Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Do moderatorow

Sprawy dotyczace dzialania i obslugi forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Muras » 2008-12-08, 14:19

Dodam tez takie 2 grosze od siebie poniewaz uwazam ze zle sie dzieje w gronie moderatorow...

Wczoraj juz 2ga osoba zlozyla skarge na Dawida nie wiem co na to administracja ale uwazam ze jest to spowodowane tym ze moderatorzy zapominaja ze oprocz stawiania warnow sa jeszcze inne rzeczy ktorymi moga sie zajac... NIe wbijajmy warnow na sile, jak ktos naprawde na to zasluguje na warna to powinien go dostac a jak nie to po co se rece brudzic...

Sadze tez ze dawanie osobom warnow za brak edycji postow z przed 2 miesiecy (za ktore juz kiedys dostali ostrzezenia) jest bez sensu i prowadzi tylko do niepotrzebnych konfliktow... Magda ostatnio w naszym temacie w dziale download daje duzo takich osob... Jak bysmy mieli kazdemu co rok temu nie edytowal postow dawac od nowa warny to kazdy na forum mialby ostrzezenie...
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez CaLi » 2008-12-08, 14:23

Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami.
Przemyslcie troszke swoja prace.
Rola moderatora nie polega tylko na dawaniu warnow .. nie mozemy karac ludzi za nie edytowane posty sprzed 2 miesiecy i dalej ... odstraszamy tym userow. Starajmy sie zalatwiac to w inny sposob... tak by i NAM i userom zycie na forum plynelo przyjemnie bez niepotrzebnych spiec:) ;-)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Stephansky » 2008-12-08, 14:30

Ostrzezenie daje tylko gdy ktos naprawde sobie na to zasluzyl. Czesto zanim wsadze warna upominam przez pw. Daje 24h na poprawe. Gdy ktos to oleje - laduje warn ;-) Patrze 3 razy na date i godzine. Raz bym sie niezle sparzyl. Wiem ze slowa Murasa sa kierowanie mniej i wiecej rowniez do mnie, gdyz jestem nowym moderatorem. Nie mam Ci tego za zle ;-) Świety i nie omylny nie jestem :)
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez CaLi » 2008-12-08, 17:32

Dawid .. mimo wielkiej sympatii do Ciebie jesli dalej bedziesz dzialal jak dzialasz niestety bedziesz sie musial pozegnac z ranga moderatora.


Przypominam Moderacja to nie wyscig kto da wiecej warnow !!!!!!!
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez wisnia118 » 2008-12-08, 19:55

Muras napisał(a):Sadze tez ze dawanie osobom warnow za brak edycji postow z przed 2 miesiecy (za ktore juz kiedys dostali ostrzezenia) jest bez sensu i prowadzi tylko do niepotrzebnych konfliktow...


w 10000% zgadzam sie z Toba ;]
Avatar użytkownika
wisnia118
Administrator
Administrator
 
Posty: 335
Dołączył(a): 2006-07-22, 08:49
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Joy » 2008-12-08, 20:11

To jest oczywista sprawa, ze warny leca za biezace posty :) Tj takie do 21 dni, bo wtedy wiadomo, czy user zostal juz ukarany czy nie.
A ja stane w tym momencie w obronie Dawida... Muras, z pewnoscia 2 miesiace to czas, o ktorym przeczytales w ostatnim temacie ze skarga na Dawida. Tak napisal autor tego tematu. Zamiast powtarzac teraz za wszystkimi, po prostu sprawdzilem jego posty... okazuje sie, ze mial nieedytowane sprzed 2 tygodni. Tak wiec rada z mojej strony, sprawdzajcie wszystko u zrodla ;)
Co do reszty warnow Dawida sie nie wypowiadam, poniewaz ich nie analizowalem... ale poswiece wreszcie z godzinke, i wtedy bede mogl naprawde obiektywnie ocenic prace Dawida. Bo takie cos, ze ktos napisal tak, i zaraz kazdy za nim powtarza... nie kierujmy sie emocjami :)
Koles dostal warna, i zaczal wypominac pozostale ostrzezenia wystawione przez Dawida, dla mnie smieszne... najlepsza obrona jest atak.
Ostatnio edytowano 2008-12-08, 20:14 przez Joy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Muras » 2008-12-08, 20:18

ale ja nie krytykuje Dawida ani nawet nie podwazam jego decyzji tylko daje rade na przyszlosc zeby zapobiec takim sytuacja... a o te warny za posty z przed 2 miesiecy juz dawno chcialem napisac bo Magda nas bombardowala takimi userami ;)
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez Joy » 2008-12-08, 20:21

O tak, co do Magdy to nie bylem nawet w stanie sprawdzic wszystkich jej zazalen, a wiekszosc dotyczyla wlasnie "przterminowanych" postow. Ale nie jest przeciez modem :)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez CaLi » 2008-12-08, 20:27

Muras napisał(a): Magda nas bombardowala takimi userami ;)


Bo Magdzie wszystko przeszkadza i wiele osob wadzi. ;-)
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Poprzednia strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron