Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

6 edycja Trance Xplosion - 14 lutego Arena Poznan

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez DJ_Valo » 2009-01-26, 19:12

Symboliczna pseudo zgrzewka :)
Avatar użytkownika
DJ_Valo
-#vip
-#vip
 
Posty: 665
Dołączył(a): 2008-03-26, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Emilcięn » 2009-01-26, 21:08

wolalabym obalic wodke i tak tez uczynie :)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Piochu » 2009-01-27, 12:54

B0BS0N napisał(a):My z Piochem tradycyjnie loimy do upadlego, zeby nie pamietac imprezy ;)


No wiadomo, tak po 3 litry wody na lebka i wystarczy zeby nie przesadzic :P

Emilcien napisał(a):wolalabym obalic wodke i tak tez uczynie :)


Łllooo... w koncu jakas kobieta co lubi wodke :D to sobie zrobimy maly maraton picia u mnie :P
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2009-01-27, 22:20

ale chyba nie tylko w sobote ale takze i w piatek ma sie rozumiec ?
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Piochu » 2009-01-31, 16:20

Emilcien napisał(a):ale chyba nie tylko w sobote ale takze i w piatek ma sie rozumiec ?


No pewnie ze w piatek tez :D
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez B0BS0N » 2009-02-03, 09:57

SYSTEM NAGŁOŚNIENIOWY L'ACOUSTICS NA TRANCE XPLOSION
Agencja MSM EVENTS potwierdza wprowadzenie nowego systemu naglosnienia na Trance Xplosion- L’ACOUSTICS (pioniera w dziedzinie naglosnienie). Mamy nadzieje, ze ta zmiana wszystkich ucieszy i zadowoli.

:cancan: w koncu dobre naglosnienie na evencie MSM :D
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Aston » 2009-02-03, 20:30

A co myslicie o tym efekcie z zpachem?? ciekawe jak to wyjdzie? spotkal sie juz ktos z takim efektem? i tak co event najbardziej rozpoznawalnym przez wszystkich na sali jest zapach ziolka;)
Avatar użytkownika
Aston
-#1400
-#1400
 
Posty: 770
Dołączył(a): 2008-02-24, 18:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Emilcięn » 2009-02-04, 00:08

zapach ziolka nie jest zly, mi osobiscie nie przeszkadza - mowie oczywiscie o "ziolku z klasa" ;)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Tavistock » 2009-02-04, 08:38

Emilcien napisał(a):zapach ziolka nie jest zly


Bardzo prosze skonczyc ten watek. Pogadajcie o muzyce raczej i o event'cie :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Pawciosss » 2009-02-08, 18:16

Macie moze jakies zrodlo setow Sherry'ego? :p Bo o ile o reszcie DJi na TXie w miare wiem czego sie spodziewac to o nim moje pojecie jest nikle :]
Ostatnio edytowano 2009-02-08, 18:16 przez Pawciosss, łącznie edytowano 1 raz
Pawciosss
-#150
-#150
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:20
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Emilcięn » 2009-02-10, 20:44

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Rogal » 2009-02-11, 14:59

zdajcie potem realcje .. bo ja nie moge przezyc ze ominie mnie poraz pierwszy ta edycja na ktorej nie moge byc .. z wyzszych przyczyn
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez DJ_Valo » 2009-02-15, 10:20

Ojjj przegodnie :)

Muzyka swietna od poczatku do konca. Kazdy z line-up dal rade !!! Świetnie Shah, Judge, Lange, Sherry i Corsten ... na dobitke wedlug mnie bardzo dobrze rowniez nasz rodak Tiddey. Nie pamietam tylko Second Mind ???? ale to chyba nie wielka strata wiec ;)

godna impreza, piwo w puszkach :) super !
Avatar użytkownika
DJ_Valo
-#vip
-#vip
 
Posty: 665
Dołączył(a): 2008-03-26, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez B0BS0N » 2009-02-15, 16:21

Czas na "mala" recenzje ;)
1. Organizacja.
Tym razem MSM nie zawiodlo. GENIALNE naglosnienie... o niebo lepsze, anizeli i tak juz dobre z Armin Only.... wszystkie dzwieki idealnie czysto, zadnych przesterow, nadmiernego podbicia bassu, no i niesamowita, miazdzaca MOC ! :D
Piwo w puszkach bylo w tej samej cenie co woda z kija :P Ale nie korzystalem z tego przywileju :P Napoi bylo opor do konca, kolejek tym razem zabojczych nie bylo.
Dzieki ograniczeniu liczby ludu do 6000, bylo zauwazalnie wiecej miejsca, niz na AO, wiec mozna bylo szalec nawet przy barierkach :)
Wejscie bezproblemowo, ogolnie wszystko na plus. BRAWO MSM !
2. Muzyczken :P
Bardzo dobry, energiczny warm up ;) BTW chce trackliste, bo jeden utwor mnie rozbil :) Spelnil swoje zadanie... bynajmniej mnie "rozgrzal" :)
Second Mind zaczeli kozacko... The New World, Not Enough Time, LED, And Then itd. Pozniej poszedlem na asotowe piwo :) Jak wrocilem grali konkretny uplift....a tym nie pogardze :)
O 21:00 wbil Roger.... tak jak genialnie zaczal, tak genialnie skonczyl.... Coral Sea, potem dowalil Catwalk, Crawling :roll: Body Lotion, You're So Cool, All Saints Day, Verano itp, itd. :o , kiedy uslyszalem "White Sand" myslalem, ze odlece.... ale to bylo nic... pod koniec zaje**al Back To You i Who Will Find Me :roll: Do tego kilka live act'ow na pianinku.... MIAZGA !
Po Shahu wbil Lange... zaczal mocno :) Świetny utwor na poczatek... pamietalem go z GDJB bodajze, ale nie znam tytulu (prosze o pomoc) :) Potem bylo tylko lepiej.... Floating Beyond (Electro Crazy Dub) z tym bassem z glosnikow mnie "zabil" :cancan: Potem chcialem odpoczac nieco.... ale zanim usiadlem uslyszalem moje kochane Oceania - Always (Stoneface & Terminal Remix) :D od razu wbilem na parkiet :D brzmialo genialnie ! Potem znowu chcialem usiasc ale uslyszalem wejsciowke Cygnes i wtedy juz zostalem na parkiecie :P z tym naglosnieniem Cygnes nabralo nowego wymiaru.... cos niesamowitego :) Potem gral nieco szybciej, wmieszal w to nieco klasyki, zagral genialne Lost Angels od Dj Eco... bajer w kazdym calu. Na poziomie Shaha, ale mocniej :)
Ferry zaczal srednio... gral mdly uplift bez wyrazu... ale sie rozkrecal....
Zaskoczyl mnie pozytywnie Angel Ace - 776 Miles :D Bylo oczywiscie Radio Crash, Made Of Love, Out Of The Blue, Galaxia no i Human :doh:.... ogolnie poza wymieniona nuta nic zaskakujacego :] Troche sie zawiodlem, myslalem, ze bedzie bardziej konkretny set :] Ale bylo dobrze :) Niezly kontakt z publika i ten banan na mordzie przez 2h :P
Jules..... bylem niesamowicie zmeczony po poprzednikach, ale i tak troche sie naskakalem przy jego secie. Ogolnie stwierdzam, ze jesli zapraszac DJ'a, ktory ma zagrac mocno, to tylko Jules'a :D Gosc jest niesamowity.... wykret jakich malo, genialny technicznie, wyczynial cuda za konsoleta :) Gral niesamowicie mocno, ale i rytmicznie, melodyjnie... swietny dobor utworow (wiekszosc byla znana jako lekkie upliftingowe walki, lecz tu byly w hard trance'owych remixach).
Ogolnie bajer, chetnie bym jeszcze raz go "posluchal" - tym razem mniej zmeczony :P
Sherry zje**l totalnie IMO. Gral Stricte Hard Trance'owe nuty.... ogolnie caly set tylko lup lup lup... breakdown (oczywiscie bez klimatu) i znowu lup lup lup.... do bani.... dla mnie ewidentnie za mocno, musialem wyjsc na hol, bo nie wytrzymywalem nawet siedzac tego bitu. Przy jego secie bawili sie glownie ludzie, ktorzy nie maja wiele pojecia o trance... 80% publiki podczas jego seta to pustaki i opaleni frajerzy :P
Odpoczalem sobie i wbilem na Tiddeya ;) Zaczal hardo, balem sie, ze bedzie tak do konca, ale gral coraz lzej. Wiekszosc stanowil hard uplifting, ale pod koniec sypal nieco klasyka i lzejszymi upliftami ;)
3. Publika.
Na poczatku prawie 100% stanowili fani trance'u ;) mile zaskoczenie :) Piochu moze potwierdzic :P
I ta czesc publicznosci trzymala poziom spiewajac utwory itp., po prostu czujac ta muzyke :) Stworzyli swietny klimat :)
Niestety mniej wiecej po 22 zaczelo sie schodzic mniej obeznane w gatunku towarzystwo.... w koncu roilo sie od dziwczyn z kilogramem tapety i burakow w dresach, tu tez obcislych, rozowych bluzkach. Pojawil sie nawet jakis as w bialym kombinezonie z kapturem.... czysta wixa na TX ? NO WAY !
Rozbil mnie typ, ktory przez 10 godzin stal w miejscu i machal rekami.... koks oczywiscie, a zrenice mial wieksze od galek ocznych (z wiadomych przyczyn)....
Ogolnie spodziewalem sie mniejszej ilosci takich przypalow. Ale nie bylo zle - nikt nie krzyczal "jazda" - bynajmniej ja nie slyszalem ;)

Podsumowujac:

Organizacja:
9/10

Muza:
Warm Up 7/10
Second Mind 8/10
Shah 10/10
Lange 10/10
Corsten 9/10
Jules 8,5/10
Sherry - 3/10
Tiddey - 7/10

Publika i klimat:
7/10

Bardzo udana impreza... no i mam wymarzone zdjecie z Rogerem :D

Oooh BTW...
Pozdro dla Emilki i Przemka, ktorych wczoraj poznalem, no i oczywiscie dla reszty ekipy - Piocha, Iv, Dj Valo, Hefcia i dla grona GT, ktore sie na mnie czailo w ciemnym koncie namiotu piwnego :P
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 16:35 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Emilcięn » 2009-02-16, 13:51

kopia :D bo niechce sie pisac....
Najlepiej zagral wedlug mnie oczywiscie Lange.... ahhh to byla moc z koncowka troche zwolnil dlatego mnie juz na parkiecie nie bylo :)
Shah bardzo ladny set ale wyszlam do kibla i podobno katowal Going Wrong ale pomijajac to ogolnie na plus potrafil utrzymac kontakt z publicznoscia takze klasa :)
Ferry mnie jak zwykle zanudzil dlatego prawie 2h siedzialam w namiocie piwnym :D
Judge Jules ladnie mocno ale srednio sie podobalo
No i Pan Sherry co dla mnie zostal przekreslony, gdy wykorzystal wejscie z utworu "Infinity" ... hehehe oj nie moglam pozniej
Zapiekanki bylo dobre, piwko tez... nie bylo korkow w kiblach... fajnie towarzystwo malo wykreconych ludzi, naglosnienie nawet dawalo rade.... swiatla i oprawa graficzna tez sympatyczna :D Takze wspominam na plusssssssssik :)
No i co najwazniejsze podziekowac za ugoszczenie Panu Pioszkowi Emilowi i Wandzi ;-)
Ostatnio edytowano 2009-02-16, 13:54 przez Emilcięn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron