Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Progressive Trance Selection #2 - Summer 4 Trance Masses

Moderator: Moderator

Progressive Trance Selection #2 - Summer 4 Trance Masses

Postprzez Arturro K. » 2008-05-12, 01:38

Pare dni temu jakos zasluchany bylem ostro w sander van doorn, danjo, poison pro, markusa schultza i temu podobne klimaty a juz szczegolnie jak mi w ubiegly piatek pod domem kosili trawe od 8 rano ... no to cyknalem kawusie cos kolo 9 i zarzucilem na wieksze volty riffa - goscie stwierdzili, ze dzwiek ich kosiarek przy tym jest malo mechaniczny.... czy jakos tak... pozniej przyszla sasiadka i blagala o litosc... hmm.. no i tak jakos naszlo mnie, zeby skrecic cos co mnie od tych motywow wyniesie... na wakacje - w koncu juz prawie zaczynamy. wyszedl orjan nilsen i jego la guitarra i jakos chcialem to zestawic z sunloungerem i balearic dinner, tak, zeby bylo mozna oddac sie tej chwili gitarek, slonecznego powiewu i tak dalej... na dluzsza chwile no i zrobila mi sie z tego godzinka.

zaczalem najpierw w winampie sobie na playliscie ukladac tracki, tak zeby mniej wiecej wczuc sie w to... jak to mniej wiecej poleciec moze i wyszlo co wyszlo. ogolem mowiac zalezalo mi na tym, zeby sobie cos na playerka splodzic milego - takiego co konkretnie wpada mi w ucho i jest w moim gusciku ;) pewnikiem pare bledow porobilem... i dlatego tez wystawiam na zippyshare/rapidshare tak aby jezeli to mozliwe poprosic o jakas opinie. to dopiero moj drugi w zyciu secik, skladalem na traktorze. aha i jeszcze jedno - w secie jak widzicie, nie ma praktycznie vocali - chcialem zrobic cos, co wzmoglo by przed wakacyjny/wakacyjny czas refleksji... tak wiec zachecam do sciagania i oceniania.

dobra, teraz troche szczegolow:
Quality: 192 kbps
Channels: Stereo / 44100 hz
Playing Time: 01:00:36 / 60:36
Size: 83,2 MB
[hide]Download/listen (zippyshare): aa4.zippysharea/v/98836426/file.html
Download (rapidshare): arapidsharea/files/114261103/P ... Masses.mp3
[/hide]

Tracklist:
01. SIA - The Girl You Lost To Cocaine (Sander Van Doorn Remix)
02. Mind X - Sensation Seekers (Martin Roth Nustyle Remix)
03. Glenn Morrison - Circles (Original Mix)
04. Heatbeat - Nebula (Original Mix)
05. Black Pearl - Coral Sea (Dj Shahs San Anthonio Harbour Mix)
06. Orjan Nilsen - La Guitarra (Original Mix)
07. Sunlounger - Hierbas Ibicencas (Club Mix)
08. Sunlounger Feat. Seis Cuerdas - A Balearic Dinner (Club Mix)
09. Progresia - Tears Behind Sunglasses (Original Mix)
10. Leon Bolier - Ocean Drive Boulevard (Original Mix)

myslalem czy by tu jeszcze nie dorzucic na koniec riffa, podbuldozerowanego riffa, podthrillowanego riffa albo w ogole spoisonowanego mr whita... ale to juz nie bylo by az tak wakacyjne jak chyba jest.

duze dzieki z gory jak ktos sciagnie i sie wypowie.
Ostatnio edytowano 2008-05-12, 16:45 przez Arturro K., łącznie edytowano 2 razy
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Dawid » 2008-06-10, 17:16

pokaz no to ;D

technicznie wszystko w porzadku, mogles jedynie bardziej popracowac nad przejsciami, bo te akurat byly tylko zwyklym przesunieciem crossfadera. Ogolnie moja ocena 6,5/10, bo moglo to zabrzmiec nieco lepiej , poniewaz tracklista jest bardzo ciekawie skomponowana ;)
Ostatnio edytowano 2008-06-10, 20:28 przez Dawid, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Dawid
-#SuperVIP
-#SuperVIP
 
Posty: 607
Dołączył(a): 2006-12-21, 21:51
Lokalizacja: HSO Sandomierz

Postprzez Arturro K. » 2008-06-13, 10:27

hej, dzieki za komentarz - faktycznie racja - jeszcze nie bardzo jestem obeznany z EQ w traktorze dlatego tez fajerwerkow nie ma. powiedzialem sobie, ze poki jeszcze nie bardzo rozkminiam (bo ostatnio szczerze nie mam zupelnie czasu) to co moge zrobic z dzwiekiem to narazie chce sprobowac nauczyc sie zgrywania odpowiednich rytmow tak by tworzyly na poczatku w miare ciekawa calosc. No i sesja sie mi juz konczy wiec nie dlugo nastepne sety ;)
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron