Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Dzial Radioshow

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Dział Radioshow

Postprzez Creative » 2008-12-27, 13:41

Witam !!

Moze by tak ograniczyc jakos zakladanie nowych tematow dla nowych uzytkownikow w dziale Radioshow.
Tematy te sa zle podpisane, podawany jest tylko 1 link do downloadu.
Ja nie mam nic do zakladania nowych tematow przez nowych userow 4rum, ale mogliby chociaz wzorowac sie innymi tematami.
Co myslicie o tym ??

Pozdrawiam !!
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Re: Dział Radioshow

Postprzez Dawid » 2008-12-27, 15:02

Niby jak chcesz to Ograniczyc? ;) Takie bledy ilustruja nam jak inni czytaja regulamin.. Nowi sa, oczywiscie, jesli notorycznie sie to powtarza, najpierw upomnienia, a jak nie poskutkuje dopiero potem ostrzezenia. ;) W koncu moderatorzy tez maja swoje dzialy pod opieka, a wystawic kilka ostrzezen nie jest Ciezko. ;)
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez VerTax » 2008-12-27, 16:00

Dawid ma racje, a ja za prosba Creative'a przejrzalem losowo tematy zalozone przez userow (nieVIPow). I coz: razacych wpadaek nie stwierdzilem, modzi wlasnie maja za zadanie opieke dzialami radioshow (co juz Dawid przypomnial :)). Co ciekawe, w wielu z tych tematow, nie znalazlem ingerencji modow, co oznacza ze zakladajacy te tematy odpowiednio o nie dbaja. :)
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron