Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Telefon + internet w TELE2

Czyli rozmowy totalnie na wszystkie tematy. :)

Moderator: Moderator

Telefon + internet w TELE2

Postprzez truetotrance » 2009-02-05, 17:37

Witam, planuje podpisac umowe z TELE2 na internet i telefon wedlug tych taryf i stawek jakie sa w tej chwili proponowane. Ma ktos moze jakies doswiadczenie z internetem od nich? chodzi mj o to czy nie ma zadnych problemow z netem, jak hula i jak z formalnosciami? pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
truetotrance
-#400
-#400
 
Posty: 175
Dołączył(a): 2008-01-19, 19:05
Lokalizacja: Polska/Bieszczady:)

Postprzez Rogal » 2009-02-06, 18:53

jesli chodzi o Tele 2 wolabym nie slyszec wcale o tym operatorze ; )
nie polecam .. nie z wlasnych doswiadczen .. ale z doswidczen znajomych ...
nie masz podanej miejscowosci gdzie mieszkasz .. ale wybral bym na Twoim innego opratora sieci internetowej ; )
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Nayaa » 2009-02-06, 21:44

Hmm.Powiem Ci ze przez jakis czas ja mialam fona w TELE 2 i dziekuje bardzo..
Do dzisiaj truja mi dupe i przysylaja faktury za polaczenia ktore ida przez TP. umowe zerwalismy,nie jestesmy z nimi zwiazani w zaden sposob a mimo wszystko wciaz cos nie tak. gdy dzwonie na stacjonarke musze wybijac nieszczesliwy kod dlugich liczb bo w przeciwnym razie zacznie mi nabijac na TELE 2.
to jest chore :/
staruszkowie zaluja ze dali sie w to raz wpakowac. Wielokrotnie byly wysylane pisma,umowy,etc...

ostatnio do mnie dzwonili i namawiali zebym przeszla na TELE 2..odpowiedz byla krotka "nie".
-czemu?
-bo to prosze pana jeden wielki szajs jest.do widzenia.

nie polecam :zamknieteoczy:
Avatar użytkownika
Nayaa
-#850
-#850
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2008-11-09, 20:12
Lokalizacja: ZdW !!

Postprzez Rogal » 2009-02-06, 22:54

Nayaa ma racje .. wlasnie takie perypetie i sytacje nie wiadomo skad wziete .. przytrafialy sie moim znajomym ktorzy tak samo .. pomimo wielu prosb i wysylanych paipierow do dzisiaj borykaja sie niedobitkami po Tele 2 ...zreszta zauwaz ze na rynku marketingowym nie slychac juz o Tele 2 ... kiedys szczycili sie reklama w tv .. a teraz wieje pustkami .. odradzam ; )
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez truetotrance » 2009-02-12, 15:21

przedluzylem umowe dalej na radiowke i jestesm jak narazie zadowolony, lepsza predkosc i nowy sprzet;p
tele2 to faktycznie chyba jeden wielki bubel;p pozdrawiam :-D
Avatar użytkownika
truetotrance
-#400
-#400
 
Posty: 175
Dołączył(a): 2008-01-19, 19:05
Lokalizacja: Polska/Bieszczady:)


Powrót do Piaskownica

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron