Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Protector Brzeski

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

Protector Brzeski

Postprzez piszczyk » 2006-08-28, 12:42

BRZESKI sa jednym z klubow sieci dyskotekowej spod znaku PROTECTOR. Jest to siec Skupiajaca sie raczej w srodkowej czesci naszego kraju. Imprezy organizowane sa w kazdy piatek i sobote.

Brzeski znajduja sie w wojewodztwie Łodzkim. Jest to miejscowosc polozona okolo 10 kilometrow na poludnie od Zdunskiej Woli ( Zdunska Wola z kolei polozona jest miedzy Sieradzem, a Łaskiem)

No kazdy napewno mial na koncie zaliczony ten klub. Przeciez wiekszosc poznala sie dzieki niemu. I niech nikt sie nie wypiera. ;-)

Ps: Pozdrowienia dla Wisni ,ktorego spotkalam tam w ta sobote ;)
piszczyk
 

Postprzez Cofeinka87 » 2006-08-28, 12:46

Yhy Yhy Brzeski tez zaliczylam 8) esh tylko nie mialam okazji nikogo z was poznac :) a moze to i lepiej ... aczkolwiek jest pare osobek ktore chce poznac :)

m.in :

:arrow: Wercie :*
:arrow: Agatke :*
:arrow: Nynke :*
:arrow: hmmm Patryka :*

eshhh to moze narazie na tyle : przy okazji pozdrowka dla w/w osobek :) :*
Avatar użytkownika
Cofeinka87
-#vip
-#vip
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2006-07-21, 15:08
Lokalizacja: Qtno

Postprzez piszczyk » 2006-08-28, 13:16

o dziekujem ;] jesli o mnie byla mowa ;p w koncu musisz zajrzec na brzeski. Nie ma bata ;)
piszczyk
 

Postprzez inna » 2006-08-28, 20:43

no to teraz tylko czekac az znowu sie zacznie pierdzielenie od poczatku glupot.
inna
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2006-07-22, 14:34

Postprzez dydek » 2006-08-28, 22:58

Ludzie..... :/
Kto jest bardziej "normalniejszy" to bedzie omijal ten temat i tyle. Sa gusta i gusciki. Niektorym podoba sie vixa, jazda i caly badziew. Okej. Nie mam nic przeciwko. Niech sie podniecaja brzeskami. Jednak wszelkie obiawy vixiarstwa poza tym tematem beda ostro tepione na tym forum. Nie podoba sie ?? To na razie...
Nayaa napisał(a):SKoro Brzeski to glupota to troche smieszne,ze w "niewyjasnionych okolicznosciach" mozna spotkac tam wieeeele osob ktore rzekomo trzymaja sie z daleka od tego "syfu"

Wiesz co, chyba wszyscy sa na tyle rozgarnieci, ze kazdy umie odpowiadac za swoje slowa i czyny. Na forum protka bylo kilka osob, ktore jednak tu nie umieja sie odnalezc z wiadomych powodow i ich nie ma.
Nie rozumiem jednak osob ktore traktuja ten klub jakby byl tredowaty. Ten kto tam pojedzie, to juz zalicza sie do tych co sa po ciemnej stronie mocy.... Przeciez mozna tam jechac, ale nie robic tego prostackiego, spoconego, ucpanego, na pewno nie mozna nazwac tanczacego buractwa. Gdyby ten klub mial inne nastwienie, moznaby bylo jechac, wypic piwo, pogadac ze znajomymi i by bylo super. Przyklad Evo, Broszek gdzie jest pelna kultura. W sumie ostatnio pojawily sie i tam "wspomagacze" i kilku cwaniakow, jednak widac, ze nikt na to nie jest obojetny na to, a w szczegolnosci cala obsluga klubu i policja. I brawa za to.
Jednak to jest mentalnosc klubowiczy. Jazdownia jest jazdownia i tak juz dlugo pozostanie...
Nayaa napisał(a):Nagadywanie i wybrzydzanie juz sie z lekka znudzilo..

To teraz, zeby bylo "mniej nudno" wszyscy na trzy cztery wychwalamy.... ;> ??
Avatar użytkownika
dydek
Administrator
Administrator
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2006-07-12, 07:25
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez inna » 2006-08-28, 23:02

Nayaa napisał(a):SLedziu.ale kto teraz tutaj "mowi" o wypisywaniu glupot..

nikt nie mowi ale glupoty i tak beda pisane a tego tematu tutaj w ogole nie powinno byc bo na forum sie znowu zrobi pisanie w kolko o tym samym (znaczy sie chodzi mi o ten temat). A co do tego ze jezdza to juz raczej ich sprawa nikt nikogo nie zmusza zeby tam jechal, kazdy ma wybor. Pozdrawiam ;)
inna
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2006-07-22, 14:34

Postprzez SzAkAl » 2006-08-28, 23:44

dydek napisał(a)::arrow: hmmm Patryka :*
a dziekuje
sledziu napisał(a):a tego tematu tutaj w ogole nie powinno byc bo na forum sie znowu zrobi pisanie w kolko o tym samym
to chyba wtedy ktos usunie ten temat...
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez Nynka » 2006-08-29, 00:27

A ja nie mam zamiaru jezdzic po klubie, bo w sumie troche glupio to wyglada jak tutaj sie pisze, ze 'Brzeski sa BEEEE', a jezdzi sie tam co jakis czas i jednak imprezy sa zaliczane do udanych ;)

o Cofe, dzieki za wyroznienie.. no ja czekam na te Twoje kolczyki co mi je mialas przywiezc :*
Avatar użytkownika
Nynka
-#400
-#400
 
Posty: 167
Dołączył(a): 2006-07-27, 10:00
Lokalizacja: ;0

Postprzez chemik » 2006-08-29, 12:47

Ludzie..... :/
Kto jest bardziej "normalniejszy" to bedzie omijal ten temat i tyle. Sa gusta i gusciki. Niektorym podoba sie vixa, jazda i caly badziew. Okej. Nie mam nic przeciwko. Niech sie podniecaja brzeskami. Jednak wszelkie obiawy vixiarstwa poza tym tematem beda ostro tepione na tym forum. Nie podoba sie ?? To na razie...

+ 1 i to mi sie podoba! Komu sie nie podoba to NARA! ...
Jazdownia jest jazdownia i tak juz dlugo pozostanie...

Nie, nie ... tak tam bedzie zawsze! JAzDa!!!
Avatar użytkownika
chemik
-#vip
-#vip
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2006-07-22, 12:40
Lokalizacja: Warta

Postprzez piszczyk » 2006-08-30, 14:30

No coz owszem jezdze na Brzeski. Ale tutaj powiem,ze tam moge spotkac znajomych i wypic piwo wiec napewno nie powie nikt , ze to jest nie realne. Inni co tam wyprawiaja to ich sprawa. Ale predzej czy pozniej kazdy klub dopadnie taka historia [jak stwierdza wiekszosc]. Wiadomo im wiekszy lokal tym trudniej kontrolowac. Co do muzy to sie poprawila. Poki co bywam w tym klubie i nie powiem na niego tutaj zlego slowa. To nie ma sensu. Pozdrowie tylko tych co tam jezdza i tych "po cichu" :-P ten wie kto ma wiedziec .
piszczyk
 

Postprzez chemik » 2006-08-30, 17:04

Piwa mozesz tez napic sie w jakiejs knajpie ;D hehe ... znajomi? Kolejna osoba ktora sie wykreca mowiac, ze jezdzi tam dla znajomych :D hahaha ...
Avatar użytkownika
chemik
-#vip
-#vip
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2006-07-22, 12:40
Lokalizacja: Warta

Postprzez Lukasz_1_7 » 2006-09-04, 12:21

Co powiecie na temat ostatkowej imprezy na Brzeskach.. Wg mnie to Antex zrobil totalna rzeznie. .Takiej muzy to juz dawno nie bylo....Pozdro....
Avatar użytkownika
Lukasz_1_7
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2006-07-28, 16:05
Lokalizacja: z nienacka.

Postprzez sosei » 2006-09-04, 22:14

bylem tam raz i wiecej nie pojade...muza byla taka sobie..ale za to duzo napinaczy i ogolny syf ale to moje zdanie...pozdro... jedynie zabson mi sie podobal nawet...
Avatar użytkownika
sosei
-#850
-#850
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2006-08-28, 13:44
Lokalizacja: Bełchatów/Pabianice

Postprzez Lenaa » 2006-09-05, 14:48

zabson gral za zakonczeniu wakacji ?? :-| to ja chyba przeoczylam :lol:
Avatar użytkownika
Lenaa
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2006-07-21, 21:53
Lokalizacja: PABIANICE

Postprzez Bako » 2006-09-06, 15:30

Ładny klub,pietra robia wrazenie,duzo znajomych
gdzies raz na 2 miesiace odwiedzam jazdownie hyhy
Avatar użytkownika
Bako
-#30
-#30
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2006-07-22, 16:36
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Kluby

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron