Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

co to Regulaminu ?

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

co to Regulaminu ?

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 13:17

Nikt nie czyta regulaminu ani admini modzi czy zwykli userzy nikt. odpowiedzcie sobie kiedy ostatnio przeczytaliscie regulamin od deski do deski czy czytacie go co jakis czas zeby lepiej go zapamietac zeby lepiej sprawowac swoja funkcje zapewne nie.A jezeli wy nie czytacie to taki zwykly uzytkownik juz napewno nie czyta i pozniej znajduje posty z kometarzem w dziale trackilista choc 3 punkt jest pogrubiony jako jedyny i jest napisane tam "Nie komentujemy tracklist." :|
i posty typu
"Naprawde ASOT na poziomie ;> warto przesluchac ... Polecam wszystkim"
"milo sie dzis sluchalo .. to byly cudne 2 h ; )"
i co usunac je tak USUNAC I JESZCZE OSTRZEZENIE za brak znajomoci regulaminu tracklisty ktory mozna przeczytac w 20-30sekund napewno szybcjej niz oni napisali tego posta :/

i tak samo w innych dzialach z innymi zeczami jak jest jakis nadmierny off topic i usuwamy juz komus te posty to ostrzezenie bo co daje to usuniecie wsumie tylko strate postow i to ze ta osoba znowu zacznie robic of w innym temacie azeby nadrobic to co stracila :/
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez Joy » 2008-05-23, 14:29

Skad wiesz ze nikt nie czyta... ja czesto sprawdzam regulamin :)

Masz racje ze wiekszosc userow nawet nie zagladala do regulaminu, ale kazdy rejestrujac sie na tym forum ma obowiazek przestrzegania zasad w nim panujacych.
W sumie ja bylbym rowniez za dawaniem ostrzezen, w koncu jest to lamanie regulaminu, zasmiecanie forum, ect.
To prawda, znajda sie tacy, ktorzy z jednego ostrzezenia zrobia afere na cale forum... ale zgadzam sie z Szakalem ze do kwestii przestrzegania regulaminu, szczegolnie w pisanych postach, nalezy podejsc bardziej rygorystycznie i karac za niski poziom postow, zakladanie tematow w nieodpowiednich dzialach, razace bledy ortograficzne, wulgarne zachowanie, itp.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 14:38

joy17 napisał(a):Skad wiesz ze nikt nie czyta... ja czesto sprawdzam regulamin

ale nie czytasz go od deski do deski tylko zapewne sprawdzasz czy sie nie mylisz w jakiejs sytulacj ;) jak czytasz caly no to zwracam honor.
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-05-23, 17:02

O Matko i corko ;/
ciekawszych rzeczy nie ma ?!

tak, czytam regulamin od deski do deski! ba.! pomagam Ci go tworzyc ;
wlasciwie w czym problem ??

usuwam z ASOT'ow cala mase postow zasmiecajacych, pustych, plytkich, dennych :|

co do traclist. jak juz jest pelna podana to zamknac temat i dziekuje, jak ktos cos chce dodac, to PW i koniec sprawy

jakie ciezkie :goraco:
MAGDA
 

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 17:14

to zamykaj dzial asot po dodaniu linkow i jak ktos bedzie chcial dodac jakis sensowny kometarz to mu tylko wtedy otworzysz...
wlasciwie w czym problem ??
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-05-23, 17:22

SzAkAl napisał(a):to zamykaj dzial asot po dodaniu linkow i jak ktos bedzie chcial dodac jakis sensowny kometarz to mu tylko wtedy otworzysz...

hahahaha.!

i na PW mi napisze "otworz bo chce cos sensownego napisac"
\buahahaha
Ty jestes ADMIN ?! :lol:
MAGDA
 

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 17:24

wiesz napisalem post pokroju twojego zebys widziala jak to wyglada i jak ja powinnem na to zareagowac....


wlasnie dostalem pw :
Kod: Zaznacz cały
"Witam

Jesli dostalem ostrzezenie to po jakims czasie ono zostaje zdjete czy w jakis sposob jest nieaktywne? Pytam bo zauwazylem, ze takowe otrzymalem, a niestety w Regulaminie nic o tym nie znalazlem.

Pozdrawiam"


i tak ludzie czytaja regulamin :/
Ostatnio edytowano 2008-05-23, 17:27 przez SzAkAl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-05-23, 17:28

ja pierdziuu

problem goni problem :smiech:
nie wiem po co ten temat tak szczerze ale luz.
to ze mamy pilnowac porzadku chyba kazdy wie
MAGDA
 

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 17:33

robic a wiedziec to 2 rozne zeczy ;)
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-05-23, 17:44

Bozeszzzzzz !!

juz nie rob z siebie takiego co to oh i ah tylko sam blokuj tematy uswaj posty etc a nie tylko do nas cos bo za malo i za malo ;/

i nie badz teraz wredny, ze moze tylko wiemy a nie robimy bo robi mi sie zal z lekka :|

trzeba bylo wyslac mass bota do modow a nie zakladac jakies tematy dosc logiczne dla normalnego usera
Ostatnio edytowano 2008-05-23, 17:44 przez MAGDA, łącznie edytowano 1 raz
MAGDA
 

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 17:51

juz ci koedys pokazywalem logi czynosci ile masz ty a ja wiec nie mow mi ze ja nic nie robie bo jezeli bys zrobila tyle co ja do tej pory to to by to wszystko inaczej wygladalo...

pozatym poczulas sie bardzo urazona tym tematem a on nawet nie byl kierowany w ciebie :|

chodzi o ogolne postepowanie a nie o ze nikt nic nie robi ba sa niektore osoby ktore spedzaja tu bardzo duzo czasu i dbaja o to 4um...

jak bedziesz adminem to sobie bedziesz wysylac mass pw...
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-05-23, 17:53

SzAkAl napisał(a):Nikt nie czyta regulaminu ani admini modzi czy zwykli userzy nikt.

tak poczulam sie wlasnie urazona.

SzAkAl napisał(a):nie mow mi ze ja nic nie robie

a gdzie tak napisalam ?!

wez czytaj ze zrozumieniem,

SzAkAl napisał(a):sa niektore osoby ktore spedzaja tu bardzo duzo czasu i dbaja o to 4um...

tak tak. Nasz jedyny wielki Admin SZAKALL :brawo:

btw.

skoro mam za malo czynnosci bo nie siedze 24 h na dobe na forum to mnie wywal Jezuu. wyszlam z grupy toi mnie wrzuciles spowrotem bo niby to sobie zasluzylam zeby w niej byc . ja pierdziuuu :rozpacz:
Ostatnio edytowano 2008-05-23, 17:56 przez MAGDA, łącznie edytowano 3 razy
MAGDA
 

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 17:55

uczepilas sie czesci z wypowiedzi moze calego mojego posta nie przeczytalas ? to przeczytaj go jeszcze raz dokladnie ze zrozumieniem i dopiero pozniej pisz
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Postprzez MAGDA » 2008-05-23, 17:57

zejdz mi z oczu . nie dyskutuje z Toba !!
MAGDA
 

Postprzez SzAkAl » 2008-05-23, 18:02

wiesz jaki jest twoj najwiekszy problem to ze nie potrafisz oddzielic 4um od zycia prywatnego...
MAGDA napisał(a):zejdz mi z oczu .
nie jestem ci na oczach bo jestes u siebie a jezeli cos ci nie pasuje to wyjdz z 4um i nie czytaj mojch postow badz dodaj mnie na liste ignorowanych...
Avatar użytkownika
SzAkAl
-#1400
-#1400
 
Posty: 447
Dołączył(a): 2006-07-21, 11:20
Lokalizacja: ZdW

Następna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron