Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Dj Martins-I Love Trance 006(24.08.2008)

Moderator: Moderator

Dj Martins-I Love Trance 006(24.08.2008)

Postprzez Falcon83 » 2008-08-25, 13:55

tracklista:

1.lustral-when_my_satellite_falls_down__terry_bones
2.Sunlounger feat. Zara-Lost Extended Mix
3.glenn_morrison-no_sudden_moves
4.Michael & Levan - January Morning (Mango Remix)
5.george_acosta_feat_aruna-fallin_backwards__vast_vision_remix
6.Orjan Nilsen ft. Tarah - Be As One La Guitarra (Anjunaboy Vocal Re-Work Mix)
7. bartlett bros feat marcia juell-let it flow (gareth emery remix)
8.lange_feat_sarah_howells-out_of_the_sky__kyau_and_albert_mix
9.signalrunners_featuring_julie_thompson-these_shoulders__original_mix
10.mr_pit-love_you_more
11.above_and_beyond-home__michael_badall_remix
12.Carrie Skipper - Time Goes By (Floris De Haan Mix)


[hide]aa.megauploada/pl/?d=JJFLMR2B[/hide]

[hide]aa8.zippysharea/v/18114281/file.html[/hide]
Ostatnio edytowano 2008-09-02, 17:37 przez Falcon83, łącznie edytowano 8 razy
Avatar użytkownika
Falcon83
-#400
-#400
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2008-02-26, 22:00
Lokalizacja: Ĺťory

Postprzez FLAJ » 2008-08-28, 15:51

wrzuc na inny serwer, bo chetnie poslucham. cos w stylu rapidshare albo zippyshare
Avatar użytkownika
FLAJ
-#2200
-#2200
 
Posty: 865
Dołączył(a): 2007-07-06, 13:21
Lokalizacja: OstrĂłw Wielkopolski

Postprzez adiczek26 » 2008-09-15, 11:49

Z checia poslucham,o ile uda sie sciagnac (bo ja jedynie Rapidshare'owiec :lol: ), pozdrawiam... :-)
Ogolnie set zrobil na mnie pozytywne wrazenie.Jezeli chodzi o dobor utworow jest inny od najpopularniejszych, ale zawiera kilka swietnych kawalkow, kompozycja juz troche gorzej niz dobor. Lustral - spokojnie na wejsciu, troche rozkrecil seta, dalej Sunlounger calkiem ok, choc set stal sie wolny (ale ja uwielbiam ten numer), Glenn Morrison dla mnie ok tak jak Michael & Levan, podobalo mi sie przejscie do January morning, ale do fajnego Fallin backwards juz mniej. Przejscie do Be as one la guitarra szybko i srednio,przyznam sie,ze ten (chyba) mashup pierwszy raz slysze (jednak samo La guitarra lepsze),dalsze przejscie tez mogloby byc bardziej plynne, ale ja tylko tak subiektywnie,set zrobil sie bardziej dynamiczny dzieki Let it flow,przejscie do Out of the sky mimo, ze nagle wyszlo ciekawie,(ta wersja razem z original mix sa najlepsze),przy These shoulders tez raczej ok, fajnie wyszlo przejscie na Love you more,dalej Above & Beyond te kawalki mialy dosc odmienne tempa przy laczeniu i tu troche lekki niesmak, ale i tak niezle,na koncu Times go by i fajne przejscie i ten spokojny wokal na poczatku, ogolnie to wygaszenie seta na plus, bo to nie byl set do grania na eventach i plasania po parkiecie[shadow=yellow][/shadow]
Ostatnio edytowano 2008-09-15, 13:37 przez adiczek26, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
adiczek26
-#150
-#150
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-11-28, 15:29
Lokalizacja: Gryfice


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron