Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

enTrance 2009

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

enTrance 2009

Postprzez Kanes » 2008-12-22, 17:46

[center]Piata, jubileuszowa edycja autorskiej imprezy MDT Agency - enTrance, odbedzie sie w sobote 7. marca 2009 roku. W poprzednich latach wielu zagranicznych djow zaliczylo swoj debiut przed polska publicznoscia wlasnie podczas tej imprezy. Wsrod nich znalezli sie miedzy innymi: Menno de Jong, Bobina, Airbase, Aly & Fila, Sebastian Brandt, Dennis Vakulin. Wkrotce pelny line-up enTrance 2009 oraz informacja o sprzedazy biletow.


Line Up :

Vaselin Tasev
Greg Downey
Mike Nichol
Jay Bae
[/center]
Ostatnio edytowano 2008-12-22, 17:52 przez Kanes, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Kanes
-#2200
-#2200
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 2007-02-26, 20:25
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Piochu » 2008-12-22, 18:20

Raczej nie przepadam za imprezami MDT wiec watpie ze zawitam, chyba ze ktos w LU mnie skusi a narazie nie ma nikogo takiego, ale poczekamy zobaczymy :)
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KAZO » 2008-12-24, 11:52

Znamy pelny line up :)

# Gareth Emery
# Kyau & Albert
# Sied van Riel
# Steve Mulder
# Greg Downey
# Jay Bae
# Sound Players
# Fafaq

enTrance 2009
KAZO
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-01-14, 12:06
Lokalizacja: Polska

Postprzez Piochu » 2008-12-24, 12:35

Gareth Emery
Kyau & Albert
Sied van Riel


Oj zaczyna sie powaznie zastanwiac na ta impreza :D
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez DJ_Valo » 2008-12-25, 12:40

dokladnie te 3 linijki robia swoje :P
Avatar użytkownika
DJ_Valo
-#vip
-#vip
 
Posty: 665
Dołączył(a): 2008-03-26, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Orkidea » 2008-12-25, 20:38

dla samego Sieda Van Riela warto sie zjawic :-o tylko ze wiecie jak to jest :D jego styl grania moze niektorych ludzi nieco przerosnac :lol:
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Rogal » 2008-12-26, 03:45

Gareth Emery
Kyau & Albert
Sied van Riel


chociazby dla tych 3 pierwszych linijek zaczynam sie powazniej zastanawiac nad ta impreza chlopakow z SP tez dawno nie slyszalem ... tym bardziej ze edycje enTrance to swietne eventy ..
Ostatnio edytowano 2008-12-26, 03:46 przez Rogal, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Rogal
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-08-26, 15:12
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Armind » 2008-12-26, 15:15

Dla Gareth'a bym pojechal, ale ilosc wiksy na tym evencie zapewne bedzie ogromna. Takie odnosze wrazenie.
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez Piochu » 2008-12-26, 16:47

Armind napisał(a): ilosc wiksy na tym evencie zapewne bedzie ogromna.


Tez tak mi sie wydaje dlatego ja pewnie sobie odpuszcze... Wole zosawic kase na bilet na GG
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2008-12-26, 22:18

tylko narzekacie az smiac sie chce na prawde :lol:

ja w dupie mam tych postrzelonych ludzi sama ze znajomymi potrafie stworzyc sobie dobry klimat i tyle a nie stekam i marudze... nie potraficie sie wylaczyc czy jak?

Na poprzednich edycjach nikt nie marudzil takze nie wiem skad te spostrzezenia...

nie wiem czy bede ale musialam cos napisac na Wasze wypowiedzi bo az mnie w oczy zakulo...

Pozdrawiam :-)
Ostatnio edytowano 2008-12-26, 22:19 przez Emilcięn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Piochu » 2008-12-26, 22:37

ja narzekam zawsze o wiele mniej niz inni :P i naprawde potrafie sie wylaczyc ale np na Sunrise nie pojade nigdy chocby sila mnie ciagneli i boje sie ze tutaj takie towarzystwo tez moze byc
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2008-12-28, 13:51

Bylam rok temu i jakos nic zadziwiajacego nie widzialam... nie wiem skad te pomysly...
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Dawid_Es » 2008-12-28, 14:31

Moj pierwszy Event zaliczylem niedawno - byl to enHouse. Za rok (jak to brzmi xD) na bank zawitam na enTrance. Pelna relacje z tego wydarzenia z pewnoscia Wam zdam :)

Piochu napisał(a):
Armind napisał(a): ilosc wiksy na tym evencie zapewne bedzie ogromna.


Tez tak mi sie wydaje dlatego ja pewnie sobie odpuszcze... Wole zosawic kase na bilet na GG


Az zal dupe sciska jak sie czyta takie komentarze. Kto zagra wikse? Kyau & Alber, moze greg Downey, a moze Gareth? Ludzie nie oceniajcie eventu po komentarzach, ktore wyczytacie necie. Pewnie nigdy na evencie nie byliscie, a juz z pewnoscia na enTrance i takie bzdury wygadujecie. TO kto organizuje event nie decyduje o tym co bedzie grane. Bo chyba macie takie spostrzezenia i na tym budujecie swoje zdanie. Prosze Was naprawde...

Pewnie wiekszosc osob, piszacych tak, a nie inaczej zamyka sie na Armina, Sensation White i Trance Energy. Oczywiscie tylko na filmy i sety z tych eventow. Zawsze przeciez mozecie jechac na Trance Energy zamiast na enTrance.

Nie chce tu bronic agencji, czy kogokolwiek, zalezy mi tylko na tym, zeby ludzie bzdur nie wypisywali w necie, bowiem z komentarzami, ze na enTrance leci wiksa przepraszam, ale zgodzic sie nie moge.
Ostatnio edytowano 2008-12-28, 14:39 przez Dawid_Es, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Piochu » 2008-12-28, 15:07

Dawid_Es napisał(a): Az zal dupe sciska jak sie czyta takie komentarze. Kto zagra wikse? Kyau & Albert, moze greg Downey, a moze Gareth? Ludzie nie oceniajcie eventu po komentarzach, ktore wyczytacie necie. Pewnie nigdy na evencie nie byliscie, a juz z pewnoscia na enTrance i takie bzdury wygadujecie. TO kto organizuje event nie decyduje o tym co bedzie grane. Bo chyba macie takie spostrzezenia i na tym budujecie swoje zdanie. Prosze Was naprawde...



A zal dupe sciska jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem. Chodzi o to jacy ludzie tam beda, jak bys nie wyrywal zdania z kontekstu to bys wiedzial o co mi chodzi. Poprostu bilety srednio drogie powoduja ze na evnet jezdzi duzo buractwa ktore nie ma pojecia kto tam bedzie. Event na ktorym nie bylem oceniam po komentarzach bo niby skad mam wiedziec jak tam bylo, ale sa to komentarze znajomych albo kumatych ludzi a nie "Januszy" ktorzy przyszli na tabsach powyrywac puste laski i pobawic sie przy "techno". A to jaka agencja robi event ma duze znaczenie. I uwierz mi ze wiem co mowie. A jesli twierdzisz ze nie bylem nigdy na evencie to Ci skopiuje z innego tematu na czym bylem i mi powiesz czy moge sie wypowaidac czy jeszcze za malo doswiadczony jestem.

RMI Trance X-plosion - Carnival of Love - Arena, Poznan (luty 2006)
Summer City with Ferry Corsten - Malta, Poznan (lato 2006)
RMI Trance X-plosion with Armin van Buuren - Arena, Poznan (luty 2007)
Tiesto - Elements of Life - Hala Stulecia, Wroclaw (kwiecien 2007)
ATB in Concert III - Arena, Poznan (listopad 2007)
Global Gathering - Tor Poznan, Przezmierowo (czerwiec 2008)
Euforia Festival - Plaza Glowna, Boszkowo k/Leszna (lato 2008)
Stadium of Sound with Tiesto & Erick Morillo - Stadion Lecha, Poznan (wrzesien 2008)
Armin Only - Imagine - Arena, Poznan (listopad 2008)

na czym nie bylem ale zabraklo pare dni:
Nature One - The First Love - Port Lotniczy, Wroclaw (lato 2005) to mial byc moj pierwszy event... niestety impreza odwolana w ostatniej chwili
Stadium Of Sound with Paul van Dyk - Stadion Lecha, Poznan (lato 2007) zachorowalo mi sie dosc powaznie na kilka dni przed impreza...


Niektorzy pewnie tyle imprez to w jeden rok zaliczaja ale jak by nie patrzec to bylem juz na evenatach nie raz nie dwa wiec cos wiem na ten temat. I tu "serdecznie" pozdrawiam agencje (to chyba tez powinienem wziazc w cudzyslow bo tych ludzi nie powinno sie nazywac agencja) Essence Music chocby za Tiesto EOL :) bardzo przyjemnie sie patrzylo jak mdleja ludzie kolo mnie i nawet nie ma jak ich wyniesc z tlumu... wrazenia bezcenne.
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2008-12-28, 17:21

Nie uwazam siebie za spigulona nacpana szalona dupydajke...bylam juz na paru eventach i mowie z cala odpowiedzialnoscia enTrance to ciekawy event...no tak gdyby byl we Wrocku lub Poznaniu takich spostrzezen by nie bylo:) a ze bilety tanie to zle? chyba nie... zwlaszcza ze karty magnetyczne dosc wygodne i sprawnie szlo :-)
A jak ocena innych tak bardzo na Was wplywa to po co marudzic... nie jechac i tyle:)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Następna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron