Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Armin van Buuren - A State Of Trance 2009

Nadchodzace oraz wydane single, vinyle etc.

Moderator: Moderator

Postprzez kanar » 2009-03-15, 17:09

hehe no dobrze moze przesadzilem :-P
Avatar użytkownika
kanar
-#850
-#850
 
Posty: 332
Dołączył(a): 2007-08-28, 17:26
Lokalizacja: BoĹźy Dar

Postprzez Agntx » 2009-03-17, 22:16

@Kanar, masz chyba "male" niedostatki wiedzy, jesli chodzi o okreslenie "komercja" ;) Jest to rzecz, ktora dana osoba tworzy z mysla o zysku i trafienia do wiekszej grupy osob.
Tak wiec komercja jest absolutnie wszystko, co chocby na tym forum sie znajduje. Wszystko. Niekomercyjny to moze byc pan Janek, ktory po pijaku spiewa serenady do drzewa ;)
Jak juz, to mozna mowic o popkulturze masowej - a tej takiemu Arminowi odmowic nie mozna - czy szczyt radiowego dna, jakim jest Eska, moze sluzyc za przyklad?
Avatar użytkownika
Agntx
-#150
-#150
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2007-11-17, 23:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez kanar » 2009-03-18, 08:27

hehe no moze mnie troche wyprowadziles z bledu ;-) ale to nie ja tu zaczalem wyjezdzac z komercja :-P o to rowniez, jak widac, zle rozumiana ;-) Faktem jest, ze za niecaly miesiac wyjdzie nowa kompilacja ASOT co mnie bardzo cieszy, a jak komus sie ona nie podoba nie musi jej kupowac czy w ogole przesluchac. Do oceny tej kompilacji mozna przystapic dopiero po premierze :-) Co najwyzej mozna prorokowac na podstawie wczesniejszych edycji :-P
Avatar użytkownika
kanar
-#850
-#850
 
Posty: 332
Dołączył(a): 2007-08-28, 17:26
Lokalizacja: BoĹźy Dar

Postprzez B0BS0N » 2009-03-18, 11:28

Agntx napisał(a):@Kanar, masz chyba "male" niedostatki wiedzy, jesli chodzi o okreslenie "komercja" ;) Jest to rzecz, ktora dana osoba tworzy z mysla o zysku i trafienia do wiekszej grupy osob.
Tak wiec komercja jest absolutnie wszystko, co chocby na tym forum sie znajduje. Wszystko. Niekomercyjny to moze byc pan Janek, ktory po pijaku spiewa serenady do drzewa ;)
Jak juz, to mozna mowic o popkulturze masowej - a tej takiemu Arminowi odmowic nie mozna - czy szczyt radiowego dna, jakim jest Eska, moze sluzyc za przyklad?


Z pierwszym fragmentem twojej wypowiedzi sie czesciowo zgadzam... ale to co mowisz, to komercja zaje*iscie szeroko rozumiana ;) Nie mozna wszystkich muzykow sprowadzac do jednego poziomu, bo chca miec z tego przychod. Komercja okresla sie raczej to, co jest kierowane do bardzo duzych mas odbiorcow. Nie mowi sie przeciez, ze jakis zespol, ktory gra tak poje**ana muzyke, ze trafia tylko do waskiego grona poje*ow, jest komercyjny, bo chce zarobic ;]

A co do masowki, to owszem Armin ostatnim albumem wszedl do tego "zacnego" grona, ale radio Eska ma z tym tyle wspolnego, co Pan Janek z Drzewem i serenada.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Dawid_Es » 2009-03-18, 14:12

Nie wiem, czy lepiej, czy gorzej, ze ASOT jest grany na Esce. Moze czesc eskowiczow sie nawroci? Marzenia scietej glowy...

Na Esce jest tez Carl Cox i Ferry Corsten ze swoja audycja. Nie wymieniam Boba Sinclara, bowiem on juz od dluzszego czasu jak najbardziej pasuje do Eski...
Ostatnio edytowano 2009-03-18, 14:13 przez Dawid_Es, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Agntx » 2009-03-18, 15:32

B0BS0N napisał(a):Komercja okresla sie raczej to, co jest kierowane do bardzo duzych mas odbiorcow.

No wlasnie sek w tym, ze to okreslenie "komercji", jakie przedstawiles, jest bledne. Nie chce sie oczywiscie bawic w profesora, ale slownikowa definicja jest wlasnie taka, ze jesli np. Armin wyda za friko album Imagine, to bedzie niekomercyjna masowka, ale jesli wpadnie mu chocby do kieszeni grosz za to, juz jest komercyjna masowka ;) Moze to troche pokrecone, ale ja sam stosuje jednak to bledne okreslenie, jakim kieruje sie wiekszosc (to cos jak ze slowem "bynajmniej").

B0BS0N napisał(a):A co do masowki, to owszem Armin ostatnim albumem wszedl do tego "zacnego" grona, ale radio Eska ma z tym tyle wspolnego, co Pan Janek z Drzewem i serenada.

Wiesz chyba, do jakich sluchaczy i jaka muzyka leci w Esce - to szczyt kupy radiowej, ktora nazywa sie w szkolach "techniawka" ;) I Armin, zezwalajac na puszczenie ASOTa w tym radio, niejako sam dal sie wchlonac przez odmozdzone fanki Manieczek - i stad moje okreslenie przypasowania Armina na rowni z Lady Gaga czy innym g*wnem ;)

Dawid_Es napisał(a):Nie wiem, czy lepiej, czy gorzej, ze ASOT jest grany na Esce. Moze czesc eskowiczow sie nawroci?

Najgorsze jest to, ze te perelki w stylu Global czy Countdown sa mieszane ze Scooterami. Wprawdzie tego radia nie slucham od kilku lat (czasem tylko sprawdzam i leci wciaz to samo), ale juz teraz wlosy staja mi jeza na mysl polskiej edycji Full On Ferry, gdzie 95% widowni bedzie stawic masa wprost z Hit Generatora i koncertow Feela ;) Mysle, ze popularyzacja Trance'u w takich radiach tylko wyjdzie nam na gorsze.
Avatar użytkownika
Agntx
-#150
-#150
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2007-11-17, 23:13
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez Lion » 2009-03-18, 16:30

Agntx napisał(a):ale juz teraz wlosy staja mi jeza na mysl polskiej edycji Full On Ferry, gdzie 95% widowni bedzie stawic masa wprost z Hit Generatora i koncertow Feela ;)


Masz racje :-o Bosche to bedzie masakra ! Wszyscy wiksiarze z eski sie zjada. Ahh to ja juz wole jak Trance byl w "podziemiach". Teraz jak wyjdzie na zewnatrz, wypuszczony przez Eske, dla tych wszystkich zmanipulowanych umyslow, co to nie maja wlasnego gustu i sluchaja po prostu tego co jest na topie... tosz to ba armagedon !! :-?
Ostatnio edytowano 2009-03-18, 16:56 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez kanar » 2009-03-18, 16:39

Lion napisał(a):Masz racje :-o Bosche to bedzie masakra ! Wszyscy wiksiarze z eski sie zjada. Ahh to ja juz wole jak Trance byl w "podziemiach". Teraz jak wyjdzie na zewnatrz, wypuszczony przez Eske, dla tych wszystkich zmanipulowanych umyslow, co to nie maja wladnego gustu i sluchaja po prostu tego co jest na topie... tosz to ba armagedon !! :-?


eeee mysle, ze nie bedzie tak zle :-P Biorac pod uwage np ceny za eventy dla przecietnego vixiarza nie bedzie to oplacalne :-D Poza tym watpie, zeby taka muzyka im podpadla do gustu, na pewno bedzie duzo osob, ktorym sie trance spodoba ale nie bedzie to znaczace ;-)
Avatar użytkownika
kanar
-#850
-#850
 
Posty: 332
Dołączył(a): 2007-08-28, 17:26
Lokalizacja: BoĹźy Dar

Postprzez Lion » 2009-03-18, 17:02

Kanar wiesz czego sie boje ? "Ooo Ferry gra! To ten co gra w Esce? Ooo zajebiaszczo. Wreszcie znowu przebiore sie za swira i uzyje swojego mega super hiper bajer cool nowego gwizdka " xD

Edit: Sory za offtop :P
Ostatnio edytowano 2009-03-18, 17:41 przez Lion, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez kanar » 2009-03-18, 18:35

hehe a no nie pomyslalem ze sa do tego zdolni :-D
Avatar użytkownika
kanar
-#850
-#850
 
Posty: 332
Dołączył(a): 2007-08-28, 17:26
Lokalizacja: BoĹźy Dar

Postprzez B0BS0N » 2009-03-18, 19:35

Haha smiac mi sie chce, jak to czytam :D
Twierdzisz, ze Armin wie co to jest Eska ? :D To dla niego tylko kolejne radio ID, ktore bedzie go promowac ;] Kontrakty zalatwiaja jego promotorzy, ma od tego sztab ludzi, on tylko podpisuje i ma w dupie to, czy poleci po Scooterze, bo nawet o tym nie wie.
Agntx napisał(a):ale juz teraz wlosy staja mi jeza na mysl polskiej edycji Full On Ferry, gdzie 95% widowni bedzie stawic masa wprost z Hit Generatora i koncertow Feela ;)

Trance nie bedzie tak popularny, jak Feel, bo ta muzyka trafia do niewielkiego grona ludzi. A druga rzecz, ze na eventy i tak jezdza w znacznej przewadze ci, ktorzy sie na nie wybieraja tylko dla zabawy, a w ogole nie znaja sie na rzeczy.
Ta sytuacja sie nie zmieni, dopoki na RMF, Radio Z, Vivie, MTV itd. nie zacznie "latac" trance. Kilka audycji puszczanych w radiu Eska wieczorowa pora nie zmieni gwaltownie sytuacji, bo to nierealne... wszystkim nagle nie odje**ie i nie nawroca sie na sluchanie trance.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Armind » 2009-03-19, 09:35

Trensiarze :P Posluchajcie Cristian'a Vogel'a albo Jacka Sienkiewicza, a nie tych buurenowych wypocion i dopiero sie wypowiadajcie.
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez B0BS0N » 2009-03-19, 11:23

Trensiarze :P Posluchajcie Cristian'a Vogel'a albo Jacka Sienkiewicza, a nie tych buurenowych wypocion i dopiero sie wypowiadajcie.


Off Topic ! Jak bede chcial sluchac Britney Spears, to sie bede na jej temat wypowiadal i mi nie zabronisz.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Armind » 2009-03-19, 15:36

B0BS0N napisał(a):
Trensiarze :P Posluchajcie Cristian'a Vogel'a albo Jacka Sienkiewicza, a nie tych buurenowych wypocion i dopiero sie wypowiadajcie.


Off Topic ! Jak bede chcial sluchac Britney Spears, to sie bede na jej temat wypowiadal i mi nie zabronisz.


A wlasnie , ze zabronie :P
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez Knichu » 2009-03-30, 20:43

Panowie, panowie, panowie... Wg mnie ASOT jest w porzadku.. Zawsze poswiecam te 3 dyszki na ta kompilacje.. A co.. Ale... Co do komercji.. Pamietam jeszcze rok temu, jak to kazdy w szkole mi mowil, ze podczas sluchania mojej muzyki (Trance) Telefon mi sie zawiesza... Osobiscie mialem to w du.... Alee... Teraz przechodzac przez korytarz szkolny i slysze, jak co drugi Manieczkomul siedzi pod kaloryferem i zawiesza sie na "In and Out of Love" to chu... mnie strzela.. :shock: . Uwazam, ze Armin wiele wniosl na scene Trance'u, uwazam, ze jest dobrym producentem.... Ale... Pieniadze czlowieka gubia...
PS. A pamietacie moze sytuacje, jak to wszyscy TIESTO zaczeli sluchac? :lol:
Knichu
-#30
-#30
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2008-01-01, 21:36
Lokalizacja: Żagań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Release

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron