Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Euforia Festival 2008

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez Kanes » 2008-08-10, 12:48

Piochu napisał(a):
Numer Chemii juz mam teraz jeszcze czekam na Ciebie Kanius :P




No to moj numer tez juz masz :)
Tylko cos malo osob do tego spotkania jest chetnych jak narazie , a impreza coraz blizej :D
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Iv » 2008-08-10, 12:50

Jak cos to dajcie znac, ja bede w Boszkowie na stacji juz kolo 16. Wiec kolo 18 bede gdzies tam sie krecic ;)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Paulinka » 2008-08-10, 17:16

no ja to dzisaij o 4 w nocy mam pociag do boszkowa juz, takze jak tam z tymi numerami? :P
Ostatnio edytowano 2008-08-10, 17:16 przez Paulinka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Paulinka
-#400
-#400
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2007-05-13, 12:54
Lokalizacja: Łódź

Postprzez chemia82 » 2008-08-12, 16:46

Co do baru to sie jakiegos poszuka...pozniej sie porozsyla droga telefoniczna ow lokalizacje i tam sie spotkamy:D
Avatar użytkownika
chemia82
-#400
-#400
 
Posty: 181
Dołączył(a): 2007-01-25, 23:19
Lokalizacja: Kobylin

Postprzez Pawciosss » 2008-08-12, 18:21

Ja z kumplem w sumie sie piszemy na to spotkanie, wiec jak co jakies konkrety by sie przydaly :)
Pawciosss
-#150
-#150
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:20
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Kanes » 2008-08-12, 18:26

Pawciosss napisał(a):Ja z kumplem w sumie sie piszemy na to spotkanie, wiec jak co jakies konkrety by sie przydaly :)



No to fajnie ze jest nas coraz wiecej :D Konkrety trzeba by bylo juz ustalic , ale ogolnie chcemy zrobic spotkanie w Boszkowie gdzies kolo 18 ;)
Ostatnio edytowano 2008-08-12, 18:26 przez Kanes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez chemia82 » 2008-08-12, 18:39

Kanes napisał(a):No to fajnie ze jest nas coraz wiecej :D Konkrety trzeba by bylo juz ustalic , ale ogolnie chcemy zrobic spotkanie w Boszkowie gdzies kolo 18 ;)


No mysle ze jakies ustalenia beda jutro i to pewnie droga telefoniczna gdy zrobie male rozeznanie w terenie...gdybys Kanes byl jeszcze w domu to ja Najci dam znac o jakies lokalizacji to bys podal jeszcze na forum gdybys byl pod netem:D
Avatar użytkownika
chemia82
-#400
-#400
 
Posty: 181
Dołączył(a): 2007-01-25, 23:19
Lokalizacja: Kobylin

Postprzez Kanes » 2008-08-12, 18:41

chemia82 napisał(a):No mysle ze jakies ustalenia beda jutro i to pewnie droga telefoniczna gdy zrobie male rozeznanie w terenie...gdybys Kanes byl jeszcze w domu to ja Najci dam znac o jakies lokalizacji to bys podal jeszcze na forum gdybys byl pod netem:D



Ja dopiero bede jechal w na impreze w czwartek kolo 15 , bo mam blisko do Boszkowa , wiec nie ma problemu ;)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez chemia82 » 2008-08-12, 19:31

Kanes napisał(a):a dopiero bede jechal w na impreze w czwartek kolo 15 , bo mam blisko do Boszkowa , wiec nie ma problemu ;)


No i wszystko jasne:D ja mam tylko 30 km dalej niz ty ale jade juz jutro by miec wogole gdzie namiot rozbic;)
Avatar użytkownika
chemia82
-#400
-#400
 
Posty: 181
Dołączył(a): 2007-01-25, 23:19
Lokalizacja: Kobylin

Postprzez Kanes » 2008-08-12, 20:27

chemia82 napisał(a):No i wszystko jasne:D ja mam tylko 30 km dalej niz ty ale jade juz jutro by miec w ogole gdzie namiot rozbic;)



No ja mam troszke blizej , ale ty w sumie tez niedaleko :P No to do zobaczenia na EF ;)
Ostatnio edytowano 2008-08-12, 20:30 przez Kanes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Pawciosss » 2008-08-13, 15:47

Ok, to ja do jutra rano czekam na jakies info na forum w takim razie :)
Pawciosss
-#150
-#150
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:20
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Kanes » 2008-08-15, 20:08

Szczerze to ta impreza z roku na rok wyglada coraz gorzej jesli chodzi o organizacje . Slabe naglosnienie to po pierwsze . Kolejna rzecza byly lasery i wizualicje ktore byly do bani . Pozniej te pseudo tancerki , ktore "tanczyly" na scenie przy secie Menno De Jonga :/ Po *cenzura* je tam wpuszczali to ja nie wiem .


Natomiast jesli chodzi o muzyke to nie bylo tak zle :D Najlepszy set jak dla mnie to Menno :) Pozamiatal mnie totalnie :D Niezle tez zagral Schossow :) Kompletnie sie zawiodlem na duecie Kyau & Albert , spodziewalem sie czego wiecej po ich wystepie :)
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Piochu » 2008-08-16, 23:33

Podroz mojej skromnej ekipy czyli mnie Nayi i Mafeja zaczyna sie w Poznaniu, jakos ok. 13, meldujemy sie w hotelu w Lesznie, obiad, zakupy, male before i na pociag do Boszkowa. Na dworcu spotykamy Kaniego (aka Kanes) ze swoja ekipa a w samym Boszkowie Chemie. Przed impreza jeszcze male piwo i lecimy na plaze.
Pierwszy set przy jakim postanowilem sie bawic byl set Adriana Ratajczyka, zaczal od In & Out of Love w oryginale, a potem bardzo przyjemny trance :)
tuz przed poczatkiem Schossowa maly odpoczynek i wycieczka na piwo, przez co przepadlo mi You Never Said w remixie Dash Berlin :/ ogolnie Marcus zagral bardzo dobrego energicznego seta. Kyau & Albert - jak dla mnie zagrali dosc fajnie, rowniez liczylem na Are U Fine albo Always a fool, niestety tego nie bylo - za to pod koniec seta bylo Out of Sky w ich remixie a takze In & Out od Love w remixie Blizzardow.
Po wystepie niemieckiego duetu, przyszla kolej na krotki popis bo "az" 15minutowy LavKastor & Enyo Giove, polecial hymn Euforii i Big Sky O'Callaghan w jakims nie znanym mi remixie i tyle bylo z ich "wielkiego" wystepu.
23:30 - na ta godzine najbardziej czekalem, wyszedl Roger Shah, na poczatek kojarzace mi sie z piknikiem coutry w Mragowie Don't Wake Me Up, a pozniej juz czulem sie jak w niebie, najpierw Crawling a potem.... Who will fine me, nie pamietam kiedy tak dobrze sie bawilem przy jakims kawalku na jakimkolwiek evencie, wyspiewalem caly (Dance, dance in the morning light, open your darkened eyes, hey hey it's a beautiful day, it'll be ok, it'll be ok :nutki: ) Nastepnie kolejny kawalek przy ktorym zalowalem ze nie ma Adriny do live-act'ow czyli Back to you. Po pieknym secie przyszedl czas na Chrisa Jonsa, Oczywiscie najpierw Going Wrong za ktorym srednio przepadam chociaz nie ze go nie lubie, a nastepnie... no wlasnie zastanawialo mnie co jeszcze zaspiewa nam Chris... i nagle sam nie wierzylem wlasnym uszom... U2 - With or Without You... cos pieknego :)
apl.youtubea/watch?v=Ci94p8KMNoM tu mozna mnie zobaczyc wlasnie przy tym kawalku, taki smieszny koles co najpierw krzyczy WOOOOWWWW a potem ciagle widac jego rece :P no i hawajskie kwiatki oczywiscie :D
Klaas zaczal od swojego swietnego remixku Infinity 2008, potem postanowilem odpoczac, ale z tego co slyszalem zagral naprawde konkretnie, wrocilem w polowie Clamarana, ktory zagral dla mnie troche gorzej niz Klaas ale koncowka z Nirvana dobrze mnie nakrecila :D
Set Menno spedzilem juz troche dalej od sceny, wtedy to ktos mnie zaczepil krzyczac HOLA HOLA!!! myslalem ze to jakis imprezowicz, a po chwili zorientowalem sie ze to Chris Jones :D szybki poscig za nim, krotka pogawedka, foto i powrot do zobawy. Kawalki ktory mnie bardzo mile zaskoczyly podczas jego setu to Viva la Vida (Mike Koglin Bootleg), The Sound of Goodbye no i.... Lost Conection Millera :dj: Naprawde swietny set Menno.
Bakera raczej przesiedzialem bo o 4 rano daje sie we znaki imprezowanie od 20 :P ale rowniez jak dla mnie zagral bardzo przyjemnie dla ucha. Zaraz jak tylko wchodzil Alex postanowilem zakonczyc impreze bo o 5 byl w zasadzie jedyny pociag do Leszna. Ok. 7 spac, o 11 pobudka i powrot do Poznania.

To teraz pozdrowienia :D
Moze najpierw dla wszystkich ktorych poznalem czyli dla:
- Chamii, a takze jego dziewczyny Moniki i kolezanki Kasii :)
- Kanesa i jego ekipy ktora troche siare w pociagu robila podczas powrotu :lol:
- a takze Pauliny ktorej tylko zdazylem czesc powiedziec i juz gdzies znikla w tlumie :)
- no i Ani co papierosa nie miala :P
A teraz dla wszystkich ktorych juz znalem wczesniej:
- buziaki dla mojej Najci :*
i pozdro dla:
- Mafeja (oby wiecej takich imprez ziaa)
- a takze Milki i jej kolezanki :)

No.... troche sie napisalem ale moze ktos przeczyta :) dzieki wszystkim za udana impreze i C ya za rok :papa:
Ostatnio edytowano 2008-08-16, 23:38 przez Piochu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez OczkO » 2008-08-17, 20:04

hahaha ja ci dam siare XD
Avatar użytkownika
OczkO
-#30
-#30
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2008-08-17, 16:21
Lokalizacja: RaWicz

Postprzez Iv » 2008-08-17, 20:49

No to teraz ja cos nasmaruje:

Zaczelo sie tragicznie. Mielismy wyjechac ze znajomymi o 17 i czekalo nas przejechanie ok 200km. No coz, ale znajomi utkneli w korku za Pabianicami i wszystko sie przesunelo do 19 ;/
Bylam pewna ze tam nie zajedziemy juz. Jak juz wyruszylismy, to nawet sprawnie poszlo. Bez zbednego gubienia drogi dotarlismy ok. godziny 22
No i zaczely sie schody na wejsciu. W polowie drogi do bramek zatrzymala nas gigantyczna kolejka a na jej poczatku stali panowie ochroniarze i nie chcieli wpuszczac dalej. Nawet nie wiadomo z jakiego powodu. Na szczescie po 10 minutach cos sie ruszylo i weszlismy. Od razu na wejsciu wyprowadzali jakichs buntownikow. I niestety widzialam bardzo duzo tego typu akcji. A ochrona zanadto sie z nimi nie patyczkowala. Ale mniejsza z tym.
Wpadlismy w polowie seta Kyau&Albert :) Przedostalismy sie pod same barierki ;D To co slyszalam bardzo mi sie podobalo. Co prawda za dlugo ich nie posluchalam no ale co poradzic. Tak samo Schossowa mi szkoda :(
Aale, zaraz po 15 minutowym, nawet niezlym graniu duetu Lavkastor & Company ;) Pojawil sie Shah :) i juz od samego poczatku bajka. Crawling, white sand, back to you... prawie ochryplam z tego wszystkiego :P Tak szalalysmy z kolezanka ze az nam zdjecia zaczeli robic lol :P Cala godzina bez przerwy non stop :) To bylo piekne. No i na koniec Chris Jones - going wrong, i cudna piosenka u2 Juz mi sil brakowalo i glosu powoli. Piekne podziekowania od Shaha. Nie no dla mnie to byla jeden z najpiekniejszych momentow w zyciu.
Potem wszedl przystojny Klaas i zaczal set pieknym kawalkiem infinity :) zaraz po nim poszlismy odpoczac. Potem zahaczylismy o seta Clamarana. Hm, mocne granie, momentami nie wiedzialam jak sie przy tym bawic. Ale fajnie mixowal walki. No i ta Nirvana.... :) To mu sie udalo. Chwila przerwy potem byla zeby zjesc niezbyt smakowite gofry :P
Po Clamaranie zdaje sie Menno wszedl. No i znowu pod barierki. No zaraz po Shahu najlepszy set imprezy nie ma co ukrywac :) No i jezeli dobrze kojarze...to zagral utwor Moshica czym wprawil mnie w totalne oslupienie. Szok. Pierwszy raz sie spotkalam, zeby ktos zagral jego utwory oprocz niego samego. Potem tak sie bawilismy przy barierkach i w pewnym momencie wylukalam, ze Shah stoi przy barierkach i NIKT doslownie NIKT go nie poznal. No wiec od razu pocieklam do niego i moja straszna angielszczyzna wydukalam ze chce autograf i ze jestem jego wielka fanka blabla...dostalam dwa autografy. Aaaa, normalnie chcialam cos jeszcze mu powiedziec, ale nerwy mi nie daly. Jeszcze piekna fotke sobie zrobilam z nim, potem moi znajomi i fru z powrotem sie bawic. Potem zalowalam, ze wiecej z nim nie porozmawialam. Dopiero kurde po mojej akcji chyba ludzie zauwazyli ze to ktos znany (:lol:) i zaczeli go poklepywac. Troche to smieszne bylo ale to nic. Ja swoje osiagnelam i jestem przeszczesliwa <3 :) Potem jeszcze troche sie pobawilismy przy Bakerze, chociaz pewne "panie" "Bawiace sie" obok nas psuly atmosfere. po Bakerze juz sie zebralismy do domu.
Jak dla mnie to jeden z najlepszych eventow do tej pory :) I ja chce Shaha w Polsce znowu! :)
Avatar użytkownika
Iv
-#850
-#850
 
Posty: 393
Dołączył(a): 2006-12-08, 21:22
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron