Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Sensation White 2007 - Hala Ludowa Wroclaw 06.10.2007

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez angie » 2007-09-30, 21:08

...tez tak mysle... ;]

;(
angie
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2007-09-03, 10:46
Lokalizacja: z kątowni :)

Postprzez angie » 2007-10-01, 11:06

Hahahahahahaha... lol..

Co do "Wlatcy moch" no to jaja jak berety :D
angie
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2007-09-03, 10:46
Lokalizacja: z kątowni :)

Postprzez Iv » 2007-10-03, 10:28

Dzis sroda... Jeszzcze 3 dni. Juz mozna odliczac godziny :)
8h swietnej zabawy. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy tam sie znajda ;)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Joy » 2007-10-03, 12:46

Obrazek
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Iv » 2007-10-03, 22:03

Ooooo lol to ja juz wiem gdzie duzi chlopcy spedza pol imprezy :smiech:
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Joy » 2007-10-04, 13:13

Hefcio napisał(a):Ciakawe rozwiazanie

XBOX ZONE


Tak myslisz...? ;> Ja bym jeszcze proponowal sale kinowa, lunapark no i koniecznie fitness ;-) Z drugiej strony zwolni sie czesc sceny glownej wiec chyba jestem za :D Ja tam bede caly czas na main floor, no moze czasami lookne do strefy indyjskiej dac sie poniesc egzotycznemu masazowi nog przez urocze hinduski na wygodnych pufach :roll: Czy nie brzmi to zbyt pieknie w ustach organizatora? Pozyjemy, zobaczymy... Do zobaczenia pod rajskim konarem :lol:
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Martinnn_75 » 2007-10-04, 20:36

Ale ja Wam zazdroszcze jutrzejszej impry,
tak sie poskladalo, ze mnie tam nie bedzie.

buuuuuuuuuuuu...... :-(

Wysmienitej zabawy.
Martinnn_75
-#30
-#30
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2006-12-28, 13:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Joy » 2007-10-04, 21:38

sein_thorn napisał(a):jutro o 9 wyjazd

Martinnn_75 napisał(a):Ale ja Wam zazdroszcze jutrzejszej impry


Ludzie... event jest w sobote. HALOOO :-P
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Iv » 2007-10-04, 21:45

Ale Przemek ma afterparty ^^
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Joy » 2007-10-04, 22:09

sein_thorn napisał(a):ja baluje juz od piatku we Wrocku


To taki maly hardcore :lol: podziwiam. Czy to afterparty skoro jest w piatek to nie powinno nazywac sie beforeparty? :D :D
Avatar użytkownika
Joy
Administrator
Administrator
 
Posty: 681
Dołączył(a): 2007-04-13, 18:45
Lokalizacja: RzeszĂłw

Postprzez Iv » 2007-10-04, 22:24

Ło maaatko tak beforeparty racja racja :P Zawsze te dwa slowa mi sie myla :P
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez kwazi15 » 2007-10-05, 20:51

No powiem, że ciekawe rozwiązanie. Ciekawe jak to sie sprawdzi w praktyce. Szkoda, ze nie jade na impre tam... No nic koniec rozczulania :D
Avatar użytkownika
kwazi15
-#150
-#150
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2007-01-19, 13:09
Lokalizacja: Lublin

Postprzez nemo91 » 2007-10-07, 12:48

Kto byl jak bylo jestem ciekawy zdjecia filmy mile widziane :)

udalo mi sie zdobyc tracklisty niepelne ale obrazuja to co sie dzialo

Michael Burian
01. ID
02. Eric Prydz Pres. Pryda - Muranyi
03. Nic Chagall - What You Need (NC's In Love With Prog Mix)
04. Underworld - Born Slippy (Joey K Remix)
05. Phatzoo - Poop 'N Loop (Marco V Remix)
...

Angelo Mike & John Hetmond

01. Crazy Pipe Wokal
XX. Yanou Feat. Liz - King Of My Castle (Sander Van Doorn Remix)
XX. Phatzoo - Poop 'N Loop (Marco V Remix) + ID wokal
XX. Tony Scott - Something For People (Armin Van Buuren Vs. Remy & Ronald Klinkenberg Remix)
XX. Kurd Maverick - The Rub
XX. 68 Beats - Replay The Night (Gabriel & Dresden Remix)
...

Sebastian Ingrosso

XX. Daft Punk - Harder, Better, Faster, Stronger (Deadmau5 Remix)
XX. Red Hot Chili Peppers - Waiting For (Peter Gelderblom & Rene Amesz Remix)
...

Megamix

01. Chemical Brothers - Hey Boy, Hey Girl
XX. Evermore - It's Too Late (Dirty South Remix)
XX. Sander Van Doorn Feat. MC Pryme - By Any Demand
XX. Samim - Heater
Os. Cygnus X - Superstring
-1. Way Out West - The Fall (Richard Durand Remix)
...

David Guetta
01. David Guetta - Love Is Gone (Fred Rister & Joachim Garraud Remix)
XX. David Guetta - Baby When The Light (Fred Rister & David Guetta Remix)
XX. David Guetta - The World Is Mine (Fuck Me, I'm Famous Mix) Vs acapella ta co zawsze na sensation;d nie pamietam^^
XX. DAvid Guetta Vs. The Egg - Love Don't Let Me Go (Walking Away)
XX. The Prodigy - Breathe (David Guetta Remix)
XX. The Prodigy - Outta Space (ID Remix)
...

Markus Schulz

01. Markus Schulz - Fly To Colours (Genix Remix)
02. First State feat. Anita Kelsey - Falling
XX. Nenes - Platinum
xx. Rex Mundi vs. Ronski Speed - Perspective Space (Markus Schulz Mashup)
xx. Anguilla Project - Sun in your eyes (Original mix)\
xx. Sonic Division - Bulky Hero (Original Mix)
xx. Mike Wind Presents Staircase - Oxygen Essential
xx. P.A.F.F - There is no spoon (Original mix)
xx. Way Out West - The Fall (Richard Durand rmx)
xx.

...

Sander Van Doorn

XX. Sander Van Doorn - Riff
Os. Armin Van Buuren - Control Freak (Sander Van Doorn Remix)
XX. C.S.I - Direct Dizko (Sander Van Doorn Remix
XX. Nenes - Platinum
XX. Way Out West - The Fall (Richard Durand Remix) [albo to Markus]
XX. Marcel Woods - Lemon Tree
XX. Cosmic Gate - Body Of Conflict (Cosmic Gate's Dub)
XX. Peter Gelderblom - Waiting 4 (Remix)
XX. Coldplay - Fix You (Ali Wilson Bootleg)
XX. Lange - Angel Falls (Sifu Remix)


Jak widac Markus i Sander poprowadzili cala impreze do sukcesu
Ostatnio edytowano 2007-10-07, 16:10 przez nemo91, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nemo91
-#1400
-#1400
 
Posty: 578
Dołączył(a): 2007-01-30, 14:13
Lokalizacja: Leszno

Postprzez VerTax » 2007-10-07, 17:30

nemo91 napisał(a):P.A.F.F - There is no spoon (Original mix)


17- latek z Wroclawia, rozmawiam z nim na GG, siedzimy w tej samej sieci internetowej. :D :-o
VerTax
 

Postprzez Iv » 2007-10-07, 19:29

Wlasnie wrocilam do domu...Nie spalam nic od wczorajszego dnia od godz. 5.
Impreza pieeeknaaa ^^ Potem sie rozpisze, bo zaraz uciekam odsypiac.
Ale co przygody mielismy nie do pomyslenia.
Edita obszerniejszego jutro zrobie,
teraz jeszcze musze dowiedziec sie ktora nuta mi sie tak strasznie podobala z setu Schulza...
AAA tylko dodam ze Sander rozniosl doslownie hale.
Ĺťalujcie ze was tam nie bylo.


No to robie obiecany edit.
Wstalam w sobote o 5 zeby dotrzec do school. O 14.30 mielismy zbiorke. No i tutaj sie klopoty zaczely. Kolega ktory organizowal sutobus powiedzial nam, ze facet rano do niego zadzwonil i powiedzial, ze nie moze jechac. (Znajac zycie zapil). Kolega na szybko organizowal autobus dla 50 osob. Zorganizowal i myslelismy ze juz wsio w porzadku bedzie ale nieee. Tak, autobus przyjechal, ale nie podjechal do nas. Kolega poszedl do niego. Gadal z nim z 15 min. Wszyscy zastanawiali sie o co chodzi.. No kolega przyszedl i powiedzial ze nie mamy autobusa. Kierowca stwierdzil, ze on jest po zawale ze on z nami nie pojedzie, bo jestesmy kibicami i jedziemy na mecz :smiech: Pomijam fakt ze kobiet wiecej bylo niz facetow. Stwierdzil ze bedziemy pic, cpac, zarzygamy mu autokar....
I tak zostalo 50 osob na lodzie. Ojjj wcale nam do smiechu wtedy nie bylo do smiechu. Mielismy sie wbic do pociagu i pociagiem jechac, ale w ostaniej chwili kolezanka wynajela autokar na szybko. Wyjechalismy po 17. Masakra po prostu.
Adrenalina niesamowita.
Na miejscu przyjechalismy ok. godziny 22. Jak stalismy przy wejsciu zaczynal Burian grac. Czekalismy aby wejsc chyba z 20 min. Wszyscy sie pchali. Trzeba bylo przejsc przez dwie bramki. I tutaj organizatorzy sie nie popisali. Ścisk i tlok.
Dosc duzy teren byl ogrodzony przed Hala. Szatnie tez byly na dworze.
Plus-nie trzeba bylo stac w kolejce po zetony. Przynajmniej ja nie czekalam ;)
W tej hali mozna sie pogubic. I pogubilam sie nie raz. Pogubilam znajomych, wiekszosc czasu musialam sie bawic sama, ale to niewazne. Wazniejsza muzyka.
Potem od razu na sale. Wystroj? Hm jakos wielkiego wrazenia to drzewo na mnie nie zrobilo. Ale scena fajnaaaa. Dwa duze telebimy, chociaz za duzo na nich nie bylo pokazane. Ale pieknee wrazenie robili ludzie...Wsio na bialo :roll: rewelacja.

Pierwszy Burian...Hm, ujdzie w tlumie. Jak dobrze pamietam to puscil nutke Born Slippy z reszta nie tylko on ja puszczal. Poza tym czesto Insomnia Feithless byla grana, i remix Samba De Janeiro - tylko nie wiem co to za nazwa utworu. Oczywiscie life less ordinary i szalenstwo ;) Ocenka 3/5

Nastepnie weszli Angelo Mike i Hetmond. Mieli bardzo dobry kontakt z publika. Szaleli wspolnie. Nie zwrocilam zbytniej uwagi na tych panow. Poza tym szukalam, znajomych, ale to jak znalezc igle w stogu siana. Niemozliwosc. Wypilam Red bulla, tez nie stalam w kolejce co bylo zaskoczeniem. Przez cala impreze strzelilam 5 red bulli lol. Ale bawilam sie do konca ;) Nie bede oceniac tych panow.
Ooo, wlasnie, intro tez niezle.

Potem wszedl Ingrosso...Oj facet pokazal klase. Mozna bylo poszalec. Świetny set, pelen energii. moja ocena 4/5

Nastepnie Megamix. Byl ok, ale bez rewelacji. Pare trackow swietnych. 3/5

No i od megamixu do 6 godziny nie schodzilam z danceflooru. Chyba ze po red bulle.

Potem wszedl Guetta...Bueehehe, koszule mial normalnie the best, rozchlestana ze sie tak wyraze lol. Aaale facet ma rewelacyjny kontakt z publika. Ludzie bardzo zywo na niego reagowali. Mnie osobiscie najbardziej podobaly sie jego znane utwory, reszta to tak srednio, ale potrafil rozruszac tlum. Pisal karteczki i pokazywal do kamery. Np. "I love you", "Scream`", Ludzie baaardzo zywo na to reagowali. Niesamowity klimat.

No i w koncu dlugo wyczekiwany przeze mnie artysta - Schulz. Piekny set, pieeeeeknyyyy.
Biale szalenstwo normalnie. Jak ten pan wszedl, to pojawil sie motyw milosci w scenografii. Zjechaly takie fajne serca z ktorych sztuczne ognie byly puszczane. Markus mial Tez cudny kontakt z publika. Widac bylo, ze duzo osob specjalnie dla niego zostali chyba. Pieknie. Pieknieeeee. Muzycznie tez bardzo dobre.
Way Out West - The Fall (Richard Durand remix) \o/ Ta nutka bedzie mi sie kojarzyc teraz z SW. Rozwalila mnie ta nuta. Odplynelam calkowicie. Dla mnie jeden z najlepszych setow.

No i na koniec...Sanderek...Oj organizatorzy wiedzieli co robia dajac go na koncu. Rozwalil mnie kompletnie. Najlepszy set zdecydowanie. Moj No.1 Nie mialam sily juz, ale to co gral...przy tym nie dalo sie stac bez ruchu. Tego sie nawet nie da opisac. Ja odlecialam calkowicie. Świetny kontakt z publika. Usmiech na twarzy Sanderka, widac bylo ze to co widzi tez mu sie pdooba. Myslalam ze o tej godzinie beda pustki, ale nieee, ludzi bardzo duzo. Kto nie zostal do konca niech zaluje. Ja o 6 wychodzilam, to jeszcze Sander gral, a ludzi tez pelno i zaluje ze nie zostalam do konca.

To tak w skrocie co sie dzialo :P Dla mnie bomba i nie zaluje ani zlotowki wydanej na bilet.

No, po 10 bylam w Łodzi i jeszcze poszlam do szkoly za co sama siebie podziwiam:P Troszke mi sie przysypialo, ale musialam ;) Wracajac do domu kolejna cudowna przygoda ;| W zdunskiej woli wsiedli kibice Warty sieradz. Normalnie zaczeli sie wydzierac jak glupki. Nawet czlowiekowi wyspac sie nie dali ech.

No i tak sie zakonczyla moja przygoda SW ^^

AAaaaa i mialam przyjemnosc poznac i pobawic sie chwile z Przemkiem aka Seinem i Kamilem znanym jako Hefcio ;) Pozdrawiam chlopakow :)


Edit nr 2
Zapomnialam dodac o minusach chociaz jest ich tak malo, ze plusy przyslaniaja.
Po pierwsze po zanalizowaniu wszystkiego stwierdzam, ze ochrona do dupy za przeproszeniem. Zero kontroli. Kobitka tylko spojrzala i sie pyta czy to telefon. No przepraszam jeszcze gumy do zucia mialam. Moglam przemycic jakiegos tabsa nie?
Drugi minus: Duzo ludzi nacpanych. Bleee ;| okropienstwo, tylko im te geby chodzily....fuj :/
Nastepny minus: rekawiczki :wstyd: Mialam ochote je podpalic.
Koles w rekawiczkach zaczal sie kolo mnie krecic, wystarczylo ze spojrzalam z obrzydzeniem na jego rekawiczki i momentalnie sie zmyl..albo przestraszyl sie tego co zobaczyl :smiech:

Jeszcze dodam ze nie wiem jak z bocznymi salami bo w ogole tam nie zagladalam. Raz dotarlam do chill outu bo sie zgubilam :P Ale nawet nie zajrzalam. Nie bylo sensu.
To chyba tyle. :)

Edit nr 3
Z tego co pisze joy17 dwa posty dalej wiele nie stracilam docierajac do Hali na 22.
Ostatnio edytowano 2007-10-08, 12:56 przez Iv, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron