Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

UB-R presents Student Sessions 002

Moderator: Moderator

UB-R presents Student Sessions 002

Postprzez Dawid » 2009-01-24, 20:30

Drugi z Kolei set wykonany w calosci w Abletonie. Tym razem dobor utworow dokladnie przemyslalem, zeby dobrze sie tego sluchalo, i nie bylo monotonii :) Mam nadzieje, ze nie bedzie klulo w uszy, i ze komus bedzie chcialo sie to przesluchac ;) Licze na porady i Wskazowki, kazda ocene Nagrodze Plusem :mrgreen:


[center]UB-R presents Student Sessions 002[/center]

[center]Artist....................................UB-R
Title.....................Student Sessions 002
Genre...............................Electronic
Style...................................Trance
Album......................................N/A
Size....................................107 Mb
Time.....................................78:04
Bitrate...............................192 Kbps[/center]

[center]Tracklist:[/center]

1. Alphabeat - What Is Happening (Arnej Tech Dub Mix)
2. Ronski Speed - Revolving Doors (Dub Mix)
3. Eleze - Teardrop (Jose Amnesia Remix)
4. Dave Graham Feat. Cat Martin - Love Always Fades (Michael De Kooker Remix)
5. Ashley Wallbridge Feat. Meighan Nealon - My Blood (Original Mix)
6. Super8 & Tab Feat. Alyna - Delusion (Ronski Speed pres. Sun Decade Remix)
7. Pascal Feliz - From Inside The Speaker (Part 1)
8. Epos - All Saints Day (Roger Shah's Original Mix)
9. Rapha - Pandora (Daniel Kandi's Emotional Mix)
10. OceanLab - Clear Blue Water (Mike Shiver's Garden State Remix)
11. Vinny Troia Feat. Jaidene Veda - Flow (Gareth Emery Remix)
12. The Thrillseekers - City Of Angels (Arnej Remix)
13. Sied van Riel - M.M.E. (Original Mix)
14. Bartlett & Dyor - Floating Beyond (Electro Crazy Dub)
15. Andy Duguid - Dreamcatcher (Original Mix)



Pozdrawiam. :hyhy:

4S:
aa.4shareda/file/82303511/e9 ... part1.html
aa.4shareda/file/82294822/81 ... part2.html
Ostatnio edytowano 2009-01-25, 10:53 przez Dawid, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez JADD » 2009-01-24, 21:54

pierwszego nie slyszalem seta , a zaluje.Przejdzmy do konstruktywnej oceny ,a wiec poczatkowe 15-20 minut uwazam za to ,ktore podobalo mi sie najmniej ,duzo takiego "mocnego uderzenia" a ja raczej nastawiony jestem na cos "melodyjnego".Im dalej sluchalem "Twego Dziela" tym bardziej zaczynalo mi ono wpadac w ucho(kawalek okolo 23 minuty baardzo mi sie podobal i bylbym wdzieczny gdybys mi go wrzucil na jakis serwer) set stawal sie bardziej ciekawy i wciagal.Trackliste dobrales bardzo dobrze ,gdyz nie byla ona ani monotonna,ani zbyt zroznicowana ,byla posrednia i mysle ,ze kazdy znajdzie tutaj cos dla siebie.Przejscia to rzecz o ktora czesto sie czepiam ,ale tutaj duzo sie czepiac nie bede ,gdyz przejscia miales plynne i bit nie nakladal sie na siebie tak wyraznie jak juz to kiedys slyszalem(no cos tak moze w 60 minucie do konca Ci nie wyszlo ,ale jest to minimalne)

Podsumowanie:
Set naprawde konkretny i godny uwagi oceniam go na 9/10 :-)
Avatar użytkownika
JADD
-#850
-#850
 
Posty: 275
Dołączył(a): 2008-02-02, 21:10
Lokalizacja: z EnTrance

Postprzez B0BS0N » 2009-01-26, 12:14

No dobra to tak:
Nie lubie tego remixu Arneja... po prostu slaby i bez "ikry" ;) Przejscie na Ronskiego srednie... nie pasuja do siebie te dwa utwory... tak nagle przyje**lo basem....
Teardrop wszedl calkiem niezle :) Nie znalem wczesniej tego utworu (mam zaleglosci z 2009 rokiem)... bardzo dobry wokal i klimacik jak na Jose przystalo :) Nice... ale troche cicho ten utwor.
Love Always Fades weszlo dobrze :) Nutka klasa, jednak widzialbym tu original mix :P
My Blood - przejscie spoko, momentami troche nieczysto :) ale minimalnie.
Ronski wszedl bardzo dobrze :)
Reszta pozniej.

edit:
Nastepny utwor wszedl za pozno.... dlugie i nudne przejscie :P Utworu nie znam, ale mnie nie urzekl.
Przejscie na religijna piosenke Shaha (Dzien wszystkich swietych) konkretne ;) Ma w sobie to "cos". Utwor z poczatku mi sie podobal, jednak teraz breakdown brzmi jak melodyjka wygrywana przez koscielnego :P Ale to kwestia dnia chyba :P
No i na to czekalem : Pandora :roll: przejscie bez pomyslu, mogles nalozyc to poczatkowe plimplanie z pandory na koncowke A.S.D i wtedy po czasie przyje**c basem :D Taka mam wizje :P Nutka przegenialna :cancan: kocham te jak tytul mowi "emocjonujace" rytmy.
Oceanlab wszedl lekko nieczysto... a szkoda, bo bass sie dobrze zgral.
Nie kumam dlaczego tylko 2 minuty Flow ?
Przejscie z Flow totalnie pokiereszowane :P Niesamowicie nieczysto :] Nie przekonal mnie ten remix Arneja ;)
M.M.E wszedl znow niezbyt dobrze.... chyba juz nie miales pomyslu, albo byles zmeczony :D
Reszta do konca juz przyzwoicie, jednak momentami nieczysto sie zgral Andy z Floating Beyond ;)

Ogolnie secik technicznie dopracowany, jednak brakuje tu dobrego zgrania utworow :] Musisz bardziej wsluchiwac sie w nieczyste dzwieki bo jest ich calkiem sporo ;) Nie brakuje ci na pewno pomyslow. Troche wiecej staran i dbalosci o szczegoly i bedzie "git" :)
Technika: 8/10
Dobor utworow (w tym kolejnosc i zgranie): 4/10
Muzycznie: 8,5/10
Ostatnio edytowano 2009-01-27, 11:13 przez B0BS0N, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Orkidea » 2009-01-29, 19:56

download ocena jutro ;-) w trackliscie kilka trackow ktorych nie slyszalem wiec moze byc ciekawie :-)
Avatar użytkownika
Orkidea
-#1400
-#1400
 
Posty: 545
Dołączył(a): 2007-03-12, 09:11
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron