Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Euforia Festival 2008

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez Pawciosss » 2008-08-17, 23:17

Zauwazylem, ze bardzo duzo osob narzeka na Shaha, ze uspil impreze. Coz, szczerze mowiac zagral on duzo swoich kawalkow, kto ich nie znal, a tym bardziej nie byl przyzwyczajony do jego stylu mogl czuc sie zawiedziony oczekujac energetycznego seta o takiej godzinie. A osoby, ktore znaja tworczosc Shaha byly zachwycone ;p
Pawciosss
-#150
-#150
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:20
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Paulinka » 2008-08-18, 22:27

JEZU JEZU JEZUUU wlasnei wrocilam do domu z boszkowaa aaaa ;D mega tydzien po prostuuu nie mam slow, euforia makabra :D menno shah i klaas rozgrzali do czerwonosci, ale i takkk menno moj idol nr1 po swoim wystepie,to jaki on ma kontakt z publika to jestem w szoku, tylko jak juz wczesniej wspomniano zalosne te tancerki obok niego byly ale no coz :D hm podsumowujac impreze mialam strasznie zabiegana, ale w sumie nie narzekam, moze nastepnym razem uda sie dluzej pogadac :) pozdrawiam Najcie, Piocha, i Kaniego :D i jesli kogos tam jeszcze zapomnialam to przepraszam aaa :**::*:* :)

[ Dodano: 2008-08-19, 00:53 ]
pssss: sa juz moze jakies tracklistyyy jezuu oddam sie za tracklisty ;O :)
Avatar użytkownika
Paulinka
-#400
-#400
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2007-05-13, 12:54
Lokalizacja: Łódź

Postprzez everlasting » 2008-08-21, 08:41

wg mnie impreza byla masakryczna wchodzilem i akurat zaczynal grac SHAH
piekny set i live act uslyszalem to co chcialem, crawling i oczywiscie WHITE SAND... czy mozna chciec cos wiecej
Klaas >> pozamiatal wszystkich nie sadzilem ze w jego secie znajdzie sie najwieksza wy***ka jaka od ostatniego roku slyszalem... the reward is cheese ten kawalek mnie pozamiatal set ogolnie 11/10
pan Clamaran zagral tak jak chcialem bylo tribalowo i elektrycznie... TAKE OFF hehe mial pare kos... oj taaa...
Pan Menno mnie zaskoczyl i to bardzo pozytywnie zagral pieknie ale i mial chyba z 4 wejscia co myslalem ze wyskocze z butow kawalki zagadki...
Fred troche zamulal na poczatku ale potem jak dolozyl do pieca to myslalem ze nie dam rad do konca imprezy Six Our... i Eclipse EP pozamiatal boszkowo no i twisted... niezniszczalny kawalek
no i na koniec Alex... wjechal przepieknie... wielki plus za C'est La Revolution no i ponownie the reward is cheese dolozyl do pieca na koniec baletow
impreza mega udana relaksowi zycze wiecej tak wspanialych imprez
no i ceny... wg mnie bardzo bardzo niskie jako jedyny minus to chyba wlasnie panowie a AT, dzieciaki i brak ochrony jak szczeniaki sie lali po mordach...
tyle ode mnie Pozdrawiam i czekam na nastepna EUFORIE :)

SHAH nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 2008-08-21, 08:44 przez everlasting, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
everlasting
-#150
-#150
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2007-11-17, 08:33
Lokalizacja: Kosmos

Poprzednia strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron