Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Dzial "Internetowe sklepy muzyczne"

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Dział "Internetowe sklepy muzyczne"

Postprzez Joy » 2009-05-15, 13:21

Dzisiaj na forum jeden uzytkownik zaproponowal utworzenie dzialu dotyczacego sklepow muzycznych takich jak beatport czy audiojelly, w ktorym moznaby zamieszczac wszelkiego rodzaju FAQ, jak sie zarejestrowac, jak kupowac, sposoby platnosci, jak zalozyc konto PayPal, top10 serwisow muzycznych, itp. Nieukrywam, ze pomysl bardzo mi sie spodobal. Co sadzidzie na temat takiego dzialu? ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Creative » 2009-05-15, 13:32

No pomysl bardzo fajny.

ja proponuje zmienic dzial Software na "Muzyka i Software" i umieszczac takie porady w dziale :Porady"
aa.asot.pl/porady-vf149.htm
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Piochu » 2009-05-15, 18:10

takze popieram ten pomysl :)
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Muras » 2009-05-16, 09:23

heh i na co to nam?
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez CaLi » 2009-05-16, 16:35

szczerze?? mnie to "wsierawno" z bardziej na NIE powiedzcie jakie byly by plusy tego dzialu .... ile ten dzial by przezyl ... kto by sie tym dzialem interesowal :?:
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2009-05-16, 18:57

Dzialy te jak powstana, nie beda puste, ale od razu znajda sie w nich tutoriale, nad ktorymi wlasnie pracujemy. Uwazam, ze to wazne wzbogacenie merytoryczne, szczegolnie ze podobnego rozwiazania nie spotkalem jeszcze na innych forach. Sa osoby, ktore chcialyby nabywac utwory legalnie, to wlasnie dla nich bylby ten FAQ. Dodatkowo moglibysmy zamieszczac TOP10 kazdego sklepu wraz z linkami do odsluchu.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Muras » 2009-05-16, 20:22

Nie zebym byl zawsze na nie bo tak ogolnie mnie to ryba :Dale i tak wiem ze raczej malo kto bedzie z tego korzystal. Zadalbym sobie teraz pytanie na co mi to skoro i tak sciagam. Troszku dziwna sprawa jak na forum warezowe. Te top 10 to ciekawe kto by uzupelnial jak to sie co dzien zmienia :D
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Tavistock » 2009-05-17, 10:21

Joy napisał(a):Sa osoby, ktore chcialyby nabywac utwory legalnie, to wlasnie dla nich bylby ten FAQ.


To jest chyba jedyne i logiczne wytlumaczenie tego co chcecie zrobic. Choc ja poszedlem dalej, otoz chodzi mi o pozycjonowanie strony w google, czy wlasnie ten proponowany zabieg nie przyczyni sie do wyzszych notowan naszej strony?? Beatport czy audiojelly sa sklepami internetowymi, bardzo popularnymi, byly by linki do tych sklepow, jakies odnosniki itp. i zadaje mi sie ze to oprawi nasza pozycje, nie wiem moze sie myle.

Tylko nie chcialbym podobnej sytuacji jak z dzialem "recenzje" ktory dawno temu umarl i chyba pasowalo by go usunac.

A co do samego pomyslu, to jezeli bedzie osoba lub dwie ktore tym sie zaopiekuja to ja nie mam nic kompletnie przeciwko. Ĺťycze powodzenia :P
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow


Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron