Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Bez przesady !

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Bez przesady !

Postprzez B0BS0N » 2009-02-18, 22:59

Nie sadzicie, ze to troche przeginka z tymi warnami dla Vipow ?
Na co jest ta ranga, skoro nie ma sie zadnych przywilejow, poza dostepem do tego smiesznego dzialu ? Jak ktos cos zrobi, od razu jebnac warna, a co tam nie ? :|
aa.asot.pl/topics92/trance-xplo ... htm#199369
Lion tworzy nasza nowa audycje, duzo dziala, a tu dostal debilnego warna....
To jest taki ku*wa problem wyslac PW, albo usunac "kasliwe" posty/wypowiedzi ? :doh:
Ostatnio edytowano 2009-02-18, 23:00 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Piochu » 2009-02-18, 23:18

Zgadzam sie w 100% z B0BS0Nem ostatnio coraz wiecej warnow dostaja ludzie ktorzy naprawde dzialaja na forum, za jedno przeklenstwo na SB odrazu warn leci, ja wiem ze regulamin regulaminem, ale czemu ssacze nie sa tak tepieni, czyzby w "wyscigu warnow" zlapanie VIPa na naruszeniu regulaminu bylo wyzej punktowane ??
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Lion » 2009-02-18, 23:18

Dzieki Bobson za wstawienie sie. Napisalem tam posta bo chcialem po prostu przesluchac i ocenic kompilacje, a tymczasem okazalo sie ze dostalem warna i jeszcze nie mam mozliwosci edycji juz posta bo temat zostal zamkniety :/ Szkoda bo chcialem sypnac jakas mala recke.
Wiem ze temat "Poszukiwane" sluzy do czegos innego. Link byl odkryty wiec moglem w ogole nic nie pisac tylko sobie skopiowac i sciagac. Ale chcialem byc dobry i podziekowac temu kto wstawil linka, tymczasem dostalem warna :D Czasami to az smieszy :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2009-02-18, 23:26 przez Lion, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez VerTax » 2009-02-18, 23:29

Taaak, a czasami bany leca "za caloksztalt" cokolwiek by to znaczylo...

Ciekawe czy wychapie warna zato ze Wam przyznam racje. :D
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Piochu » 2009-02-18, 23:43

A wlasnie ja mam jeszcze 2 uwagi.
1. Dzial "Poszukiwane"
Jak dla mnie w regulaminie jest mala dziura. Bo skoro szukam czegos czego nie ma na forum w albumach/singlach etc. a akurat jest w dziale poszukiwane to co mam zrobic ??
Zrobie jak Lion dostane warna, zaloze taki sam temat tez bedzie zle. Niby mozna napisac PW do osoby ktora tez prosila o te linki, ale to bezsensu, bo sam juz tak probowalem pare razy i malo kiedy dostawalem odpowiedz.
2. Temat ktory poruszyl VerTax czyli bany za caloksztalt.
Co to oznacza ban za caloksztal ?? Nawet jesli ktos cos robi nie tak ale sa to drobne wybryki ktore nawet nie zasluguja na warna to nie ma czegos takiego ze o tu cwierc-warna, tutaj pol i tak sie nazbiera az na bana. Tego nie ma w zadnych regulaminach czy prawie. Kilka malych grzeszkow to kilka malych a nie jeden duzy.
Pewnie z Vertem myslimy o tej samej osobie poruszajac ten temat i powiem szczerze ze moge sie zalozyc ze tu sie klania sympatia do ludzi. Nikogo nie oskrazam ale zawsze jak sie kogos mniej lubi to sie na niego bardziej "krzywo" patrzy.

I mam nadzieje ze ten temat nie zostanie przedwczesnie zamkniety, bo ostatnio czesto tak jest ze niby dyskusja bezsensu, ze niby klotnia... Jesli jakies posty nie wnosza nic do tematu albo sa niezgodne z regulaminem to sie je usuwa/edytuje i mozna rozmawiac dalej.
Ostatnio edytowano 2009-02-18, 23:43 przez Piochu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez VerTax » 2009-02-18, 23:50

Piochu napisał(a):Nawet jesli ktos cos robi nie tak ale sa to drobne wybryki ktore nawet nie zasluguja na warna to nie ma czegos takiego ze o tu cwierc-warna, tutaj pol i tak sie nazbiera az na bana. Tego nie ma w zadnych regulaminach czy prawie. Kilka malych grzeszkow to kilka malych a nie jeden duzy.
Pewnie z Vertem myslimy o tej samej osobie poruszajac ten temat i powiem szczerze ze moge sie zalozyc ze tu sie klania sympatia do ludzi.


Tak myslimy to samo i o tej samej osobie.

Mozna sie klocic nie lamiac regulaminu (i to nie jest zle!!! choc negatywnie odbierane). A moge napisac ch*j, k**wa, c**a, kut*s ot tak- co jest zlamaniem regulaminu. Co jest gorsze z punktu widzenia regulaminu?? HM?!
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Stephansky » 2009-02-19, 00:42

Warna dostales od Tavistocka. Tavi wszystkich mierzy rowna miara i to akurat mu sie chwali. Nie wiem co na jego miejscu bym zrobil... Prawdopodobnie bym Cie upomnial na pw. Jeszcze nie mialem okazji ukarac vipa "paskiem". Swoja droga niezle musialby przegiac.
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez Joy » 2009-02-19, 01:21

Postawcie sie w naszej roli, w roli moderatorow i adminow... czesc forum wymaga od nas, abysmy wszystkich traktowali rowno, niezaleznie od rangi. Druga czesc pisze, aby zasluzonych mniej karac. Ostatnia sytuacja, Kanes przeklnal na SB, myslalem ze upomnienie wystarczy, ale znalazla sie grupa, ktora kategorycznie zaczela domagac sie warna dla niego... no bo skoro za to samo dopiero co inny user dostal warna, to dlaczego Kanes ma nie dostac. Szczegolnie jeden, ktory za swoje "mocne" slowa pod adresem administracji, zostal juz zbanowany. Z jednej strony VIP powinien dawac przyklad, z drugiej moglby byc nieco lagodniej traktowany... jak tu znalesc kompromis.
Piochu, Vertax... zarzucaliscie mi zbanowanie Flaj, ale nikt z Was nie powiedzial, ze Flaj nie dokonca ma racje, zadajac dla Kanesa warna. Kanes jest chyba najbardziej zasluzonym VIPem na forum... a zarzucano mi kolesiostwo, poniewaz nie zostal ukarany. Pojawia sie temat o karaniu VIPow, i nagle slyszymy, jak to moderatorzy przesadzaja z karaniem co niektorych. To wreszcie zdecydujcie sie na cos.

[ Dodano: 2009-02-19, 01:44 ]
Dla informacji co niektorych, mozna dostac bana za caloksztalt... jesli ktos jest konfliktowy, probuje bezposrednio wplywac na decyzje administratorow (co innego rozmawiac i prezentowac swoje opinie, a co innego odstawiac "szopke" na SB) i powtarza sie to dosyc czesto, to przy zgodnej decyzji adminow moze dostac bana. Rowniez dla Waszego spokoju, rozmawialem z Flaj i byla to rozmowa bardzo konstruktywna. Ale przeciez lepiej od razu powiedziec, ze to my sie mylimy w swoich decyzjach. Nie wszystkie sytuacje i wydarzenia da sie odrazu zobaczyc na forum z punktu widzenia usera... moze po prostu zaczekajcie jakis czas, popytajcie innych i nas, zamiast wysuwac pod naszym adresem oskarzenia. Troszke zaufania do administracji ;)
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 01:46 przez Joy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez VerTax » 2009-02-19, 06:29

Jakos sobie nie przeypominam wlasnie faktu, azeby "bezposrednio wplywala" czy nawet "probowala" wplywac na decyzje adminow. Miala ukrytego moda/adma?? Nieee no Owszem, mowila ze cos jej sie nie podoba (tak jak my to teraz robimy), ale to sie troche chwali, ze ma odwage powiedziec adminowi "zle to zrobiles, wg mnie".

Co wiecej doskonale pamietam jak pomagala modom wylawiac tematy do zamkniecia, zglaszala posty userow ktorzynaruszali regulamin, etc. FLAJTO TEZ ZASLUZONY VIP!!! A do tego widoczny :)
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Tavistock » 2009-02-19, 08:38

Joy napisał(a):Ale przeciez lepiej od razu powiedziec, ze to my sie mylimy w swoich decyzjach.


Jasne, no bo co zlego to nie my, to administracja. Dlaczego nie poszukacie bledow po swojej stronie?? Od razu komentarze ze ktos zostal nieslusznie nagrodzony warnem. Oczywiscie nie zasluzyl na to, to byla czysta zawisc ;) Śmieszne jest to.
Nikt nie urzadza na 4um polowania na VIP'ow, po prostu regulamin traktuje wszystkich tak samo i kazdy powinien go przestrzegac. To ze Lion dostal ostrzezenie ode mnie to tylko efekt mojej pracy jako moderatora, wedlug mnie zasluzyl na to, czy sie wam to podoba czy nie.
Jezeli nadal bede mial powody zeby dac VIPowi warna za zlamany regulamin to nie zawaham sie i to zrobie. Bo widze ze chcecie zrobic tak jak jest ze zwyklym prawem, lekarza, wojta i ksiedza prawo nie obowiazuje, mozna karac tylko tych najmniejszych. Na pewno tak nie bedzie.
Nie mam zamiaru sie juz wiecej z niczego tlumaczyc bo nie czuje sie winny.
Jezeli macie jakies zastrzezenia do mojej pracy to napiszcie do admina.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Lion » 2009-02-19, 12:04

Tavistock napisał(a):To ze Lion dostal ostrzezenie ode mnie to tylko efekt mojej pracy jako moderatora, wedlug mnie zasluzyl na to, czy sie wam to podoba czy nie.


To jest bodajze moj drugi warn na tym forum. Pierwszego dostalem jeszcze na poczatku dzialalnosci. Zlamalem regulamin, ok Tavistock miales mozliwosc to mnie upomniales. Nastepnym razem wezme sobie link bez pisania posta :D Moje podejscie do tego forum sie nie zmieni, bo i tak milo spedzam tu czas, a warn za kilkanascie dni zniknie. To tyle z mojej strony... sprawy Flaj nie znam, wiec nie bede sie zbytnio wtracal. Moge tylko powiedziec, ze bylem zaskoczony, bo zawsze byla ona aktywnym uzytkownikiem, wnoszacym wiele w nasze forum :-/
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 12:14

Tavistock to, ze masz zielony nick, prawie 1000 tematow, i ze 24h/dobe siedzisz na forum nie znaczy, ze jestes "lepszy" od innych vipow i mozesz pokazywac "kto tu rzadzi" ;)
Jak slysze to zajeeebiscie odkrywcze tlumaczenie "regulamin jest regulaminem" to mnie mdli...
Jak mozna porownywac zwyklego, statystycznego ssacza do np. Kanesa, Jichynna, Atlasa, Liona, czy Dawida ?? Cos sie chyba wam poprzestawialo....
Joy mowisz, ze nagle wszyscy zadali warna dla Kanesa... wszyscy, czyli Muras i Flaj ? :P
Ludzie kur**a nie robcie z tego forum obozu dla marines, gdzie regulamin jest najwazniejszy :/ Nawet ta garstka aktywnych userow, ktora tu zostala, moze pewnego dnia nasrac na to forum i bedzie wstawiac warny juz tylko ssaczom, wiec uszanujcie troche czyjas prace, zanim zaczniecie sie znowu kozaczyc zielonym nickiem ! :-x
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Dawid » 2009-02-19, 12:53

Swego czasu jak bylem moderatorem.. Lekko przymykalem Oko na tych aktywniejszych.. choc nie powinienem ;) Fakt, userzy powinni byc rowno traktowani.. ale Cholera.. Nie porownujcie Liona, do zwyklego statystycznego Usera.. Czy normalni uzytkownicy sa pilnowani tak dobrze w dziale download jak Ranga Vip? Nie wydaje mi sie.. Szanuje prace moderatorow, bo nie jest to latwe, ale no Troche dystansu do tego.. w Koncu dojdzie do tego, ze Vip, ktory wczesniej mial 15 czy iles ostrzezen, zostanie usuniety z Forum.. odnosze takie wrazenie, ze niektorzy do tego prowadza..

Tak czy inaczej, fajnie poczytac taka dyskusje. :mrgreen:

P.S.
Nie wiem jak to sie dzieje, ale ja jeszcze nigdy na tym forum nie mialem ostrzezenia, Fajnie, Co? :D
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 12:55 przez Dawid, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez CaLi » 2009-02-19, 14:53

No wiec po przeczytaniu wtrace swoje 3 grosze...

Pierwsze zdania kieruje do Bobsona... Czy to Ty dostales warna??? NIE
Wiec czemu wyswiadczasz komus przysluge broniac go chroniac itd ja rozumiem ze jestes z Lionem w dobrej komitywie ... super extra to sie ceni.
Ale Lion mysle ze tez ma klawiature w domu dostep do neta i sam moze napisac np do mnie na gg pw badz joya albo do samego tavistocka...
Sprawa byla by normalnie rozwiazana bez zadnych kolejnych dziwnych tematow ... pt " to mnie denerwuje to mnie wkurza"

Kolejne zdanie leci do Liona Jako sam zainteresowany do tej pory nie napisales o zdjecie warna badz cos w tym stylu pytam sie CZEMU?? czy jest to przyznanie sie do winy??
Ps jestes Vipem mozna bylo sie zastanowic i ... Napisac w danym temacie link jest odkryty wezme to co jest i pozniej zedytuje .. nie mam dostepu do tego a znalazlem w dziale poszukiwane licze ze administracja/moderacja zrozumie jesli nie prosze o wiadomosc pw or gg te kilka slow to chyba nie pochlonelo by az nadto Twojego czasu??

Kolejne slowa kieruje do obroncow ucisnionych w tym wypadku do vertaxa piocha ... jestescie jedynymi osobami co sie funfluja z flaj i z nia gadaja wiec przymykam oko na to co piszecie i na to jak nas obrzucacie blotem za to ze wasza " psiapsiola " zostala zbanowana.
Miala wiele razy ostrzezenia by przystopowala swoje wypowiedzi ... poniewaz kazda jej wypowiedz powodowala niepotrzebne zamieszanie na forum ... gdzie pozniej wychodzily glupie nie prowadzace do niczego sprzeczki.

i tak podsumowujac:
Lion bedzie mial sciagnietego warna i licze na to ze ta sytuacja czegos NAS wszystkich nauczy.

Zauwazylam tez kwestie typu zakladanie tematow i odbieganie w nich od glownego watku... czemu tak sie dzieje?? ze wywlekacie wszystko juz co sie da .... chcecie sie pokazac ???

Czemu z waszymi zazaleniami nie napiszecie np do mnie??? Przeciez zawsze mozna to wszystko ladnie przedyskutowac na gg i dojsc do jakis porozumien.
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 14:53 przez CaLi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Lion » 2009-02-19, 15:26

CaLi napisał(a):Kolejne zdanie leci do Liona Jako sam zainteresowany do tej pory nie napisales o zdjecie warna badz cos w tym stylu pytam sie CZEMU?? czy jest to przyznanie sie do winy??


Przeciez nie mowie ze dobrze zrobilem... Nikt nie jest bez winy, ja moglem nie pisac tam posta, Tavistock mogl lzej zareagowac i napisac na PW. Dlatego nawet nie prosze o zdjecie warna, niech jest, przezyje jakos te dni z czerwonym paskiem na dole :-P

Bobsonowi tez pewnie nie chodzilo zeby jakos mnie bronic, ale zeby poruszyc po prostu taka sprawe na forum. :) Przeciez tu nie chodzi od razu o klotnie ale o zwykle wytlumaczenie sprawy i dojscie do porozumienia, dlaczego tak a nie inaczej.

Kazdy z was ma po czesci racje. Ja powiem tylko tyle: warny to zostawcie dla ssaczy lub innego pokroju przestepcow na forum. Nie kazdy moze dostac sie do grupy Vip, jest to grupka ludzi ktorzy aktywnie dzialaja na forum i uwazam ze nie potrzebne jest dawanie im jakis warnow, banow itd. Wszystko mozna wyjasnic przez PW lub gg. A jesli jednak taka osoba nagminnie lamie regulamin i nie stosuje sie do niego, to ja sie pytam... co ona robi w Vip ?? ;)

Edit:
A jednak Cali juz widze zdjelas tego warna. Dzieki :) Troche za wolno tego posta pisalem :]
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 15:29 przez Lion, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron