Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Jaki posiadacie telefon...

Czyli rozmowy totalnie na wszystkie tematy. :)

Moderator: Moderator

Postprzez mm » 2007-02-14, 09:38

dydek napisał(a):Brak zmiany sygnalu SMS. Dzwieki standardowe sa okropne. Nie dosc, ze mi alarm wibracyjny chodzi jak maszynka do strzyzenia wlosow, to jeszcze nie ma mozliwosci ustawienia go razem z dzwiekiem. Albo jedno, albo drugie. Dopiero zmiana softu na nieoryginalny pomaga. Nie czyta dluzszych nazw niz 50 znakow (co przy mp3 czasami ostro wnerwia) albo w jednym folderze widzi tylko 40 plikow. No i bateria. Zapewne wiesz o czym mowie.
doskonale wiem! :-( tez mnie ta wibracja odstrasza :? nie wiem czy to ja mam takie pecha czy to tak to takie telefiny wybieram ale jeszcze nie mialam telefonu w ktorym wibracja by dzialala od razu razem z dzwiekiem :? zawsze jest tak jak wlasnie w d600. Nie wiedzialam ze zmiana softu naprawi ta wade ale mam telefon na gwarancji przez 2 lata wiec nie moge go zmienic...
Avatar użytkownika
mm
-#30
-#30
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:46
Lokalizacja: ojojoj

Postprzez Patryczek » 2007-02-15, 15:14

Ecun napisał(a):blee nie polecam N-Series from Nokia :!:
straszny kibel :lol:


Nie, nie :) Czemu kibel ? Dla mnie sa to fajne telefony, bo maja symbiana, a np. o N95, ktora ma wyjsc niebawem, nie wspomne, bo jest kombajn multimedialny :) Jesli spodoba Ci sie symbian to zapewne dalej bedziesz kupowal telefony z tym systemem operacyjnym. Mialem N3650, ale sie przesiadlem na N2600, bo w 3650 bateria trzymala mi 3 dni, a w obecnym telefonie trzyma kolo 7 :) Poza tym symbian nie przypadl mi do gustu, bo multimedia w telefonie mi nie potrzebne
Patryczek
 

Postprzez dydek » 2007-02-15, 22:37

mm napisał(a):Nie wiedzialam ze zmiana softu naprawi ta wade ale mam telefon na gwarancji przez 2 lata wiec nie moge go zmienic...

To jest soft "dopieszczony" przez naszych wschodnich sasiadow. :) Najlepiej skoluj sobie kabel serwisowy (nie ten, co dostalas razem z telefonem) i sama sobie wgraj. Jest kilka rodzai. Roznia sie funkcjami. Ja mam red'a i sobie cenie. Jak cos, Ci sie popsuje w oprogramowaniu, to sobie sama naprawisz, a uszkodzenia mechaniczne - wygrywasz stare oprogramowanie i wszystko smiga. :)

A odnosnie N, to Nokie nie radza sobie z symbianem. W duzej mierze, zalezy od konkretnego aparatu. Jeden bedzie chodzil, a drugi nie. Chociaz n70 sa cenione i w mniejszym stopniu awaryjne.
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Patryczek » 2007-02-16, 14:56

Ecun napisał(a):a miales n70 czy n80 :?:
zwiecha systemu powtarza sie wiecznie wiec po co komu telefon ktory nie dziala...
poza tym sa za wielkie bo za duzo tego maja :-P :-P
menu nie ejst tak latwe jak w poprzednich modelach koncernu ze skandynawii :D


Ĺťadnej z N-ek nie mialem, bo szkoda mi wydawac tyle kasy na telefon :) Za te kase to mozna juz samochod kupic :D Kolega ma N80 i z poczatku sie wieszala, bo mial pierwsza wersje oprogramowania. Po sflashowaniu Nokia Software Updater ma najnowsza wersje, dzieki ktorej sie nie wiesza. A co do zamulania i wygladu menu to standard w symbianach :) Pouzywalbys przez miesiac, dwa takiego telefonu i gwarantuje, ze sie przyzwyczaisz :)
Patryczek
 

Postprzez Dawid » 2007-02-21, 18:35

mm napisał(a):nie wiem czy to ja mam takie pecha czy to tak to takie telefiny wybieram ale jeszcze nie mialam telefonu w ktorym wibracja by dzialala od razu razem z dzwiekiem :?


A Ja Mam, Niestety Teraz Nieszczesnego SE t610 :sad: dziala w nim wsio dobrze, ale nie mozna sie odzwyczaic od tego aparatu w k800i <buja w oblokach> pieeekne zdjecia robil :D Jedyny Plus t610 to ten, ze ma ladne podswietlenie klawiszy i zmienionego softa :D
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Kenji » 2007-02-28, 21:59

ja od ponad pol roku bujam sie z D750i i jak narazie nie narzekam.... no moze oprocz klawisza ktorym sie otwiera zaslone od aparatu... przewaznie sie sam przesuwa jak wyciaga sie z kieszeni itp
Avatar użytkownika
Kenji
-#400
-#400
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2007-02-28, 13:03
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Janek » 2007-03-02, 17:49

A ja mam motorole E398 z softem od E1. I tak naprawde porownujac ten telefon z takimi rarytasami jak chocby samsung D600E to moj fon raczej wymieka. Aparat strasznie slaby juz nawet nie mowie tu o rozdzielczosci. Jednak zaden telefon nie ma startu z moim pod wzgledem glosnosci MP3, oraz niesamowtej jakosci(jak na tel.) glosnikow 3D. W momencie kiedy ja zapusze cos z tela, wszytkie inne nagle zapadaja sie pod ziemie. I te diody jak ktos do ciebie dzwoni robia niesamowite wrazenie.
Avatar użytkownika
Janek
-#850
-#850
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2007-01-07, 11:36
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez KuRa » 2007-03-03, 11:16

ja mam sony ericsson w800i

zawsze upieralem sie na joysticki, ale ten telefon mnie zauroczyl

no i sie wkopalem; pol roku (czyscilem miejsce obok joysticka starannie) a on i tak sie zepsul

a wiec joystickom w telefonach mowie NIE ;p
KuRa
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2007-03-02, 01:09
Lokalizacja: Skulsk

Postprzez Janek » 2007-03-03, 12:43

KuRa napisał(a):a wiec joystickom w telefonach mowie NIE

hmmmmm... widocznie miales malo telefonow, ja kiedys bylem w posiadaniu N7650, ktory rozmiarami przypomina cegle :-D zapewne kazdy z was wie ktory to tel. Ale dzojstik do tej pory mojemu tacie dziala jakby tel byl nowy. Ja natomiast mowie NIE dzojstikom w sony ericssonach- wyjatek stanowi K600 :->
Avatar użytkownika
Janek
-#850
-#850
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2007-01-07, 11:36
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez aranc!a » 2007-03-04, 19:58

Ostatnia zmiana: Sony Ericsson K310i :)
aranc!a
 

Postprzez marszall » 2007-03-05, 12:04

Tez dorzuce moja cegielke: Nokia 6630 :P Mimo ceglowatosci uwielbiam ja, ma Symbiana, karte pamieci 1GB, jest mega funkcjonala i jest to Nokia ;D Juz niedlugo moze zmiana na E50, a byc moze N73 (marzenia ;))
Avatar użytkownika
marszall
-#30
-#30
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2007-01-18, 21:22
Lokalizacja: Kościerzyna

Postprzez CzArNuSiA » 2007-04-07, 19:37

a ja mam obecnie se k750i:) wkurza mnie tylko, ze podlaczenie do kompa jest rownoznaczne z ladowaniem... szkoda, ze nie mozna o tym decydowac:/ a moze ja o czyms nie wiem?
Avatar użytkownika
CzArNuSiA
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2006-10-29, 14:45
Lokalizacja: Sieradz/Łódź

Postprzez mm » 2007-04-10, 21:01

Janek napisał(a):
KuRa napisał(a):a wiec joystickom w telefonach mowie NIE

hmmmmm... widocznie miales malo telefonow, ja kiedys bylem w posiadaniu N7650, ktory rozmiarami przypomina cegle :-D zapewne kazdy z was wie ktory to tel. Ale dzojstik do tej pory mojemu tacie dziala jakby tel byl nowy. Ja natomiast mowie NIE dzojstikom w sony ericssonach- wyjatek stanowi K600 :->

Ja kiedys mialam jakiegos philipsa z dzojstikiem i sluzyl mi dobrze... ale dla mnie dzojstik jest niewydogny - wiec omijam takie z daleka :)
Ostatnio edytowano 2007-04-10, 21:02 przez mm, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mm
-#30
-#30
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:46
Lokalizacja: ojojoj

Postprzez mm » 2007-04-11, 09:49

Adrian napisał(a):pseudo dzojstik
heheh dobre okreslenie :lol: ;-)
Avatar użytkownika
mm
-#30
-#30
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:46
Lokalizacja: ojojoj

Postprzez dydek » 2007-04-11, 21:37

W wiekszosci SE ta czesc szybko siada. Chociaz w moim ciezko eksploatowanym T610 tylko niekiedy sie zacinal. Wieksze problemy mialem z klawiszami.

CzArNuSiA napisał(a):wkurza mnie tylko, ze podlaczenie do kompa jest rownoznaczne z ladowaniem... szkoda, ze nie mozna o tym decydowac:/ a moze ja o czyms nie wiem?

A znowu z tym, tak powinno byc we wszystkich fonach. Chociaz ja kupilem kabel serwisowy na coma + wejscie na USB, zeby podtrzymywal zasilanie podczas flashowania i dupa. Nie chce u mnie ladowac. :evil:
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piaskownica

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron