolotnie, ale tak to odbieram. Dla mnie ta impreza to byla bajka pomimo pewnych incydentow. Byle wiecej tego typu imprez.
Nie zaluje ani minuty.

Nie wspominam faktu ze jadlam tutaj moja najdrozsza w zyciu kielbase ktora kosztowala 2 zetony (1eton to 5 zeta) Ale musze stwierdzic, ze byla to tez moja najlepsza kielbasa w zyciu...moze to dlatego, ze bylam bardzo glodna...;P

No to tyle.
Teraz niech moze ktos jeszcze sie wypowie na temat imprezy?
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Iv » 2007-08-08, 21:03

Hymmmm...jesli to do mnie jest...To mam na imie Ewelina ;]
Jeszcze dodam ze z MORPHA niezly luzak jest. Tancowal na scenie podczas setu Menna az sie zastanawialam z poczatku co to za gosc. Potem zszedl z Menno do publicznosci i gadal z ludzmi. Tak sie rozkokosil, ze niektore panny zaczal calowac hehe. Oj przegiety gosciu :)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez lizzard » 2007-08-08, 21:40

tez bylem na imprezce i dla mnie byla swietna ... wszystko mi sie podobalo jechalem nania 5 godzin pociagiem bo jestem z zabrza i warto bylo . Organizacja ok ... Pokaz fajerwerkow wyrywal zbutow jak dla mnie to bylo kompletne mistrzostwo swiata
Jesli ktos jest zainteresowany to o to pokaz
apl.youtubea/watch?v=jfCyi6Rod ... ed&search=

apl.youtubea/watch?v=xHlQ7ds0W ... ed&search=

Bylem pod wrazeniem publiki i kibicow Lecha ... swietni ludzie i niesamowici kibice tylko powinszowac klubowi :-)


Co do kawalkow osobiscie spodobali mi sie Marco van Linden Paul van Dyk i z malej sali Toxic Nois jesli dobrze zapamietalem godzine bo tym sie sugerowalem mlody chlopaczek a napawde swietnie zagral duzo bardziej mi sie podobal niz kalwi czy prydz ktorzy mnie nie porwali . Lecz impreze zaliczam do udanych i jak sie odbedzie w przyszlym roku to sie pewnie na niej pojawie :-)
lizzard
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-08-08, 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron