Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Odnosnie ograniczenia download

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Odnośnie ograniczenia download

Postprzez Joy » 2009-03-24, 13:21

Sluchajcie

Od jakiegos czasu przewija sie na forum pomysl ograniczenia dostepu do download, wczoraj po konsultacji z Cali utworzylem ukryta grupe z dostepem do dzialu Trance dla wszystkich userow powyzej 200 postow, podobnie jak ma to miejsce w przypadku dzialu Poszukiwane i grupy request, z tym ze tam ograniczenie dostepu do grupy wynosi 25 postow. W dniu dzisiejszym zdecydowalem o tymczasowym zniesieniu jakichkolwiek ograniczen, gdyz sprawa nie jest taka prosta, jakby moglo sie wydawac. Po pierwsze, czy ustalony poziom jest wlasciwy, byc moze 200 postow to troszeczke za duzo jak na warunki naszego forum. Poza tym taka forma ograniczenia niesie za soba ryzyko sztucznego nabijania postow, czego chcialbym uniknac. Poza tym na forum latwo mozna znalesc userow, ktorzy jak najbardziej zasluguja na dostep do tego dzialu, ale nie spelniaja wymagan ilosci postow. Istnieje drugi pomysl ograniczenia dostepu do dzialu trance, mianowicie ukryta grupa z dostepem dla osob wybranych przez administracje. W specjalnym temacie kazdy chetny moglby zglaszac swoja kandydature, pod uwage mozna by wziasc dotychczasowa aktywnosc userow.
Oba pomysly maja swoje zalety i wady, dlatego ostatecznie chcialem wyjsc z propozycja ich polaczenia... otoz, zalozyc dwie ukryte grupy z dostepem do dzialu Trance, przykladowo moglyby sie nazywac Music i Music chosen. Do pierwszej grupy automatycznie wchodziliby userzy powyzej okreslonego poziomu postow, i tutaj moze nie bylbym az tak restrykcyjny, mysle ze 100 postow wydaje sie byc jak najbardziej na miejscu. Do drugiej grupy dodawani byliby uzytkownicy, ktorzy nie spelniaja wymagan 100 postow, ale zdaniem administracji powinni miec dostep do dzialu trance. Pomysl dwoch ukrytych grup wbrew pozorom nie jest skomplikowany... wczoraj wieczorem z powodzeniem przeprowadzilem test takiego systemu.

Chcialbym uslyszec Wasze opinie:
1. Czy wogole ograniczenie dostepu do tego dzialu uwazacie za dobry pomysl
2. Jesli tak, to ktory pomysl uwazacie za najbardziej odpowiedni (sa 3, grupa z dostepem od ilus tam postow; grupa z dostepem dla wybranych przez admina; obie grupy jednoczesnie).
3. Jaki poziom (ilosc) postow dostepu do dzialu Trance uwazacie za najbardziej odpowiedni.
4. Jakie uwagi Wam sie jeszcze nasuwaja.
Ostatnio edytowano 2009-03-24, 16:09 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez natural. » 2009-03-24, 13:25

Joy napisał(a):1. Czy wogole ograniczenie dostepu do tego dzialu uwazacie za dobry pomysl
2. Jesli tak, to ktory pomysl uwazacie za najbardziej odpowiedni (sa 3, grupa z dostepem od ilus tam postow; grupa z dostepem dla wybranych przez admina; obie grupy jednoczesnie).
3. Jaki poziom postow dostepu do dzialu Trance uwazacie za najbardziej odpowiedni.
4. Jakie uwagi Wam sie jeszcze nasuwaja.



1. Pomysl swietny ..
2. Obie grupy jednoczesnie z pulapem 150 postow (3.) ...
4. nie mam wiecej pytan ...
Avatar użytkownika
natural.
-#vip
-#vip
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2008-11-09, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez DREaX » 2009-03-24, 13:32

1. Owszem.
2. Obie grupy powinny funkcjonowac.
3. 100
4. Brak innowacji aktualnie.
DREaX
-#2200
-#2200
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 2008-05-18, 13:18
Lokalizacja: Polska

Postprzez B0BS0N » 2009-03-24, 13:52

1. Jestem za
2. Obie grupy
3. 100 MAX (to i tak bedzie duzo)
4. Ja bym tu wszystkich zwolnil w piz*ziec.... i tych ze strazy miejskiej wyje*al, oni tylko stoja i pieniadze kradna. :D

:doh:
Ostatnio edytowano 2009-03-24, 20:11 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Stephansky » 2009-03-24, 14:45

1. Jak najbardziej za.
2. Obie grupy.
3. 100
4. Bez uwag
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez JADD » 2009-03-24, 15:33

1. Czy wogole ograniczenie dostepu do tego dzialu uwazacie za dobry pomysl
2. Jesli tak, to ktory pomysl uwazacie za najbardziej odpowiedni (sa 3, grupa z dostepem od ilus tam postow; grupa z dostepem dla wybranych przez admina; obie grupy jednoczesnie).
3. Jaki poziom postow dostepu do dzialu Trance uwazacie za najbardziej odpowiedni.
4. Jakie uwagi Wam sie jeszcze nasuwaja.

1.Tak pomysl jest bardzo dobry ,byc moze w jakiejs mierze pozbedziemy sie ssaczy.
2.obie grupy -ten pomysl najlepszy wedlug mnie:-)
3.150
4. brak
Avatar użytkownika
JADD
-#850
-#850
 
Posty: 275
Dołączył(a): 2008-02-02, 21:10
Lokalizacja: z EnTrance

Postprzez Rogal » 2009-03-24, 15:37

to takie ala members ; ) kazde forum jest inne na wielu siedzialem na wielu musialem sie wykazac by dostac te wysza range i dostep to dzialu download itp zawsze bylo pod uwage brana ilosc zalozonych tematow i sensowne wypowiedzi ilosc postow co za tym idzie tez
pomysl jest dobry napewno i nie ma co marudzic ze przyda sie zmiana na forum

01. zdecydowanie tak (wyeliminuje sie ssakow ja jeszcze bym pomyslal nad sprawa taka ze cos od siebie wykazac sie czyms zeby bylo widac ze ktos no ma jakies pojecie o muzyce itp te sytacje widzialem na wielu forach i to dobrze funkcjonowalo
02. ilosc postow nie zawsze wskaze te osobe ktora zasluguje na dostep ; ) moze jestem troszke za bardzo wymagajacy ale zdecydowanie decyzja admina po obserwacji forumowicza ; )
03. moze zle rozumie pytanie no ale trzeba pisac cos z sensem nie tylko "dzieki za wrzut nutka niezla" bo jak widze taki post to mnie krew zalewa :-| no i edity
04. bylbym za tym zeby asot.pl byl forum muzycznym a nie dzialal jako cos ala warez ...ale dzial download jest z pewnoscia uatrakcyjnieniem
Ostatnio edytowano 2009-03-24, 15:38 przez Rogal, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Creative » 2009-03-24, 17:47

Joy napisał(a):1. Czy wogole ograniczenie dostepu do tego dzialu uwazacie za dobry pomysl


Oczywiscie ;)
Pomysl bardzo dobry.

Joy napisał(a):2. Jesli tak, to ktory pomysl uwazacie za najbardziej odpowiedni (sa 3, grupa z dostepem od ilus tam postow; grupa z dostepem dla wybranych przez admina; obie grupy jednoczesnie).


Grupa z dostepem od ilus tam postow.

Joy napisał(a):3. Jaki poziom (ilosc) postow dostepu do dzialu Trance uwazacie za najbardziej odpowiedni.


100 postow to wystarczajaca ilosc.
100 a porzadnych postow

Joy napisał(a):4. Jakie uwagi Wam sie jeszcze nasuwaja.


Rowniez brak uwag :)
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Piochu » 2009-03-24, 17:57

1. Pomysl bardzo dobry
2. Dwie ukryte grupy to najlepsza opcja.
3. 200, moim zdaniem to optymalny poziom. Dlaczego ?? No niech mi wytlumacza Ci co chca 2 grupy, jaki sens ma ten podzial przy 100 postach ?? Pokazcie mi takich co maja mniej niz 100 postow i zasluguja na dostep do dzialu Trance ?? moze z 3 takich na sile by sie znalazlo, z czego pewnie 2 z tych 3 wogole by sie nie upomnialo o ten dostep. Pamietajcie ze to jest tylko ograniczenie na dzial Trance, wiec na calej reszcie download mozna sobie spokojnie ponabijac 100 postow w 3-4 dni...
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Creative » 2009-03-24, 18:01

Piochu napisał(a):Pamietajcie ze to jest tylko ograniczenie na dzial Trance, wiec na calej reszcie download mozna sobie spokojnie ponabijac 100 postow w 3-4 dni..


No wiadomo ;)

100 ale porzadnych postow. Nie takich na szybko. Osoby ktore zostana przylapane na "nabijaniu" postow, beda odpowiednio nagradzane.

A moderacja forum, bardziej przycisnie tych, starajacych sie o dostep do grupy :)


Ps.

Czy do grupy nowy uzytkownicy beda automatycznie przydzielani, czy bedzie sie tym zajmowala administracja ?
Avatar użytkownika
Creative
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 2007-08-01, 10:33
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Joy » 2009-03-25, 01:28

Creative napisał(a):Czy do grupy nowy uzytkownicy beda automatycznie przydzielani, czy bedzie sie tym zajmowala administracja ?


Po osiagnieciu wymaganego pulapu postow, oczywiscie userzy beda automatycznie dodawani przez system do grupy. W przypadku drugiej grupy, wybor bedzie nalezal do adminow ;)
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Re: Odnośnie ograniczenia download

Postprzez CaLi » 2009-03-25, 07:56

Joy napisał(a):
1. Czy wogole ograniczenie dostepu do tego dzialu uwazacie za dobry pomysl


1. GENIALNY
Joy napisał(a):2. Jesli tak, to ktory pomysl uwazacie za najbardziej odpowiedni (sa 3, grupa z dostepem od ilus tam postow; grupa z dostepem dla wybranych przez admina; obie grupy jednoczesnie).


2.Ja mam jeszcze inna Uwage DO grupy bedzie dodawac sie osobe poprzez wypowiedzi Vipow Modow i Adminow w specjalnie zrobionym do tego dziale :]

Joy napisał(a):3. Jaki poziom (ilosc) postow dostepu do dzialu Trance uwazacie za najbardziej odpowiedni.


jesli caly dzial muzyczny caly download 200, jezeli tylko trance 150

Joy napisał(a):4. Jakie uwagi Wam sie jeszcze nasuwaja.


troche ich mam ale to juz prywatnie na gg
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Tavistock » 2009-03-25, 12:33

Jestem ciekaw jak to wszystko bedzie wygladalo po tych zabiegach. :luka:
Od siebie dorzucilbym 5 groszy podniosl poprzeczke dla rangi VIPa. I wtedy ktos dostanie VIPa to dostanie rowniez dostep do download.

Ilosc postow: od 200; Punkty "pomogl": od 15; Tematow: minimum 30; Na forum: przynajmniej 6 miesiecy. Do tego: Kultura osobista ... Subiektywna ocena ... Dobry przyklad ... Download korzyscia a nie celem glownym .. Ĺťadnych ostrzezen ... Nienaganny wyglad... :P
Avatar użytkownika
Tavistock
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 1554
Dołączył(a): 2007-05-25, 12:51
Lokalizacja: Rzeshow

Postprzez Joy » 2009-03-25, 13:06

Tavistock napisał(a):Od siebie dorzucilbym 5 groszy podniosl poprzeczke dla rangi VIPa. I wtedy ktos dostanie VIPa to dostanie rowniez dostep do download


Wlasnie chcielibysmy uniknac mieszania grupy VIP z dostepem do download... grupa VIP z zalozenia miala byc elita, i tak tez bedzie w przyszlosci. Podniesienie poprzeczki jak najbardziej, bedziemy sie nad tym zastanawiac.

Cali napisał(a):2.Ja mam jeszcze inna Uwage DO grupy bedzie dodawac sie osobe poprzez wypowiedzi Vipow Modow i Adminow w specjalnie zrobionym do tego dziale


Oczywiscie, swietny pomysl
Ostatnio edytowano 2009-03-25, 13:09 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Rogal » 2009-03-25, 15:03

CaLi napisał(a):2.Ja mam jeszcze inna Uwage DO grupy bedzie dodawac sie osobe poprzez wypowiedzi Vipow Modow i Adminow w specjalnie zrobionym do tego dziale


swietny pomysl :roll:
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Następna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron