Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

[Trance & Progressive] The Essence of Passion

Moderator: Moderator

[Trance & Progressive] The Essence of Passion

Postprzez Arturro K. » 2008-12-25, 03:45

Oj tym razem gruuubo pojechalem. Zaczelo sie od ukladania tracklisty kiedy to mialem w planie pojechac kolejny numerek Exclusive Beats ale w ktoryms momencie doszedlem do wniosku, ze cisnienie ktore siedzi we mnie juz od dawna musi w koncu zostac wysadzone :)

Secik trwa 3 godziny ! Na tyle wkrecilem sie w klimat i jakos gladko to wszystko szlo dosyc.

Na poczatku rozkrecam troche atmosfere rytmami wakacyjnymi - jako ze jest gwiazdka 2008 i NIE MA ŚNIEGU, no to w takim razie u mnie bedzie tropikalnie. Od takiego slonecznego klimatu przejechalem pozniej na nieco takie bardziej refleksyjne jak dla mnie bity (np. Kamui) a gdzies kolo 100 minuty, zaczynam wkrecac juz szybsze i ostrzejsze kawalki.

Mam nadzieje, ze sie Wam to spodoba, bardzo staralem sie dac z siebie tyle by nie moc sobie zarzucic, ze gdzies skopalem sprawe. No... moze ten Castaway jest zlekka dziwnie wkrecony ale to chyba jedyna rzecz a i tak staralem sie, by nie bylo to po prostu tum dum tum dum z poprzedniego tracka na nastepny.

Tak czy inaczej, 251 MB - wiem ze to duzo ale mysle, ze nie pozalujecie ! Z checia poslucham Waszych komentarzy czy tez rad. Od dluzszego czasu zastanawialem sie nad zakupem sprzetu, nie zrobilem tego do dzis i nie jestem pewien kiedy uda mi sie zdobyc srodki, ale zaczynam robic chyba coraz wiekszy krok w strone zakupow - bo po prostu to kocham :)

Secik zawiera kawalki, ktore wpadly mi w ucho najbardziej :)

Obrazek

Na coverze Pani Erin Wasson.

Title………: The Essence of Passion
Artist(s)…..: VA
Remixer…….: Arturro K.
Year……….: 2008
Genre………: Trance & Progressive
Size……….: 251 MB
Tracks……..: 27
Playtime……: 182:56 min
Quality…….: 192 kbps
Channels……: Stereo / 44100 Hz

TRACKLIST:

1. Sunlounger - Sunny Tales (Dance Mix)
2. Black Pearl - Coral Sea (Dj Shahs San Anthonio Harbour Mix)
3. Jonas Steur. feat. Julie Thompson - Cold Winds (Original Mix)
4. Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)
5. Armin Van Buuren feat. Jaren - Unforgivable (First State Remix)
6. Myon and Shane 54 feat. Carrie Skipper - Vampire (Club Mix)
7. Mr. Sam feat. Claud9 - Cygnes (Original Mix)
8. Kamui - Get Lifted (Original Mix)
9. Steve Allen & Ben Alonzi feat. Tiff Lacey - Wildfires (Jonathan Martin Remix)
10. Andrew Bennet feat. Kirsty Hawkshaw - Heaven Sent (Original Mix)
11. Thomas Datt & Bissen feat. Tiff Lacey - Take Your Time (Martin Roth Nu Style Remix)
12. Rank 1 L.E.D There Be Light (Trance Energy Anthem 2009)
13. Art Of Trance - Madagascar (Richard Durand Remix)
14. Moonbeam & Tyler Michaud feat. Fisher - Love Never Dies (Joop Remix)
15. Quillroader & Tokugawas Drums - Mayan Sun (Josh Henriquez & Raver Remix)
16. Above & Beyond pres. OceanLab feat. Justine Suissa - Sirens Of The Sea (Cosmic Gate Vocal Mix)
17. First State feat. Elliot Johns - Your Own Way (First State’s Pounding Club Mix)
18. Sander Van Doorn - TBA (Original Mix)
19. Orjan Nilsen feat. Mr. Mark - Vivida (Original Mix)
20. Bart Claessen & Dave Schiemann - Madness (I Prefer This Mix)
21. Push - Back To The Essence (Ruben de Ronde Remix)
22. Ali Wilson - Shakedown (Original Mix)
23. Super8 & Tab - Elektra (Bart Claessen & Dave Schiemann Remix)
24. Paul Van Dyk - Castaway (Jon O’bir Remix)
25. OceanLab - Beautiful Together (Nitrous Oxide Remix)
26. Above & Beyond pres. OceanLab - Breaking Ties (Above & Beyond Analogue Heaven Mix)
27. Starchaser feat. LO-FI Sugar - So High (Martin Roth Remix)

Total: 182:56

Download:

[hide]Sendspace.pl: aa.sendspace.pl/file/dNC2r2bh/

rapidspread: aa.rapidspreada/file.jsp?id=9fkbu9mswu[/hide]
Ostatnio edytowano 2008-12-25, 15:24 przez Arturro K., łącznie edytowano 2 razy
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kabra » 2008-12-27, 21:34

No to przeslucham co tam skreciles.

Przesluchalem :)

No wiec zaczne do poczatku: Sunny tales jako intro. Jak dla mnie moze byc, chociaz wole wersje chill i moze ona by lepiej tutaj brzmiala, ale i tak jest dobrze. Fajne przejscie do coral sea, szczerze to nawet nie zauwarzylem kiedy to nastapilo :) A przeciez o to w tym chodzi :) Dalej secik fajnie sie rozkreca, wakacyjne klimaty - mozna sie rozmarzyc, zamknac oczy i fajnie bawic :D Nastepnie wchodzi cygnes i juz myslalem ze sie na dobre rozkreci, ale zawiodlo mnie troche przejscie do get lifted :/ Za dlugie, tak schodzi to wszystko w dol, zostaje plumkanie bitu i wchodzi nastepna nuta, jedyne przejscie w secie ktore mi nie spasowalo. No i nie rozkrecilo sie tak jak sie spodziewalem, dalej panowaly lekkie klimaty. Nastepne 2 nutki troszke mnie znudzily, nie byly zle ale juz mialem ochote poskakac :P Od Take your time nareszcie weszly szybsze i mocniejsze klimaty. fajne przejscia, dobry dobor walkow i fajne zakonczenie pieknymi wokalami ( breaking ties :serce: ).

Podsumowujac - dobry set, solidnie zrobiony, nie zawiodlem sie. Tak trzymaj archi, czekam na nastepne, a do tego seta jeszcze kiedys wroce. Ogolnie oceniam na 8,5/10.
Ostatnio edytowano 2008-12-29, 14:35 przez Kabra, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kabra
-#850
-#850
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2008-04-29, 13:58
Lokalizacja: ...

Postprzez Arturro K. » 2008-12-28, 23:15

aaaa dzieki Kabra, faktycznie staralem sie jak moglem, chcialem od takiego chilloutu troche przejsc do energii - taki mialem cel.

sety moje robie co jakis czas. te krotsze (do 80min) wychodza pod szyldem Exclusive Beats.
te dluzsze - no to musi mnie po prostu najsc ta chwila :)

dzieki za przesluchanie, bo plik wazyl nie malo i troche sie go na pewno sciagalo, tak wiec jeszcze raz dzieki i punkcik laduje na Twoje konto !

a co do cygnes i kamui - hmm, no ja chcialem to tak ujac wlasnie, troche dziwnie moze brzmi, ale nie chcialem w calym secie miec przejsc takich wiesz szybkich i ostrych, gdzies sie cos musi przyciszyc na moment zawsze :)
Ostatnio edytowano 2008-12-30, 00:45 przez Arturro K., łącznie edytowano 1 raz
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron