Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Pomysly na uatrakcyjnienie forum

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Postprzez natural. » 2009-03-06, 15:44

wisnia118 napisał(a):ok jezeli to cos da to mozna sprobowac w sumie nic nie zaszkodzi


Wisniowy no co Nam to da ? hehe wyroznienie ze jakies numery sa popularne po prostu ...
a tak to raczej ugryzc ze smakiem tego nie mozna :)
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez wisnia118 » 2009-03-06, 15:58

to w takim razie jakie macie pomysly zeby dzial House & Electro pobudzic??

bo jak narazie to ten dzial umiera!!!
Wielka rozmowa byla na temat dzialu recenzje a tutaj jeden temat i nic sie nie dzieje...!!!
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez natural. » 2009-03-06, 17:51

Wisniowy wszystko co nowe jest zajeb. i nudzi sie szybko a potem o tym zapominamy ... Ja to w ogole sie nie wypowiadalem w temacie jesli chodzilo o ten dzial recenzje bo od razu zadalem Sobie pytanie Kto to bedzie pisal i po co ? ... No ale sila wyzsza dzial powstal to macie teraz dzial z jednym tematem i dwoma postami ...
Moim zdaniem ten dzial jest bez sensu ...
Co do dzialu House & Electro odbiore zestaw plyt od kumpla i wrzuce zestaw nutek od Siebie .. z podkategorii house tech house i minimal house ... z tym ze jak Ja cos uploaduje to niestety ale nie znajduje zwolennikow ... gdyz 3/4 ludnosci na tym forum oczywiscie bez urazy ma klapki na oczach i co nie ma na poczatku Armin badz jakis inny z tej bandy debili to albo jest od razu zwyzywane albo poprostu linki gasna bo Nikt tego nie odwiedza ...
Na tym forum nie przeszlo widac otworzenie na inne gatunki bo niestety no ale ludzie sluchaja tu tylko glownie trance no jak sama nazwa wskazuje ... a szkoda bo poza tym nudnym jak p. gatunkiem jest tyyyyle swietnej ale niesluchanej na wieksza skale muzyki ...

A State Of TRANCE ... :)
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Joy » 2009-03-06, 19:05

Po raz kolejny wypowiadasz sie w sposob obrazliwy o osobach, ktore sluchaja nieco innej muzyki niz Ty. Piszesz, ze uzytkownicy maja klapki na oczach... zupelnie to samo oni moga powiedziec o Tobie. Nazywasz Armina i innych mu podobnych artystow debilami, tego nawet nie mam zamiaru komentowac. To, ze jakis gatunek nie do konca Ci odpowiada, a co za tym idzie nie jestes w stanie dostrzec calego piekna i roznorodnosci muzyki trance, jestem w stanie zrozumiec. Ale nie moge pojac, co chcesz osiagnac takim tonem swoich wypowiedzi. Jak sam slusznie zauwazyles, jest to forum tematyczne, rownie dobrze moglbym zarejestrowac sie na jakims forum techno czy minimal i pisac, jak to ludzie na nim sa ograniczeni. Szanujmy siebie nawzajem, bo "nie ma nic bardziej osobistego niz wlasny gust muzyczny" ;)

PS. Przeciez pewne nowe, dobrze znane Ci forum, mialo docelowo z zalozenia poruszac jeszcze bardziej waska dziedzine muzyki trance, mianowicie uplifting (coraz czesciej spotykam sie z synonimem pure trance). Maciek (STi) swego czasu dosc dokladnie przedstawial swoje plany. Nie rozumiem, jak mozna administrowac forum muzyczne, ktore porusza tematyke muzyki tak bardzo nielubianej przez Ciebie. Ale to tylko taka moja osobista dygresja
Ostatnio edytowano 2009-03-06, 19:13 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2009-03-06, 19:11

Przemek
natural. napisał(a):bez urazy
, ale jak cie to tak wkurza, to zaloz sobie ku**a forum a state of minimal. Kiedys byl tylko trance na tym forum i bylo dobrze. To, ze dzial house & electro nie cieszy sie popularnoscia jest logiczne jak budowa cepa . Wiadomo, ze jak ktos szuka house, electro, minimalu, dnb albo disco polo, to nie wpisze w wyszukiwarce
natural. napisał(a):A State Of TRANCE
. Piszesz tu o tym, ze inne gatunki zostaja
natural. napisał(a):od razu zwyzywane
.... a nazywanie wszystkich producentow trance debilami i robienie ze sluchaczy tego gatunku debili twierdzac, ze wszyscy patrza na nazwiska... jest delikatnie mowiac na niskim poziomie. ;)
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez wisnia118 » 2009-03-07, 10:54

po przeczytaniu tego wszystkiego juz nie bede sie wtracal w rozmowe bo to nie ma sensu zrobil to za mnie Joy i dobrze wszystko wyjasnil!!!
Powrocmy do pytania co mozna zrobic aby dzial House & Electro pobudzic??
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Dawid » 2009-03-07, 11:00

Zmienic nazwe dzialu na "inne gatunki", wtedy nie bedzie ograniczen. Nie zawsze da sie sklasyfikowac dany utwor do jednego z tych dwoch dzialow ;)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez wisnia118 » 2009-03-07, 11:08

Dawid napisał(a):Zmienic nazwe dzialu na "inne gatunki", wtedy nie bedzie ograniczen. Nie zawsze da sie sklasyfikowac dany utwor do jednego z tych dwoch dzialow ;)



boje sie cos takiego zrobic bo znajda sie i takie osoby, ktore beda wrzucaly takie cos jak pop dnb czy rnb i tym podobne a tego bardzo bym nie chcial!!!
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Dawid » 2009-03-07, 11:20

Moznaby wtedy jasno napisac, ze maja to byc utwory zaliczajace sie tylko do muzyki elektronicznej ;)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez wisnia118 » 2009-03-07, 11:37

w sumie tez prawda!!
poczekajmy na opinie innych
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez B0BS0N » 2009-03-07, 14:44

Dla mnie to tego dzialu moze nie byc... ciezko bedzie pobudzic dzial, ktory niemalze nie ma odbiorcow. Ale jesli chcecie, to popieram "Inne gatunki" z opisem dzialu, precyzujacym do muzyki elektronicznej.

Mam natomiast propozycje co do dzialu Trance:
Podzielic go na "Nowosci" (tylko utwory z 3 ostatnich dni), "Wydane" (wszystko co wydane) i ew. mozna dodac "Unreleased" (wszystko co wycieklo i nie ma oficjalnie miejsca w necie).
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Creative » 2009-03-07, 15:34

B0BS0N napisał(a):Mam natomiast propozycje co do dzialu Trance:
Podzielic go na "Nowosci" (tylko utwory z 3 ostatnich dni), "Wydane" (wszystko co wydane) i ew. mozna dodac "Unreleased" (wszystko co wycieklo i nie ma oficjalnie miejsca w necie).


Hahah :P

To samo wpadlo mi do glowy i mialem teraz napisac ::P

Ja jestem ZA, jest to bardzo dobry pomysl.
Ale wg. mnie , trzy dni to troszke malo.
Kazdy nowy utwor ktory wyszedl, byly w dziale "Nowosci" przez tydzien. :)
Ostatnio edytowano 2009-03-07, 15:34 przez Creative, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez wisnia118 » 2009-03-07, 16:02

i co wydaje wam sie ze moderatorzy nadaza porzadkowac ten dzial nowosci zeby przenosic je po tygodniu do innego dzialu??

bo ja jakos tego nie widze
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Joy » 2009-03-07, 17:18

Nie wierze w to, aby moderatorzy mogli zapanowac nad takim podzialem :) Najbardziej rozsadnym rozwiazaniem jest napisanie w podtytule tematu daty released utworu, albo unreleased. Niech moderatorzy najpierw w ten sposob uporzadkuja tematy w trance wg. wzoru ... Released: 20 Jun 2005, wszelkie informacje odnosnie daty release mozemy znalesc na stronie a.discogsa ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2009-03-07, 17:22

Ludzie co to jest za problem przeniesc dziennie 5-10 tematow ? :lol:
Nie robcie sobie jaj z moderatorow, bo sie obraza na was :D

Trzeba po prostu wprowadzic w regulaminie zapis mowiacy o obowiazku pisania daty wydania ;) I problem z glowy :D nie widze zadnego problemu, a to znacznie ulatwi zycie ssaczom.
Ostatnio edytowano 2009-03-07, 17:23 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron