Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Protector Brzeski

Opinie, propozycje i sugestie odnosnie odwiedzanych przez Was klubow.

Moderator: Moderator

Postprzez Ivwect » 2007-06-01, 12:03

Czesto odwiedzam ten Klub i musze przyznac, ze jasioo ma racje , cpuny ;/ , dzieciaki a do tego znakomity Antex, ktory moim zdaniem nic nie potrafi nie chce go obrazac ale coz .... jest jak jest on bedzie dla mnie na czarnej liscie ... "Uwaga Number One - paxi-fixi " to jest naprawde smieszne ... z tego co widzialem to bramka tez niczego sobie , pijanego chlopaka skopia gdzies przy lozy a jak wiezdzaja jacys wieksi to sie chowaja ... albo wtedy bramka stoi pusta ( wjazd za Free hehe -jedyna zaleta tego Klubu hehe ). Poprostu JEDEN WIELKI SYW /* SYF */;/ ... Powinni zmienic rezydenta sali Techno bo jeszcze troche .... ehh szkoda gadac ;/
Ostatnio edytowano 2007-06-01, 16:02 przez Ivwect, łącznie edytowano 1 raz
Ivwect
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2007-05-29, 14:41
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez Nynka » 2007-06-03, 13:48

nie sadzilam, ze kiedykolwiek uslysze tam 'anthem' .. a jednak : )
Avatar użytkownika
Nynka
-#400
-#400
 
Posty: 167
Dołączył(a): 2006-07-27, 10:00
Lokalizacja: ;0

Postprzez Cofeinka87 » 2007-06-09, 22:32

a ja was i tak nei rozumiem wy jedziecie do klubu zeby sie bawic w gronie znajomych czy po to zeby ogladac zacpane mordy ?


ja tam jade na impreze dla nuty zeby sie wybawic a nie rozgladac sie na rozpalone rozowe 16 i zacpanych gooffniarzy ;/


ochhh ogarnijcie sie ;p
Avatar użytkownika
Cofeinka87
-#vip
-#vip
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2006-07-21, 15:08
Lokalizacja: Qtno

Poprzednia strona

Powrót do Kluby

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron