Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Sylwester Hala Ludowa Wroclaw MSM

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez Iv » 2007-12-30, 21:55

przemkO napisał(a):
Ewelinka napisał(a):Heheh, ale cukrujesz ;)
Przemus pewnie ze nie to samo. Bedziecie sie bawic jeszcze lepiej niz ze mna :D


oj mile slowa to od razu ze cukruje ... :szlochaplacze...:[/quote]

Oj Przemus wiem :) Dziekuje za mile slowa :)
Poza tym...RTX niedaleko :)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Levy » 2007-12-31, 10:34

Czy ktos moze jedzie pociagiem?
Bo pogoda jest straszna... wali tyle sniegu ze autem nie jedziemy

Gdyby cos to my o 15 wyjzedzamy do Wrocka PKP ze Zd. Woli i we wrocku jestesmy 18.20 :)

Co ze spotkaniem?

Gdyby cos to dzwoncie - 510 32 97 98
Moze bedzie wolna chata to bedzie gdzie zrobic before i after party :D

[ Dodano: 2007-12-31, 16:23 ]
Fotka z podrozy ;) Jeszcze tylk dwie godziny w pocoagu :D


Nayaa do Levego -wez nie pij juz o nwet liter nie ptrafisz po polsku wstawic :smiech: :Nayaa:


Levy do Nayaa`i: Ejjj kto to wczoraj gadal glOOporki po jednym piwie :D
CIocia Naja : Bo to z sokiem bylo.a mnie z sokiem ZBAIJA :SMIECH:

W OGOLE WEZ GOOPPQ JEDEN... chcesz chipssa? :P


L do N: a co czipsy przyszli? :D

N do L: wez nie pij juz. bo bredzisz ;P btw.jak beziesz niegrzeczny tp Ci kompa wyrzuce ;P

Ale ja prostestujeeee.... i sie wcale nie zgadzam... a BTW czemu sie tak dziwnie usmiechasz do Pana z drugiego pociagu? :D


to takie glooopatki z drogi do wrocka... CDN :D


Wrocek: 19:48

apdejdt...

N do L: spadaj sie wykapac bo chce Russo zgwalcic...
L do N: Nieee jeszcze zdaze...
N do L: A pozniej zgwalce Ciebie...
L do N: Ale po kolegach sie wstydze...
N do L: Nie boj sie umyje sie :wstyd:


CDN :D
Załączniki
Obraz 002.jpg
Ostatnio edytowano 2007-12-31, 19:45 przez Levy, łącznie edytowano 2 razy
Levy
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2007-12-03, 10:01
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Shadow » 2008-01-01, 14:14

Byl to moj pierwszy event wiec mnie rozsmarowalo po calej hali :D oczywiscie nie na kazdym secie :P zaczynajac:
gdy wszedlem do hali (po odstaniu w kolejce :D ) dotarlem do szatni gdzie tez nie mniejsza kolejka :D nastepnie wparowalem na main obejrzec jak to bedzie wszystko wygladalo :P dekoracja i cala reszta wygladala niepozornie.
na poczatku gral deliciuos... ehh dla mnie to masakra byla, bardzo zamulal, w trakcje jego seta pomyslalem: bede musial duzo wypic zeby dobrze sie bawic. Elementy pirotechniczne byly dodawane stopniowo wiec na delicious praktycznie nic niebylo oprocz wizualizacji :D
nastepni byli kyau and albert - jest KU.... nareszcie cos dobrego :P od pierwszego tracka niezle nakrecili caly parkiet no i kolejne efekty pirotechniczne tez robily swoje :P pamietam ze puscili love all the pain away i polatalem sobie troche na tym, a publika powoli sie rozkrecala :P ogolnie grali calego seta na rownym, wysokim poziomie co zaoowocowalo pelnym parkietem :D wzburzenie emocji wywolal track big sky :P mysle sobie no spoko raz na caly event moze byc ludzie sie nakrecili po tym i jest dobrze :D swietny kontakt z publika mieli, nawet jeden z nich po moscie biegal i machal do ludu :P ogolnie caly ich set bardzo mi sie podobal bo byl to set po ktorym stwierdzilem ze jednak bedzie super :P
nastepny byl.... RON VAN GELDEREN :P co to za kozak jest to nie mam pytan :P od poczatku zaczal ostro, a publika juz nakrecona po K&A robila swoje :P dodatkowe elementy pirotechniczne tez :D ale prawdziwa rozpierdolencja nadeszla wraz z trackiem.......... BULDOZER :D tego co wtedy sie dzialo nie jestem w stanie opisac :P juz gdy slyszalem pierwsze dzwieki tego tracka pomyslalem: qrwa co tu zrobic zebym sobie krzywdy nie zrobil w czasie tego tracka :D doslownie rosmarowal praktycznie wszystkich po parkiecie :P dalej puszczal rownie ostre kawalki ktore tez trzymaly rowny poziom. jedyne co mnie zniesmaczylo to big sky ;/ i akurat musialo to byc po K&A a oni tez przeciez to puscili.... no ale nic bawimy sie dalej :P potem nadeszla pora na.......... RIFF !!!!!! OMG mysl ta sama co przy buldozer co ja qrwa zrobie zeby sobie nic nie zrobic :P gdy juz slyszalem to charakterystyczne syczenie... wiedzialem ze umre :P i tak tez sie prawie stalo :P nie czulem bicia serca :D ale to chyba normalne przy takim glebokim basie . cos niesamowitego :P lecial tez Dirty Rocker (chyba dobrze napisalem :D ) oj to mnie ladnie wykosilo tez. pozniej Ron zaczal odwalac :D biegal z mikrofonem po mostach, spiewal, nakrecal ludzi i nie powiem zarabiaszczo mu to wyszlo :P powiedzial potem ze jestesmy "fucking great" i ze Polska publicznosc wymiata :D setem calej imprezy uznalem set Rona ale nie dlatego ze tam odwalal z mikrofonem i na pomostach tylko za seta bo byl naprawde dobry :P
potem byl Power Hour..... heh co za ironia najlepsza godzina a mi pierwsze pol godz sie nie podoba :P jak dla mnie to za bardzo zmulili, chyba sam house lecial :P pozniej gdizes polazlem a okazalo sie ze drugie pol godz bylo wypas :D
potem gral Marco V byl gwiazda wieczoru i..... nie podobalo mi sie wogole ;/ pokazal pelen ekwipunek roznorakich basow :P od naprawde glebokich az po swidrujace wewnatrz ciebie :P ogolnie gral bardzo twardo... az za twardo jak dla mnie. widocznie jeszcze do tego nie doroslem :D jedyne co mnie skosilo w jego seciku to False Light (chyba tak to sie pisze :D ).
Potem gral Tonka..... o matko dla mnie to byla pomylka wieczoru :D tam nie bylo miejsca na dance :P juz house tam nie trawilem a on remixy popowych kawalkow wklejal :P no nic ale moze ktos inny sie przy tym dobrze bawi :D
ogolnie marco V i Tonka zamulili wg mnie cale towarzystwo i pozniej Sean Tyas musial wszystko naprawiac :P juz od pierwszego jego tracka poczulem sie jak w niebie :D ze nareszcie od 4 godz leci cos dobrego :P naprawde ciezko bylo wyciagnac tak zamulona publike na tak wysoki uplift ale sean az emanowal zza konsolety ta energia jak sie na niego patrzalo :P i zaczelo sie to udzielac ludziom :D i znowu polecialo big sky ;/ ale tu akurat sie przydalo bo z lekka rozbujalo caly wozek na ktorym wszyscy jechali :D a potem........ JEST JEST KU.... to moja piosenka :D Beauty hides in the deep (john ocalaghan) :D :D jednak cos mi nie pasowalo w refrenie z dzwiekiem jak by cos glosnikami ale to moze dlatego ze bawilem sie prawie przed sama scena i nie pozamiatalo mnie az tak bardzo :P moze to tez i dlatego ze nogi juz w du.. wchodzily :P ZA PRAWDE POWIADAM WAM: jesli nie podoba sie wam co dany artysta gra, zejdzcie i usiadzcie gdzies zeby nogi odpoczely a wtedy wytrzymacie cala impreze i bedziecie czerpac przyjemnosc z setow ktore beda sie wam podobac :P ogolnie sean puscil jeszcze duzo bardzo dobrych kawalkow ktorych tytulow nie znam, trzymaly wysoki poziom i byly bardzo chrakterystyczne dla stylu seana :D
a na juz rozbujane towarzystwo ktore musial na nowo nakrecic tyas wchodzi... RONSKI SPEED :D naprawde bardzo dobry set :P rewelacja dla mnie, kupa klasykow byla ale niestety nogi odmawialy juz posluszenstwa ;/
bardzo zle sie stalo ze sean i ronski grali na koncu tonka bardzo zmulil i juz na seanie bylo mniej niz 3/4 ludzi ktorych bylo na poczatku. no i ronskiego posluchalem tylko do 6:00 a gral naprawde dobrze :P
Opisalem to bardzo prosto a jednak tak tam nie bylo :D cala impreza byla isnta ekstaza :P wszyscy ktorzy jeszcze nie byli na evencie... MUSICIE SIE GDZIES WYBRAC :D
Nagralem jakies 30 filmikow na komorke tak po 1-2 min. jednak tam byla taka PI^%A ze nie wiem czy cokolwiek sensownego da sie zobaczyc na wszystkich filmikach :D
ogolnie to kompletnie zmienil mi sie poglad na Trance :P przeciez nigdy namietnie nie sluchalem trackow typu buldozer czy riff... bo dopiero TAM robi to rzez. Zrobie przeglad tych filmikow i wrzuce je w .rar dla tych co nie byli :D
Powtarzam, moj opis i tak nie oddaje nawet 1/4 tego co tam sie dzialo :D jak ogladalem filmiki w drodze powrotnej ktore mi przypominaly co tam bylo to sie prawie poplakalem ze juz sie skonczylo :D :D
Ostatnio edytowano 2008-01-01, 14:30 przez Shadow, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Shadow
-#400
-#400
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-07-31, 22:06
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Levy » 2008-01-01, 23:59

To teraz impreza moimi oczami:

O 15.00 wraz z Nayaa wyjechalismy pociagiem ze Zd. Woli jak szlachta w klasie 1 - a co :mrgreen:
W przedziale bylismy sami wiec po kilku minutach otworzylo sie pierwsze piwko i czypsy, pozniej poszla muza w ruch i bylo wesolo az do samego Wrocka. Na dworcu odebral nas Russo i szybko zawinelismy siem do mnieee na chate. Ja z Russem w szybkim tempie zabralismy za flachona Zawiszy, a Nayaa za prasowanie mojej koszuli ;].
Russo niestety musial znikac na inna impreze, wiec stwierdzilismy ze juz pora udac sie do hali, wiec szybko wskoczylismy w taxi w fruuuuu do hali. Kilka fotek przed hala, szybkie odebranie bilecikow (wielkie dzieki dla Chri z cyberstacjaa) i szybsiutko beznajmniejszych problemow weszlismy do srodka. Zaraz po wejsciu spotkalem starych znajomych - najpierw Silvio da Vega (polowka duetu Vision84) a zaraz potem Sebastian Sand :). Szybki orient w sytuacji - za sterami na main stage - Kyau & Albert. Milo i przyjemnie dla ucha, ale mnie jakos to nie porwalo. Nastepnie R. v. Gelderen - jak dla mnie to set troche za ciezki, ale ten live act na koncu byl fantastyczny - zwlaszcza firestarter :-o Power hour byla taka sobie - kazdy mogl znalezc cos dla siebie. Kulminacyjny moment PH to oprawa o 24:00 ktora naprawde dala rade i mozna powiedziec ze bylo co podziwiac, zwlaszcza jesli chodzi o pirotechnike. Idac dlaej - Marco V - jak dla mnie porazka, zawiodlem sie sromotnie, bass mi tak tylek wytrzasl ze czulem sie jak na masazu odchudzajacym ;/ Jedyny plus tego seta to False Light na koniec. DJ Tonka - bardzo czekalem na tego seta, gdyz uwielbiam jego stare produkcje. Ale poczatek seta to jakies brudne electro brrrr i myslalem ze bedzie totalna lipa, ale w sordku seta mocne zdziwko - ni z tego ni z owego pojawilo sie to czego oczekiwalem wraz ze slynna Dominica - Gotta let U go - ajjjjjjc :mrgreen: pojawily sie jeszcze jakies dziwne mashupowato remixowate wynalazki typu M. Jackson czy Kylie Minogue i bylo to ciekawe i nietyowe patrzac w przekroju calej nocy, ale na koniec seta znowu lipa - czyli jak zaczol tak skonczyl jakims brudnym electro. Sean Tyas - aaaaaaajjjjj wogole sie nie nastawialem na niego a tu sie okazalo ze on dasz czaduuuuu.... Ajjjjcccc parkiet mnie wessal a o to w moim wypadku nie jest latwo wiec to juz mowi samo za siebie. Dla mnie bezwzglednie set nr 1 tej imprezy! Na koniec Ronski Speed ktory tez sobie dobrze radzil i pocignal to co zbudowal Tyas. Wielki plus dla niego za Lethal industry! :roll:

W miedzyczasie bylo wspolne picie piwka i spotkanie z Przemkiem, Emilka, Hefciem i reszta ekipy - dzieki wam za calosc :)

Z innych rzeczy:
Na +:
- brak kolejek w barach kibelku czy szatni
- darmowy kibelek (o dziwo bo zawsze byl platny)
- odpowiednia ilosc ludzi

Na -:
- wizualizacje - koszmar tragedia itp
- piwo - jak zwykle pol na pol z woda
- cena zarcia - 10zl za zapiekanke to wiecej niz zdzierstwo

I na sam koniec chcialem tylko napisac - Nayaa - Dziekuje!! :* :* :*
Levy
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2007-12-03, 10:01
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Jacus » 2008-01-02, 00:40

Z tego co przeczytalem po waszych wypowiedziach to mieliscie zajedwabiscie udanego sylwestra, szkoda bo bym sie z wami tez pobawil, no ale mowi sie trudno, moze za rok jak bedziecie sie gdzies wybierac na tego typu impre to sie do was dolacze. Kto jest tak wogole z pkolic Poznania bo sie od pazdziernika przeprowadzam? pozdro i udanego i jeszcze lepszego 2008 roku!!!
Avatar użytkownika
Jacus
-#vip
-#vip
 
Posty: 239
Dołączył(a): 2007-05-01, 10:10
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Janek » 2008-01-02, 15:50

no to ja linka pozwole sobie odslonic :-)
tez strasznie zaluje, ze sie nie wybralem :->
Ostatnio edytowano 2008-01-02, 16:09 przez Janek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Janek
-#850
-#850
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2007-01-07, 11:36
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Postprzez Shadow » 2008-01-02, 17:18

nagralem pare (prawie 30 :D) krotkich filmikow takich nieprzekraczajacych 2 min. z gory mowie ze dzwieku za duzo nie ma mikrofon z telefonu nie dal rady :P ale obraz jest calkiem cacy poza tym ze ciezko mi bylo utrzymac telefon w bezruchu przed takim widowiskiem :D :D wiec mozna sie domyslec co tam sie dzialo :P

[hide] aa.sendspacea/file/7z2dmq [/hide]
Avatar użytkownika
Shadow
-#400
-#400
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-07-31, 22:06
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez russo221 » 2008-01-02, 17:23

hehehe, no ladnie. poczytalem sobie troszke tych waszych wspomnien :) milo sie czyta...zaluje sie ze nie bylo :)

ale co tam mamy nowy rok ;) (piwo jakz wykle pol na pol z woda - to mnei najabrdziej rozbawilo :P ) /sorry :lol:

oczywiscie wielkie pozdrowienia dla Werci :* i Levego :D no i dla tych com nie spotkal :cry:
Ostatnio edytowano 2008-01-02, 17:27 przez russo221, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
russo221
-#850
-#850
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2007-04-30, 09:50
Lokalizacja: Lubin\Wrocław* :D

Postprzez Wojtazz » 2008-01-02, 17:25

ja nie bylem za rok wybieram sie
Wojtazz
-#850
-#850
 
Posty: 308
Dołączył(a): 2007-08-25, 13:54
Lokalizacja: Miami,usa

Postprzez Marfoczk » 2008-01-02, 19:44

Pokaz te filmiki, Shadow, pokaz :D

Zazdroszcze Wam ciekawego sylwestra, choc to, co ja wyprawialem ze znajomymi w ten ostatni dzien w roku nie zamienilbym na inna impreze w zyciu :P
Avatar użytkownika
Marfoczk
-#1400
-#1400
 
Posty: 475
Dołączył(a): 2007-08-21, 14:50
Lokalizacja: ToP SecreT

Postprzez Emilcięn » 2008-01-03, 08:12

No to tera ja "NI"...
No wiec nie wiem od czego zaczac...
pobudka o 5 rano,sniegu pelno jazda samochodem Paryz Dakar... pociag bodajze o 6:33 osobowka do Poznania...sapy konduktora...sprzet grajacy asocik :)pykanie w karty Ha ptrz Ha ptrz :D odbior biletu na Ilny na dworcu w PZN i co najsmieszniejsze zapowiedz Pana z Radiowezla..." Pociag Intercity" czyt. INTERCYTY :)
Pociag do Wroclawia... przyjazd... i??? wielka niewiadoma gdzie znajduje sie hotel,niewiedza taksidraJwerow i mieszkancow o ulice Milicka na Psich Polach... dluga podroz busem na ulice Mulicka a nie Milicka... krazenie ok 2h po Psich Polach blotko brudne buty i totalne zmeczenie... brak orientacji babki od hotelu... granie w lapki... wkoncu przyjazda renault'em ;-)
lozeczko...kapiel...piciusiu...taxi...hala...
polgodzinne stanie w kolejce... wkoncu wepchanie sie na hama co nie przysporzylo Nam aprobaty otoczenia ale to nic :-D
KvsA...lajtowo ale slodko:)
RvG...najbardziej mi sie podobalo...fajny vocal i wiez z publika :)
23:30-0:30 fajne nutki oprocz paru tam niewypalow... :P
Marco V...za dlugo nie przesluchany pamietam tylko false light :P
Sean Tyas...fajnie ale 2h snu i padlam...ale zdjecie mam :)
Ronski...hm brak opinii:P
Bobina...szkoda ze na bocznej bo zapierduch straszny :P
No wiec zaluje tylko tego ze nie obeszlam spacerkiem calej hali...
Milo bylo poznac forumowiczow...Levy,Nayaa,Hefcio,Radek...i pare jeszcze osobek :P
Sylwester w pamieci na cale zycie... :-D
najbardziej zapamietane nuty... Bulldozer i Riff :)
i takie cos z trabkami co jak tu wspomiane juz hity radia Eska ;-)
Pozdrawiam mych towarzyszy... Jasminke,Soulside'a no i Przemulka ktorego uwielbiam :roll:

fotka z polnocy...
Obrazek
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Levy » 2008-01-03, 11:05

to cos z trabkami to byl Alex Gaudino - Desitnation Calabria :)
Levy
-#30
-#30
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2007-12-03, 10:01
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Emilcięn » 2008-01-03, 13:02

no zdziwko lekkie jak uslyszalam ta nute bo zabardzo nieprzepadam :P
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Wojtazz » 2008-01-03, 15:24

pamietacie moze jakie nuty byly jakas tracklista by sie przydala:D
Wojtazz
-#850
-#850
 
Posty: 308
Dołączył(a): 2007-08-25, 13:54
Lokalizacja: Miami,usa

Postprzez Shadow » 2008-01-03, 16:19

Emilka ty tez na psich polach sie krecilas ? :D no patrz ty ze cie tam nie widzialem nigdzie xD Bulldozer i Riff to byly dla mnie numerki wieczoru poprostu na drobne kawaleczki sami wiecie co :P
Avatar użytkownika
Shadow
-#400
-#400
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-07-31, 22:06
Lokalizacja: Radomsko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron