Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

enTrance 2009

Informacje o roznych Eventach w Polsce.. i nie tylko.

Moderator: Moderator

Postprzez Piochu » 2008-12-28, 17:34

Emilcien napisał(a):Nie uwazam siebie za spigulona nacpana szalona dupydajke...


Nigdzie tego nie napisalem, ani nawet nie pomysalem, powiedzialem tylko od kogo zaczerpnalem opinie o eventach na ktorych nie bylem, a od kogo nie :)

Emilcien napisał(a):A jak ocena innych tak bardzo na Was wplywa


Tego takze nigdzie nie napisalem, napisalem tylko ze przez tansze bilety co jest niewatpliwie plusem EnTrance, moze byc wiecej ludzi nie majacych pojecia o tej muzyce (za pewne wiecie o jakich mi chodzi), a jak bedzie takich za duzo - no bo tacy zawsze sa - to moze mi to delikatnie przeszkadzac, co nie oznacza ze przez to nie pojade poprostu to jest taki maly minus, a chyba kazdy event ma jakies minusy i plusy co nie ??

Emilcien napisał(a):nie jechac i tyle:)

Czyli jednak mi odradzasz impreze ?? Kurde... a line-up mnie juz prawie przekonal ;)

Ten odnosnik do ostatniego cytatu to juz taki zart zeby zaraz mi sie ktos nie doczepil :)
Ostatnio edytowano 2008-12-28, 17:42 przez Piochu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2008-12-28, 17:43

1. wiem a czy napisalam ze ty tak powiedziales?
2. "Event na ktorym nie bylem oceniam po komentarzach bo niby skad mam wiedziec jak tam bylo, ale sa to komentarze znajomych albo kumatych ludzi"
3. nie bo jak juz tak bardzo stekasz to nie jedz skoro uwazasz, ze raczej wieje wixa.

Chyba na sile Ci nie bede wmawiac,,,,
NO JEDĹš PIOCHU
NIE MA WIXY
NO JEDĹš
CHODŚ BĘDZIE FAJNIE
NIE BĄDŹ TAKI PIOCHU JEDŹ
TO TYLKO PLOTKI NO JEDĹš :wstyd:
Ostatnio edytowano 2008-12-28, 17:47 przez Emilcięn, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Piochu » 2008-12-28, 17:47

1. Nie napisalas ale poczulem aluzje do mnie przy tym tekscie :P
2. Nie zaprzeczam ze nie oceniam po komentarzach ale ocena nie ma na mnie duzego wplywy tylko tak ogolnie zaspokoja moja ciekawosc :)
3. zacytuje jeszcze raz samego siebie :P " to moze mi to delikatnie przeszkadzac, co nie oznacza ze przez to nie pojade poprostu to jest taki maly minus, a chyba kazdy event ma jakies minusy i plusy co nie ?? "
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2008-12-28, 17:56

cool.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Armind » 2008-12-29, 01:34

Hahaha o ludzie, ale zalosna dyskusja :lol:

Emilcien i Dawid_Es gratulacje.

Dawid_Es napisał(a):Moj pierwszy Event zaliczylem niedawno - byl to enHouse. Za rok (jak to brzmi xD) na bank zawitam na enTrance. Pelna relacje z tego wydarzenia z pewnoscia Wam zdam :)

Piochu napisał(a):
Armind napisał(a): ilosc wiksy na tym evencie zapewne bedzie ogromna.


Tez tak mi sie wydaje dlatego ja pewnie sobie odpuszcze... Wole zosawic kase na bilet na GG


Az zal dupe sciska jak sie czyta takie komentarze. Kto zagra wikse? Kyau & Alber, moze greg Downey, a moze Gareth? Ludzie nie oceniajcie eventu po komentarzach, ktore wyczytacie necie. Pewnie nigdy na evencie nie byliscie, a juz z pewnoscia na enTrance i takie bzdury wygadujecie. TO kto organizuje event nie decyduje o tym co bedzie grane. Bo chyba macie takie spostrzezenia i na tym budujecie swoje zdanie. Prosze Was naprawde...

Pewnie wiekszosc osob, piszacych tak, a nie inaczej zamyka sie na Armina, Sensation White i Trance Energy. Oczywiscie tylko na filmy i sety z tych eventow. Zawsze przeciez mozecie jechac na Trance Energy zamiast na enTrance.

Nie chce tu bronic agencji, czy kogokolwiek, zalezy mi tylko na tym, zeby ludzie bzdur nie wypisywali w necie, bowiem z komentarzami, ze na enTrance leci wiksa przepraszam, ale zgodzic sie nie moge.


Czlowieku a pokaz mi gdzie ja napisalem ze na enTrance leci wiksa?
Skad wiesz na jakie eventy jezdze i na czym w ogole w zyciu bylem?

Litosci.
Ostatnio edytowano 2008-12-29, 01:40 przez Armind, łącznie edytowano 1 raz
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez Dawid_Es » 2008-12-29, 13:19

Armind, litosci? Tak, dla ludzi, ktorzy nie potrafia sprawnie przedstawic swoich mysli. Powiedzmy, ze ja prezentuje swoje zdanie piszac:
Dla Gareth'a bym pojechal, ale ilosc wiksy na tym evencie zapewne bedzie ogromna.

Sorry, ale pomyslalbys, ze odniesienie "wixa" tyczy sie ludzi, czy muzyki jaka bedzie tam leciala? Jesli Obok Garetha stawiasz spojnik "ale" a zaraz potem "wixa" nie dziw sie, ze ja i inne osoby moga podpiac wixe nie do ludzi tylko do muzyki? To chyba zupelnie normalne...

Piochu, syf zawsze i wszedzie bedzie na kazdej imprezie. A klimat eventu nie tworza nacpani ludzie tylko artysci, muzyka przez nich grana i znajomi z ktorymi Ty przychodzisz na event. Tak jak na eventach MDT tak i na imprezach, ktorymi organizatorami sa inne firmy bookingowe sa cpuny, wixsiarze itp.
A zal dupe sciska jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem.

Czyli Ciebie to tez sie tyczy, bo jesli na wypowiedz Emilcien
A jak ocena innych tak bardzo na Was wplywa to po co marudzic... nie jechac i tyle:)

Odpowiadasz:
Czyli jednak mi odradzasz impreze Kurde... a line-up mnie juz prawie przekonal

Ten odnosnik do ostatniego cytatu to juz taki zart zeby zaraz mi sie ktos nie doczepil


to dowodzi, ze takze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, a zal Ci dupe sciska takze jak patrzysz w lustro. Bo sorry, ale nikt nie odradzil Ci "tej imprezy" - mam tu na mysli enTrance. Nawet Twoje tlumaczenie, ze jest to zart mnie nie przekonuje. Spojrzmy najpierw na siebie, a potem pietnujmy innych. I na przyszlosc jasniej i scislej uzywajcie stwierdzen "wixa", "zal dupe sciska, jak ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem", bo sobie po prostu noz wbijacie w plecy.

Zakoncze dyskusje, bo i tak do zadnego konsensusu nie dojdziemy. Cieszy fakt, ze jednym postem potrafilem rozpetac taka wymiane zdan i choc na chwile odciagnac uwage od dzialu "download". Serdecznie Pozdrawiam. Po enTrancie powiem jak bylo ;).
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Piochu » 2008-12-29, 15:15

Dawidzie, bardzo cieszy mnie Twoj post (to nie sarkazm - teraz powaznie mowie). Tylko jak zaczales post od zdania "Az zal dupe sciska" to przez to nabrala bardziej "agresywnego" tonu. Mozna dyskutowac, wrecz trzeba, ale na spokojnie. Po raz kolejny powiem, ze to bylo przytakniecie na slowa Armnida ze moze byc duzo wixy, w sensie troche wiecej niepojetych osob (po raz kolejny mam nadzieje ze wiecie o kogo mi chodzi), owszem ja tez gdzies tam przecinka nie zrobilem i wyszlo ze przez to nie chce jechac, a tak jak napisalem wczesniej to po prostu jest jeden z minusow tej imprezy (kazda impreza ma swoje wady), ale po za tym jest duzo plusow wiec jesli nie pojade to na pewno z innych powodow a nie z tego jednego.
Zreszta nawet jak to by byl powod to mozna spokojnie mi odpowiedziec a nie sprowadzac dyskusji do takiego poziomu.

Jesli chodzi o to jak odpowiedzialem na zdanie Emilki to przeczytaj dobrze :) wiem ze napisala to specjalnie, cos w stylu "jak masz marudzic to nie jedz" dlatego ja odpowiedzialem zartem "Czyli jednak mi odradzasz" na wszelki wypadek nawet podkreslilem ze to zart.

Tak przy okazji "atak" Emilki na moja osobe takze mnie troche zdziwil, bo wyszlo nagle, ze marudze odpowiadajac na Twojego posta, a po prostu bronilem sie przed tym, ze podobno wg mnie na EnTrance bedzie grana "wixiarska" muzyka.

a zal Ci dupe sciska takze jak patrzysz w lustro

Tego tak samo nie wiesz, jak nie wiesz czy bylem na jakims evencie czy nie, dlatego takie wypowiedzi moze sobie odpusc ;)

I wcale nie konczmy dyskusji, rozmawiajmy dalej, ale na poziomie. Jesli ktos chce mi cos jeszcze zarzucic prosze bardzo, ale spokojnie i argumentami. Postaram sie wszystko wyjasnic, a jak bedzie trzeba to przyznam sie do bledu.

Pozdrawiam ;-)
Ostatnio edytowano 2008-12-29, 15:19 przez Piochu, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dawid_Es » 2008-12-29, 16:10

Wykrzyknienie w postaci "zal dupe sciska" mialo ukazac moje zazenowanie ta wixsiarska muzyka. Wszystko sprowadza sie do blednego odczytania przeze mnie tej "wixy", ale ta pomylka jest w pelni uzasadniona, bo sens zdania wskazywal na muzyke nie ludzi. Moze masz racje, ze "przesadzilem", ale czy dyskusja zostala przeze mnie sprowadzona na niski poziom? Chyba nie.

a zal Ci dupe sciska takze jak patrzysz w lustro


Tu mnie faktycznie ponioslo, wiec za to moge szczerze przeprosic. Kazdy ma nauczke na przyszlosc: piszmy prosto i klarownie i nie angazujmy sie zbytnio w dyskusje wazac na wlasne slowa. No i meritum: enTrance to nie jest wixsiarski event - bo z tym sie chyba mozemy zgodzic?
Avatar użytkownika
Dawid_Es
-#850
-#850
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2007-05-05, 11:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez B0BS0N » 2008-12-29, 17:35

Wixa jest na kazdym evencie, na TX tez na pewno bedzie, bo tacy ludzie odwiedzaja wszystkie imprezy gdzie jest glosno, tloczno i sa bity w muzyce.
MDT nie oznacza slabej imprezy - moim zdaniem wrecz przeciwnie - na Sunrise bylo 100 razy lepsze naglosnienie i organizacja, niz chociazby na AO....
Muzycznie zapowiada sie dobrze ;) chcialbym uslyszec K&A, Garetha i Sieda na zywo ;) Downey tez niczego sobie... ale pozostale nazwiska mnie nie przekonuja.... szkoda, ze nie ma L-U na GK i GG.... zebym potem nie zalowal.... jestem w kropce.
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Orkidea » 2008-12-29, 18:46

event warto odwiedzic chociazby dla samego Sieda Van Riela :-P W Polsce nie gral na evencie a jego sety sa naprawde piekne i maja swoj klimat :roll: martwi mnie to ze jak zjada sie wszystkie hazelfany to jak Sied zacznie grac to beda pustki na parkiecie no ale nie ma co gdybac :D trzeba zakupic bilet bo na enTrance jeszcze nie bylem 8-)
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Emilcięn » 2008-12-29, 21:25

Armind dziekuje za gratulacjĘ :* mmmm
zalosna czy ja wiem... i nie wiem czy to w ogole dyskusja mozna nazwac bylo aczkolwiek chociaz cos jakas mala czastka owej wymiany zdan sklonila mnie do zagladania na forum :)
zalosny to jest download na tym forum a nie wymiana pogladow i spostrzezen :)
Piocha raczej dumy nie urazilam takze sie powtorze...
Jest....cool...pozdrawiam ;-)
"jest super jest super wiec o co Ci chodzi" ol je :)
Ostatnio edytowano 2008-12-29, 21:30 przez Emilcięn, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Armind » 2008-12-29, 21:37

Jesli mam byc szczery to smiac mi sie z Was chce :D
Nie bylem na zadnej edycji EnTrance wiec dlatego napisalem, ze ilosc wiksy ZAPEWNE bedzie duza. Nie wiem czy tak bedzie czy nie, bo tam w zyciu nie bylem. Niektorzy moja i Piocha wypowiedz chyba wzieli za bardzo do siebie :D Ludzie to tylko Internet.
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez Emilcięn » 2008-12-29, 21:40

Nie wiem Twoje zdanie mnie nie interesuje bo Pioch mi zalatwia nocleg na TX ;-)
Przekas... to skoro nie byles to po co sie wypowiadasz i draznisz tych co byli :)
Avatar użytkownika
Emilcięn
-#vip
-#vip
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2007-05-08, 21:03
Lokalizacja: TORUŃ

Postprzez Armind » 2008-12-29, 21:42

Emilcien napisał(a):Nie wiem Twoje zdanie mnie nie interesuje bo Pioch mi zalatwia nocleg na TX ;-)
Przekas... to skoro nie byles to po co sie wypowiadasz i draznisz tych co byli :)


Nikogo nie draznie, chyba nie wiesz co oznacza slowo zapewne.
Armind
-#850
-#850
 
Posty: 395
Dołączył(a): 2008-06-05, 20:25
Lokalizacja: State of Trance

Postprzez Piochu » 2008-12-29, 21:59

Ludzie dajcie sobie na looz, ja takie dyskusje lubie i raczej mnie tu nikt nie urazi za szybko :P tylko takie dyskusje musza byc na poziomie argument za argument a nie ;)
To tylko internet jak napisal Armind wiec spokojnie juz.
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Eventy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron