Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Dzial teksty

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Postprzez CaLi » 2008-11-28, 23:09

Nie bez urazy bo Muras na forum robi najwiecej. I to ze jest modem nie nakazuje mu by siedzial non stop i cos robil .. uczepic mozecie sie reszty ktora robi znikome ilosci. Sory ale w tym momencie bede go bronic bo wiem czego bronie.
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Iv » 2008-11-28, 23:11

No coz, my nie mamy chyba mozliwosci wgladu jaki mod ile robi. Chyba ze sie myle. A jesli ktos nic nie robi proste- odebrac moda i dac komus innemu ;)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Piochu » 2008-11-28, 23:15

Ja nie twierdze ze Muras nic nie robi tylko takie wypowiedzi nie powinny miec miejsca i tyle :) ale wracajmy do tematu bo sie offtop robi
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Muras » 2008-11-29, 10:39

dobra prosze bardzo dzial czysty.... mowie wam ze moderatorzy nie maja calego dnia zeby siedziec i czyscic forum pojdziemy najbardziej sie dba o download i radioshow... tam jest najwiecej postow i najwiecej roboty... zreszta chyba wcale tak ostro nie napisalem mialem wczoraj maly dzien na spince...
Ostatnio edytowano 2008-11-29, 10:42 przez Muras, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Stephansky » 2008-11-29, 15:30

Bedzie odgorna restrykcja aby sie tym zajac to sie zajmiemy ;-)
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez MAGDA » 2008-11-29, 19:59

Muras napisał(a):

a ps..
wrzucacie tekst potem tlumacznie i prosicie ktoregos moda o zamkniecie tematu macie opcje raportowania wiec zglaszajcie lamanie regulaminu... bo ja nie mam zamiaru siedziecw tym dziale 2h zeby usunac 2 zbedne komentarze...

Poczulam jakby to kierowane bylo do mnie. Bo chyba najczesciej wrzucam tlumaczenia i zglaszam to w odpowiednim temacie. Nikt nie kaze akurat TOBIE tego robic.

macie opcje raportowania

mamy rowniez temat do zglaszania takich rzeczy









btw.
gdyby Modzi na biezaco sie interesowali to byl by porzadek. Ale srednio polowa z nich siedzi i spoczywa na laurze chyba skoro dzieje sie jak dzieje. ( nie mowie o Tobie Muras, a o ogolnej sytuacji) po prostu Administracja zauwazylam w ogole nie ogarnia syfu jaki jest na forum. nie wspominajac tego, ze wielu z nich chyba nie zna regulaminu.
Ostatnio edytowano 2008-11-29, 20:01 przez MAGDA, łącznie edytowano 1 raz
MAGDA
 

Postprzez Muras » 2008-11-29, 20:31

hhehe te slowa nie byly kierowane do ciebie Madziu . Dzis przejrzalem caly dzial teksty na 33 strony znalazlem moze 5 postow niezgodnych z regulaminem.... wiem jak jest staram sie ogarniac cala ta sytuacje duza czesc modow zajmuje sie przedewszystkim stawianiem warnow nie patrzac a blednie zalozone tematy lub nieaktywne linki... regulamin to chyba kazdy zna przynajmniej najwazniejsze punkty... sadze ze wyjasnilismy se juz pare spraw zwiazanych z dzialem teksty zostal wyczyszczony ze spamu wiec moge zamknac temat?
Ostatnio edytowano 2008-11-29, 20:32 przez Muras, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez CaLi » 2008-11-30, 09:17

MAGDA napisał(a):
btw.
gdyby Modzi na biezaco sie interesowali to byl by porzadek. Ale srednio polowa z nich siedzi i spoczywa na laurze chyba skoro dzieje sie jak dzieje. ( nie mowie o Tobie Muras, a o ogolnej sytuacji) po prostu Administracja zauwazylam w ogole nie ogarnia syfu jaki jest na forum. nie wspominajac tego, ze wielu z nich chyba nie zna regulaminu.


Droga Madzi widze ze Ty musisz sie czegos przyczepic bo jakbys tego nie zrobila chora bys byla.
Zabrali CI moda i teraz wyzywasz sie na innych:)
Tu zaczynasz miec tez juz waty do administracji:)
Moze napisz mi co nie robimy jaki syf jest tak tak.... zle CI bez moda ale to nie oznacza ze musisz reagowac na kazde posuniecie z Naszej i Modow strony. Bo dlugo tak nie podzialasz .. takim zachowaniem.
Temat zamykam a zainteresowanych zapraszam na gg
Ostatnio edytowano 2008-11-30, 09:18 przez CaLi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez natural. » 2008-12-02, 19:13

MAGDA napisał(a):Poczulam jakby to kierowane bylo do mnie. Bo chyba najczesciej wrzucam tlumaczenia i zglaszam to w odpowiednim temacie. Nikt nie kaze akurat TOBIE tego robic.


Nie no ale tutaj to Mnie poukladalas Madzia ...
W tym dziale powinno byc alfabetyczne sortowanie ... i bez pisania zbednych komentarzy ...
Ostatnio edytowano 2008-12-02, 19:16 przez natural., łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron