Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

UB-R presents Student Sessions 001

Moderator: Moderator

UB-R presents Student Sessions 001

Postprzez Dawid » 2008-12-21, 16:40

Z racji tego, ze dzisiaj mija druga rocznica mojego pobytu na forum, postanowilem wydac secika. ;)
Chcialbym wam wszystkim podziekowac za ta atmosfere, ktora tworzyliscie przez ostatnie dwa lata. :)
Na temat seta wiecej sie nie wypowiem, pozatym ze jest to moj pierwszy Set Robiony w Abletonie.
Prosze wiec o wyrozumialosc.
;P Mile widziana szczera krytyka. :D



[center]UB-R presents Student Sessions 001[/center]

[center]Artist....................................UB-R
Title.....................Student Sessions 001
Genre...............................Electronic
Style...................................Trance
Album......................................N/A
Size....................................109 Mb
Time.....................................79:32
Bitrate...............................192 Kbps[/center]

[center]Tracklist:[/center]

1. Rank1 - L.E.D. There Be Light (Trance Energy 2009 Anthem)
2. Mr. Sam Feat. Claud9 - Cygnes (Original Mix)
3. Sebastian Sand - Creeps (Original Mix)
4. W&W - Arena (Original Mix)
5. Myon & Shane54 Feat. Carrie Skipper - Vampire (Gareth Emery's Garuda Remix)
6. Signalrunners - Meet Me In Montauk (Original Mix)
7. Interstate - I Found You (Original Mix) [Student Sessions Classic]
8. Genix & Mark Illife - Decoy (Original Mix)
9. Armin van Buuren Feat. Jaren Cerf - Unforgivable (First State Smooth Mix)
10. Talla 2XLC - Dante's Peak (Jerome Isma-Ae Remix)
11. Mike Foyle - Bittersweet Nightshade (Original Mix)
12. Leon Bolier - YE (Original Mix)
13. Blake Jarell - Punta Del Este (Beach Mix)
14. Offer Nissim Feat. Maya - For Your Love (Sied van Riel Remix)


Pozdrawiam. :hyhy:

RS
arapidsharea/files/175484768/0 ... 1.mp3.html

4S
aa.4shareda/file/77129309/29 ... part1.html
aa.4shareda/file/77131841/b7 ... part2.html
Ostatnio edytowano 2008-12-22, 20:20 przez Dawid, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Lion » 2008-12-21, 17:14

To ja ci ocenie :) Tylko naprawde szkoda ze dales na rapida :/ Mogles podzielic na party i przeslac na inny serw ...

Pierwsze spostrzezenie, lepiej jakbys uzywal opcji Re-Pitch w ustawieniach utworu gdzie jest odnosnie tempa. Nie deformuje to wtedy tak dzwieku :) Szczegolnie slychac ta deformacje, jak jest jakis breakdown. Byc moze mam jakis strasznie wyczulony sluch, ale poprostu tak sie dzieje. Tez mialem podobny problem.
Pierwsze przejscie... takie sobie. Jakos tak szybko, malo efekciarsko wg mnie. Ja bym w momencie kiedy gra juz ten zarabiaszczy bass z Cygnes wyciszyl Rank1 :P Ale zle nie bylo.
Mamy Breakdown i znowu te takie jakby zaklucenia :/ Slychac jakby drgania w glosie owej pani :D Zmien na "Re-pitch" i wszystko powinno isc gladko.
Drugie przejscie. No musze ci powiedziec ze "Creeps" wszedl bardzo ladnie i energicznie, mi sie podobalo. Znowu problem w breakdown :D Ale nie bede sie juz powtarzal.
Kolejne przejscie. No znowu gicior xD Dobrze wkreca :)
Przejscie do Vampire wg mnie troche zbyt dlugie. Mogloby sie to wszystko troche szybciej zaczac no ale technicznie dobre.

Dalej nie mam juz czasu sluchac... sory :)
Ostatnio edytowano 2008-12-26, 19:02 przez Lion, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Lion
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 490
Dołączył(a): 2007-06-13, 17:12
Lokalizacja: Opole/Mokra

Postprzez Dawid » 2008-12-22, 17:35

Nowe zrodlo, ; )
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Stephansky » 2008-12-22, 18:19

Secik progresywny ;-) Przejscia na poziomie, z LED na Cygnes fajnie to wyszlo :) Za Meet Me In Montauk Cie powiesze :zly: lepiej brzmi wolniejsze ;-) Kurcze nie potrafie sie rozpisac, ale wiedz ze jest dobrze, dla mnie good :ok:
Avatar użytkownika
Stephansky
-#1400
-#1400
 
Posty: 553
Dołączył(a): 2007-12-05, 19:47
Lokalizacja: Opole

Postprzez B0BS0N » 2008-12-22, 20:17

Zasysam, potem wroce z ocena :)

Edit:
Niezle wejscie, choc nie przepadam za hymnem trance energy :) Dosc dobry utwor, szalu nie robi ;) ok. 05:37 schrzaniles skrocenie utworu ;) Nie w tempo weszlo i powstal uskok.
Przejscie na Cygnes nie jest zadna sztuka, wiec jest OK :) Piekny utworek, sluchalem go z 200 razy i mi sie nie znudzil :D
Creeps weszlo baaardzo dobrze :) Fachowo zgrane :) Choc nieco przesterowany caly utwor (tak mi sie wydaje - byc moze zwiekszyles volume w abletonie)
Omnibus (Re Ward Remix) - nie Arena :P wszedl nieco dziwnie - za duzy uskok pomiedzy utworami. W nucie podoba mi sie tylko breakdown :P calosc dobra na event :P
Czekam na proper release Vampire, bo wersja, ktora ukazala sie w necie nieco trzeszczy...
Przejscie ok, ale momentami nieczysto sie to zgrywa.
Meet me In Montauk - wszystko ok, do momentu wejscia breakdownu po przejsciu, nagly uskok, wyciszenie - proponowalbym wyciszyc ostatnie 2 bity, albo cos w tym stylu ;)
Jak wspomnial Stefan - za szybkie tempo na ten utwor :)
Interstate wjechal nierowno i troche nieczysto, choc pomysl na przejscie super. Moim zdaniem to jeden z 3 najlepszych utworow jakie wyszly kiedykolwiek. Genialny wokal, niesamowity klimat i melodia.... :roll: ogromny + za to, ze wybrales wlasnie ta nute ;)
Skopales nieco przejscie na Decoy (nierowno wchodzi i w zlym momencie konczy sie Interstate). Gdyby nie to, byloby swietnie :)
Przy kolejnym przejsciu te same bledy, przyloz sie :)
Gora Dantego - wg. mnie slabiutki utwor, wszedl poprawnie :)
Dobre wejscie Foyle'a, aczkolwiek znow przesterowales ten utwor.
YE zgrane "fejn" :P Nastepne przejscie takze w porzadku, ale nienawidze tego czegos od Jarrela :P
Nagla zmiana klimatu na For Your Love niezbyt mi sie spodobala, a zakonczenie nieco sie ciagnie :)

Ogolnie jak na pierwszy wydany set na abletonie jest ok, masz dobre wizje przejsc, aczkolwiek musisz bardziej zwracac uwage na szczegoly ;)
Ocena: 6/10
Ostatnio edytowano 2008-12-22, 23:32 przez B0BS0N, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
B0BS0N
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 1232
Dołączył(a): 2007-09-20, 20:01
Lokalizacja: Kartuzy


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron