Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Dlaczego akurat Trance ?

Rozmowy na wszelkie tematy zwiazane z muzyka.

Moderator: Moderator

Postprzez Aston » 2009-03-11, 17:54

Ja do trance powrocilem - tzn w okresie gimnazjum przetalay sie u mnie dzwieki PL HH i trance. W liceum totalnie odbilem od tego gatunku. Zostalem tylko przy hh. Trwalo to do matury. Od tamtego czasu uznalem ze nie moge zyc bez obu tych styli. Moze ktos uzna ze to sa dwa bieguny, ale najwazniejsze jest to zeby rozumiec swoja muzyke! Trance pozwala mi sie cieszyc usmichac brac zycie pelna garscia. Kiedy na eventach widze te tlumy ludzi tanczacych, zadowlonych i to wszystko w jednym klimacie. Wtedy wszyscy sie rozumieja bez slow.
Trance to dla mnie ucieczka od rzeczywistosci. Muzyka koloruje moje powietrze ktore mnie otacza.
Avatar użytkownika
Aston
-#1400
-#1400
 
Posty: 770
Dołączył(a): 2008-02-24, 18:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Jedidiah » 2009-05-01, 18:51

Hmm to jest w sumie dziwne pytanie..Czemu trance..A czemu inni wola hh,rocka,popu czy muzyki powaznej ? Slucham muzyki trance'owej poniewaz czuje jej klimat.Dzwieki te odpowiadaja mojej duszy i nie wyobrazam sobie by mogl sluchac czego innego.Moja przygoda z ta muzyka zaczela sie dzieki mojej matce poniewaz w latach 90 sluchala muzyki "techno",dance'owej..I mozna powiedziec ze zaszczepila we mnie te dzwieki..I odezwaly sie przy wywiadze z panem T.Tyczyl sie on chyba organizacji Tiesto in Concert 2003.Moze to smieszne ale gdy pierwszy raz uslyszalem traffic nie spodobal mi sie..Ale pozniej..Powiedzialem to jest to..I tak trwam i trwac bede..
Avatar użytkownika
Jedidiah
-#150
-#150
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2009-02-17, 18:36
Lokalizacja: Poznan

Postprzez lewko » 2009-05-17, 20:55

trance jest czyms niezwyklym, ciezko to opisac;
slucham bo... od malego sluchalem muzyki odmiennej niz wszyscy i tak sie stalo ze kiedys usluszalem u brata genialny kawalek spytalem o tytul, wykonawce [pamietam ze byl to utwor Airbase] i zaczalem szuklac po forach, ogladalem filmy i filmiki z eventow, zaczalem pobierac. sluchac i sie zakochalem :-)
Avatar użytkownika
lewko
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2008-08-31, 12:31
Lokalizacja: Białystok

Postprzez bartuś » 2009-05-20, 21:25

to jest tak, ze inne gatunki muzyki elektronicznej (np. funky, house, electro) sa wg mnie plytkie (pod wzgledem brzmienia :D). Ĺťaden gatunek nie przebije TRANCE ;-) . Trance to nie jest tylko muzyka.. tego sie slucha i odplywa.. - takiego czegos nie ma w innych gatunkach :]
Avatar użytkownika
bartuś
-#150
-#150
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2008-11-10, 11:14
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje ogolne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron