Forum Muzyczne

A State Of Trance With Armin Van Buuren. Forum muzyczne poswiecone kultowej audycji ASOT. A na nim mnostwo informacji ze sceny klubowej, dobrej muzyki, oraz najnowsze asoty i inne sety

Love Is Like Music

Moderator: Moderator

Love Is Like Music

Postprzez Arturro K. » 2008-12-23, 02:24

Witam i zapraszam ;)

Nagrywane w Traktor Dj Studio 3.3.0180.

Title………: Love Is Like Music
Artist(s)…..: VA
Remixer…….: Arturro K.
Year……….: 2008
Genre………: Trance & Progressive
Size……….: 103 MB
Tracks……..: 11
Playtime……: 75:16 min
Quality…….: 192 kbps
Channels……: Stereo / 44100 Hz

TRACKLIST:

1. Andy Duguid feat. Leah - Wasted (Original Mix)
2. Orjan Nilsen - La Guitarra (Original Mix)
3. Cerf & Mitiska feat. Jaren - You Never Said (Dash Berlin Remix)
4. Danjo - As The Tables Turn (Original Mix)
5. Leon Bolier - Ocean Drive Boulevard (Original Mix)
6. Ferry Corsten vs. Prodigy - Smack My Radio Crash (Serg Alfarero Mashup)
7. Peter Martijn Wijnia pres. Majesta - Nowadays (Original Mix)
8. Above & Beyond pres. OceanLab feat. Justine Suissa - Sirens Of The Sea (Above & Beyond Club Mix)
9. Above & Beyond pres. OceanLab - Breaking Ties (Above & Beyond Analogue Heaven Mix)
10. Lisa Miskovsky - Still Alive (Paul Van Dyk Mix)
11. Aly & Fila - Key Of Life (Original Mix)

Total: 75:16

Download:

Sendspace: aa.sendspace.pl/file/6HUYassr/

Zippyshare: aa6.zippysharea/v/65279255/file.html
Ostatnio edytowano 2008-12-23, 15:55 przez Arturro K., łącznie edytowano 2 razy
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Piochu » 2008-12-23, 17:07

Bardzo fajny secik, tylko 2 sprawy, jak na 75min to moglo by byc z 3-4 kawalki wiecej bo sie dluzylo mi czasami, nie mowie ze jak w yearmixach 40 kawalkow na godzine ;]
I druga sprawa brak intro, jakos tak nie lubie jak sety sie tak nagle zaczynaja a wystarczylo ze bys zaczal tak jak ISOS sie zaczyna :) do przejsc wiekszych zastrzezen nie mam.
I wrzucaj czesciej na zippy bo wtedy moge sobie odsluchac bez sciagania, a przy moim necie sciagac 100MB to pol godz :P
Pozdro i czekam na kolejne seciki
Avatar użytkownika
Piochu
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008-04-23, 13:16
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Arturro K. » 2008-12-24, 04:25

Piochu napisał(a):Bardzo fajny secik, tylko 2 sprawy, jak na 75min to moglo by byc z 3-4 kawalki wiecej bo sie dluzylo mi czasami, nie mowie ze jak w yearmixach 40 kawalkow na godzine ;]
I druga sprawa brak intro, jakos tak nie lubie jak sety sie tak nagle zaczynaja a wystarczylo ze bys zaczal tak jak ISOS sie zaczyna :) do przejsc wiekszych zastrzezen nie mam.
I wrzucaj czesciej na zippy bo wtedy moge sobie odsluchac bez sciagania, a przy moim necie sciagac 100MB to pol godz :P
Pozdro i czekam na kolejne seciki


Dzieki Piochu ! faktycznie moglem zaczac od Banyan Tree ale jakos hmm no nie chcialem tego robic tak jak Tiesto. Na nowy secik juz mam trackliste przygotowana tyle ze on bedzie trwac dluzej niz 75 minut (70tki wrzucam, zeby np. mozna bylo sobie wyjarac na CD i sluchac na wiezy czy w samochodzie :) ), ten nowy secik bedzie miec w moim zamysle ponad 3 godziny ! W sumie to bedzie cos takiego przy czym chyba nawet mozna by sie bawic w sylwestra hehe. Tak czy inaczej - jak wrzuce nastepnego to napisze Ci PW a wtedy juz pobierz nawet niech to trwa godzine - gwarantuje ze nie pozalujesz :)

Dzieki jeszcze raz i pozdro !

Edit: na Twoje konto wlasnie wlecial punkcik za to ze przesluchales i sie wypowiedziales ;)
Ostatnio edytowano 2008-12-24, 04:26 przez Arturro K., łącznie edytowano 1 raz
Arturro K.
-#150
-#150
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2008-01-18, 13:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Audycje/Sety Uzytkownikow Forum

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron