Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

VerTax- Night in Paradise

Moderator: Moderator

VerTax- Night in Paradise

Postprzez VerTax » 2008-04-04, 15:43

Zgodnie z zapowiedzia, uploaduje nastepny kawalek, ktory co prawda ma juz 3 tygodnie, ale nie miale neta i nie bylo go jak wrzucic. Kawalek jest lekki i monotonny, co bylo specjalnym zamyslem. :) Zapraszam do sciagniecia, odsluchania i ocenienia. ;) Dziekuje. :D


VerTax- Night in Paradise
Ostatnio edytowano 2008-04-04, 15:43 przez VerTax, łącznie edytowano 1 raz
VerTax
 

Postprzez Michał » 2008-04-04, 19:49

Przesluchalem Skad Ty masz tyle pomyslow? Podziel sie

Przejdzmy do rzeczy. Kawalek znowu pomyslowy! Wez podeslij go do jakiegos labelu

Jedynie co mnie drazni w tym kawalku to ten fragment od 1.26 do 2.40 gdzie strasznie piszczy i psuje troche efekt koncowy ;] Ale szacun za pomyslowosc i pracowistosc
Ostatnio edytowano 2008-04-04, 20:20 przez Michał, łącznie edytowano 1 raz
Michał
-#150
-#150
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2007-09-29, 18:56
Lokalizacja: Polska

Postprzez VerTax » 2008-04-04, 20:10

Za to ten kawalek co teraz robie... Ło, juz wiem ze to bedzie cos naprawde niesamowitego. :D
VerTax
 

Postprzez Lion » 2008-04-04, 22:53

No nawet niezle ale poprzednia nutka jakos bardziej mi przypadla do gustu i wpadla w ucho... Ale bardzo fajnie mi sie sluchalo. Sam dobrze wiem ze dobra nutke od podstaw nie jest latwo zrobic dlatego respekt !! ;-) Jak dla mnie to troche za glosno jest ustawione ten dzwiek co tak piszczy i te chyba bebenki ktore sa po kazdym takcie - co wprowadzaja taki nastroj monotonicznosci :)
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez VerTax » 2008-04-05, 01:25

mateusz698 napisał(a):Jak dla mnie to troche za glosno jest ustawione ten dzwiek co tak piszczy


Prawde mowiac, potwierdzam. ;) I na dodatek bym zrobil bym je troszke cichsze, ale... nie jest zle, zawsze moglo byc gorzej. ;D
VerTax
 


Powrót do Produkcje/Remixy/Mashupy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron