Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Odnosnie "Poszukiwane"

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Odnośnie "Poszukiwane"

Postprzez Joy » 2009-01-04, 12:24

Co sadzicie o tym, aby osoby ktore na swoim koncie posiadaja warna, mialy zakaz pisania w dziale "Poszukiwane". Pomysl ujawnil sie po rozmowie z Cali, a jego urzeczywistnienie pomogloby nam w bardziej zdecydowany sposob karac userow lamiacych regulamin forum.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez CaLi » 2009-01-04, 12:26

moje zdanie jest znane ale trzeba by bylo to jeszcze dokladnie przemyslec ..by nie zadzkodzic forum tym nowym punktem
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2009-01-04, 12:32

Przeczytalem jeden komentarz na SB... litosci, przeciez nikt nie otrzymuje warnow bez powodu, kazdy jakos sobie na to zasluzyl. Zmiana w zaden sposob nie zaszkodzi osobom, ktore znaja i przestrzegaja regulamin :) obawiac moga sie jedynie Ci drudzy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Tavistock » 2009-01-04, 12:43

Joy napisał(a):Zmiana w zaden sposob nie zaszkodzi osobom, ktore znaja i przestrzegaja regulamin :) obawiac moga sie jedynie Ci drudzy

Tez mi sie tak wydaje, aczkolwiek nie wiem czemu mielibysmy ludziom z warnem zabronic dostepu do tego dzialu, czym sobie zasluzyli?? I co nam da to ze ich zablokujemy??

CaLi napisał(a):moje zdanie jest znane
ja na przyklad go nie znam ;)
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Joy » 2009-01-04, 12:50

Tavistock napisał(a):Tez mi sie tak wydaje, aczkolwiek nie wiem czemu mielibysmy ludziom z warnem zabronic dostepu do tego dzialu, czym sobie zasluzyli?? I co nam da to ze ich zablokujemy??


Świadomosc surowszej kary, a co za tym idzie, wieksza "motywacja" do przestrzegania regulaminu :)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Muras » 2009-01-04, 12:54

pomysl dobry ........................... jakby na tym forum panowal chaos i bezprawie ...
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Tavistock » 2009-01-04, 13:00

Joy napisał(a):Świadomosc surowszej kary, a co za tym idzie, wieksza "motywacja" do przestrzegania regulaminu
no zgadza sie.
Mam inny pomysl tylko nie wiem czy system forum na to pozwoli. Otoz np. gdy user dostanie warna w dziale z download to zeby mial brak dostepu do niego, i analogicznie w innych dzialach.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez wisnia118 » 2009-01-04, 14:01

z dzialem poszukiwane to w sumie dobry pomysl moze i by tak zrobic
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez VerTax » 2009-01-04, 14:15

Albo dostopniowac system:

1 warn- zakaz pisania w "poszukiwane"
2 warny- zakaz pisania w "poszukiwane" i "download"
3 warny- wiadomo zakaz pisania postow

Ogolnie idea dobra :)
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Tavistock » 2009-01-04, 14:31

VerTax napisał(a):Albo dostopniowac system:

1 warn- zakaz pisania w "poszukiwane"
2 warny- zakaz pisania w "poszukiwane" i "download"
3 warny- wiadomo zakaz pisania postow


Popieram pomysl VerTa, bedzie jasno okreslone co grozi za nie przestrzeganie regulaminu i wtedy nie bedzie zadnych dyskusji, dlaczego tak a nie tak.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Kanes » 2009-01-04, 15:51

Rowniez pomysl Vertaxa mi sie podoba i jestem za ;)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Joy » 2009-01-04, 18:42

VerTax napisał(a):Albo dostopniowac system:

1 warn- zakaz pisania w "poszukiwane"
2 warny- zakaz pisania w "poszukiwane" i "download"
3 warny- wiadomo zakaz pisania postow


Pomysl dobry :)
Nie wiem jak to wyglada od technicznej strony, tak aby system automatycznie blokowal dostep do dzialu. To musi sprawdzic czerwony ;-)
Ja robie cos takiego, kiedy jakis user notorycznie lamie regulamin w download i ma juz kilkanascie warnow... blokuje dostep do jednego dzialu z muzyka.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Tavistock » 2009-01-06, 09:42

Zauwazylem ze ostatnio w dziale "poszukiwane" pojawil sie wzmozony ruch, w sensie pisania postow ktore sa zabronione i za ktore dajemy warny. Kilka razy napisalem tylko koment pod wiadomoscia dalem tez kilka warnow, ale sytuacja nadal sie powtarza.
Wiec w zwiazku z tym mam taka propozycje. Otoz, jezeli konkretny problem zostanie rozwiazany w dziale "poszukiwane" to byl bym za tym, aby dany temat przesunac do dzialu z singlami tudziez innego, tak aby inni zgodnie z regulaminem mogli z niego korzystac.
No bo niejednokrotnie zdarza sie, ze ktos potrzebuje nuty ktora wlasnie jest przez kogos poszukiwana i nie moze w zaden sposob zyskac dostepu do niej, bo za pisanie posta w dziale poszukiwane dostanie warna, albo gdyby chcial napisac taki sam temat to moderacja go usunie bo tematy sie dubluja. Sytuacja jest patowa.

Proponuje zastanowic sie nad rozwiazaniem tego problemu, ewentualnie usunac punkt w regulaminie ktory zabrania pisac w tym dziale postow.

:-)
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Joy » 2009-01-06, 12:03

Pomysl wart przemyslenia ale zaczekam ze swoim zdaniem dopuki wiecej osob sie nie wypowie ;)

Tavistock napisał(a):No bo niejednokrotnie zdarza sie, ze ktos potrzebuje nuty ktora wlasnie jest przez kogos poszukiwana i nie moze w zaden sposob zyskac dostepu do niej


Wystarczy PW do autora postu
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Tavistock » 2009-01-06, 14:01

Joy napisał(a):Wystarczy PW do autora postu
wszystko sie zgadza tylko generalnie o to mi chodzi ze zazwyczaj ludzie prosza o jakies nowinki czy tez rarytasy. Wiec gdyby taki temat przeniesc do dzialu z download to mogli by z tego inni korzystac i wzbogacily by sie zasoby forum w tym temacie.
Niektorzy powiedza pewnie ze nie o to w tym wszystkim chodzi zeby tylko pobierac, ale przeciez wiekszosc userow wlasnie po to tu jest.
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Następna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron