Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

6 edycja Trance Xplosion - 14 lutego Arena Poznan

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez B0BS0N » 2009-02-16, 15:46

Aaaa juz sobie przypomnialem :D
Pierwszy utwor Lange to bylo Mat Zo - Synapse Dynamics :taaanyyy:
Ostatnio edytowano 2009-02-16, 17:58 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Kabra » 2009-02-16, 17:20

No to i ja cos napisze. Najpierw muzyka:

Warm up - jak to warm up, byl i tyle :) Pierwsze 2 kawalki mi sie podobaly, pozniej bylo spokojniej, ogolnie OK.
Second Mind - Na poczatku grali znane i dobre kawalki - przy Not enough time i And then juz sie bardzo dobrze bawilem. Pozniej jakimis upliftami nas poczestowali, ktore srednio mi sie podobaly. Na koniec 2 slabe kawalki - chyba ich wlasne produkcje jesli dobrze kojarze :P Jakos ten set sie kupy nie trzymal, zadnego klimatu. 6/10
Shah - Wiadomo bylo jak zagra :D Przewazaly jego wlasne produkcje, co mnie bardzo cieszy bo sa swietne. Szczegolnie sie ciesze ze nareszcie uslyszalem "Crawling" i "Who will find me" na evencie :D Bardzo fajne klawisze grane na zywo. 9/10
Lange - Tutaj male zaskoczenie, bo spodziewalem sie ze zagra lekko, a bylo mocno i energicznie. Bardzo sie wkrecilem i szalalem przez caly set. Floatiog beyond, Hide & seek, cygnes, Let solitude szczegolnie zapadly mi w pamiec. Fajnie zakonczenie "Out of the sky", chcociaz szczerze mowiac spodziewalem sie tego :) Jedynie zaluje ze nie zagral "Another You, Another Me", bardzo na to czekalem. 10/10, najlepszy set na tej imprezie wg mnie.
Ferry Corsten - Ja sie troche zawiodlem. Ferry nie porwal. Gral troche klasyki (Out of blue <3 ), troche nowosci, ale byl przewidywalny, zadnego zaskoczenia. Chyba z 3 razy sie przylapalem na tym ze po prostu stoje i ogladam zamiast sie bawic. 7/10
Judge Jules - dobrze ze podczas seta Corstena poszedlem na 15 minut odpoczac na trybunach, bo tutaj potrzeba mi bylo duzo sil :D Jules zagral niesamowicie, po prostu ogromna dawka mocy. Przez caly set szalalem na parkiecie, mimo ze strasznie zaschlo mi w gardle, a nic do picia juz nie mialem :D Ale szkoda bylo stracic chocby 2 minuty z jego seta. Judgement Theme i Madagaskar w remixie Ryska juz kompletnie mnie rozwalily :hurra: Ja chce wiecej tego pana w Polsce :roll: 10/10
Mark Sherry - Bardzo mocno, jak dla mnie za mocno. Pierwsze 30 min sie bawilem, pozniej nogi odmowily posluszenstwa i poszedlem na trybuny. Pozniej jeszcze sie zerwalem jak zapodal Operation blade, ale nie mialem wiele sil i po 10 min znowu wrocilem na trybuny. 7/10
Tiddey - Na poczatku mocno, pozniej pociskal energicznymi upliftami. Pierwszy raz slyszalem jego set i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl. Szkoda ze tylko godzinka bo naprawde mi sie podobalo, wyssal ze mnie reszte sil :P 8/10


Naglosnienie bardzo dobre, fajnie ze teraz na kazdym evencie takie bedzie :D
Tancerki fajne, szkoda tylko ze tak rzadko wychodzily :P (chyba z 5 razy na caly event :| ) Światla bardzo dobre, scena srednia, no ale w arenie niewiele mozna zrobic. Szkoda tylko ze tyle walentynkowego kiczu, zapowiadali ze tego nie bedzie :/ Intra slabe, a to za sprawa kolesia ktory to czytal, czasem ledwo rozumialem co on mowi. I jak kiczowato wymawial to "TRENS IKSPLOŁŻYN" Mogli sie bardziej postarac.
Praktycznie brak kolejek przy wejsciu, do szatni tak samo. Zapowiadany byl sklepik Ferrego, ale oczywiscie go nie bylo. Szkoda bo chcialem sobie kupic jego ostatnia plyte.
W namiocie piwnym nie bylem, bo nigdy nie chodze :P Szkoda tracic czasu na picie podczas takiej imprezy. Fajnie ze ograniczyli wejsciowki do 6k, bylo duzo miejsca zeby sobie poskakac.

W sumie dobra impreza, organizacyjnie spoko, muzycznie bardzo dobrze, jedynie zawiedli mnie... klubowicze :/ Jakos strasznie cicho bylo, malo klaskania, Jules tyle razy zachecal zeby zrobic troche halasu a tu lipa :/

No i szkoda ze napisaliscie tutaj o meetingu.

B0BS0N napisał(a):Aaaa juz sobie przypomnialem
Pierwszy utwor Ronskiego to bylo Mat Zo - Synapse Dynamics

Moze ja bylem na innym evencie, ale ze Ronski cos gral to nie slyszalem ;) :P

B0BS0N napisał(a): Ale nie bylo zle - nikt nie krzyczal "jazda" - bynajmniej ja nie slyszalem ;)

Haha wlasnie znalazlem aa.youtubea/watch?v=C88nU8Tf ... bscription :P
Ostatnio edytowano 2009-02-17, 20:10 przez Kabra, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...

Postprzez B0BS0N » 2009-02-16, 17:59

Haha juz poprawilem :P to z emocji :P
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Poprzednia strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron