Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Odnosnie ograniczenia download

Propozycje, zazalenia oraz informacje odnosnie dzialalnosci forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Joy » 2009-04-10, 22:38

To wtedy lepiej by bylo odpuscic sobie jakiekolwiek ograniczenia... nie mialoby to najmniejszego sensu :) Tak to bedziemy obserwowac, jak ograniczenie dostepu do tego dzialu ma sie do ilosci nowych rejestracji... wylkuczamy rejestracje w celu sciagania muzyki, nowi userzy mogliby nawet nie wiedziec, ze taki dzial istnieje. Jezeli "eksperyment" sie powiedzie, powiedzmy po miesiacu, bedziemy myslec nad ew. ograniczeniem do pozostalych fuli na forum ;) Rownoczesnie bedziemy robic wszystko, aby forum z kazdym miesiacem stawalo sie coraz bardziej atrakcyjne. Z pewnoscia atmosfera panujaca u nas jest niepowtarzalna, dzien z audycja forumowa przyciaga tylu userow, co w czasie trwania ASOTa, wkrotce rusza konkurs DJski, trwaja prace nad skladanka ;) wierze, ze to nie ostatnie atrakcje, ktore wzbogaca nasze forum jeszcze w tym roku :mrgreen:
Cos za cos, jak to sie mowi... promocja forum nabierze tempa wraz z ograniczeniem downloadu.

PS. Od teraz obowiazuje ograniczenie od 50 postow, za tydzien wzrosnie od 100
Ostatnio edytowano 2009-04-10, 23:15 przez Joy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Carl Van Gander » 2009-04-11, 17:39

A mam pytanie, czy jest mozliwosc obejrzenia statystyk :D bo je lubie i ciekawia mnie one.
No tak atrakcje nie spotykane gdzie indziej na pewno przyciagna forum tak jak w temacie aa.asot.pl/topics112/film-rekla ... t13342.htm mozna w tym filmie wszystko uwzglednic i stad bedzie reklama i mozliwosc zgarniecia nowych uzytkownikow no i wlasnie wpadl mi taki ciekawy pomysl :devil: na fotce jest teraz taka opcja ze mozna wysylac wiadomosci masowo :D nawet szukac na jakis stronach fankluby cos typu blogi lub jak na Nasza-Klasa sa fora :D ASOT'a i wyslac hm moze wizytowke obrazkowa lub gifowa co wy na taka reklame :D albo ( :D ) ustawmy opis na gg na 2 dni :P i Ci co maja Nowe GG to moga sie rozpisac ja sam nie wiem jakies propozycje co do tego opisu czy jak kto chce? ZRÓBMY SZABLONY TYCH WIADOMOŚCI Czekam na opinie co do moich pomyslow :) :-D
Ostatnio edytowano 2009-04-11, 17:50 przez Carl Van Gander, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Carl Van Gander
-#850
-#850
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2008-03-21, 00:58
Lokalizacja: Ełk

Postprzez B0BS0N » 2009-04-11, 18:05

Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Carl Van Gander » 2009-04-11, 18:22

B0BS0N, dzieki :)
Ja mysle, ze na fotce kto ma konto dobre by bylo powysylac cos w tym stylu:

Sluchasz Trance'u? Znasz najlepsza audycje Trance na swiecie "A State Of Trance? Jest swietne forum o tej tematyce, gdzie mozna znalezc aktualne epizody nie tylko A State Of Trance Armin'a Van Buuren'a, ale takze Tiesto i Ferry'ego Corstena. Przejrzyste z ciekawymi dzialami oraz atrakcjami dla forumowiczow. GORĄCO ZAPRASZAM aa.asot.pl/ !!!
Ostatnio edytowano 2009-04-11, 18:54 przez Carl Van Gander, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Carl Van Gander
-#850
-#850
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2008-03-21, 00:58
Lokalizacja: Ełk

Postprzez Rogal » 2009-04-12, 00:54

co do wysylania takich wiadomosci jestem bardzo na nie ... strasznie mnie derwuja takie anty-reklamy ktore podchodza mi spamem wiem ze z pewnoscia wiekszy procent dowiedzial by sie o istnieniu owego forum ale dla wielu ludzi takie wiadmosci czy na gg czy na fotce czy poczcie psuja duzo nerwow ... dlatego bede przeciwny temu nie przychodzi mi teraz nic do glowy z racji godziny ktora jest ale napewno jest duzo innych pomyslow na dobra promocje forum
Ostatnio edytowano 2009-04-12, 00:54 przez Rogal, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Carl Van Gander » 2009-04-12, 23:01

Dobra to ja osobiscie jakos w tym kierunku cos zrobie :P
Avatar użytkownika
Carl Van Gander
-#850
-#850
 
Posty: 367
Dołączył(a): 2008-03-21, 00:58
Lokalizacja: Ełk

Postprzez Joy » 2009-04-20, 20:42

Proponuje ograniczenie rozszerzyc na kolejne dzialy, a mianowicie na Albums, Classic oraz Vinyle.
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Muras » 2009-04-21, 08:01

ja jak zwykle na nie ;P
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez VerTax » 2009-04-21, 13:25

Muras napisał(a):ja jak zwykle na nie


Ja rzecz jasna na tak xP
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez CaLi » 2009-04-21, 14:48

Jezeli chodzi o dalsze ograniczenie to jestem temu przeciwna ...

Przeczekajmy kwiecien zobaczymy statystyki pozniej bedzie mozna myslec o innych ograniczeniach.

I teraz uwaga prosze pisac tylko na temat a nie wystawiac tu jakies nowe pomysly ...
Offtopy bede kasowac trzymajmy sie tematu.

co za duzo to nie zdrowo !
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Postprzez Joy » 2009-04-21, 15:51

Juz Wam uzasadniam, skad propozycja, aby forum poszlo akurat w tym kierunku. Co by nie mowic, na razie jestesmy forum warezowym... ktos moglby rzec, przeciez nie jedno takie forum istnieje w internecie, i co z tego. Ano to, ze o ile na dzien dzisiejszy panuje taka sytuacja, ze nikt sie do tego nie przyczepia, to w przyszlosci wiele sie jeszcze zmieni, i to jest pewne... chcialbym stopniowo przygotowywac forum, aby nie bylo sytuacji, ze z dnia na dzien przestajemy istniec. Powiecie, ze ja sam z pewnoscia sciagam muzyke, no jasne, nie jestem swiety, zreszta jak wiekszosc z Was. Ale po co mam smiecic we wlasnym ogrodku. Jest wystarczajaco serwisow w internecie oferujacych tego typu "usluge". Jak zauwazyliscie, ostatnimi dniami dosc intensywnie ruszylismy z promocja forum, a co za tym idzie, staniemy sie rozpoznawalni, i to nie tylko w Polsce, ale i na calym swiecie, a uwierzcie mi, ze fora typu free mp3 nie ciesza sie wysoka renoma w swiecie muzycznym. Oczywiscie poczatki forum to byl typowy download, no bo czym innym mozna bylo przyciagnac userow do siebie. Teraz mamy znacznie wiecej... wlasna audycja, skladanke, konkurs DJ, newsy, a co najwazniejsze atmosfere, jakiej prozno szukac na innych forach. Do tego na biezaco wiele popularnych audycji, najnowsze ripy Sa to mocne atuty, wykorzystajmy je. Powiem jeszcze raz, chcemy byc liczacym sie forum muzycznym, pracujmy na to juz teraz. O stopniowym ograniczniu download pisalem juz do Dydka, nie mial zastrzezen.
Ostatnio edytowano 2009-04-21, 16:04 przez Joy, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez B0BS0N » 2009-04-21, 17:37

UuuuUUuuuu piwo dla tego pana :brawo:
Takie podejscie mi sie podoba ;) Ograniczac, a w koncu zlikwidowac download nielegalnych plikow, zostawic ripy, radioshows, live sety etc. ;)
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez VerTax » 2009-04-21, 18:25

True, podpisujesie pod slowami Joya i Bobsona.
Avatar użytkownika
VerTax
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2008-11-09, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Muras » 2009-04-21, 20:43

B0BS0N napisał(a):UuuuUUuuuu piwo dla tego pana :brawo:
Takie podejscie mi sie podoba ;) Ograniczac, a w koncu zlikwidowac download nielegalnych plikow, zostawic ripy, radioshows, live sety etc. ;)


to jak chcecie go zlikwidowac czy ograniczyc? bo z tego co ostatnio pisal Joy to tylko ograniczyc.
Avatar użytkownika
Muras
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 2007-08-28, 21:02
Lokalizacja: Zielona Gora

Postprzez CaLi » 2009-04-21, 20:54

Nie bedzie likwidacji tyle w temacie.. ewentualnie ograniczenie i finito
Avatar użytkownika
CaLi
Administrator
Administrator
 
Posty: 660
Dołączył(a): 2006-10-24, 19:59
Lokalizacja: :::ŁÓDZ:::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron