Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Bez przesady !

Sprawy forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Tavistock » 2009-02-19, 16:35

B0BS0N napisał(a):Tavistock to, ze masz zielony nick, prawie 1000 tematow, i ze 24h/dobe siedzisz na forum nie znaczy, ze jestes "lepszy" od innych vipow i mozesz pokazywac "kto tu rzadzi" ;)


BOBSON widze ze jestes bardzo urazony cala sytuacja. Jesli uwazasz ze w ZIELONYM bedzie Ci lepiej, bardzo prosze z checia Ci odstapie. Bedziesz mogl sie wykazac jako stroz prawa i kolesiostwa(nie mam tu na mysli samego pokrzywdzonego Liona). Choc wydaje mi sie ze juz kiedys byles moderatorem, chyba Ci sie nie podobalo za bardzo skoro juz nim nie jestes.

Moje zaproszenie jest aktualne, jesli chcesz moda z checia Ci mojego odstapie. :roll:

A co do calej sytuacji, to przyznaje moglem napisac PW do Lion'a zamiast dawac mu warna. Potraktowalem go tak samo jak potraktowal bym kazdego innego.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 16:54

Po pierwsze:
Tak jak mowi Lion - nie chodzi mi o jego osobe, ale o ogol :]
Po drugie:
Mamy dobrych moderatorow, ale takie sytuacje mnie wpieniaja... a jakbym chcial moda, to bym go mial od dawna, wiec po co piszesz takie zlosliwe uwagi ? :doh:
I trzecia sprawa:
Dalej czekam na konstruktywna wypowiedz administracji co do "innego" traktowania vipow i wszystkich aktywnych userow ;)
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez han350 » 2009-02-19, 16:58

No to i ja cos powiem...

1Wedlug mnie tutaj ten vip to nie jest taki "prawdziwy vip" co to sa za wymagania dla vipa... Praktycznie nic nie trzeba zrobic dla forum zeby go zdobyc... Wymagania sa smieszne bo jak ktos sie uprze to nie problem go miec... Dla mnie na vipa z calej tej lisy zasluzylo by tylko kilka osob a dla reszty moze byc ranga Dobry User czy Aktywny User....


2 Przeklinanie... Mysle ze za przenikanie warna powinien dostac kazdy. Jesli na SB no to mozna napisac aby to edytowal i usunal a jesli tego nie zrobi warn. I nie patrzac na range ani kto to jest. Jesli jest VIPEM TO POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD I STUKNĄĆ SIĘ W GŁOWĘ ZANIM TO ZROBI.

VIP TO NIE RANGA "JESTEM BOGIEM I WSZYSTKO MOGE"


3
Piochu napisał(a):Zgadzam sie w 100% z B0BS0Nem ostatnio coraz wiecej warnow dostaja ludzie ktorzy naprawde dzialaja na forum, za jedno przeklenstwo na SB odrazu warn leci, ja wiem ze regulamin regulaminem, ale czemu ssacze nie sa tak tepieni, czyzby w "wyscigu warnow" zlapanie VIPa na naruszeniu regulaminu bylo wyzej punktowane ??
O SB wyzej a pijawki tez dostaja warny tak samo jak wszyscy i rownie dobrze pijawka moze dostac wana za przeklenstwo jesli to zrobi.


4 Co do Flaj nie bede sie wypowiadal bo nie wiem dokladnie jak bylo co troche tylko spogladalem na SB poniewaz bylem zajety. A co w tym zlego ze nie bala sie zwrocic komus uwagi a to ze po tym jak ja zwrocila ktos nie potrafil tego uznac i zaczynala sie klotnia?
Avatar użytkownika
han350
-#850
-#850
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2008-09-13, 19:49
Lokalizacja: Strzelce Wlk/ Cze-wa

Postprzez Tavistock » 2009-02-19, 17:00

B0BS0N napisał(a):wiec po co piszesz takie zlosliwe uwagi ? :doh:

Wiec po co Ty prowokujesz takie sytuacje?? Sam zaczales wiec teraz nie zadawaj mi takich pytan.

A ustepstwo juz widziales, Lion nie ma juz warna :)
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Stephansky » 2009-02-19, 17:06

Wszystko sie szczesliwie skonczylo :)
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 17:09

:huh:
Prowokuje ? Ja zaczalem konkretny temat - chce uslyszec ODPOWIEDĹš. Dyskusja panie kolego, nie prowokacja.
1Wedlug mnie tutaj ten vip to nie jest taki "prawdziwy vip" co to sa za wymagania dla vipa... Praktycznie nic nie trzeba zrobic dla forum zeby go zdobyc... Wymagania sa smieszne bo jak ktos sie uprze to nie problem go miec... Dla mnie na vipa z calej tej lisy zasluzylo by tylko kilka osob a dla reszty moze byc ranga Dobry User czy Aktywny User....

Jooo stworz sobie 5 grup - Zaje*isty, mniej zaje*isty, srednio zaje*isty, malo zaje*isty i chu**wy :lol: co to ma do rzeczy ? Nie wiesz co powiedziec, to nie mow.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez CaLi » 2009-02-19, 17:11

Mozecie nie odbiegac od tematu i nie sprzeczac sie miedzy soba????

Kolejne dogryzania bede kasowac. :-x
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez VerTax » 2009-02-19, 17:12

CaLi napisał(a):Kolejne dogryzania bede kasowac. :-x


To juz lepiej zbanowac :D Kolejne ich posty wzbudzaja zamieszanie :lol: :lol:
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 17:16

Gdzie sie podziala wypowiedz g.is.sandera ?? :|

Musze powiedziec ze fajnie sie czyta takie zazarte dyskusje na forum, a skoro takze zaliczam sie do tej jakze elitarnej grupy VIP powinienem podzielic sie z wami moim zdaniem na ten temat.
No wiec nie mam nic do administracji, moim zdaniem dobrze wykonuja swoja prace na tym forum, ale z drugiej strony ranga VIP nie wiaze sie z samymi obowiazkami, ale tez z przywilejami. Jakie wiec przywileje przysluguja VIPom? Dostep do dzialu Members w ktorym praktycznie nic sie nie dzieje, ale sa omawiane sprawy dotyczace forum i majace wplyw na jego strukture. Zatem VIPem nie zostaje ze tak powiem byle kto ale osoba dzialajaca i dazaca do rozwoju forum, wiec powinna tez byc traktowana w sposob troche inny. Wiadomo ze jesli delikwent nagminnie lamie regulamin i nic sobie nie robi z ostrzezen administracji powinien dostac warna, ale taka osoba na pewno nie jest Lion.
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 17:18 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Joy » 2009-02-19, 17:17

Ale o co Ty sie tak obruszasz B0BS0N... wielu VIPow nie ma ani jednego warna na swoim koncie. A dlaczego...? To przeciez takie proste, bo nie lamia regulaminu ;) To chyba nie jest takie trudne, przynajmniej do dnia dzisiejszego tak mi sie zdawalo.
Powiem jeszcze, ze dziesiatki razy w przeszlosci slyszalem skargi, ze VIPow sie traktuje lagodniej... w praktyce przeciez jest tak, ze jak ktos ma wieksze zaslugi na forum, to sie go tam zawsze jakos lagodniej potraktuje. Tutaj ciezko o zasade zlotego srodka

[ Dodano: 2009-02-19, 17:49 ]
Z tego tematu wydzielilem ostatnie posty jako osobny watek o Flaj... prosze w tym temacie trzymac sie glownego watku, jakim jest kwestia karania VIPow
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 18:50

Joy nie jest tak jak mowisz... albo wszyscy modzi beda traktowac ZASŁUŝONYCH userow lagodniej, albo nikt i bedzie niemilo.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Joy » 2009-02-19, 18:58

Nie potrzebuje pozniej sluchac, jaka to administracja jest niesprawiedliwa bo nie kara VIPow za te same przewinienia... rusz glowa, przeciez napisalem ze nieoficjalnie czesto niektore przewinienia VIPow uchodza im na sucho, ale oficjalnie kazdy moze zostac tak samo ukarany, wszystko zalezy od sytuacji, od rozmowy z taka osoba. Powtarzam, ze tak bylo i bedzie... VIP ma swoje przywileje, ale nie moze czuc sie bezkarny
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 19:02

Nie mowie o bezkarnosci Joy ! Chodzi o to, zeby dzialac w inny sposob - mozecie edytowac posty, mozecie wysylac PW, rozmawiac na gg itp. a wtedy stawiac warny, jezeli to uzasadnione..... :doh:
Ostatnio edytowano 2009-02-19, 19:05 przez B0BS0N, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Joy » 2009-02-19, 19:05

B0BS0N napisał(a):Nie mowie o bezkarnosci Joy ! Chodzi o to, zeby dzialac w inny sposob - mozecie edytowac posty, mozecie wysylac PW, rozmawiac na gg itp. a wtedy stawiac warny.....


Czytasz uwaznie...? Przeciez napisalem, ze wszystko zalezy od rozmowy z taka osoba, ojejjkuuu
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2009-02-19, 19:06

Ale to mowisz TY, a moderacja robi co innego jak widac. I o to mi caly czas chodzi.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron