Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Udoskonalenie regulaminu

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Udoskonalenie regulaminu

Postprzez Atlas » 2008-10-09, 20:40

Od pewnego czasu nosze sie z propozycjami udoskonalenia naszego regulaminu. Oto moje propozycje zmian:
# Regulamin dzialu Tracklisty

1. Dodajemy tylko pelne, dokladne i poprawne tracklisty.
2. W jednym temacie moze znajdowac sie tracklista tylko do jednego setu.
3. Nie komentujemy tracklist. Komentarz dodajemy tylko, jesli mamy jakies zastrzezenia, co do jej poprawnosci.

Rozszerzyc o punkt:
4. Gdy audycja nadal trwa, mozemy dodac temat i sukcesywnie uzupelnic trackliste sluchajac seta na zywo.

# Regulamin dzialu Teksty

1. Dodajemy tylko pelne i poprawne teksty.
2. W jednym temacie moze znajdowac sie tylko jeden tekst.
3. Dodajac jakis tekst najpierw wpisujemy wykonawce, a dopiero pozniej tytul utworu.
Np. Above & Beyond - Alone Tonight
4. Nie komentujemy tekstow. Robimy to tylko i wylacznie, kiedy mamy jakies zastrzezenia, badz chcemy dodac tlumaczenie tekstu.

Rozszerzyc o punkt:
5. Dodajemy tylko teksty produkcji z gatunku Trance i pochodnych.

# Regulamin dzialu Radioshow / Muzyka

Odlaczyc od tej sekcji regulaminu tresci dotyczace dzialu ASOT [ aa.asot.pl/asot-vf70.htm ]
I stworzyc nowy podpunkt w regulaminie odnosnie tego wlasnie dzialu. Strescic w nim wszystko to co obecnie obowiazuje, lacznie z przyklejonym tematem UWAGA, przed zalozeniem nowego tematu koniecznie przeczytaj.

Przykladowo moglby wygladac tak:
# Regulamin dzialu ASOT
1. Zakladanie nowego tematu:
Temat: A State of Trance 373 (tylko w tej postaci; dla porzadku "of" z malego "o")
Opis tematu: 09.10.2008 (data koniecznie w kolejnosci [dd.mm.rrrr])

Poprawnie zalozony temat:
A State of Trance 373
09.10.2008

2. Linki musza byc odkryte (bez opcji hide)

Zaznaczam, ze forma nadawania nazwy tematu i opisu rozni sie od aktualnie zawartych w regulaminie, jednak jest JEDNOLITA z sytuacja w tym dziale. Wszystkie tematy w tym dziale obecnie maja taki styl i mysle, ze mozna przy nim zostac, choc osobiscie jestem bardziej sklonny ku nazewnictwu jaki panuje w dziale CUE Sheet > ASOT, a wiec:
ASOT 372
2008-10-02


ATLAS

[ Dodano: 2008-10-13, 16:47 ]
Ja sie tak staralem, a tu zerowe zainteresowanie tematem :-|

[ Dodano: 2008-10-18, 13:28 ]
moglby chociaz ktokolwiek napisac dwa slowa w tym temacie? :-|
Avatar użytkownika
Atlas
-#1400
-#1400
 
Posty: 659
Dołączył(a): 2006-12-12, 15:19
Lokalizacja: Otwock / Wa-wa

Postprzez DREaX » 2008-11-08, 21:18

Uwazam, ze wszystkie przemyslenia Atlasa sa, jak najbardziej, trafione i powinny zostac dodane do regulaminu oraz powinien zostac stworzony nowy temat o asocie.

Co do punktu pierwszego, czesto sklejam playliste i wrzucam ja dopiero po secie, bardzo ulatwiloby mi to dalsze zajmowanie sie tym.

Kolejny punkt jest rowniez, jak najbardziej, na miejscu. W koncu to jest forum o tematyce zwiazanej z muzyka elektroniczna, szczegolnie trance, wiec wlasnie powinnismy sie zajmowac tymze gatunkiem. Na pewno znalazlbym pare tematow w tym dziale spoza gatunku.

Co do ostatniej propozycji, lepiej jest juz nazywac A State of Trance, gdyz wiekszosc tematow sie tak nazywa (jak nie wszystkie) Bedzie ladniej wygladac.

Pozdrawiam,
Ostatnio edytowano 2008-11-08, 21:19 przez DREaX, łącznie edytowano 2 razy
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez Tavistock » 2008-11-09, 15:02

Atlas napisał(a):4. Gdy audycja nadal trwa, mozemy dodac temat i sukcesywnie uzupelnic trackliste sluchajac seta na zywo.

punkt wydaje mi sie niepotrzebny,
Pozostale pomysly popieram.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez wisnia118 » 2008-11-09, 17:19

jak dla mnie to napisze tak -

4. Gdy audycja nadal trwa, mozemy dodac temat i sukcesywnie uzupelnic trackliste sluchajac seta na zywo.

jak dla mnie nie potrzebny ten punkt!!!

i z nazwa tematow zostanmy przy tym co jest po co mieszac jak dobrze jest
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron